Šio profilio žaidėjas
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 19:39 | 60.5% 89/147 | - 0/0 | 70% 42/60 | 4.3 2.3/2 | 0.8 | 0.6 | 1.8 | 0 | 0.2 | 3 | 2.6 | 10.5 | 10.2 | 21 » |
Su šiuo žaidėju susijusių naujienų nėra.
Nuotraukų galerija tuščia.
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 19:39 | 60.5% 89/147 | - 0/0 | 70% 42/60 | 4.3 2.3/2 | 0.8 | 0.6 | 1.8 | 0 | 0.2 | 3 | 2.6 | 10.5 | 10.2 | 21 » |
| Data | Komanda | Varžovas | Rezultatas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12-21 | Marijampolės Sūduva | 84-99 | 16 | 33.3% 1/3 | - 0/0 | 50% 1/2 | 0 0/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 3 | 3 | 0 | |
| 12-19 | Marijampolės Sūduva | 76-83 | 22 | 53.8% 7/13 | - 0/0 | - 0/0 | 4 2/2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 14 | 10 | |
| 12-14 | Marijampolės Sūduva | 74-78 | 24 | 50% 2/4 | - 0/0 | 100% 2/2 | 5 3/2 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 4 | 1 | 6 | 3 | |
| 12-12 | Marijampolės Sūduva | 79-66 | 22 | 50% 4/8 | - 0/0 | 0% 0/2 | 2 1/1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 3 | 2 | 8 | 2 | |
| 11-30 | Marijampolės Sūduva | 86-76 | 24 | 54.5% 6/11 | - 0/0 | 83.3% 5/6 | 3 2/1 | 0 | 2 | 4 | 0 | 0 | 5 | 5 | 17 | 12 | |
| 11-28 | Marijampolės Sūduva | 69-62 | 15 | 50% 4/8 | - 0/0 | 100% 2/2 | 4 2/2 | 0 | 0 | 4 | 1 | 0 | 0 | 3 | 10 | 10 | |
| 11-23 | Marijampolės Sūduva | 93-78 | 10 | 33.3% 2/6 | - 0/0 | 33.3% 1/3 | 3 3/0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 4 | 3 | 5 | -2 | |
| 11-21 | Marijampolės Sūduva | 113-71 | 14 | 75% 3/4 | - 0/0 | 50% 1/2 | 1 1/0 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2 | 3 | 7 | 9 | |
| 11-16 | Marijampolės Sūduva | 72-67 | 21 | 62.5% 5/8 | - 0/0 | 100% 1/1 | 5 2/3 | 3 | 1 | 4 | 0 | 0 | 4 | 3 | 11 | 12 | |
| 11-14 | Marijampolės Sūduva | 84-61 | 23 | 71.4% 5/7 | - 0/0 | - 0/0 | 8 3/5 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 10 | 16 | |
| 11-09 | Marijampolės Sūduva | 72-66 | 12 | 33.3% 1/3 | - 0/0 | 100% 2/2 | 6 1/5 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 4 | 1 | 4 | 3 | |
| 11-07 | Marijampolės Sūduva | 89-78 | 26 | 80% 4/5 | - 0/0 | 62.5% 5/8 | 6 3/3 | 1 | 3 | 2 | 0 | 0 | 3 | 4 | 13 | 18 | |
| 11-02 | Marijampolės Sūduva | 61-80 | 21 | 57.1% 4/7 | - 0/0 | 50% 1/2 | 5 2/3 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 3 | 9 | 13 | |
| 10-31 | Marijampolės Sūduva | 79-88 | 19 | 50% 5/10 | - 0/0 | 66.7% 2/3 | 2 2/0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | 12 | 10 | |
| 10-26 | Marijampolės Sūduva | 89-97 | 26 | 66.7% 6/9 | - 0/0 | 50% 1/2 | 2 2/0 | 2 | 0 | 4 | 0 | 0 | 3 | 2 | 13 | 8 | |
| 10-24 | Marijampolės Sūduva | 101-71 | 21 | 75% 6/8 | - 0/0 | 80% 4/5 | 8 4/4 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 5 | 16 | 25 | |
| 10-19 | Marijampolės Sūduva | 85-86 | 20 | 80% 4/5 | - 0/0 | 71.4% 5/7 | 9 7/2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | 4 | 13 | 18 | |
| 10-17 | Marijampolės Sūduva | 69-86 | 15 | 71.4% 5/7 | - 0/0 | - 0/0 | 5 2/3 | 0 | 1 | 4 | 0 | 0 | 2 | 0 | 10 | 8 | |
| 10-12 | Marijampolės Sūduva | 84-96 | 16 | 80% 4/5 | - 0/0 | 66.7% 2/3 | 0 0/0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 5 | 4 | 10 | 7 | |
| 10-10 | Marijampolės Sūduva | 93-65 | 18 | 69.2% 9/13 | - 0/0 | - 0/0 | 5 4/1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 18 | 18 | |
| 10-05 | Marijampolės Sūduva | 87-81 | 15 | 66.7% 2/3 | - 0/0 | 87.5% 7/8 | 7 2/5 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 4 | 4 | 11 | 14 |
| Etapas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Reguliarusis sezonas | 19:39 | 60.5% 89/147 | - 0/0 | 70% 42/60 | 4.3 2.3/2 | 0.8 | 0.6 | 1.8 | 0 | 0.2 | 3 | 2.6 | 10.5 | 10.2 | 21 » |
| Kategorija | Reikšmė | Komanda | Varžovas | Data |
|---|---|---|---|---|
| Naudingumas | 41 | Marijampolės Sūduva | 2013-11-22 | |
| Taškai | 31 | Marijampolės Sūduva | 2013-11-22 | |
| Atkovoti kamuoliai puolime | 7 | Marijampolės Sūduva | 2016-12-30 | |
| Atkovoti kamuoliai gynyboje | 9 | Marijampolės Sūduva | 2013-10-05 | |
| Atkovoti kamuoliai | 14 | Marijampolės Sūduva | 2016-12-30 | |
| Rezultatyvūs perdavimai | 6 | Marijampolės Sūduva | 2016-01-29 | |
| Perimti kamuoliai | 7 | Marijampolės Sūduva | 2014-11-14 | |
| Blokuoti metimai | 2 | Marijampolės Sūduva | 2014-03-25 | |
| Minutės | 41 | Marijampolės Sūduva | 2015-10-16 | |
| Dvitaškių pataikė | 13 | Marijampolės Sūduva | 2016-10-07 | |
| Dvitaškių metė | 21 | Marijampolės Sūduva | 2012-03-02 | |
| Tritaškių pataikė | 1 | Marijampolės Sūduva | 2015-10-16 | |
| Tritaškių metė | 1 | Marijampolės Sūduva | 2012-03-10 | |
| Baudų pataikė | 9 | Marijampolės Sūduva | 2012-03-09 | |
| Baudų metė | 17 | Marijampolės Sūduva | 2013-11-22 | |
| Pražangos | 5 | Marijampolės Sūduva | 2012-03-09 | |
| Išprovokuotas pražangos | 12 | Marijampolės Sūduva | 2013-11-22 | |
| Prarasti kamuoliai | 7 | Marijampolės Sūduva | 2016-02-19 | |
| Gauti blokai | 4 | Marijampolės Sūduva | 2014-01-11 |
Vidurkiai per rungtynes · GP — sužaista
Pažymėkite bent vieną rodiklį.
Šiam sezonui statistikos nėra.