Šio profilio žaidėjas
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 17:20 | 36.8% 7/19 | 16.7% 5/30 | 85% 17/20 | 3.5 1.3/2.2 | 1.1 | 0.9 | 0.5 | 0 | 0.1 | 1.6 | 1.4 | 4.2 | 5.1 | 11 » |
Su šiuo žaidėju susijusių naujienų nėra.
Nuotraukų galerija tuščia.
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 17:20 | 36.8% 7/19 | 16.7% 5/30 | 85% 17/20 | 3.5 1.3/2.2 | 1.1 | 0.9 | 0.5 | 0 | 0.1 | 1.6 | 1.4 | 4.2 | 5.1 | 11 » |
| Data | Komanda | Varžovas | Rezultatas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11-30 | Trakų Trakai | 56-74 | 16 | 100% 2/2 | 0% 0/5 | 100% 2/2 | 2 2/0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 6 | 5 | |
| 11-29 | Trakų Trakai | 73-66 | 18 | 50% 1/2 | - 0/0 | 100% 2/2 | 4 1/3 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2 | 2 | 4 | 9 | |
| 11-23 | Trakų Trakai | 78-74 | 12 | 50% 1/2 | 25% 1/4 | 100% 2/2 | 5 2/3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 7 | 7 | |
| 11-22 | Trakų Trakai | 89-85 | 13 | 0% 0/1 | 0% 0/1 | 50% 1/2 | 2 1/1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 3 | |
| 11-16 | Trakų Trakai | 77-66 | 9 | - 0/0 | 0% 0/2 | 100% 2/2 | 3 2/1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 5 | |
| 11-15 | Trakų Trakai | 68-83 | 8 | - 0/0 | - 0/0 | 0% 0/2 | 1 1/0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | -2 | |
| 11-09 | Trakų Trakai | 73-83 | 31 | 0% 0/2 | 20% 1/5 | 100% 2/2 | 3 2/1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 | 3 | 5 | 8 | |
| 11-08 | Trakų Trakai | 68-56 | 33 | 33.3% 1/3 | 16.7% 1/6 | 100% 4/4 | 7 1/6 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 2 | 9 | 5 | |
| 10-25 | Trakų Trakai | 69-79 | 8 | - 0/0 | 100% 1/1 | - 0/0 | 0 0/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 3 | |
| 10-18 | Trakų Trakai | 66-75 | 11 | 0% 0/1 | 0% 0/2 | - 0/0 | 5 2/3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 3 | |
| 10-05 | Trakų Trakai | 58-80 | 25 | 33.3% 2/6 | 25% 1/4 | 100% 2/2 | 6 0/6 | 1 | 3 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 9 | 10 |
| Etapas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Reguliarusis sezonas | 17:20 | 36.8% 7/19 | 16.7% 5/30 | 85% 17/20 | 3.5 1.3/2.2 | 1.1 | 0.9 | 0.5 | 0 | 0.1 | 1.6 | 1.4 | 4.2 | 5.1 | 11 » |
| Kategorija | Reikšmė | Komanda | Varžovas | Data |
|---|---|---|---|---|
| Naudingumas | 26 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 2012-02-10 | |
| Taškai | 28 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 2012-01-28 | |
| Atkovoti kamuoliai puolime | 5 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 2012-01-28 | |
| Atkovoti kamuoliai gynyboje | 7 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 2012-01-06 | |
| Atkovoti kamuoliai | 9 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 2012-01-28 | |
| Rezultatyvūs perdavimai | 6 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 2012-02-11 | |
| Perimti kamuoliai | 3 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 2012-01-13 | |
| Blokuoti metimai | 2 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 2012-01-13 | |
| Minutės | 41 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 2012-01-13 | |
| Dvitaškių pataikė | 9 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 2012-01-28 | |
| Dvitaškių metė | 15 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 2012-01-28 | |
| Tritaškių pataikė | 5 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 2011-11-19 | |
| Tritaškių metė | 8 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 2012-01-20 | |
| Baudų pataikė | 9 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 2011-10-21 | |
| Baudų metė | 10 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 2012-01-20 | |
| Pražangos | 6 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 2011-12-16 | |
| Išprovokuotas pražangos | 3 | Trakų Trakai | 2013-11-09 | |
| Prarasti kamuoliai | 5 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 2011-12-02 | |
| Gauti blokai | 1 | Trakų Trakai | 2013-10-18 |
Vidurkiai per rungtynes · GP — sužaista
Pažymėkite bent vieną rodiklį.
Šiam sezonui statistikos nėra.