Šio profilio žaidėjas
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 30:57 | 51.5% 17/33 | 23.3% 7/30 | 85.7% 6/7 | 5 1.3/3.8 | 1.8 | 1.5 | 1.3 | 0.5 | 0.8 | 3 | 1.5 | 15.3 | 10.5 | 4 » |
| Data | Varžovas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10-10 | Kėdainių Kėdainiai BC | 34 | 22.2% 2/9 | 37.5% 3/8 | - 0/0 | 5 1/4 | 0 | 3 | 1 | 0 | 1 | 3 | 1 | 13 | 5 |
| 10-08 | Mažeikių M Basket | 26 | 42.9% 3/7 | 33.3% 1/3 | 100% 3/3 | 5 0/5 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 12 | 11 |
| 10-03 | Plungės Olimpas | 33 | 62.5% 5/8 | 9.1% 1/11 | - 0/0 | 6 2/4 | 3 | 2 | 1 | 0 | 2 | 5 | 0 | 13 | 3 |
| 10-01 | Vilniaus Rytas-2 | 30 | 77.8% 7/9 | 25% 2/8 | 75% 3/4 | 4 2/2 | 3 | 0 | 2 | 2 | 0 | 1 | 3 | 23 | 23 |
Su šiuo žaidėju susijusių naujienų nėra.
Nuotraukų galerija tuščia.
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 30:57 | 51.5% 17/33 | 23.3% 7/30 | 85.7% 6/7 | 5 1.3/3.8 | 1.8 | 1.5 | 1.3 | 0.5 | 0.8 | 3 | 1.5 | 15.3 | 10.5 | 4 » |
| Data | Komanda | Varžovas | Rezultatas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10-10 | Telšių Telšiai | Kėdainių Kėdainiai BC | 61-73 | 34 | 22.2% 2/9 | 37.5% 3/8 | - 0/0 | 5 1/4 | 0 | 3 | 1 | 0 | 1 | 3 | 1 | 13 | 5 |
| 10-08 | Telšių Telšiai | Mažeikių M Basket | 83-72 | 26 | 42.9% 3/7 | 33.3% 1/3 | 100% 3/3 | 5 0/5 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 12 | 11 |
| 10-03 | Telšių Telšiai | Plungės Olimpas | 90-70 | 33 | 62.5% 5/8 | 9.1% 1/11 | - 0/0 | 6 2/4 | 3 | 2 | 1 | 0 | 2 | 5 | 0 | 13 | 3 |
| 10-01 | Telšių Telšiai | Vilniaus Rytas-2 | 77-91 | 30 | 77.8% 7/9 | 25% 2/8 | 75% 3/4 | 4 2/2 | 3 | 0 | 2 | 2 | 0 | 1 | 3 | 23 | 23 |
| Etapas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Reguliarusis sezonas | 30:57 | 51.5% 17/33 | 23.3% 7/30 | 85.7% 6/7 | 5 1.3/3.8 | 1.8 | 1.5 | 1.3 | 0.5 | 0.8 | 3 | 1.5 | 15.3 | 10.5 | 4 » |
| Kategorija | Reikšmė | Komanda | Varžovas | Data |
|---|---|---|---|---|
| Naudingumas | 23 | Telšių Telšiai | Vilniaus Rytas-2 | 2026-10-01 |
| Taškai | 23 | Telšių Telšiai | Vilniaus Rytas-2 | 2026-10-01 |
| Atkovoti kamuoliai puolime | 2 | Telšių Telšiai | Vilniaus Rytas-2 | 2026-10-01 |
| Atkovoti kamuoliai gynyboje | 5 | Telšių Telšiai | Mažeikių M Basket | 2026-10-08 |
| Atkovoti kamuoliai | 6 | Telšių Telšiai | Plungės Olimpas | 2026-10-03 |
| Rezultatyvūs perdavimai | 3 | Telšių Telšiai | Vilniaus Rytas-2 | 2026-10-01 |
| Perimti kamuoliai | 3 | Telšių Telšiai | Kėdainių Kėdainiai BC | 2026-10-10 |
| Blokuoti metimai | 2 | Telšių Telšiai | Vilniaus Rytas-2 | 2026-10-01 |
| Minutės | 34 | Telšių Telšiai | Kėdainių Kėdainiai BC | 2026-10-10 |
| Dvitaškių pataikė | 7 | Telšių Telšiai | Vilniaus Rytas-2 | 2026-10-01 |
| Dvitaškių metė | 9 | Telšių Telšiai | Vilniaus Rytas-2 | 2026-10-01 |
| Tritaškių pataikė | 3 | Telšių Telšiai | Kėdainių Kėdainiai BC | 2026-10-10 |
| Tritaškių metė | 11 | Telšių Telšiai | Plungės Olimpas | 2026-10-03 |
| Baudų pataikė | 3 | Telšių Telšiai | Vilniaus Rytas-2 | 2026-10-01 |
| Baudų metė | 4 | Telšių Telšiai | Vilniaus Rytas-2 | 2026-10-01 |
| Pražangos | 5 | Telšių Telšiai | Plungės Olimpas | 2026-10-03 |
| Išprovokuotas pražangos | 3 | Telšių Telšiai | Vilniaus Rytas-2 | 2026-10-01 |
| Prarasti kamuoliai | 2 | Telšių Telšiai | Vilniaus Rytas-2 | 2026-10-01 |
| Gauti blokai | 2 | Telšių Telšiai | Plungės Olimpas | 2026-10-03 |
Vidurkiai per rungtynes · GP — sužaista
Pažymėkite bent vieną rodiklį.
Šiam sezonui statistikos nėra.