Šio profilio žaidėjas
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 23:46 | 71.3% 82/115 | 40.2% 51/127 | 65.3% 47/72 | 2.5 0.9/1.6 | 1.5 | 1.3 | 1.5 | 0.3 | 0.1 | 3.4 | 2.5 | 11.7 | 10.6 | 31 » |
Su šiuo žaidėju susijusių naujienų nėra.
Nuotraukų galerija tuščia.
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 23:46 | 71.3% 82/115 | 40.2% 51/127 | 65.3% 47/72 | 2.5 0.9/1.6 | 1.5 | 1.3 | 1.5 | 0.3 | 0.1 | 3.4 | 2.5 | 11.7 | 10.6 | 31 » |
| Data | Komanda | Varžovas | Rezultatas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03-22 | Vilniaus Rytas-2 | 94-80 | 23 | 60% 3/5 | 0% 0/1 | - 0/0 | 3 1/2 | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 | 2 | 6 | 5 | |
| 03-19 | Vilniaus Rytas-2 | 87-93 | 22 | 100% 1/1 | 0% 0/4 | 83.3% 5/6 | 1 1/0 | 3 | 1 | 2 | 0 | 0 | 5 | 4 | 7 | 4 | |
| 01-27 | Vilniaus Rytas-2 | 71-67 | 29 | 33.3% 1/3 | 50% 3/6 | - 0/0 | 4 2/2 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 | 3 | 2 | 11 | 7 | |
| 01-24 | Vilniaus Rytas-2 | 75-76 | 24 | 100% 3/3 | 20% 1/5 | 50% 2/4 | 3 0/3 | 3 | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | 3 | 11 | 10 | |
| 01-22 | Vilniaus Rytas-2 | 78-84 | 31 | 71.4% 5/7 | 16.7% 1/6 | 50% 2/4 | 6 4/2 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 4 | 3 | 15 | 14 | |
| 01-17 | Vilniaus Rytas-2 | 102-87 | 29 | 75% 3/4 | 16.7% 1/6 | 100% 4/4 | 4 2/2 | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 5 | 2 | 13 | 13 | |
| 01-15 | Vilniaus Rytas-2 | 64-81 | 22 | 80% 4/5 | 40% 2/5 | 25% 1/4 | 3 1/2 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 3 | 15 | 14 | |
| 01-10 | Vilniaus Rytas-2 | 100-55 | 20 | 33.3% 2/6 | 25% 1/4 | 100% 3/3 | 5 1/4 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 3 | 1 | 10 | 6 | |
| 01-08 | Vilniaus Rytas-2 | 80-58 | 24 | 66.7% 2/3 | 0% 0/3 | - 0/0 | 3 1/2 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 2 | 0 | 4 | -1 | |
| 01-03 | Vilniaus Rytas-2 | 71-74 | 18 | - 0/0 | 66.7% 2/3 | 66.7% 2/3 | 2 0/2 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 2 | 8 | 8 | |
| 12-22 | Vilniaus Rytas-2 | 111-103 | 38 | 75% 6/8 | 58.3% 7/12 | 100% 1/1 | 5 3/2 | 5 | 0 | 3 | 4 | 0 | 3 | 2 | 34 | 37 | |
| 12-20 | Vilniaus Rytas-2 | 73-94 | 25 | 100% 4/4 | 66.7% 2/3 | 33.3% 2/6 | 4 0/4 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 5 | 16 | 21 | |
| 12-18 | Vilniaus Rytas-2 | 95-82 | 10 | 50% 1/2 | 60% 3/5 | 50% 1/2 | 2 1/1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 | 1 | 12 | 6 | |
| 12-13 | Vilniaus Rytas-2 | 90-87 | 22 | 100% 1/1 | 50% 2/4 | 100% 2/2 | 0 0/0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 3 | 3 | 10 | 6 | |
| 12-11 | Vilniaus Rytas-2 | 65-101 | 21 | 100% 1/1 | 0% 0/3 | 60% 3/5 | 2 0/2 | 2 | 0 | 5 | 0 | 0 | 2 | 3 | 5 | 0 | |
| 12-06 | Vilniaus Rytas-2 | 95-90 | 25 | 75% 3/4 | 100% 1/1 | 75% 3/4 | 0 0/0 | 2 | 0 | 1 | 2 | 0 | 4 | 2 | 12 | 11 | |
| 11-22 | Vilniaus Rytas-2 | 85-74 | 22 | 100% 3/3 | 50% 1/2 | 100% 2/2 | 2 0/2 | 5 | 2 | 0 | 0 | 0 | 3 | 3 | 11 | 19 | |
| 11-20 | Vilniaus Rytas-2 | 105-91 | 18 | 100% 2/2 | 50% 2/4 | - 0/0 | 1 1/0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 1 | 2 | 10 | 10 | |
| 11-15 | Vilniaus Rytas-2 | 85-93 | 21 | 50% 2/4 | 50% 1/2 | 45.5% 5/11 | 3 2/1 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 | 4 | 10 | 12 | 13 | |
| 11-13 | Vilniaus Rytas-2 | 81-67 | 27 | 33.3% 2/6 | 66.7% 2/3 | - 0/0 | 3 1/2 | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 1 | 10 | 5 | |
| 11-08 | Vilniaus Rytas-2 | 67-93 | 22 | 100% 2/2 | 20% 1/5 | - 0/0 | 1 0/1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 5 | 1 | 7 | 3 | |
| 11-06 | Vilniaus Rytas-2 | 87-81 | 21 | 80% 4/5 | 40% 2/5 | - 0/0 | 3 0/3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 14 | 10 | |
| 10-30 | Vilniaus Rytas-2 | 76-66 | 17 | 50% 1/2 | 33.3% 1/3 | - 0/0 | 1 1/0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 4 | 1 | 5 | -2 | |
| 10-25 | Vilniaus Rytas-2 | 88-76 | 23 | 100% 3/3 | 0% 0/3 | 0% 0/2 | 4 1/3 | 3 | 1 | 3 | 0 | 0 | 1 | 3 | 6 | 8 | |
| 10-23 | Vilniaus Rytas-2 | 98-53 | 20 | 83.3% 5/6 | 0% 0/1 | - 0/0 | 1 1/0 | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | 2 | 0 | 10 | 12 | |
| 10-19 | Vilniaus Rytas-2 | 90-93 | 15 | 0% 0/1 | 75% 3/4 | - 0/0 | 0 0/0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 1 | 5 | 0 | 9 | 0 | |
| 10-16 | Vilniaus Rytas-2 | 76-77 | 32 | 72.7% 8/11 | 0% 0/1 | 100% 3/3 | 3 2/1 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 4 | 4 | 19 | 21 | |
| 10-11 | Vilniaus Rytas-2 | 76-68 | 29 | 60% 3/5 | 100% 3/3 | - 0/0 | 1 0/1 | 0 | 7 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 15 | 22 | |
| 10-09 | Vilniaus Rytas-2 | 81-80 | 24 | 80% 4/5 | 33.3% 2/6 | 100% 2/2 | 3 2/1 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 5 | 1 | 16 | 11 | |
| 10-04 | Vilniaus Rytas-2 | 86-70 | 23 | 100% 2/2 | 20% 1/5 | - 0/0 | 3 1/2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 6 | 7 | 8 | |
| 10-02 | Vilniaus Rytas-2 | 108-96 | 27 | 100% 1/1 | 66.7% 6/9 | 100% 4/4 | 3 0/3 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 4 | 4 | 24 | 27 |
| Etapas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Reguliarusis sezonas | 23:49 | 71.6% 78/109 | 41.8% 51/122 | 63.6% 42/66 | 2.6 0.9/1.7 | 1.4 | 1.3 | 1.4 | 0.3 | 0.1 | 3.3 | 2.4 | 12.1 | 11 | 29 » |
| Atkrintamosios varžybos | 23:03 | 66.7% 4/6 | 0% 0/5 | 83.3% 5/6 | 2 1/1 | 2.5 | 1.5 | 2 | 0 | 0 | 5 | 3 | 6.5 | 4.5 | 2 » |
| Kategorija | Reikšmė | Komanda | Varžovas | Data |
|---|---|---|---|---|
| Naudingumas | 37 | Vilniaus Rytas-2 | 2025-12-22 | |
| Taškai | 34 | Vilniaus Rytas-2 | 2025-12-22 | |
| Atkovoti kamuoliai puolime | 4 | Vilniaus Rytas-2 | 2026-01-22 | |
| Atkovoti kamuoliai gynyboje | 4 | Vilniaus Rytas-2 | 2025-12-20 | |
| Atkovoti kamuoliai | 6 | Vilniaus Rytas-2 | 2026-01-22 | |
| Rezultatyvūs perdavimai | 5 | Vilniaus Rytas-2 | 2025-11-22 | |
| Perimti kamuoliai | 7 | Vilniaus Rytas-2 | 2025-10-11 | |
| Blokuoti metimai | 4 | Vilniaus Rytas-2 | 2025-12-22 | |
| Minutės | 38 | Vilniaus Rytas-2 | 2025-12-22 | |
| Dvitaškių pataikė | 8 | Vilniaus Rytas-2 | 2025-10-16 | |
| Dvitaškių metė | 11 | Vilniaus Rytas-2 | 2025-10-16 | |
| Tritaškių pataikė | 7 | Vilniaus Rytas-2 | 2025-12-22 | |
| Tritaškių metė | 12 | Vilniaus Rytas-2 | 2025-12-22 | |
| Baudų pataikė | 5 | Vilniaus Rytas-2 | 2025-11-15 | |
| Baudų metė | 11 | Vilniaus Rytas-2 | 2025-11-15 | |
| Pražangos | 5 | Vilniaus Rytas-2 | 2025-10-09 | |
| Išprovokuotas pražangos | 10 | Vilniaus Rytas-2 | 2025-11-15 | |
| Prarasti kamuoliai | 5 | Vilniaus Rytas-2 | 2025-12-11 | |
| Gauti blokai | 1 | Marijampolės Sūduva | 2024-12-05 |
Vidurkiai per rungtynes · GP — sužaista
Pažymėkite bent vieną rodiklį.
Šiam sezonui statistikos nėra.