Šio profilio žaidėjas
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 26:59 | 36% 9/25 | 41.2% 14/34 | 50% 1/2 | 3.3 1.5/1.8 | 2 | 0.5 | 0.8 | 0.5 | 0.8 | 2.8 | 1.5 | 15.3 | 10 | 4 » |
| Data | Varžovas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10-10 | Marijampolės Sūduva | 28 | 16.7% 1/6 | 18.2% 2/11 | 50% 1/2 | 2 1/1 | 3 | 0 | 0 | 1 | 2 | 3 | 2 | 9 | -3 |
| 10-08 | Ukmergės Stekas | 27 | 42.9% 3/7 | 50% 3/6 | - 0/0 | 7 3/4 | 1 | 0 | 2 | 1 | 1 | 3 | 3 | 15 | 14 |
| 10-01 | Vilkaviškio Perlas Go | 27 | 42.9% 3/7 | 44.4% 4/9 | - 0/0 | 1 0/1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 18 | 11 |
| 09-28 | Alytaus Patriotai | 24 | 40% 2/5 | 62.5% 5/8 | - 0/0 | 3 2/1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 19 | 18 |
Su šiuo žaidėju susijusių naujienų nėra.
Nuotraukų galerija tuščia.
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 26:59 | 36% 9/25 | 41.2% 14/34 | 50% 1/2 | 3.3 1.5/1.8 | 2 | 0.5 | 0.8 | 0.5 | 0.8 | 2.8 | 1.5 | 15.3 | 10 | 4 » |
| Data | Komanda | Varžovas | Rezultatas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10-10 | Kauno Žalgiris-2 | Marijampolės Sūduva | 94-106 | 28 | 16.7% 1/6 | 18.2% 2/11 | 50% 1/2 | 2 1/1 | 3 | 0 | 0 | 1 | 2 | 3 | 2 | 9 | -3 |
| 10-08 | Kauno Žalgiris-2 | Ukmergės Stekas | 108-87 | 27 | 42.9% 3/7 | 50% 3/6 | - 0/0 | 7 3/4 | 1 | 0 | 2 | 1 | 1 | 3 | 3 | 15 | 14 |
| 10-01 | Kauno Žalgiris-2 | Vilkaviškio Perlas Go | 107-104 | 27 | 42.9% 3/7 | 44.4% 4/9 | - 0/0 | 1 0/1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 18 | 11 |
| 09-28 | Kauno Žalgiris-2 | Alytaus Patriotai | 83-108 | 24 | 40% 2/5 | 62.5% 5/8 | - 0/0 | 3 2/1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 19 | 18 |
| Etapas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Reguliarusis sezonas | 26:59 | 36% 9/25 | 41.2% 14/34 | 50% 1/2 | 3.3 1.5/1.8 | 2 | 0.5 | 0.8 | 0.5 | 0.8 | 2.8 | 1.5 | 15.3 | 10 | 4 » |
| Kategorija | Reikšmė | Komanda | Varžovas | Data |
|---|---|---|---|---|
| Naudingumas | 25 | Kauno Žalgiris-2 | 2025-10-04 | |
| Taškai | 27 | Kauno Žalgiris-2 | 2025-10-30 | |
| Atkovoti kamuoliai puolime | 4 | Kauno Žalgiris-2 | 2024-12-14 | |
| Atkovoti kamuoliai gynyboje | 6 | Kauno Žalgiris-2 | 2026-01-10 | |
| Atkovoti kamuoliai | 7 | Kauno Žalgiris-2 | 2026-01-10 | |
| Rezultatyvūs perdavimai | 4 | Kauno Žalgiris-2 | 2025-11-15 | |
| Perimti kamuoliai | 3 | Kauno Žalgiris-2 | 2024-12-14 | |
| Blokuoti metimai | 1 | Kauno Žalgiris-2 | 2025-01-18 | |
| Minutės | 38 | Kauno Žalgiris-2 | 2025-12-06 | |
| Dvitaškių pataikė | 6 | Kauno Žalgiris-2 | 2025-11-29 | |
| Dvitaškių metė | 11 | Kauno Žalgiris-2 | 2025-11-29 | |
| Tritaškių pataikė | 6 | Kauno Žalgiris-2 | 2025-10-30 | |
| Tritaškių metė | 11 | Kauno Žalgiris-2 | 2025-11-08 | |
| Baudų pataikė | 10 | Kauno Žalgiris-2 | 2026-02-24 | |
| Baudų metė | 12 | Kauno Žalgiris-2 | 2026-02-24 | |
| Pražangos | 5 | Kauno Žalgiris-2 | 2024-12-05 | |
| Išprovokuotas pražangos | 7 | Kauno Žalgiris-2 | 2025-10-04 | |
| Prarasti kamuoliai | 4 | Kauno Žalgiris-2 | 2026-01-08 | |
| Gauti blokai | 2 | Kauno Žalgiris-2 | 2025-11-13 |
Vidurkiai per rungtynes · GP — sužaista
Pažymėkite bent vieną rodiklį.
Šiam sezonui statistikos nėra.