Šio profilio žaidėjas
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 21:59 | 60.4% 131/217 | 31.2% 43/138 | 74.1% 63/85 | 4.8 1.5/3.3 | 1.4 | 1.2 | 0.8 | 0.7 | 0.3 | 2.8 | 1.7 | 9.9 | 11.3 | 46 » |
| Data | Varžovas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04-28 | 34 | 88.9% 8/9 | 50% 2/4 | 100% 1/1 | 5 2/3 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 2 | 23 | 27 | |
| 04-25 | 28 | 62.5% 5/8 | 0% 0/2 | 100% 2/2 | 8 2/6 | 0 | 4 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 12 | 23 | |
| 04-23 | 22 | 50% 1/2 | 0% 0/1 | - 0/0 | 3 0/3 | 2 | 2 | 3 | 0 | 0 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| 04-17 | SŪD/JUR | 28 | 66.7% 2/3 | 0% 0/2 | - 0/0 | 6 1/5 | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3 | 4 | 11 |
| 04-14 | SŪD/JUR | 13 | 60% 3/5 | 0% 0/4 | 100% 2/2 | 1 1/0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3 | 2 | 8 | 4 |
| 04-11 | SŪD/JUR | 22 | 60% 3/5 | 25% 1/4 | - 0/0 | 1 0/1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 9 | 8 |
| 04-04 | KÄ–D/Å IL | 20 | 80% 4/5 | 0% 0/1 | 100% 4/4 | 3 1/2 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | 2 | 12 | 15 |
| 03-31 | KÄ–D/Å IL | 24 | 80% 8/10 | 25% 1/4 | 100% 1/1 | 5 1/4 | 3 | 3 | 1 | 1 | 0 | 3 | 2 | 20 | 25 |
| 03-27 | KÄ–D/Å IL | 17 | 50% 1/2 | 66.7% 2/3 | - 0/0 | 8 1/7 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 5 | 0 | 8 | 9 |
| 03-21 | MAR/VYT | 30 | 100% 1/1 | 100% 3/3 | - 0/0 | 0 0/0 | 2 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | 0 | 11 | 11 |
Su šiuo žaidėju susijusių naujienų nėra.
Nuotraukų galerija tuščia.
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 21:59 | 60.4% 131/217 | 31.2% 43/138 | 74.1% 63/85 | 4.8 1.5/3.3 | 1.4 | 1.2 | 0.8 | 0.7 | 0.3 | 2.8 | 1.7 | 9.9 | 11.3 | 46 » |
| Data | Komanda | Varžovas | Rezultatas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04-28 | Vilkaviškio Perlas Go | 86-75 | 34 | 88.9% 8/9 | 50% 2/4 | 100% 1/1 | 5 2/3 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 2 | 23 | 27 | |
| 04-25 | Vilkaviškio Perlas Go | 78-87 | 28 | 62.5% 5/8 | 0% 0/2 | 100% 2/2 | 8 2/6 | 0 | 4 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 12 | 23 | |
| 04-23 | Vilkaviškio Perlas Go | 101-91 | 22 | 50% 1/2 | 0% 0/1 | - 0/0 | 3 0/3 | 2 | 2 | 3 | 0 | 0 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| 04-17 | Vilkaviškio Perlas Go | SŪD/JUR | 77-65 | 28 | 66.7% 2/3 | 0% 0/2 | - 0/0 | 6 1/5 | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3 | 4 | 11 |
| 04-14 | Vilkaviškio Perlas Go | SŪD/JUR | 72-76 | 13 | 60% 3/5 | 0% 0/4 | 100% 2/2 | 1 1/0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3 | 2 | 8 | 4 |
| 04-11 | Vilkaviškio Perlas Go | SŪD/JUR | 104-77 | 22 | 60% 3/5 | 25% 1/4 | - 0/0 | 1 0/1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 9 | 8 |
| 04-04 | Vilkaviškio Perlas Go | KÄ–D/Å IL | 99-86 | 20 | 80% 4/5 | 0% 0/1 | 100% 4/4 | 3 1/2 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | 2 | 12 | 15 |
| 03-31 | Vilkaviškio Perlas Go | KÄ–D/Å IL | 95-100 | 24 | 80% 8/10 | 25% 1/4 | 100% 1/1 | 5 1/4 | 3 | 3 | 1 | 1 | 0 | 3 | 2 | 20 | 25 |
| 03-27 | Vilkaviškio Perlas Go | KÄ–D/Å IL | 88-82 | 17 | 50% 1/2 | 66.7% 2/3 | - 0/0 | 8 1/7 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 5 | 0 | 8 | 9 |
| 03-21 | Vilkaviškio Perlas Go | MAR/VYT | 93-70 | 30 | 100% 1/1 | 100% 3/3 | - 0/0 | 0 0/0 | 2 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | 0 | 11 | 11 |
| 03-19 | Vilkaviškio Perlas Go | 95-99 | 24 | 66.7% 4/6 | 0% 0/3 | 100% 2/2 | 9 1/8 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | 3 | 10 | 16 | |
| 03-17 | Vilkaviškio Perlas Go | 87-75 | 20 | 40% 2/5 | 0% 0/2 | 75% 3/4 | 2 1/1 | 1 | 2 | 1 | 2 | 1 | 4 | 2 | 7 | 4 | |
| 03-14 | Vilkaviškio Perlas Go | 92-81 | 23 | 14.3% 1/7 | 50% 1/2 | 50% 2/4 | 8 5/3 | 1 | 2 | 2 | 0 | 2 | 5 | 3 | 7 | 3 | |
| 03-12 | Vilkaviškio Perlas Go | 89-82 | 28 | 60% 6/10 | 40% 2/5 | 100% 2/2 | 10 5/5 | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 3 | 2 | 20 | 24 | |
| 03-07 | Vilkaviškio Perlas Go | 72-77 | 24 | 40% 2/5 | 0% 0/2 | 100% 4/4 | 6 3/3 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | 8 | 13 | |
| 03-05 | Vilkaviškio Perlas Go | 78-76 | 23 | 100% 1/1 | 100% 1/1 | 75% 3/4 | 7 1/6 | 1 | 0 | 2 | 1 | 0 | 2 | 2 | 8 | 14 | |
| 02-28 | Vilkaviškio Perlas Go | 91-67 | 25 | 80% 8/10 | 25% 1/4 | 50% 2/4 | 5 2/3 | 4 | 6 | 0 | 0 | 0 | 4 | 4 | 21 | 29 | |
| 02-26 | Vilkaviškio Perlas Go | 87-74 | 22 | 20% 1/5 | 33.3% 1/3 | 50% 1/2 | 8 1/7 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 2 | 6 | 8 | |
| 01-27 | Vilkaviškio Perlas Go | 71-67 | 27 | 100% 5/5 | 0% 0/2 | 75% 3/4 | 6 0/6 | 3 | 2 | 2 | 0 | 0 | 1 | 6 | 13 | 24 | |
| 01-24 | Vilkaviškio Perlas Go | 83-77 | 22 | 0% 0/2 | 0% 0/2 | 75% 3/4 | 5 2/3 | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 3 | 3 | 6 | |
| 01-22 | Vilkaviškio Perlas Go | 99-66 | 24 | 75% 3/4 | 50% 1/2 | - 0/0 | 2 1/1 | 2 | 1 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 9 | 12 | |
| 01-18 | Kauno r. Omega-Tauras-LSU | 81-84 | 17 | 100% 2/2 | 0% 0/1 | - 0/0 | 1 0/1 | 1 | 1 | 4 | 0 | 0 | 5 | 0 | 4 | -3 | |
| 01-15 | Kauno r. Omega-Tauras-LSU | 64-81 | 17 | 20% 1/5 | 50% 1/2 | 100% 2/2 | 2 2/0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 7 | 4 | |
| 01-10 | Kauno r. Omega-Tauras-LSU | 104-81 | 17 | 50% 3/6 | 0% 0/2 | 60% 3/5 | 3 2/1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 3 | 9 | 5 | |
| 01-08 | Kauno r. Omega-Tauras-LSU | 98-71 | 18 | 100% 1/1 | 50% 2/4 | - 0/0 | 1 0/1 | 3 | 0 | 1 | 1 | 0 | 3 | 1 | 8 | 8 | |
| 01-03 | Kauno r. Omega-Tauras-LSU | 94-82 | 13 | 50% 1/2 | 0% 0/3 | 75% 3/4 | 5 0/5 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 3 | 5 | 7 | |
| 12-20 | Kauno r. Omega-Tauras-LSU | 89-98 | 19 | 50% 1/2 | 25% 1/4 | 100% 2/2 | 4 0/4 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 1 | 7 | 9 | |
| 12-13 | Kauno r. Omega-Tauras-LSU | 88-104 | 20 | 33.3% 1/3 | 50% 2/4 | 50% 1/2 | 2 1/1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 5 | 1 | 9 | 4 | |
| 12-11 | Kauno r. Omega-Tauras-LSU | 85-63 | 31 | 33.3% 2/6 | 0% 0/5 | 100% 4/4 | 9 6/3 | 5 | 0 | 1 | 0 | 1 | 4 | 2 | 8 | 9 | |
| 12-04 | Kauno r. Omega-Tauras-LSU | 88-90 | 17 | 100% 2/2 | - 0/0 | 50% 1/2 | 5 3/2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 0 | 4 | 1 | 5 | 9 | |
| 11-29 | Kauno r. Omega-Tauras-LSU | 81-84 | 22 | 75% 3/4 | 20% 1/5 | 0% 0/2 | 7 1/6 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 4 | 2 | 9 | 11 | |
| 11-27 | Kauno r. Omega-Tauras-LSU | 80-89 | 12 | 25% 1/4 | - 0/0 | - 0/0 | 3 3/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 4 | 0 | 2 | -4 | |
| 11-22 | Kauno r. Omega-Tauras-LSU | 94-89 | 22 | 50% 4/8 | 28.6% 2/7 | 71.4% 5/7 | 3 1/2 | 1 | 2 | 0 | 1 | 2 | 2 | 6 | 19 | 17 | |
| 11-20 | Kauno r. Omega-Tauras-LSU | 105-91 | 12 | 100% 3/3 | 0% 0/1 | - 0/0 | 7 2/5 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6 | 12 | |
| 11-15 | Kauno r. Omega-Tauras-LSU | 96-81 | 21 | 50% 1/2 | 60% 3/5 | - 0/0 | 2 1/1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 11 | 11 | |
| 11-08 | Kauno r. Omega-Tauras-LSU | 74-94 | 4 | - 0/0 | - 0/0 | - 0/0 | 1 0/1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | |
| 11-06 | Kauno r. Omega-Tauras-LSU | 95-91 | 24 | 33.3% 2/6 | 66.7% 2/3 | - 0/0 | 5 1/4 | 1 | 2 | 2 | 0 | 1 | 3 | 0 | 10 | 7 | |
| 10-30 | Kauno r. Omega-Tauras-LSU | 88-90 | 20 | 83.3% 5/6 | 33.3% 1/3 | 50% 1/2 | 5 1/4 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 2 | 14 | 14 | |
| 10-25 | Kauno r. Omega-Tauras-LSU | 94-82 | 23 | 63.6% 7/11 | 0% 0/1 | - 0/0 | 7 2/5 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 3 | 0 | 14 | 13 | |
| 10-23 | Kauno r. Omega-Tauras-LSU | 89-87 | 26 | 71.4% 5/7 | 20% 1/5 | - 0/0 | 6 2/4 | 2 | 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 13 | 16 | |
| 10-18 | Kauno r. Omega-Tauras-LSU | 100-107 | 26 | 50% 1/2 | 0% 0/1 | 100% 5/5 | 6 1/5 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 2 | 7 | 16 | |
| 10-16 | Kauno r. Omega-Tauras-LSU | 87-89 | 19 | 66.7% 2/3 | 33.3% 2/6 | - 0/0 | 4 0/4 | 2 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 10 | 11 | |
| 10-11 | Kauno r. Omega-Tauras-LSU | 62-92 | 27 | 75% 3/4 | 50% 4/8 | 0% 0/2 | 10 2/8 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2 | 2 | 18 | 24 | |
| 10-09 | Kauno r. Omega-Tauras-LSU | 106-98 | 18 | 66.7% 4/6 | 0% 0/1 | 0% 0/1 | 4 3/1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 1 | 8 | 5 | |
| 10-04 | Kauno r. Omega-Tauras-LSU | 87-81 | 27 | 57.1% 4/7 | 44.4% 4/9 | 100% 1/1 | 5 2/3 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 1 | 21 | 17 | |
| 10-02 | Kauno r. Omega-Tauras-LSU | 91-81 | 20 | 60% 3/5 | 50% 1/2 | - 0/0 | 5 2/3 | 1 | 3 | 1 | 1 | 0 | 5 | 0 | 9 | 10 |
| Etapas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Reguliarusis sezonas | 20:33 | 59.3% 70/118 | 31.8% 28/88 | 69.4% 34/49 | 4.5 1.5/3 | 1.4 | 0.9 | 0.8 | 0.6 | 0.3 | 2.7 | 1.4 | 9.2 | 9.8 | 28 » |
| Reguliarusis sezonas – II etapas | 24:36 | 50% 19/38 | 35.3% 6/17 | 70% 14/20 | 7.3 2.8/4.5 | 1.7 | 2.2 | 1 | 0.2 | 0.3 | 3.2 | 2.7 | 11.7 | 15.2 | 6 » |
| NKL | 25:15 | 58.3% 7/12 | 37.5% 3/8 | 83.3% 5/6 | 3.7 0.7/3 | 1.7 | 1.3 | 0.7 | 1.3 | 0.3 | 4 | 1.7 | 9.3 | 10.3 | 3 » |
| Atkrintamosios varžybos | 23:36 | 71.4% 35/49 | 24% 6/25 | 100% 10/10 | 4.4 1/3.4 | 1.3 | 1.6 | 1 | 0.8 | 0.1 | 2.3 | 1.8 | 10.9 | 13.7 | 9 » |
| Kategorija | Reikšmė | Komanda | Varžovas | Data |
|---|---|---|---|---|
| Naudingumas | 29 | Vilkaviškio Perlas Go | 2026-02-28 | |
| Taškai | 23 | Vilkaviškio Perlas Go | 2026-04-28 | |
| Atkovoti kamuoliai puolime | 6 | Kauno r. Omega-Tauras-LSU | 2025-12-11 | |
| Atkovoti kamuoliai gynyboje | 8 | Kauno r. Omega-Tauras-LSU | 2025-10-11 | |
| Atkovoti kamuoliai | 10 | Kauno r. Omega-Tauras-LSU | 2025-10-11 | |
| Rezultatyvūs perdavimai | 5 | Kauno r. Omega-Tauras-LSU | 2025-12-11 | |
| Perimti kamuoliai | 6 | Vilkaviškio Perlas Go | 2026-02-28 | |
| Blokuoti metimai | 8 | Vilkaviškio Perlas Go | 2023-11-25 | |
| Minutės | 37 | Vilkaviškio Perlas Go | 2023-12-07 | |
| Dvitaškių pataikė | 8 | Vilkaviškio Perlas Go | 2026-02-28 | |
| Dvitaškių metė | 11 | Kauno r. Omega-Tauras-LSU | 2025-10-25 | |
| Tritaškių pataikė | 4 | Vilkaviškio Perlas Go | 2023-12-07 | |
| Tritaškių metė | 9 | Vilkaviškio Perlas Go | 2024-11-16 | |
| Baudų pataikė | 5 | Vilkaviškio Perlas Go | 2024-03-12 | |
| Baudų metė | 9 | Vilkaviškio Perlas Go | 2024-11-07 | |
| Pražangos | 5 | Vilkaviškio Perlas Go | 2023-10-31 | |
| Išprovokuotas pražangos | 6 | Vilkaviškio Perlas Go | 2024-10-10 | |
| Prarasti kamuoliai | 4 | Vilkaviškio Perlas Go | 2024-11-21 | |
| Gauti blokai | 2 | Vilkaviškio Perlas Go | 2024-10-05 |
Vidurkiai per rungtynes · GP — sužaista
Pažymėkite bent vieną rodiklį.
Šiam sezonui statistikos nėra.