Šio profilio žaidėjas
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 22:58 | 64.6% 135/209 | 24.2% 8/33 | 54% 47/87 | 5.7 2.8/2.9 | 1.2 | 0.7 | 1.2 | 1 | 0.4 | 2.6 | 2.2 | 9.7 | 12.4 | 35 » |
Su šiuo žaidėju susijusių naujienų nėra.
Nuotraukų galerija tuščia.
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 22:58 | 64.6% 135/209 | 24.2% 8/33 | 54% 47/87 | 5.7 2.8/2.9 | 1.2 | 0.7 | 1.2 | 1 | 0.4 | 2.6 | 2.2 | 9.7 | 12.4 | 35 » |
| Data | Komanda | Varžovas | Rezultatas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03-22 | Vilniaus Rytas-2 | 94-80 | 19 | 50% 3/6 | - 0/0 | 100% 2/2 | 3 2/1 | 1 | 0 | 1 | 3 | 2 | 4 | 2 | 8 | 7 | |
| 03-19 | Vilniaus Rytas-2 | 87-93 | 24 | 71.4% 5/7 | 0% 0/1 | 25% 1/4 | 6 3/3 | 0 | 1 | 2 | 2 | 0 | 3 | 2 | 11 | 11 | |
| 03-14 | Vilniaus Rytas-2 | 87-78 | 24 | 75% 3/4 | 0% 0/1 | 50% 1/2 | 6 2/4 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 1 | 7 | 8 | |
| 03-12 | Vilniaus Rytas-2 | 88-65 | 21 | 44.4% 4/9 | 100% 1/1 | 66.7% 2/3 | 8 3/5 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 3 | 2 | 13 | 13 | |
| 03-07 | Vilniaus Rytas-2 | 94-90 | 26 | 85.7% 6/7 | - 0/0 | - 0/0 | 8 4/4 | 3 | 0 | 3 | 0 | 1 | 1 | 0 | 12 | 17 | |
| 03-05 | Vilniaus Rytas-2 | 79-58 | 23 | 80% 4/5 | 0% 0/1 | - 0/0 | 8 4/4 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 3 | 3 | 8 | 16 | |
| 02-28 | Vilniaus Rytas-2 | 94-87 | 23 | 50% 3/6 | 0% 0/1 | - 0/0 | 6 1/5 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | 4 | 0 | 6 | 2 | |
| 02-26 | Vilniaus Rytas-2 | 87-74 | 25 | 66.7% 2/3 | 0% 0/1 | 66.7% 4/6 | 7 2/5 | 1 | 1 | 0 | 3 | 0 | 2 | 4 | 8 | 18 | |
| 02-19 | Vilniaus Rytas-2 | 95-66 | 26 | 75% 3/4 | 0% 0/1 | 75% 3/4 | 3 1/2 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 4 | 3 | 9 | 9 | |
| 02-07 | Vilniaus Rytas-2 | 62-80 | 24 | 63.6% 7/11 | - 0/0 | 50% 2/4 | 7 4/3 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 3 | 16 | 17 | |
| 02-05 | Vilniaus Rytas-2 | 86-95 | 28 | 33.3% 2/6 | 100% 1/1 | 100% 2/2 | 4 2/2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 3 | 2 | 9 | 8 | |
| 01-27 | Vilniaus Rytas-2 | 71-67 | 24 | 62.5% 5/8 | 0% 0/1 | 33.3% 2/6 | 7 5/2 | 3 | 1 | 4 | 0 | 0 | 4 | 4 | 12 | 11 | |
| 01-24 | Vilniaus Rytas-2 | 75-76 | 24 | 71.4% 5/7 | - 0/0 | 50% 3/6 | 5 2/3 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 3 | 4 | 13 | 15 | |
| 01-22 | Vilniaus Rytas-2 | 78-84 | 4 | 50% 1/2 | - 0/0 | 50% 1/2 | 0 0/0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | 3 | 3 | |
| 12-20 | Vilniaus Rytas-2 | 73-94 | 23 | 75% 9/12 | - 0/0 | 50% 2/4 | 5 2/3 | 2 | 2 | 3 | 2 | 2 | 5 | 2 | 20 | 18 | |
| 12-18 | Vilniaus Rytas-2 | 95-82 | 28 | 62.5% 5/8 | - 0/0 | 100% 2/2 | 12 7/5 | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | 2 | 12 | 26 | |
| 12-13 | Vilniaus Rytas-2 | 90-87 | 30 | 75% 3/4 | 0% 0/1 | 60% 3/5 | 4 3/1 | 2 | 0 | 5 | 0 | 0 | 4 | 4 | 9 | 6 | |
| 12-11 | Vilniaus Rytas-2 | 65-101 | 22 | 100% 2/2 | 0% 0/1 | - 0/0 | 4 1/3 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 4 | 2 | 4 | 8 | |
| 12-06 | Vilniaus Rytas-2 | 95-90 | 32 | 100% 5/5 | 50% 1/2 | 25% 1/4 | 11 6/5 | 0 | 0 | 1 | 4 | 0 | 4 | 5 | 14 | 25 | |
| 12-04 | Vilniaus Rytas-2 | 80-76 | 21 | 83.3% 5/6 | 50% 1/2 | - 0/0 | 5 5/0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 | 2 | 13 | 13 | |
| 11-22 | Vilniaus Rytas-2 | 85-74 | 24 | 66.7% 4/6 | - 0/0 | - 0/0 | 2 0/2 | 4 | 0 | 1 | 3 | 1 | 2 | 1 | 8 | 12 | |
| 11-20 | Vilniaus Rytas-2 | 105-91 | 23 | 77.8% 7/9 | 0% 0/1 | - 0/0 | 7 3/4 | 1 | 2 | 0 | 1 | 0 | 3 | 0 | 14 | 19 | |
| 11-15 | Vilniaus Rytas-2 | 85-93 | 24 | 75% 3/4 | 50% 1/2 | 40% 2/5 | 4 3/1 | 1 | 2 | 0 | 1 | 0 | 3 | 3 | 11 | 14 | |
| 11-13 | Vilniaus Rytas-2 | 81-67 | 25 | 50% 6/12 | 0% 0/2 | 100% 2/2 | 11 5/6 | 1 | 2 | 1 | 2 | 0 | 3 | 5 | 14 | 23 | |
| 11-08 | Vilniaus Rytas-2 | 67-93 | 13 | 100% 5/5 | 0% 0/1 | 0% 0/1 | 4 2/2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 10 | 13 | |
| 11-06 | Vilniaus Rytas-2 | 87-81 | 18 | 100% 2/2 | - 0/0 | - 0/0 | 5 2/3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | 10 | |
| 10-30 | Vilniaus Rytas-2 | 76-66 | 17 | 37.5% 3/8 | 0% 0/1 | 50% 3/6 | 8 6/2 | 1 | 1 | 3 | 0 | 2 | 0 | 5 | 9 | 10 | |
| 10-25 | Vilniaus Rytas-2 | 88-76 | 15 | 50% 2/4 | 0% 0/1 | 0% 0/2 | 2 1/1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 4 | 3 | |
| 10-23 | Vilniaus Rytas-2 | 98-53 | 13 | 25% 1/4 | - 0/0 | 50% 1/2 | 3 2/1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 3 | 2 | |
| 10-19 | Vilniaus Rytas-2 | 90-93 | 23 | 50% 2/4 | 0% 0/2 | - 0/0 | 4 2/2 | 7 | 2 | 1 | 1 | 1 | 2 | 0 | 4 | 10 | |
| 10-16 | Vilniaus Rytas-2 | 76-77 | 27 | 16.7% 1/6 | - 0/0 | 50% 3/6 | 8 5/3 | 2 | 0 | 0 | 3 | 0 | 4 | 4 | 5 | 10 | |
| 10-11 | Vilniaus Rytas-2 | 76-68 | 27 | 85.7% 6/7 | 0% 0/3 | 100% 2/2 | 11 2/9 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 14 | 24 | |
| 10-09 | Vilniaus Rytas-2 | 81-80 | 26 | 75% 6/8 | 33.3% 1/3 | 66.7% 2/3 | 4 3/1 | 2 | 2 | 2 | 0 | 1 | 3 | 3 | 17 | 17 | |
| 10-04 | Vilniaus Rytas-2 | 86-70 | 22 | 33.3% 1/3 | - 0/0 | - 0/0 | 3 1/2 | 0 | 1 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | |
| 10-02 | Vilniaus Rytas-2 | 108-96 | 21 | 80% 4/5 | 100% 2/2 | 50% 1/2 | 3 2/1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 3 | 1 | 15 | 15 |
| Etapas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Reguliarusis sezonas | 22:40 | 64.6% 102/158 | 26.9% 7/26 | 51.5% 34/66 | 5.5 2.9/2.6 | 1.3 | 0.8 | 1.2 | 1 | 0.3 | 2.4 | 2.3 | 10 | 12.8 | 26 » |
| Reguliarusis sezonas – II etapas | 24:26 | 65.8% 25/38 | 16.7% 1/6 | 66.7% 10/15 | 6.6 2.4/4.1 | 1.1 | 0.6 | 1.3 | 0.7 | 0.3 | 3.1 | 1.9 | 9 | 11.9 | 7 » |
| Atkrintamosios varžybos | 21:49 | 61.5% 8/13 | 0% 0/1 | 50% 3/6 | 4.5 2.5/2 | 0.5 | 0.5 | 1.5 | 2.5 | 1 | 3.5 | 2 | 9.5 | 9 | 2 » |
| Kategorija | Reikšmė | Komanda | Varžovas | Data |
|---|---|---|---|---|
| Naudingumas | 26 | Vilniaus Rytas-2 | 2025-12-18 | |
| Taškai | 20 | Vilniaus Rytas-2 | 2025-12-20 | |
| Atkovoti kamuoliai puolime | 7 | Vilkaviškio Perlas Go | 2024-10-26 | |
| Atkovoti kamuoliai gynyboje | 9 | Vilniaus Rytas-2 | 2025-10-11 | |
| Atkovoti kamuoliai | 12 | Vilniaus Rytas-2 | 2025-12-18 | |
| Rezultatyvūs perdavimai | 7 | Vilniaus Rytas-2 | 2025-10-19 | |
| Perimti kamuoliai | 3 | Vilkaviškio Perlas Go | 2024-11-07 | |
| Blokuoti metimai | 4 | Vilniaus Rytas-2 | 2025-12-06 | |
| Minutės | 32 | Vilniaus Rytas-2 | 2025-12-06 | |
| Dvitaškių pataikė | 9 | Vilniaus Rytas-2 | 2025-12-20 | |
| Dvitaškių metė | 12 | Vilniaus Rytas-2 | 2025-11-13 | |
| Tritaškių pataikė | 2 | Vilkaviškio Perlas Go | 2025-03-16 | |
| Tritaškių metė | 5 | Vilkaviškio Perlas Go | Finalas | 2025-04-11 |
| Baudų pataikė | 4 | Vilkaviškio Perlas Go | 2024-11-16 | |
| Baudų metė | 6 | Vilkaviškio Perlas Go | 2024-11-16 | |
| Pražangos | 5 | Vilkaviškio Perlas Go | 2025-03-09 | |
| Išprovokuotas pražangos | 5 | Vilniaus Rytas-2 | 2025-10-30 | |
| Prarasti kamuoliai | 5 | Vilniaus Rytas-2 | 2025-12-13 | |
| Gauti blokai | 2 | Vilkaviškio Perlas Go | 2025-01-09 |
Vidurkiai per rungtynes · GP — sužaista
Pažymėkite bent vieną rodiklį.
Šiam sezonui statistikos nėra.