Skip to main content

URBO-NKL

Ignas
Urbonas

STATISTIKA / 2025/2026
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL29:3964.7%
165/255
32.5%
39/120
67.9%
57/84
6.8
1.4/5.4
41.32.30.60.122.814.82034 »
10 PASKUTINIŲ RUNGTYNIŲ
DataVaržovasMIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFF
03-19 31100%
5/5
0%
0/5
-
0/0
2
0/2
51010201012
03-12 25100%
7/7
66.7%
4/6
-
0/0
4
0/4
11200232629
02-07 3180%
4/5
0%
0/4
-
0/0
10
2/8
4100010817
02-05 39100%
4/4
100%
3/3
90.9%
10/11
6
0/6
84700272742
01-27 3155.6%
5/9
50%
1/2
80%
4/5
4
0/4
43100451722
01-24 3037.5%
3/8
66.7%
2/3
83.3%
5/6
10
2/8
51500431720
01-22 3562.5%
5/8
40%
2/5
66.7%
2/3
9
2/7
51410331823
01-17 3185.7%
6/7
40%
2/5
100%
3/3
13
4/9
50100432133
01-15 2971.4%
5/7
-
0/0
50%
1/2
14
4/10
70020151135
01-10 270%
0/2
66.7%
2/3
50%
2/4
6
1/5
2510013817
APIE
Nėra duomenų apie žaidėją.
NAUJIENOS

Su šiuo žaidėju susijusių naujienų nėra.

FOTOGALERIJA

Nuotraukų galerija tuščia.

STATISTIKA / 2025/2026
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL29:3964.7%
165/255
32.5%
39/120
67.9%
57/84
6.8
1.4/5.4
41.32.30.60.122.814.82034 »
STATISTIKA: RUNGTYNĖS
Sezonai: 25/26
DataKomandaVaržovasRezultatasMIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFF
03-19 Vilniaus Rytas-2 87-9331100%
5/5
0%
0/5
-
0/0
2
0/2
51010201012
03-12 Vilniaus Rytas-2 88-6525100%
7/7
66.7%
4/6
-
0/0
4
0/4
11200232629
02-07 Vilniaus Rytas-2 62-803180%
4/5
0%
0/4
-
0/0
10
2/8
4100010817
02-05 Vilniaus Rytas-2 86-9539100%
4/4
100%
3/3
90.9%
10/11
6
0/6
84700272742
01-27 Vilniaus Rytas-2 71-673155.6%
5/9
50%
1/2
80%
4/5
4
0/4
43100451722
01-24 Vilniaus Rytas-2 75-763037.5%
3/8
66.7%
2/3
83.3%
5/6
10
2/8
51500431720
01-22 Vilniaus Rytas-2 78-843562.5%
5/8
40%
2/5
66.7%
2/3
9
2/7
51410331823
01-17 Vilniaus Rytas-2 102-873185.7%
6/7
40%
2/5
100%
3/3
13
4/9
50100432133
01-15 Vilniaus Rytas-2 64-812971.4%
5/7
-
0/0
50%
1/2
14
4/10
70020151135
01-10 Vilniaus Rytas-2 100-55270%
0/2
66.7%
2/3
50%
2/4
6
1/5
2510013817
01-08 Vilniaus Rytas-2 80-583066.7%
4/6
25%
1/4
33.3%
1/3
11
1/10
22500141218
01-03 Vilniaus Rytas-2 71-743461.5%
8/13
50%
2/4
33.3%
1/3
18
8/10
30100242336
12-22 Vilniaus Rytas-2 111-1034166.7%
8/12
0%
0/1
0%
0/2
19
1/18
62300341634
12-20 Vilniaus Rytas-2 73-943177.8%
7/9
25%
1/4
66.7%
2/3
8
2/6
22100231925
12-18 Vilniaus Rytas-2 95-822971.4%
5/7
50%
3/6
-
0/0
3
0/3
111010101929
12-13 Vilniaus Rytas-2 90-873187.5%
7/8
66.7%
2/3
100%
3/3
6
0/6
50200232331
12-11 Vilniaus Rytas-2 65-1012342.9%
3/7
0%
0/1
-
0/0
4
0/4
213102165
12-06 Vilniaus Rytas-2 95-903658.3%
7/12
0%
0/5
-
0/0
4
1/3
5141231147
12-04 Vilniaus Rytas-2 80-763150%
5/10
0%
0/2
-
0/0
3
1/2
52340201012
11-22 Vilniaus Rytas-2 85-742866.7%
4/6
33.3%
1/3
-
0/0
6
0/6
30400011113
11-20 Vilniaus Rytas-2 105-911980%
4/5
50%
2/4
50%
2/4
4
1/3
10110141619
11-15 Vilniaus Rytas-2 85-932450%
2/4
20%
1/5
100%
4/4
6
1/5
10200221110
11-13 Vilniaus Rytas-2 81-672628.6%
2/7
50%
3/6
0%
0/2
3
0/3
2000022138
11-08 Vilniaus Rytas-2 67-931733.3%
1/3
33.3%
1/3
75%
3/4
3
2/1
001102387
11-06 Vilniaus Rytas-2 87-811840%
2/5
0%
0/3
-
0/0
6
3/3
423004548
10-30 Vilniaus Rytas-2 76-663150%
3/6
25%
1/4
50%
1/2
7
2/5
30220341014
10-25 Vilniaus Rytas-2 88-762850%
2/4
0%
0/5
50%
1/2
4
0/4
422002356
10-23 Vilniaus Rytas-2 98-5322100%
5/5
-
0/0
-
0/0
4
0/4
41300101015
10-19 Vilniaus Rytas-2 90-932985.7%
6/7
33.3%
3/9
100%
1/1
4
1/3
45300122226
10-16 Vilniaus Rytas-2 76-773476.9%
10/13
0%
0/1
42.9%
3/7
7
1/6
32200062331
10-11 Vilniaus Rytas-2 76-683050%
5/10
0%
0/1
33.3%
1/3
4
4/0
71111331114
10-09 Vilniaus Rytas-2 81-803753.3%
8/15
0%
0/2
-
0/0
11
2/9
72211231626
10-04 Vilniaus Rytas-2 86-702854.5%
6/11
0%
0/4
100%
5/5
6
2/4
01611241711
10-02 Vilniaus Rytas-2 108-962787.5%
7/8
50%
2/4
100%
2/2
3
0/3
60310212225
STATISTIKA: DETALI
EtapasMIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
Reguliarusis sezonas29:4463%
153/243
32.1%
35/109
67.9%
57/84
7.1
1.5/5.6
4.11.32.40.60.222.914.62032 »
Reguliarusis sezonas – II etapas25:36100%
7/7
66.7%
4/6
-
0/0
4
0/4
112002326291 »
Atkrintamosios varžybos31:19100%
5/5
0%
0/5
-
0/0
2
0/2
510102010121 »
REKORDAI
KategorijaReikšmėKomandaVaržovasData
Naudingumas42 Vilniaus Rytas-2 2026-02-05
Taškai27 Vilniaus Rytas-2 2024-10-05
Atkovoti kamuoliai puolime8 Vilniaus Rytas-2 2026-01-03
Atkovoti kamuoliai gynyboje18 Vilniaus Rytas-2 2025-12-22
Atkovoti kamuoliai19 Vilniaus Rytas-2 2025-12-22
Rezultatyvūs perdavimai11 Vilniaus Rytas-2 2025-12-18
Perimti kamuoliai5 Vilniaus Rytas-2 2025-10-19
Blokuoti metimai4 Vilniaus Rytas-2 2025-12-04
Minutės41 Vilniaus Rytas-2 2025-12-22
Dvitaškių pataikė11 Vilniaus Rytas-2 2024-10-05
Dvitaškių metė15 Vilniaus Rytas-2 2025-10-09
Tritaškių pataikė6 Vilniaus Rytas-2 2024-02-03
Tritaškių metė10 Vilniaus Rytas-2 2025-02-27
Baudų pataikė10 Vilniaus Rytas-2 2026-02-05
Baudų metė12 Vilniaus Rytas-2 2024-11-30
Pražangos5 Vilniaus Rytas-2 2023-12-21
Išprovokuotas pražangos10 Vilniaus Rytas-2 2024-11-30
Prarasti kamuoliai7 Vilniaus Rytas-2 2026-02-05
Gauti blokai2 Vilniaus Rytas-2 2024-10-31
PALYGINIMAS

Palyginti žaidėją

2025/2026 sezonas

Vidurkiai per rungtynes · GP — sužaista

Rodikliai
Pasirinkite komandą ir žaidėją.