Skip to main content

URBO-NKL

Kajus
Mikalauskas

STATISTIKA / 2025/2026
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL25:2337%
84/227
34.5%
49/142
76.7%
46/60
3.1
1.2/2
40.82.10.10.41.41.4108.736 »
10 PASKUTINIŲ RUNGTYNIŲ
DataVaržovasMIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFF
04-07 TEL/NEP3137.5%
3/8
0%
0/3
50%
1/2
4
1/3
412113173
04-03 TEL/NEP1822.2%
2/9
-
0/0
100%
2/2
4
2/2
002001161
04-01 TEL/NEP2550%
3/6
40%
2/5
-
0/0
1
1/0
52201101210
03-28 TEL/NEP2240%
2/5
0%
0/1
50%
1/2
1
0/1
302004250
03-19 2750%
3/6
0%
0/3
100%
4/4
3
1/2
21001121010
03-17 2880%
4/5
33.3%
1/3
-
0/0
3
1/2
30200211111
03-14 2122.2%
2/9
0%
0/2
-
0/0
1
0/1
10201104-7
03-12 2740%
4/10
66.7%
2/3
-
0/0
3
1/2
70001201414
03-07 2533.3%
2/6
100%
2/2
100%
3/3
4
2/2
30000221316
03-05 1950%
2/4
50%
2/4
-
0/0
2
0/2
5030121108
APIE
Nėra duomenų apie žaidėją.
NAUJIENOS

Su šiuo žaidėju susijusių naujienų nėra.

FOTOGALERIJA

Nuotraukų galerija tuščia.

STATISTIKA / 2025/2026
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL25:2337%
84/227
34.5%
49/142
76.7%
46/60
3.1
1.2/2
40.82.10.10.41.41.4108.736 »
STATISTIKA: RUNGTYNĖS
Sezonai: 25/26
DataKomandaVaržovasRezultatasMIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFF
04-07 Kauno Žalgiris-2 TEL/NEP89-713137.5%
3/8
0%
0/3
50%
1/2
4
1/3
412113173
04-03 Kauno Žalgiris-2 TEL/NEP75-791822.2%
2/9
-
0/0
100%
2/2
4
2/2
002001161
04-01 Kauno Žalgiris-2 TEL/NEP93-1032550%
3/6
40%
2/5
-
0/0
1
1/0
52201101210
03-28 Kauno Žalgiris-2 TEL/NEP72-782240%
2/5
0%
0/1
50%
1/2
1
0/1
302004250
03-19 Kauno Žalgiris-2 95-992750%
3/6
0%
0/3
100%
4/4
3
1/2
21001121010
03-17 Kauno Žalgiris-2 87-752880%
4/5
33.3%
1/3
-
0/0
3
1/2
30200211111
03-14 Kauno Žalgiris-2 92-812122.2%
2/9
0%
0/2
-
0/0
1
0/1
10201104-7
03-12 Kauno Žalgiris-2 92-862740%
4/10
66.7%
2/3
-
0/0
3
1/2
70001201414
03-07 Kauno Žalgiris-2 81-922533.3%
2/6
100%
2/2
100%
3/3
4
2/2
30000221316
03-05 Kauno Žalgiris-2 79-581950%
2/4
50%
2/4
-
0/0
2
0/2
5030121108
02-24 Kauno Žalgiris-2 83-933133.3%
3/9
0%
0/3
100%
2/2
5
4/1
623002289
02-21 Kauno Žalgiris-2 83-81240%
0/4
50%
2/4
100%
2/2
5
0/5
346001289
02-19 Kauno Žalgiris-2 102-742050%
2/4
0%
0/3
100%
2/2
2
2/0
410002167
02-07 Kauno Žalgiris-2 64-1042050%
3/6
75%
3/4
80%
4/5
0
0/0
64000021926
02-05 Kauno Žalgiris-2 80-942842.9%
3/7
37.5%
3/8
100%
3/3
4
1/3
51312221815
01-31 Kauno Žalgiris-2 83-722050%
3/6
0%
0/3
-
0/0
4
2/2
301000167
01-29 Kauno Žalgiris-2 105-912360%
3/5
71.4%
5/7
-
0/0
2
0/2
50200202120
01-27 Kauno Žalgiris-2 77-872375%
3/4
0%
0/5
0%
0/2
1
0/1
530001268
01-24 Kauno Žalgiris-2 96-872822.2%
2/9
50%
3/6
100%
2/2
3
2/1
1020032156
01-20 Kauno Žalgiris-2 80-79320%
0/7
66.7%
2/3
83.3%
5/6
4
2/2
4020023119
01-15 Kauno Žalgiris-2 83-812420%
1/5
0%
0/3
50%
2/4
6
3/3
610011248
01-10 Kauno Žalgiris-2 78-912466.7%
4/6
75%
3/4
-
0/0
1
0/1
21300121716
01-08 Kauno Žalgiris-2 113-1072514.3%
1/7
0%
0/4
50%
1/2
4
2/2
40200113-2
01-03 Kauno Žalgiris-2 64-712928.6%
2/7
20%
1/5
-
0/0
7
1/6
504012174
12-13 Kauno Žalgiris-2 71-701966.7%
2/3
50%
2/4
100%
2/2
6
1/5
01411011213
12-06 Kauno Žalgiris-2 95-903740%
4/10
28.6%
2/7
50%
1/2
1
0/1
4010112157
11-29 Kauno Žalgiris-2 91-863140%
4/10
25%
1/4
50%
1/2
0
0/0
10030101129
11-27 Kauno Žalgiris-2 89-762960%
6/10
40%
2/5
100%
2/2
5
2/3
50400032022
11-22 Kauno Žalgiris-2 114-1072042.9%
3/7
33.3%
1/3
100%
1/1
3
2/1
62200021015
11-08 Kauno Žalgiris-2 91-852166.7%
2/3
50%
2/4
-
0/0
6
1/5
31100111016
10-18 Kauno Žalgiris-2 87-752550%
2/4
14.3%
1/7
-
0/0
6
2/4
614011076
10-16 Kauno Žalgiris-2 84-96210%
0/3
60%
3/5
-
0/0
1
0/1
312001096
10-11 Kauno Žalgiris-2 76-642628.6%
2/7
28.6%
2/7
0%
0/2
4
2/2
3010211102
10-09 Kauno Žalgiris-2 86-70140%
0/1
33.3%
1/3
100%
2/2
1
1/0
212001154
10-04 Kauno Žalgiris-2 87-81280%
0/3
0%
0/1
50%
1/2
3
1/2
614003110
10-02 Kauno Žalgiris-2 88-903116.7%
2/12
25%
1/4
100%
2/2
3
2/1
513102394
STATISTIKA: DETALI
EtapasMIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
Reguliarusis sezonas25:3736.6%
52/142
35.8%
38/106
70.7%
29/41
3.3
1.2/2.1
4.30.82.20.10.41.11.510.79.623 »
Reguliarusis sezonas – II etapas24:2432.6%
15/46
38.1%
8/21
100%
9/9
3.1
1.3/1.9
4.11200.41.71.1987 »
NKL28:0163.6%
7/11
16.7%
1/6
100%
4/4
3
1/2
2.50.5100.51.51.510.510.52 »
Atkrintamosios varžybos24:2835.7%
10/28
22.2%
2/9
66.7%
4/6
2.5
1/1.5
30.820.30.52.317.53.54 »
REKORDAI
KategorijaReikšmėKomandaVaržovasData
Naudingumas26 Kauno Žalgiris-2 2026-02-07
Taškai21 Kauno Žalgiris-2 2026-01-29
Atkovoti kamuoliai puolime4 Kauno Žalgiris-2 2026-02-24
Atkovoti kamuoliai gynyboje6 Kauno Žalgiris-2 2026-01-03
Atkovoti kamuoliai7 Kauno Žalgiris-2 2026-01-03
Rezultatyvūs perdavimai10 Kauno Žalgiris-2 2025-11-29
Perimti kamuoliai4 Kauno Žalgiris-2 2026-02-07
Blokuoti metimai1 Kauno Žalgiris-2 2025-10-02
Minutės37 Kauno Žalgiris-2 2025-12-06
Dvitaškių pataikė6 Kauno Žalgiris-2 2025-11-27
Dvitaškių metė12 Kauno Žalgiris-2 2025-10-02
Tritaškių pataikė5 Kauno Žalgiris-2 2026-01-29
Tritaškių metė8 Kauno Žalgiris-2 2026-02-05
Baudų pataikė5 Kauno Žalgiris-2 2026-01-20
Baudų metė6 Kauno Žalgiris-2 2026-01-20
Pražangos5 Kauno Žalgiris-2 2024-10-05
Išprovokuotas pražangos5 Kauno Žalgiris-2 2025-02-22
Prarasti kamuoliai6 Kauno Žalgiris-2 2025-02-22
Gauti blokai2 Kauno Žalgiris-2 2024-11-07
PALYGINIMAS

Palyginti žaidėją

2025/2026 sezonas

Vidurkiai per rungtynes · GP — sužaista

Rodikliai
Pasirinkite komandą ir žaidėją.