| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 19:33 | 68.4% 54/79 | 46.7% 7/15 | 74.2% 23/31 | 7.5 2.9/4.6 | 2.1 | 0.5 | 1.2 | 0 | 0.4 | 2.7 | 2.8 | 13.8 | 18.7 | 11 » |
| Data | Varžovas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11-05 | Šilutės Šilutė-PDS.lt | 15 | 50% 2/4 | 0% 0/1 | - 0/0 | 5 2/3 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 4 | 5 |
| 10-31 | Šakių Vytis-VDU | 27 | 80% 8/10 | 0% 0/1 | 100% 2/2 | 12 4/8 | 4 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 4 | 18 | 30 |
| 10-29 | Kauno r. Atletas | 19 | 90% 9/10 | - 0/0 | 66.7% 2/3 | 7 4/3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 4 | 20 | 29 |
| 10-24 | Marijampolės Sūduva | 14 | 100% 3/3 | 75% 3/4 | 50% 3/6 | 7 2/5 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 5 | 3 | 18 | 16 |
| 10-22 | Ukmergės Stekas | 27 | 90% 9/10 | 0% 0/2 | 100% 2/2 | 15 6/9 | 4 | 1 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 20 | 35 |
| 10-17 | Vilkaviškio Perlas Go | 15 | 50% 3/6 | - 0/0 | 100% 4/4 | 3 1/2 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3 | 4 | 10 | 13 |
| 10-15 | Klaipėdos Neptūnas-II | 21 | 33.3% 3/9 | 66.7% 2/3 | 50% 2/4 | 6 1/5 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 | 3 | 14 | 10 |
| 10-10 | Kėdainių Kėdainiai BC | 24 | 62.5% 5/8 | 33.3% 1/3 | 66.7% 2/3 | 7 3/4 | 4 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 | 3 | 15 | 18 |
| 10-08 | Mažeikių M Basket | 16 | 75% 6/8 | 100% 1/1 | 0% 0/1 | 8 3/5 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 15 | 23 |
| 10-03 | Plungės Olimpas | 15 | 57.1% 4/7 | - 0/0 | 100% 4/4 | 6 4/2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 | 3 | 12 | 13 |
Su šiuo žaidėju susijusių naujienų nėra.
Nuotraukų galerija tuščia.
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 19:33 | 68.4% 54/79 | 46.7% 7/15 | 74.2% 23/31 | 7.5 2.9/4.6 | 2.1 | 0.5 | 1.2 | 0 | 0.4 | 2.7 | 2.8 | 13.8 | 18.7 | 11 » |
| Data | Komanda | Varžovas | Rezultatas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11-05 | Telšių Telšiai | Šilutės Šilutė-PDS.lt | 103-63 | 15 | 50% 2/4 | 0% 0/1 | - 0/0 | 5 2/3 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 4 | 5 |
| 10-31 | Telšių Telšiai | Šakių Vytis-VDU | 88-91 | 27 | 80% 8/10 | 0% 0/1 | 100% 2/2 | 12 4/8 | 4 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 4 | 18 | 30 |
| 10-29 | Telšių Telšiai | Kauno r. Atletas | 100-76 | 19 | 90% 9/10 | - 0/0 | 66.7% 2/3 | 7 4/3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 4 | 20 | 29 |
| 10-24 | Telšių Telšiai | Marijampolės Sūduva | 69-71 | 14 | 100% 3/3 | 75% 3/4 | 50% 3/6 | 7 2/5 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 5 | 3 | 18 | 16 |
| 10-22 | Telšių Telšiai | Ukmergės Stekas | 104-70 | 27 | 90% 9/10 | 0% 0/2 | 100% 2/2 | 15 6/9 | 4 | 1 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 20 | 35 |
| 10-17 | Telšių Telšiai | Vilkaviškio Perlas Go | 94-70 | 15 | 50% 3/6 | - 0/0 | 100% 4/4 | 3 1/2 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3 | 4 | 10 | 13 |
| 10-15 | Telšių Telšiai | Klaipėdos Neptūnas-II | 72-85 | 21 | 33.3% 3/9 | 66.7% 2/3 | 50% 2/4 | 6 1/5 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 | 3 | 14 | 10 |
| 10-10 | Telšių Telšiai | Kėdainių Kėdainiai BC | 61-73 | 24 | 62.5% 5/8 | 33.3% 1/3 | 66.7% 2/3 | 7 3/4 | 4 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 | 3 | 15 | 18 |
| 10-08 | Telšių Telšiai | Mažeikių M Basket | 83-72 | 16 | 75% 6/8 | 100% 1/1 | 0% 0/1 | 8 3/5 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 15 | 23 |
| 10-03 | Telšių Telšiai | Plungės Olimpas | 90-70 | 15 | 57.1% 4/7 | - 0/0 | 100% 4/4 | 6 4/2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 | 3 | 12 | 13 |
| 10-01 | Telšių Telšiai | Vilniaus Rytas-2 | 77-91 | 17 | 50% 2/4 | - 0/0 | 100% 2/2 | 7 2/5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 0 | 2 | 3 | 6 | 14 |
| Etapas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Reguliarusis sezonas | 19:33 | 68.4% 54/79 | 46.7% 7/15 | 74.2% 23/31 | 7.5 2.9/4.6 | 2.1 | 0.5 | 1.2 | 0 | 0.4 | 2.7 | 2.8 | 13.8 | 18.7 | 11 » |
Sezono vidurkiai per rungtynes · GP — sužaistų rungtynių skaičius