Šio profilio žaidėjas
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 26:08 | 45.6% 82/180 | 37.9% 85/224 | 75.4% 52/69 | 2.3 0.5/1.8 | 1.8 | 0.8 | 1.2 | 0.1 | 0.2 | 2.6 | 1.6 | 10.2 | 7.3 | 46 » |
| Data | Varžovas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04-16 | Mažasis finalas | 22 | 25% 1/4 | 50% 3/6 | - 0/0 | 2 0/2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 2 | 11 | 7 |
| 04-13 | - | 27 | 33.3% 1/3 | 33.3% 2/6 | - 0/0 | 1 0/1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 8 | 4 |
| 04-10 | Mažasis finalas | 25 | 50% 1/2 | 33.3% 2/6 | 100% 3/3 | 5 0/5 | 4 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 11 | 13 |
| 04-01 | Pusfinalis | 22 | 25% 1/4 | 33.3% 1/3 | - 0/0 | 1 0/1 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 | 2 | 5 | 0 |
| 03-29 | Pusfinalis | 32 | 0% 0/3 | 75% 3/4 | - 0/0 | 1 0/1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 9 | 5 |
| 03-25 | Pusfinalis | 24 | 50% 1/2 | 0% 0/3 | - 0/0 | 1 0/1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 3 | 1 | 2 | -4 |
| 03-22 | VYT/KRE | 36 | 60% 3/5 | 50% 2/4 | 100% 2/2 | 4 0/4 | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2 | 2 | 14 | 18 |
| 03-20 | VYT/KRE | 33 | 50% 1/2 | 55.6% 5/9 | 66.7% 2/3 | 3 0/3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 2 | 19 | 17 |
| 03-18 | VYT/KRE | 38 | 33.3% 2/6 | 37.5% 3/8 | 100% 2/2 | 3 1/2 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 4 | 2 | 15 | 7 |
| 03-15 | VYT/KRE | 29 | 40% 2/5 | 60% 3/5 | 0% 0/1 | 1 0/1 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 4 | 2 | 13 | 6 |
Su šiuo žaidėju susijusių naujienų nėra.
Nuotraukų galerija tuščia.
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 26:08 | 45.6% 82/180 | 37.9% 85/224 | 75.4% 52/69 | 2.3 0.5/1.8 | 1.8 | 0.8 | 1.2 | 0.1 | 0.2 | 2.6 | 1.6 | 10.2 | 7.3 | 46 » |
| Data | Komanda | Varžovas | Rezultatas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04-16 | Palangos Palanga | Mažasis finalas | 83-82 | 22 | 25% 1/4 | 50% 3/6 | - 0/0 | 2 0/2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 2 | 11 | 7 |
| 04-13 | Palangos Palanga | - | 78-81 | 27 | 33.3% 1/3 | 33.3% 2/6 | - 0/0 | 1 0/1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 8 | 4 |
| 04-10 | Palangos Palanga | Mažasis finalas | 87-77 | 25 | 50% 1/2 | 33.3% 2/6 | 100% 3/3 | 5 0/5 | 4 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 11 | 13 |
| 04-01 | Palangos Palanga | Pusfinalis | 93-74 | 22 | 25% 1/4 | 33.3% 1/3 | - 0/0 | 1 0/1 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 | 2 | 5 | 0 |
| 03-29 | Palangos Palanga | Pusfinalis | 81-88 | 32 | 0% 0/3 | 75% 3/4 | - 0/0 | 1 0/1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 9 | 5 |
| 03-25 | Palangos Palanga | Pusfinalis | 107-73 | 24 | 50% 1/2 | 0% 0/3 | - 0/0 | 1 0/1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 3 | 1 | 2 | -4 |
| 03-22 | Palangos Palanga | VYT/KRE | 82-69 | 36 | 60% 3/5 | 50% 2/4 | 100% 2/2 | 4 0/4 | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2 | 2 | 14 | 18 |
| 03-20 | Palangos Palanga | VYT/KRE | 80-74 | 33 | 50% 1/2 | 55.6% 5/9 | 66.7% 2/3 | 3 0/3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 2 | 19 | 17 |
| 03-18 | Palangos Palanga | VYT/KRE | 80-72 | 38 | 33.3% 2/6 | 37.5% 3/8 | 100% 2/2 | 3 1/2 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 4 | 2 | 15 | 7 |
| 03-15 | Palangos Palanga | VYT/KRE | 103-91 | 29 | 40% 2/5 | 60% 3/5 | 0% 0/1 | 1 0/1 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 4 | 2 | 13 | 6 |
| 03-12 | Palangos Palanga | VYT/KRE | 91-71 | 32 | 83.3% 5/6 | 0% 0/5 | 0% 0/1 | 2 0/2 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 10 | 6 |
| 02-22 | Palangos Palanga | 73-80 | 19 | 50% 1/2 | 33.3% 1/3 | 100% 3/3 | 2 2/0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 8 | 9 | |
| 02-20 | Palangos Palanga | 72-89 | 25 | 20% 1/5 | 16.7% 1/6 | - 0/0 | 4 0/4 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 5 | 3 | |
| 02-13 | Palangos Palanga | 77-68 | 33 | 50% 1/2 | 33.3% 3/9 | - 0/0 | 2 1/1 | 1 | 3 | 0 | 1 | 1 | 3 | 2 | 11 | 9 | |
| 02-08 | Palangos Palanga | 84-86 | 26 | 100% 2/2 | 60% 3/5 | 100% 3/3 | 3 0/3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 4 | 3 | 16 | 19 | |
| 02-04 | Palangos Palanga | 78-81 | 19 | 100% 1/1 | 0% 0/4 | - 0/0 | 1 0/1 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 4 | 0 | 2 | -5 | |
| 01-23 | Palangos Palanga | 68-73 | 26 | 50% 1/2 | 36.4% 4/11 | - 0/0 | 4 0/4 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 14 | 16 | |
| 01-18 | Palangos Palanga | 74-81 | 27 | 0% 0/3 | 66.7% 4/6 | - 0/0 | 2 0/2 | 3 | 1 | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 12 | 9 | |
| 01-16 | Palangos Palanga | 86-84 | 32 | 66.7% 6/9 | 20% 1/5 | 100% 3/3 | 7 1/6 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 6 | 18 | 23 | |
| 01-11 | Palangos Palanga | 90-72 | 22 | 20% 1/5 | 50% 3/6 | 75% 3/4 | 2 1/1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 3 | 14 | 9 | |
| 01-09 | Palangos Palanga | 78-83 | 25 | 50% 1/2 | 50% 5/10 | - 0/0 | 2 1/1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 4 | 0 | 17 | 8 | |
| 01-04 | Palangos Palanga | 88-73 | 19 | 20% 1/5 | 66.7% 2/3 | - 0/0 | 2 0/2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 8 | 4 | |
| 12-21 | Palangos Palanga | 107-58 | 21 | 40% 2/5 | 0% 0/1 | 50% 1/2 | 2 0/2 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 5 | 4 | |
| 12-19 | Palangos Palanga | 64-74 | 21 | 100% 1/1 | 28.6% 2/7 | 50% 1/2 | 5 1/4 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 9 | 9 | |
| 12-14 | Palangos Palanga | 74-78 | 27 | 0% 0/2 | 16.7% 1/6 | - 0/0 | 2 0/2 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | -2 | |
| 12-12 | Palangos Palanga | 95-64 | 21 | 50% 3/6 | 0% 0/2 | 0% 0/2 | 2 1/1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 3 | 1 | 6 | -1 | |
| 12-07 | Palangos Palanga | 92-90 | 30 | 75% 3/4 | 20% 1/5 | - 0/0 | 1 1/0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 9 | 4 | |
| 12-05 | Palangos Palanga | 85-70 | 19 | 0% 0/2 | 0% 0/4 | - 0/0 | 3 0/3 | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | -1 | |
| 11-30 | Palangos Palanga | 89-73 | 23 | - 0/0 | 50% 3/6 | 80% 4/5 | 3 1/2 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 3 | 13 | 14 | |
| 11-28 | Palangos Palanga | 75-77 | 23 | 33.3% 3/9 | 50% 2/4 | - 0/0 | 3 2/1 | 3 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 3 | 12 | 9 | |
| 11-23 | Palangos Palanga | 86-88 | 26 | 40% 2/5 | 33.3% 2/6 | - 0/0 | 4 2/2 | 1 | 2 | 3 | 0 | 1 | 3 | 1 | 10 | 4 | |
| 11-21 | Palangos Palanga | 81-78 | 27 | 50% 3/6 | 25% 1/4 | - 0/0 | 4 1/3 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 5 | 2 | 9 | 6 | |
| 11-16 | Palangos Palanga | 74-52 | 23 | 50% 3/6 | 20% 1/5 | 100% 1/1 | 3 0/3 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 3 | 3 | 10 | 5 | |
| 11-14 | Palangos Palanga | 66-83 | 24 | 50% 2/4 | 33.3% 1/3 | 100% 5/5 | 3 1/2 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 12 | 13 | |
| 11-09 | Palangos Palanga | 74-77 | 20 | 66.7% 2/3 | 40% 2/5 | 66.7% 2/3 | 1 1/0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 12 | 10 | |
| 11-07 | Palangos Palanga | 84-74 | 26 | 0% 0/5 | 60% 3/5 | - 0/0 | 1 0/1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 2 | 9 | 2 | |
| 11-02 | Palangos Palanga | 74-89 | 28 | 50% 1/2 | 25% 1/4 | 50% 1/2 | 1 0/1 | 2 | 1 | 2 | 0 | 1 | 2 | 2 | 6 | 2 | |
| 10-31 | Palangos Palanga | 74-79 | 27 | 75% 3/4 | 33.3% 1/3 | 57.1% 4/7 | 1 0/1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 4 | 4 | 13 | 7 | |
| 10-26 | Palangos Palanga | 73-91 | 23 | 28.6% 2/7 | 25% 1/4 | 100% 1/1 | 0 0/0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 8 | -1 | |
| 10-24 | Palangos Palanga | 66-48 | 22 | 100% 4/4 | - 0/0 | 100% 2/2 | 2 1/1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 0 | 4 | 2 | 10 | 10 | |
| 10-19 | Palangos Palanga | 85-86 | 36 | 100% 2/2 | 100% 5/5 | - 0/0 | 3 0/3 | 2 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 2 | 19 | 25 | |
| 10-17 | Palangos Palanga | 79-88 | 23 | 40% 2/5 | 33.3% 1/3 | 100% 2/2 | 2 0/2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 9 | 3 | |
| 10-12 | Palangos Palanga | 57-70 | 18 | 100% 2/2 | 40% 2/5 | - 0/0 | 2 0/2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 10 | 5 | |
| 10-10 | Palangos Palanga | 63-68 | 31 | 37.5% 3/8 | 40% 2/5 | 80% 4/5 | 2 2/0 | 3 | 3 | 4 | 0 | 0 | 4 | 3 | 16 | 10 | |
| 10-05 | Palangos Palanga | 90-85 | 27 | 80% 4/5 | 100% 2/2 | 50% 1/2 | 0 0/0 | 2 | 2 | 3 | 0 | 0 | 1 | 1 | 15 | 14 | |
| 10-03 | Palangos Palanga | 80-49 | 21 | 33.3% 1/3 | 0% 0/3 | 66.7% 2/3 | 1 0/1 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 2 | 4 | 2 |
| Etapas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Reguliarusis sezonas | 25:09 | 46% 58/126 | 38.4% 53/138 | 72.5% 37/51 | 2.3 0.6/1.8 | 1.6 | 0.9 | 1.4 | 0.1 | 0.2 | 2.5 | 1.7 | 10.4 | 7.4 | 30 » |
| Reguliarusis sezonas – II etapas | 24:45 | 50% 6/12 | 29.6% 8/27 | 100% 6/6 | 2.4 0.6/1.8 | 1.8 | 1.2 | 0.2 | 0.2 | 0.4 | 2.8 | 1.4 | 8.4 | 7 | 5 » |
| Atkrintamosios varžybos | 29:26 | 42.9% 18/42 | 40.7% 24/59 | 75% 9/12 | 2.2 0.1/2.1 | 2.2 | 0.4 | 1 | 0 | 0.2 | 2.8 | 1.5 | 10.6 | 7.2 | 11 » |
| Kategorija | Reikšmė | Komanda | Varžovas | Data |
|---|---|---|---|---|
| Naudingumas | 43 | Gargždų Gargždai | 2021-02-23 | |
| Taškai | 42 | Gargždų Gargždai | 2020-02-08 | |
| Atkovoti kamuoliai puolime | 4 | Gargždų Gargždai | 2019-11-23 | |
| Atkovoti kamuoliai gynyboje | 9 | Gargždų Gargždai | 2021-03-02 | |
| Atkovoti kamuoliai | 11 | Gargždų Gargždai | 2019-11-30 | |
| Rezultatyvūs perdavimai | 7 | Gargždų Gargždai | 2020-01-16 | |
| Perimti kamuoliai | 4 | Gargždų Gargždai | 2021-12-04 | |
| Blokuoti metimai | 1 | Gargždų Gargždai | 2019-10-10 | |
| Minutės | 40 | Gargždų Gargždai | 2021-01-26 | |
| Dvitaškių pataikė | 11 | Gargždų Gargždai | 2020-01-04 | |
| Dvitaškių metė | 20 | Gargždų Gargždai | 2020-01-04 | |
| Tritaškių pataikė | 7 | Gargždų Gargždai | 2021-01-26 | |
| Tritaškių metė | 13 | Gargždų Gargždai | 2021-01-16 | |
| Baudų pataikė | 12 | Kretingos Kretinga-FlexBlow | 2024-03-11 | |
| Baudų metė | 13 | Kretingos Kretinga-FlexBlow | 2024-03-11 | |
| Pražangos | 5 | Gargždų Gargždai | 2019-10-03 | |
| Išprovokuotas pražangos | 8 | Gargždų Gargždai | 2021-11-25 | |
| Prarasti kamuoliai | 6 | Gargždų Gargždai | 2020-11-26 | |
| Gauti blokai | 2 | Gargždų Gargždai | 2019-10-03 |
Vidurkiai per rungtynes · GP — sužaista
Pažymėkite bent vieną rodiklį.
Šiam sezonui statistikos nėra.