Šio profilio žaidėjas
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 25:48 | 64.3% 27/42 | 36.4% 12/33 | 73.3% 11/15 | 2.4 0.4/2 | 4 | 1.7 | 1.1 | 0 | 0.3 | 2 | 2.4 | 14.4 | 15.9 | 7 » |
| Data | Varžovas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11-03 | Vilkaviškio Perlas Go | 25 | 77.8% 7/9 | 0% 0/2 | 100% 3/3 | 2 0/2 | 4 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3 | 3 | 17 | 20 |
| 10-31 | Telšių Telšiai | 21 | 40% 2/5 | 66.7% 2/3 | 0% 0/1 | 1 0/1 | 5 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 | 3 | 10 | 9 |
| 10-29 | Šilutės Šilutė-PDS.lt | 25 | 83.3% 5/6 | 25% 2/8 | - 0/0 | 2 2/0 | 5 | 2 | 2 | 0 | 1 | 2 | 2 | 16 | 15 |
| 10-22 | Kauno r. Atletas | 22 | 50% 4/8 | 33.3% 2/6 | 0% 0/1 | 5 0/5 | 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 14 | 12 |
| 10-15 | Alytaus Patriotai | 31 | 80% 4/5 | 66.7% 4/6 | 87.5% 7/8 | 5 1/4 | 6 | 4 | 1 | 0 | 1 | 2 | 5 | 27 | 39 |
| 10-06 | Klaipėdos Neptūnas-II | 24 | 33.3% 1/3 | 50% 2/4 | - 0/0 | 1 0/1 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 8 | 7 |
| 10-01 | Ukmerg?s Stekas | 29 | 66.7% 4/6 | 0% 0/4 | 50% 1/2 | 1 0/1 | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 3 | 9 | 9 |
2020-2021: Šilalės Lūšis (NKL)
2021-2022: Joniškio Delikatesas (NKL)
2022-2023: Vilniaus Rytas-2 (NKL), nuo 2023 m. sausio mėn. Kretingos Kretinga-VR Servisas
2023-2024: Vilniaus Rytas-2 (NKL)
2024-2025: Vilniaus Rytas-2 (NKL)
2025-2026: Telšių Telšiai (NKL)
2026-2027: Šakių Vytis-VDU (NKL)
Su šiuo žaidėju susijusių naujienų nėra.
Nuotraukų galerija tuščia.
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 25:48 | 64.3% 27/42 | 36.4% 12/33 | 73.3% 11/15 | 2.4 0.4/2 | 4 | 1.7 | 1.1 | 0 | 0.3 | 2 | 2.4 | 14.4 | 15.9 | 7 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 20:49 | 53.3% 88/165 | 30.7% 31/101 | 64.5% 40/62 | 2 0.3/1.6 | 2.1 | 0.8 | 1.5 | 0 | 0.4 | 1.5 | 2.1 | 10.3 | 8.2 | 30 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 21:34 | 48.7% 113/232 | 22.9% 24/105 | 66.7% 46/69 | 2.6 0.4/2.2 | 3.3 | 0.7 | 1.9 | 0 | 0.5 | 1.9 | 2.6 | 8.6 | 7.8 | 40 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 22:40 | 45.8% 82/179 | 37.6% 35/93 | 61.3% 38/62 | 2.3 0.7/1.7 | 3 | 0.3 | 1.7 | 0 | 0 | 1.9 | 2.1 | 7.7 | 7.2 | 40 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 17:01 | 47.7% 51/107 | 25.5% 13/51 | 54.5% 6/11 | 1.5 0.4/1.2 | 1.5 | 0.5 | 1.3 | 0 | 0.5 | 1.5 | 0.6 | 5.3 | 2.5 | 28 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 24:53 | 46.6% 95/204 | 24.2% 24/99 | 61.5% 16/26 | 2.1 0.5/1.6 | 2 | 0.7 | 2.1 | 0 | 0.4 | 1.3 | 0.7 | 7.5 | 4.1 | 37 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 13:45 | 45.6% 31/68 | 32% 8/25 | 61.5% 8/13 | 0.9 0.2/0.6 | 1.3 | 0.4 | 1.2 | 0 | 0.3 | 1 | 0.6 | 4.3 | 2.2 | 22 » |
| Data | Komanda | Varžovas | Rezultatas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11-03 | Šakių Vytis-VDU | Vilkaviškio Perlas Go | 81-107 | 25 | 77.8% 7/9 | 0% 0/2 | 100% 3/3 | 2 0/2 | 4 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3 | 3 | 17 | 20 |
| 10-31 | Šakių Vytis-VDU | Telšių Telšiai | 88-91 | 21 | 40% 2/5 | 66.7% 2/3 | 0% 0/1 | 1 0/1 | 5 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 | 3 | 10 | 9 |
| 10-29 | Šakių Vytis-VDU | Šilutės Šilutė-PDS.lt | 97-86 | 25 | 83.3% 5/6 | 25% 2/8 | - 0/0 | 2 2/0 | 5 | 2 | 2 | 0 | 1 | 2 | 2 | 16 | 15 |
| 10-22 | Šakių Vytis-VDU | Kauno r. Atletas | 97-85 | 22 | 50% 4/8 | 33.3% 2/6 | 0% 0/1 | 5 0/5 | 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 14 | 12 |
| 10-15 | Šakių Vytis-VDU | Alytaus Patriotai | 110-105 | 31 | 80% 4/5 | 66.7% 4/6 | 87.5% 7/8 | 5 1/4 | 6 | 4 | 1 | 0 | 1 | 2 | 5 | 27 | 39 |
| 10-06 | Šakių Vytis-VDU | Klaipėdos Neptūnas-II | 88-84 | 24 | 33.3% 1/3 | 50% 2/4 | - 0/0 | 1 0/1 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 8 | 7 |
| 10-01 | Šakių Vytis-VDU | Ukmerg?s Stekas | 89-90 | 29 | 66.7% 4/6 | 0% 0/4 | 50% 1/2 | 1 0/1 | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 3 | 9 | 9 |
| Etapas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Reguliarusis sezonas | 25:48 | 64.3% 27/42 | 36.4% 12/33 | 73.3% 11/15 | 2.4 0.4/2 | 4 | 1.7 | 1.1 | 0 | 0.3 | 2 | 2.4 | 14.4 | 15.9 | 7 » |
| Kategorija | Reikšmė | Komanda | Varžovas | Data |
|---|---|---|---|---|
| Naudingumas | 39 | Šakių Vytis-VDU | Alytaus Patriotai | 2026-10-15 |
| Taškai | 27 | Šakių Vytis-VDU | Alytaus Patriotai | 2026-10-15 |
| Atkovoti kamuoliai puolime | 3 | Vilniaus Rytas-2 | 2022-10-29 | |
| Atkovoti kamuoliai gynyboje | 6 | Vilniaus Rytas-2 | 2025-01-25 | |
| Atkovoti kamuoliai | 7 | Vilniaus Rytas-2 | 2023-12-14 | |
| Rezultatyvūs perdavimai | 7 | Joniškio Delikatesas | 2022-02-05 | |
| Perimti kamuoliai | 4 | Vilniaus Rytas-2 | 2025-02-13 | |
| Blokuoti metimai | 1 | Šilalės Lūšis | 2020-12-30 | |
| Minutės | 40 | Joniškio Delikatesas | 2021-11-27 | |
| Dvitaškių pataikė | 8 | Vilniaus Rytas-2 | 2024-10-17 | |
| Dvitaškių metė | 13 | Vilniaus Rytas-2 | 2024-10-17 | |
| Tritaškių pataikė | 5 | Vilniaus Rytas-2 | 2023-11-04 | |
| Tritaškių metė | 9 | Telšių Telšiai | 2026-03-12 | |
| Baudų pataikė | 7 | Vilniaus Rytas-2 | 2025-02-11 | |
| Baudų metė | 9 | Telšių Telšiai | 2026-03-25 | |
| Pražangos | 4 | Šilalės Lūšis | 2021-01-19 | |
| Išprovokuotas pražangos | 7 | Vilniaus Rytas-2 | 2024-11-02 | |
| Prarasti kamuoliai | 6 | Joniškio Delikatesas | 2022-01-15 | |
| Gauti blokai | 3 | Vilniaus Rytas-2 | 2024-11-09 |
Vidurkiai per rungtynes · GP — sužaista
Pažymėkite bent vieną rodiklį.
Šiam sezonui statistikos nėra.