Skip to main content

URBO-NKL

Arūnas Rimkus

Arūnas
Rimkus

STATISTIKA / 2025/2026
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL20:4953.3%
88/165
30.7%
31/101
64.5%
40/62
2
0.3/1.6
2.10.81.500.41.52.110.38.230 »
10 PASKUTINIŲ RUNGTYNIŲ
DataVaržovasMIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFF
03-25 1260%
3/5
0%
0/1
55.6%
5/9
1
0/1
20100161111
03-23 2440%
2/5
0%
0/4
50%
1/2
5
0/5
303002353
03-20 2450%
1/2
33.3%
2/6
-
0/0
0
0/0
321001086
03-14 2966.7%
2/3
0%
0/3
50%
1/2
1
0/1
722000159
03-12 2942.9%
3/7
33.3%
3/9
100%
2/2
3
0/3
0130233176
03-07 2160%
3/5
0%
0/5
50%
1/2
0
0/0
212002371
03-05 2320%
1/5
57.1%
4/7
-
0/0
1
0/1
3020121147
02-28 2362.5%
5/8
66.7%
2/3
50%
2/4
7
2/5
21200321819
02-24 2866.7%
2/3
16.7%
1/6
100%
4/4
1
0/1
32000251114
02-19 2466.7%
6/9
0%
0/1
0%
0/1
3
0/3
31200031215
APIE

2020-2021: Šilalės Lūšis (NKL)
2021-2022: Joniškio Delikatesas (NKL)
2022-2023: Vilniaus Rytas-2 (NKL), nuo 2023 m. sausio mėn. Kretingos Kretinga-VR Servisas
2023-2024: Vilniaus Rytas-2 (NKL)
2024-2025: Vilniaus Rytas-2 (NKL)
2025-2026: Telšių Telšiai (NKL)

2026-2027: Šakių Vytis-VDU (NKL)

NAUJIENOS

Su šiuo žaidėju susijusių naujienų nėra.

FOTOGALERIJA

Nuotraukų galerija tuščia.

STATISTIKA 2026/2027
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL25:4864.3%
27/42
36.4%
12/33
73.3%
11/15
2.4
0.4/2
41.71.100.322.414.415.9 7 »
STATISTIKA 2025/2026
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL20:4953.3%
88/165
30.7%
31/101
64.5%
40/62
2
0.3/1.6
2.10.81.500.41.52.110.38.2 30 »
STATISTIKA 2024/2025
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL21:3448.7%
113/232
22.9%
24/105
66.7%
46/69
2.6
0.4/2.2
3.30.71.900.51.92.68.67.8 40 »
STATISTIKA 2023/2024
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL22:4045.8%
82/179
37.6%
35/93
61.3%
38/62
2.3
0.7/1.7
30.31.7001.92.17.77.2 40 »
STATISTIKA 2022/2023
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL17:0147.7%
51/107
25.5%
13/51
54.5%
6/11
1.5
0.4/1.2
1.50.51.300.51.50.65.32.5 28 »
STATISTIKA 2021/2022
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL24:5346.6%
95/204
24.2%
24/99
61.5%
16/26
2.1
0.5/1.6
20.72.100.41.30.77.54.1 37 »
STATISTIKA 2020/2021
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL13:4545.6%
31/68
32%
8/25
61.5%
8/13
0.9
0.2/0.6
1.30.41.200.310.64.32.2 22 »
STATISTIKA: RUNGTYNĖS
Sezonai: 25/26
DataKomandaVaržovasRezultatasMIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFF
03-25 Telšių Telšiai 66-931260%
3/5
0%
0/1
55.6%
5/9
1
0/1
20100161111
03-23 Telšių Telšiai 78-532440%
2/5
0%
0/4
50%
1/2
5
0/5
303002353
03-20 Telšių Telšiai 67-612450%
1/2
33.3%
2/6
-
0/0
0
0/0
321001086
03-14 Telšių Telšiai 68-842966.7%
2/3
0%
0/3
50%
1/2
1
0/1
722000159
03-12 Telšių Telšiai 88-652942.9%
3/7
33.3%
3/9
100%
2/2
3
0/3
0130233176
03-07 Telšių Telšiai 72-772160%
3/5
0%
0/5
50%
1/2
0
0/0
212002371
03-05 Telšių Telšiai 74-862320%
1/5
57.1%
4/7
-
0/0
1
0/1
3020121147
02-28 Telšių Telšiai 75-772362.5%
5/8
66.7%
2/3
50%
2/4
7
2/5
21200321819
02-24 Telšių Telšiai 83-932866.7%
2/3
16.7%
1/6
100%
4/4
1
0/1
32000251114
02-19 Telšių Telšiai 109-932466.7%
6/9
0%
0/1
0%
0/1
3
0/3
31200031215
02-07 Telšių Telšiai 74-712550%
6/12
50%
1/2
100%
1/1
4
1/3
21001221615
02-05 Telšių Telšiai 98-921440%
2/5
0%
0/1
-
0/0
2
0/2
00300114-1
01-31 Telšių Telšiai 97-901675%
3/4
40%
2/5
0%
0/2
1
0/1
1020023127
01-29 Telšių Telšiai 105-912133.3%
1/3
40%
2/5
-
0/0
2
1/1
310012187
01-24 Telšių Telšiai 75-762266.7%
4/6
33.3%
1/3
0%
0/1
3
1/2
51001021116
01-22 Telšių Telšiai 94-911860%
3/5
0%
0/1
-
0/0
3
0/3
213012063
01-17 Telšių Telšiai 91-821937.5%
3/8
50%
1/2
-
0/0
1
1/0
221011095
01-15 Telšių Telšiai 81-8311-
0/0
-
0/0
50%
2/4
2
0/2
401003224
01-13 Telšių Telšiai 75-89150%
0/2
33.3%
1/3
-
0/0
1
0/1
010002130
01-10 Telšių Telšiai 65-872333.3%
2/6
0%
0/2
66.7%
4/6
2
0/2
211002486
01-08 Telšių Telšiai 107-892440%
4/10
-
0/0
75%
3/4
2
2/0
2030023116
01-03 Telšių Telšiai 94-821166.7%
4/6
-
0/0
50%
1/2
1
0/1
111001299
11-06 Telšių Telšiai 85-818100%
3/3
-
0/0
0%
0/1
1
0/1
202002165
10-30 Telšių Telšiai 88-901533.3%
1/3
66.7%
2/3
-
0/0
1
0/1
001000287
10-27 Telšių Telšiai 62-812271.4%
5/7
0%
0/3
50%
1/2
2
1/1
2120111117
10-23 Telšių Telšiai 79-932050%
2/4
40%
2/5
100%
2/2
2
0/2
30200221210
10-18 Telšių Telšiai 99-742560%
6/10
0%
0/6
75%
3/4
2
0/2
1100302157
10-16 Telšių Telšiai 91-881940%
2/5
40%
2/5
-
0/0
1
0/1
2130001106
10-09 Telšių Telšiai 93-922371.4%
5/7
66.7%
2/3
-
0/0
3
1/2
11101211615
10-02 Telšių Telšiai 88-902257.1%
4/7
42.9%
3/7
100%
7/7
1
0/1
11100252422
STATISTIKA: DETALI
EtapasMIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
Reguliarusis sezonas19:0853.1%
60/113
33.9%
19/56
66.7%
24/36
1.9
0.4/1.5
1.80.71.400.51.51.810.17.820 »
Reguliarusis sezonas – II etapas25:4955%
22/40
29.4%
10/34
66.7%
10/15
2.3
0.3/2
2.91.11.900.41.72.61210.17 »
Atkrintamosios varžybos20:2650%
6/12
18.2%
2/11
54.5%
6/11
2
0/2
2.70.71.7001.3386.73 »
REKORDAI
KategorijaReikšmėKomandaVaržovasData
Naudingumas39 Šakių Vytis-VDU Alytaus Patriotai2026-10-15
Taškai27 Šakių Vytis-VDU Alytaus Patriotai2026-10-15
Atkovoti kamuoliai puolime3 Vilniaus Rytas-2 2022-10-29
Atkovoti kamuoliai gynyboje6 Vilniaus Rytas-2 2025-01-25
Atkovoti kamuoliai7 Vilniaus Rytas-2 2023-12-14
Rezultatyvūs perdavimai7 Joniškio Delikatesas 2022-02-05
Perimti kamuoliai4 Vilniaus Rytas-2 2025-02-13
Blokuoti metimai1 Šilalės Lūšis 2020-12-30
Minutės40 Joniškio Delikatesas 2021-11-27
Dvitaškių pataikė8 Vilniaus Rytas-2 2024-10-17
Dvitaškių metė13 Vilniaus Rytas-2 2024-10-17
Tritaškių pataikė5 Vilniaus Rytas-2 2023-11-04
Tritaškių metė9 Telšių Telšiai 2026-03-12
Baudų pataikė7 Vilniaus Rytas-2 2025-02-11
Baudų metė9 Telšių Telšiai 2026-03-25
Pražangos4 Šilalės Lūšis 2021-01-19
Išprovokuotas pražangos7 Vilniaus Rytas-2 2024-11-02
Prarasti kamuoliai6 Joniškio Delikatesas 2022-01-15
Gauti blokai3 Vilniaus Rytas-2 2024-11-09
PALYGINIMAS

Palyginti žaidėją

2025/2026 sezonas

Vidurkiai per rungtynes · GP — sužaista

Rodikliai
Pasirinkite komandą ir žaidėją.