Šio profilio žaidėjas
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 22:40 | 45.8% 82/179 | 37.6% 35/93 | 61.3% 38/62 | 2.3 0.7/1.7 | 3 | 0.3 | 1.7 | 0 | 0 | 1.9 | 2.1 | 7.7 | 7.2 | 40 » |
2020-2021: Šilalės Lūšis (NKL)
2021-2022: Joniškio Delikatesas (NKL)
2022-2023: Vilniaus Rytas-2 (NKL), nuo 2023 m. sausio mėn. Kretingos Kretinga-VR Servisas
2023-2024: Vilniaus Rytas-2 (NKL)
2024-2025: Vilniaus Rytas-2 (NKL)
2025-2026: Telšių Telšiai (NKL)
2026-2027: Šakių Vytis-VDU (NKL)
Su šiuo žaidėju susijusių naujienų nėra.
Nuotraukų galerija tuščia.
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 25:48 | 64.3% 27/42 | 36.4% 12/33 | 73.3% 11/15 | 2.4 0.4/2 | 4 | 1.7 | 1.1 | 0 | 0.3 | 2 | 2.4 | 14.4 | 15.9 | 7 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 20:49 | 53.3% 88/165 | 30.7% 31/101 | 64.5% 40/62 | 2 0.3/1.6 | 2.1 | 0.8 | 1.5 | 0 | 0.4 | 1.5 | 2.1 | 10.3 | 8.2 | 30 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 21:34 | 48.7% 113/232 | 22.9% 24/105 | 66.7% 46/69 | 2.6 0.4/2.2 | 3.3 | 0.7 | 1.9 | 0 | 0.5 | 1.9 | 2.6 | 8.6 | 7.8 | 40 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 22:40 | 45.8% 82/179 | 37.6% 35/93 | 61.3% 38/62 | 2.3 0.7/1.7 | 3 | 0.3 | 1.7 | 0 | 0 | 1.9 | 2.1 | 7.7 | 7.2 | 40 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 17:01 | 47.7% 51/107 | 25.5% 13/51 | 54.5% 6/11 | 1.5 0.4/1.2 | 1.5 | 0.5 | 1.3 | 0 | 0.5 | 1.5 | 0.6 | 5.3 | 2.5 | 28 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 24:53 | 46.6% 95/204 | 24.2% 24/99 | 61.5% 16/26 | 2.1 0.5/1.6 | 2 | 0.7 | 2.1 | 0 | 0.4 | 1.3 | 0.7 | 7.5 | 4.1 | 37 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 13:45 | 45.6% 31/68 | 32% 8/25 | 61.5% 8/13 | 0.9 0.2/0.6 | 1.3 | 0.4 | 1.2 | 0 | 0.3 | 1 | 0.6 | 4.3 | 2.2 | 22 » |
| Data | Komanda | Varžovas | Rezultatas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03-09 | Vilniaus Rytas-2 | 100-110 | 11 | 33.3% 1/3 | 100% 1/1 | - 0/0 | 1 1/0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 5 | 6 | |
| 03-07 | Vilniaus Rytas-2 | 88-82 | 14 | 33.3% 1/3 | 0% 0/2 | - 0/0 | 3 2/1 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | |
| 03-02 | Vilniaus Rytas-2 | 88-86 | 30 | 50% 3/6 | 66.7% 2/3 | 100% 2/2 | 3 1/2 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 4 | 14 | 19 | |
| 02-29 | Vilniaus Rytas-2 | 89-74 | 23 | 57.1% 4/7 | 100% 1/1 | 100% 2/2 | 4 1/3 | 5 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 13 | 18 | |
| 02-22 | Vilniaus Rytas-2 | 87-90 | 18 | 66.7% 2/3 | 0% 0/2 | 50% 1/2 | 1 1/0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 5 | 4 | |
| 02-17 | Vilniaus Rytas-2 | 88-89 | 11 | 33.3% 1/3 | 0% 0/1 | - 0/0 | 1 0/1 | 5 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 | 3 | 2 | 3 | |
| 02-15 | Vilniaus Rytas-2 | 82-76 | 18 | 0% 0/2 | 0% 0/1 | - 0/0 | 4 0/4 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 3 | 3 | 0 | 1 | |
| 02-10 | Vilniaus Rytas-2 | 82-84 | 21 | 33.3% 1/3 | 50% 1/2 | 100% 1/1 | 3 1/2 | 6 | 0 | 3 | 0 | 0 | 1 | 2 | 6 | 10 | |
| 02-08 | Vilniaus Rytas-2 | 82-99 | 22 | 50% 2/4 | 100% 1/1 | 50% 2/4 | 3 1/2 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 9 | 15 | |
| 02-03 | Vilniaus Rytas-2 | 93-81 | 22 | 50% 1/2 | 0% 0/1 | 50% 1/2 | 4 2/2 | 4 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | 6 | |
| 01-27 | Vilniaus Rytas-2 | 66-79 | 19 | 57.1% 4/7 | 0% 0/1 | 0% 0/2 | 0 0/0 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 8 | 3 | |
| 01-25 | Vilniaus Rytas-2 | 89-87 | 23 | 50% 2/4 | 100% 1/1 | - 0/0 | 3 0/3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 7 | 11 | |
| 01-20 | Vilniaus Rytas-2 | 78-69 | 16 | 100% 1/1 | 0% 0/4 | - 0/0 | 2 1/1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 3 | 2 | 1 | |
| 01-18 | Vilniaus Rytas-2 | 76-97 | 23 | 60% 3/5 | 100% 2/2 | 100% 2/2 | 2 0/2 | 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 1 | 3 | 14 | 17 | |
| 01-06 | Vilniaus Rytas-2 | 103-99 | 20 | 0% 0/1 | 0% 0/1 | 75% 3/4 | 1 0/1 | 3 | 0 | 2 | 0 | 0 | 3 | 3 | 3 | 2 | |
| 01-04 | Vilniaus Rytas-2 | 70-91 | 24 | 100% 2/2 | 33.3% 1/3 | 33.3% 2/6 | 2 0/2 | 6 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 6 | 9 | 13 | |
| 12-23 | Vilniaus Rytas-2 | 94-85 | 22 | 50% 1/2 | 100% 1/1 | - 0/0 | 3 0/3 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 5 | 7 | |
| 12-21 | Vilniaus Rytas-2 | 95-92 | 35 | 66.7% 4/6 | 0% 0/1 | - 0/0 | 0 0/0 | 5 | 1 | 5 | 0 | 0 | 3 | 2 | 8 | 5 | |
| 12-19 | Vilniaus Rytas-2 | 89-91 | 30 | 63.6% 7/11 | 0% 0/1 | - 0/0 | 1 1/0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 14 | 10 | |
| 12-17 | Vilniaus Rytas-2 | 87-96 | 16 | 0% 0/1 | 25% 1/4 | 100% 2/2 | 0 0/0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 2 | 5 | 0 | |
| 12-14 | Vilniaus Rytas-2 | 84-85 | 30 | 50% 3/6 | 50% 1/2 | 100% 2/2 | 7 2/5 | 4 | 1 | 3 | 0 | 0 | 2 | 2 | 11 | 16 | |
| 12-09 | Vilniaus Rytas-2 | 79-100 | 27 | 28.6% 2/7 | 0% 0/2 | - 0/0 | 2 0/2 | 4 | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 4 | -3 | |
| 12-07 | Vilniaus Rytas-2 | 97-69 | 28 | 28.6% 2/7 | 100% 1/1 | 0% 0/4 | 3 1/2 | 4 | 1 | 3 | 0 | 0 | 1 | 3 | 7 | 5 | |
| 12-02 | Vilniaus Rytas-2 | 58-102 | 22 | 66.7% 2/3 | 20% 1/5 | - 0/0 | 2 0/2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 7 | 5 | |
| 11-30 | Vilniaus Rytas-2 | 81-77 | 28 | 33.3% 2/6 | 0% 0/3 | 100% 3/3 | 1 1/0 | 4 | 1 | 2 | 0 | 0 | 3 | 4 | 7 | 5 | |
| 11-25 | Vilniaus Rytas-2 | 88-84 | 18 | 66.7% 2/3 | 0% 0/2 | 50% 1/2 | 3 2/1 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 5 | 5 | |
| 11-23 | Vilniaus Rytas-2 | 69-96 | 26 | 50% 5/10 | 0% 0/1 | 66.7% 4/6 | 1 0/1 | 3 | 1 | 2 | 0 | 0 | 1 | 5 | 14 | 13 | |
| 11-18 | Vilniaus Rytas-2 | 92-87 | 21 | 40% 2/5 | 0% 0/3 | - 0/0 | 4 1/3 | 4 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 4 | 5 | |
| 11-16 | Vilniaus Rytas-2 | 82-78 | 15 | 0% 0/3 | 0% 0/2 | - 0/0 | 2 0/2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | -1 | |
| 11-11 | Vilniaus Rytas-2 | 116-80 | 28 | 33.3% 1/3 | 50% 2/4 | 66.7% 2/3 | 6 1/5 | 7 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 10 | 16 | |
| 11-04 | Vilniaus Rytas-2 | 97-96 | 31 | 50% 2/4 | 83.3% 5/6 | 100% 1/1 | 1 1/0 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 | 4 | 0 | 20 | 15 | |
| 11-02 | Vilniaus Rytas-2 | 85-101 | 15 | 16.7% 1/6 | 66.7% 2/3 | - 0/0 | 1 1/0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 8 | 1 | |
| 10-28 | Vilniaus Rytas-2 | 92-72 | 23 | 0% 0/4 | 25% 1/4 | 50% 1/2 | 3 0/3 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 3 | 4 | 1 | |
| 10-26 | Vilniaus Rytas-2 | 85-78 | 23 | 60% 3/5 | 50% 2/4 | - 0/0 | 1 0/1 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 12 | 8 | |
| 10-21 | Vilniaus Rytas-2 | 80-100 | 21 | 60% 3/5 | 75% 3/4 | 50% 1/2 | 2 0/2 | 1 | 0 | 5 | 0 | 0 | 3 | 1 | 16 | 8 | |
| 10-19 | Vilniaus Rytas-2 | 80-65 | 28 | 83.3% 5/6 | 40% 2/5 | 33.3% 1/3 | 6 3/3 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 5 | 17 | 20 | |
| 10-14 | Vilniaus Rytas-2 | 73-87 | 23 | 33.3% 1/3 | 0% 0/3 | - 0/0 | 1 0/1 | 3 | 0 | 2 | 0 | 0 | 3 | 0 | 2 | -4 | |
| 10-12 | Vilniaus Rytas-2 | 90-82 | 11 | 25% 1/4 | - 0/0 | - 0/0 | 0 0/0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | -1 | |
| 10-07 | Vilniaus Rytas-2 | 86-95 | 29 | 44.4% 4/9 | 50% 1/2 | 80% 4/5 | 4 1/3 | 5 | 1 | 3 | 0 | 0 | 4 | 6 | 15 | 17 | |
| 10-05 | Vilniaus Rytas-2 | 72-55 | 22 | 25% 1/4 | 66.7% 2/3 | - 0/0 | 2 1/1 | 5 | 0 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 8 | 7 |
| Etapas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Reguliarusis sezonas | 24:12 | 44.4% 56/126 | 37.1% 26/70 | 60% 27/45 | 2.3 0.6/1.7 | 3 | 0.4 | 1.9 | 0 | 0 | 2.2 | 2 | 8.3 | 6.7 | 26 » |
| Reguliarusis sezonas – II etapas | 20:55 | 51.1% 24/47 | 40% 8/20 | 64.7% 11/17 | 2.5 0.7/1.8 | 3.3 | 0.3 | 1.3 | 0 | 0 | 1.6 | 2.3 | 6.9 | 9 | 12 » |
| Atkrintamosios varžybos | 13:11 | 33.3% 2/6 | 33.3% 1/3 | - 0/0 | 2 1.5/0.5 | 1.5 | 0 | 1.5 | 0 | 0 | 0.5 | 1 | 3.5 | 3 | 2 » |
| Kategorija | Reikšmė | Komanda | Varžovas | Data |
|---|---|---|---|---|
| Naudingumas | 39 | Šakių Vytis-VDU | Alytaus Patriotai | 2026-10-15 |
| Taškai | 27 | Šakių Vytis-VDU | Alytaus Patriotai | 2026-10-15 |
| Atkovoti kamuoliai puolime | 3 | Vilniaus Rytas-2 | 2022-10-29 | |
| Atkovoti kamuoliai gynyboje | 6 | Vilniaus Rytas-2 | 2025-01-25 | |
| Atkovoti kamuoliai | 7 | Vilniaus Rytas-2 | 2023-12-14 | |
| Rezultatyvūs perdavimai | 7 | Joniškio Delikatesas | 2022-02-05 | |
| Perimti kamuoliai | 4 | Vilniaus Rytas-2 | 2025-02-13 | |
| Blokuoti metimai | 1 | Šilalės Lūšis | 2020-12-30 | |
| Minutės | 40 | Joniškio Delikatesas | 2021-11-27 | |
| Dvitaškių pataikė | 8 | Vilniaus Rytas-2 | 2024-10-17 | |
| Dvitaškių metė | 13 | Vilniaus Rytas-2 | 2024-10-17 | |
| Tritaškių pataikė | 5 | Vilniaus Rytas-2 | 2023-11-04 | |
| Tritaškių metė | 9 | Telšių Telšiai | 2026-03-12 | |
| Baudų pataikė | 7 | Vilniaus Rytas-2 | 2025-02-11 | |
| Baudų metė | 9 | Telšių Telšiai | 2026-03-25 | |
| Pražangos | 4 | Šilalės Lūšis | 2021-01-19 | |
| Išprovokuotas pražangos | 7 | Vilniaus Rytas-2 | 2024-11-02 | |
| Prarasti kamuoliai | 6 | Joniškio Delikatesas | 2022-01-15 | |
| Gauti blokai | 3 | Vilniaus Rytas-2 | 2024-11-09 |
Vidurkiai per rungtynes · GP — sužaista
Pažymėkite bent vieną rodiklį.
Šiam sezonui statistikos nėra.