Skip to main content

URBO-NKL

Arūnas Rimkus

Arūnas
Rimkus

STATISTIKA / 2022/2023
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL17:0147.7%
51/107
25.5%
13/51
54.5%
6/11
1.5
0.4/1.2
1.50.51.300.51.50.65.32.528 »
10 PASKUTINIŲ RUNGTYNIŲ
DataVaržovasMIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFF
02-23 150%
0/1
100%
1/1
-
0/0
2
0/2
011000236
02-18 21100%
5/5
40%
2/5
100%
2/2
1
1/0
23100111820
02-16 2042.9%
3/7
50%
1/2
0%
0/2
1
1/0
101011293
02-11 1966.7%
2/3
0%
0/2
100%
2/2
3
0/3
012013162
02-04 2255.6%
5/9
0%
0/2
-
0/0
1
0/1
1000022106
02-02 1566.7%
2/3
-
0/0
-
0/0
0
0/0
203001041
01-28 2250%
3/6
100%
2/2
-
0/0
2
0/2
2130230126
01-26 1433.3%
2/6
0%
0/2
-
0/0
4
1/3
010021040
01-14 2025%
1/4
25%
1/4
0%
0/2
3
1/2
00200125-1
01-12 2025%
1/4
-
0/0
-
0/0
2
0/2
401020022
APIE

2020-2021: Šilalės Lūšis (NKL)
2021-2022: Joniškio Delikatesas (NKL)
2022-2023: Vilniaus Rytas-2 (NKL), nuo 2023 m. sausio mėn. Kretingos Kretinga-VR Servisas
2023-2024: Vilniaus Rytas-2 (NKL)
2024-2025: Vilniaus Rytas-2 (NKL)
2025-2026: Telšių Telšiai (NKL)

2026-2027: Šakių Vytis-VDU (NKL)

NAUJIENOS

Su šiuo žaidėju susijusių naujienų nėra.

FOTOGALERIJA

Nuotraukų galerija tuščia.

STATISTIKA 2026/2027
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL25:4864.3%
27/42
36.4%
12/33
73.3%
11/15
2.4
0.4/2
41.71.100.322.414.415.9 7 »
STATISTIKA 2025/2026
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL20:4953.3%
88/165
30.7%
31/101
64.5%
40/62
2
0.3/1.6
2.10.81.500.41.52.110.38.2 30 »
STATISTIKA 2024/2025
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL21:3448.7%
113/232
22.9%
24/105
66.7%
46/69
2.6
0.4/2.2
3.30.71.900.51.92.68.67.8 40 »
STATISTIKA 2023/2024
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL22:4045.8%
82/179
37.6%
35/93
61.3%
38/62
2.3
0.7/1.7
30.31.7001.92.17.77.2 40 »
STATISTIKA 2022/2023
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL17:0147.7%
51/107
25.5%
13/51
54.5%
6/11
1.5
0.4/1.2
1.50.51.300.51.50.65.32.5 28 »
STATISTIKA 2021/2022
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL24:5346.6%
95/204
24.2%
24/99
61.5%
16/26
2.1
0.5/1.6
20.72.100.41.30.77.54.1 37 »
STATISTIKA 2020/2021
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL13:4545.6%
31/68
32%
8/25
61.5%
8/13
0.9
0.2/0.6
1.30.41.200.310.64.32.2 22 »
STATISTIKA: RUNGTYNĖS
Sezonai: 22/23
DataKomandaVaržovasRezultatasMIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFF
02-23 Kretingos Kretinga-FlexBlow 66-79150%
0/1
100%
1/1
-
0/0
2
0/2
011000236
02-18 Kretingos Kretinga-FlexBlow 91-7321100%
5/5
40%
2/5
100%
2/2
1
1/0
23100111820
02-16 Kretingos Kretinga-FlexBlow 93-612042.9%
3/7
50%
1/2
0%
0/2
1
1/0
101011293
02-11 Kretingos Kretinga-FlexBlow 90-751966.7%
2/3
0%
0/2
100%
2/2
3
0/3
012013162
02-04 Kretingos Kretinga-FlexBlow 94-752255.6%
5/9
0%
0/2
-
0/0
1
0/1
1000022106
02-02 Kretingos Kretinga-FlexBlow 85-771566.7%
2/3
-
0/0
-
0/0
0
0/0
203001041
01-28 Kretingos Kretinga-FlexBlow 94-742250%
3/6
100%
2/2
-
0/0
2
0/2
2130230126
01-26 Kretingos Kretinga-FlexBlow 79-851433.3%
2/6
0%
0/2
-
0/0
4
1/3
010021040
01-14 Kretingos Kretinga-FlexBlow 100-672025%
1/4
25%
1/4
0%
0/2
3
1/2
00200125-1
01-12 Kretingos Kretinga-FlexBlow 71-752025%
1/4
-
0/0
-
0/0
2
0/2
401020022
01-07 Kretingos Kretinga-FlexBlow 63-7714-
0/0
0%
0/2
-
0/0
0
0/0
30200100-2
12-10 Vilniaus Rytas-2 77-821125%
1/4
25%
1/4
-
0/0
1
0/1
10201115-2
12-08 Vilniaus Rytas-2 88-81950%
2/4
100%
1/1
0%
0/1
0
0/0
010001175
12-03 Vilniaus Rytas-2 97-1032-
0/0
-
0/0
-
0/0
0
0/0
000000000
12-01 Vilniaus Rytas-2 55-79160%
0/1
-
0/0
-
0/0
1
0/1
011001100
11-26 Vilniaus Rytas-2 72-932140%
2/5
0%
0/1
100%
2/2
0
0/0
11200416-1
11-24 Vilniaus Rytas-2 84-891050%
1/2
0%
0/1
-
0/0
0
0/0
200001021
11-09 Vilniaus Rytas-2 110-741375%
3/4
-
0/0
-
0/0
2
1/1
003001063
11-05 Vilniaus Rytas-2 84-67100%
0/2
-
0/0
-
0/0
2
0/2
20101100-1
11-03 Vilniaus Rytas-2 89-621875%
3/4
-
0/0
-
0/0
2
0/2
321011069
10-29 Vilniaus Rytas-2 85-771625%
1/4
0%
0/3
-
0/0
4
3/1
400002022
10-27 Vilniaus Rytas-2 113-811066.7%
2/3
0%
0/3
-
0/0
2
0/2
200001043
10-22 Vilniaus Rytas-2 95-712266.7%
2/3
0%
0/2
-
0/0
3
0/3
203011041
10-20 Vilniaus Rytas-2 75-892425%
1/4
66.7%
2/3
-
0/0
1
1/0
111004183
10-15 Vilniaus Rytas-2 85-972966.7%
4/6
0%
0/3
-
0/0
1
0/1
501014184
10-13 Vilniaus Rytas-2 89-721760%
3/5
25%
1/4
-
0/0
0
0/0
000000094
10-08 Vilniaus Rytas-2 104-781425%
1/4
0%
0/2
-
0/0
1
0/1
41201202-2
10-06 Vilniaus Rytas-2 102-661725%
1/4
50%
1/2
-
0/0
4
1/3
10301305-1
STATISTIKA: DETALI
EtapasMIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
Reguliarusis sezonas16:1443.3%
29/67
20%
7/35
40%
2/5
1.5
0.4/1.1
1.80.41.300.51.50.44.11.420 »
Reguliarusis sezonas – II etapas18:5855%
22/40
37.5%
6/16
66.7%
4/6
1.8
0.4/1.4
10.91.400.81.518.35.58 »
REKORDAI
KategorijaReikšmėKomandaVaržovasData
Naudingumas39 Šakių Vytis-VDU Alytaus Patriotai2026-10-15
Taškai27 Šakių Vytis-VDU Alytaus Patriotai2026-10-15
Atkovoti kamuoliai puolime3 Vilniaus Rytas-2 2022-10-29
Atkovoti kamuoliai gynyboje6 Vilniaus Rytas-2 2025-01-25
Atkovoti kamuoliai7 Vilniaus Rytas-2 2023-12-14
Rezultatyvūs perdavimai7 Joniškio Delikatesas 2022-02-05
Perimti kamuoliai4 Vilniaus Rytas-2 2025-02-13
Blokuoti metimai1 Šilalės Lūšis 2020-12-30
Minutės40 Joniškio Delikatesas 2021-11-27
Dvitaškių pataikė8 Vilniaus Rytas-2 2024-10-17
Dvitaškių metė13 Vilniaus Rytas-2 2024-10-17
Tritaškių pataikė5 Vilniaus Rytas-2 2023-11-04
Tritaškių metė9 Telšių Telšiai 2026-03-12
Baudų pataikė7 Vilniaus Rytas-2 2025-02-11
Baudų metė9 Telšių Telšiai 2026-03-25
Pražangos4 Šilalės Lūšis 2021-01-19
Išprovokuotas pražangos7 Vilniaus Rytas-2 2024-11-02
Prarasti kamuoliai6 Joniškio Delikatesas 2022-01-15
Gauti blokai3 Vilniaus Rytas-2 2024-11-09
PALYGINIMAS

Palyginti žaidėją

2022/2023 sezonas

Vidurkiai per rungtynes · GP — sužaista

Rodikliai
Pasirinkite komandą ir žaidėją.