| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 13:45 | 45.6% 31/68 | 32% 8/25 | 61.5% 8/13 | 0.9 0.2/0.6 | 1.3 | 0.4 | 1.2 | 0 | 0.3 | 1 | 0.6 | 4.3 | 2.2 | 22 » |
| Data | Varžovas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02-16 | Šakių Vytis-VDU | 6 | - 0/0 | 0% 0/1 | - 0/0 | 0 0/0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | -3 |
| 02-11 | Šilutės Šilutė-PDS.lt | 12 | 80% 4/5 | 100% 2/2 | - 0/0 | 2 0/2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 14 | 12 |
| 02-04 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 12 | 33.3% 1/3 | 0% 0/1 | 100% 2/2 | 1 0/1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 4 | 6 |
| 02-02 | Joniškio Delikatesas | 12 | 100% 3/3 | 0% 0/1 | - 0/0 | 1 1/0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 7 |
| 01-30 | Kauno Žalgiris-2 | 17 | 100% 2/2 | - 0/0 | 50% 1/2 | 1 0/1 | 4 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 2 | 5 | 8 |
| 01-28 | Vilkaviškio Perlas Go | 4 | 0% 0/1 | - 0/0 | - 0/0 | 0 0/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 |
| 01-26 | Joniškio Delikatesas | 2 | - 0/0 | - 0/0 | - 0/0 | 0 0/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 01-21 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 8 | 25% 1/4 | - 0/0 | 50% 1/2 | 1 0/1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 2 |
| 01-19 | Vilkaviškio Perlas Go | 16 | 20% 1/5 | 0% 0/2 | - 0/0 | 0 0/0 | 4 | 0 | 2 | 0 | 1 | 4 | 0 | 2 | -7 |
| 01-16 | Telšių Telšiai | 24 | 50% 2/4 | 0% 0/1 | 50% 1/2 | 0 0/0 | 5 | 0 | 2 | 0 | 1 | 2 | 4 | 5 | 5 |
Su šiuo žaidėju susijusių naujienų nėra.
Nuotraukų galerija tuščia.
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 13:45 | 45.6% 31/68 | 32% 8/25 | 61.5% 8/13 | 0.9 0.2/0.6 | 1.3 | 0.4 | 1.2 | 0 | 0.3 | 1 | 0.6 | 4.3 | 2.2 | 22 » |
| Data | Komanda | Varžovas | Rezultatas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02-16 | Šilalės Lūšis | Šakių Vytis-VDU | 62-90 | 6 | - 0/0 | 0% 0/1 | - 0/0 | 0 0/0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | -3 |
| 02-11 | Šilalės Lūšis | Šilutės Šilutė-PDS.lt | 82-101 | 12 | 80% 4/5 | 100% 2/2 | - 0/0 | 2 0/2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 14 | 12 |
| 02-04 | Šilalės Lūšis | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 81-80 | 12 | 33.3% 1/3 | 0% 0/1 | 100% 2/2 | 1 0/1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 4 | 6 |
| 02-02 | Šilalės Lūšis | Joniškio Delikatesas | 64-63 | 12 | 100% 3/3 | 0% 0/1 | - 0/0 | 1 1/0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 7 |
| 01-30 | Šilalės Lūšis | Kauno Žalgiris-2 | 91-90 | 17 | 100% 2/2 | - 0/0 | 50% 1/2 | 1 0/1 | 4 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 2 | 5 | 8 |
| 01-28 | Šilalės Lūšis | Vilkaviškio Perlas Go | 79-73 | 4 | 0% 0/1 | - 0/0 | - 0/0 | 0 0/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 |
| 01-26 | Šilalės Lūšis | Joniškio Delikatesas | 88-76 | 2 | - 0/0 | - 0/0 | - 0/0 | 0 0/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 01-21 | Šilalės Lūšis | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 71-76 | 8 | 25% 1/4 | - 0/0 | 50% 1/2 | 1 0/1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 2 |
| 01-19 | Šilalės Lūšis | Vilkaviškio Perlas Go | 59-67 | 16 | 20% 1/5 | 0% 0/2 | - 0/0 | 0 0/0 | 4 | 0 | 2 | 0 | 1 | 4 | 0 | 2 | -7 |
| 01-16 | Šilalės Lūšis | Telšių Telšiai | 53-90 | 24 | 50% 2/4 | 0% 0/1 | 50% 1/2 | 0 0/0 | 5 | 0 | 2 | 0 | 1 | 2 | 4 | 5 | 5 |
| 01-14 | Šilalės Lūšis | Mažeikių M Basket | 106-86 | 18 | 28.6% 2/7 | 0% 0/1 | - 0/0 | 0 0/0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 4 | -3 |
| 01-07 | Šilalės Lūšis | Gargždų Gargždai | 47-77 | 31 | 44.4% 4/9 | 50% 1/2 | 50% 1/2 | 2 1/1 | 1 | 3 | 5 | 0 | 2 | 0 | 3 | 12 | 7 |
| 12-30 | Šilalės Lūšis | Gargždų Gargždai | 73-70 | 19 | 60% 3/5 | 50% 1/2 | 100% 1/1 | 2 0/2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 10 | 11 |
| 12-28 | Šilalės Lūšis | Kauno Žalgiris-2 | 57-76 | 22 | 50% 1/2 | 0% 0/2 | - 0/0 | 1 0/1 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 |
| 12-23 | Šilalės Lūšis | Šakių Vytis-VDU | 77-54 | 13 | 0% 0/2 | 0% 0/1 | 50% 1/2 | 2 0/2 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | -4 |
| 12-21 | Šilalės Lūšis | Mažeikių M Basket | 81-88 | 3 | - 0/0 | - 0/0 | - 0/0 | 0 0/0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | -2 |
| 12-19 | Šilalės Lūšis | Jonavos Jonava Hipocredit | 65-84 | 14 | 0% 0/2 | 100% 1/1 | - 0/0 | 1 1/0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | 1 |
| 12-17 | Šilalės Lūšis | Marijampolės Sūduva | 81-62 | 10 | 50% 1/2 | 100% 1/1 | - 0/0 | 0 0/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 4 |
| 12-12 | Šilalės Lūšis | Palangos Palanga | 72-80 | 3 | - 0/0 | 50% 1/2 | - 0/0 | 0 0/0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | 0 |
| 12-10 | Šilalės Lūšis | Vilniaus Rytas-2 | 81-63 | 16 | 80% 4/5 | 0% 0/3 | - 0/0 | 2 1/1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 8 | 4 |
| 12-05 | Šilalės Lūšis | Klaipėdos Neptūnas-II | 79-82 | 6 | 50% 1/2 | - 0/0 | - 0/0 | 0 0/0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | -1 |
| 12-03 | Šilalės Lūšis | Klaipėdos Neptūnas-II | 64-53 | 24 | 20% 1/5 | 50% 1/2 | - 0/0 | 3 1/2 | 2 | 1 | 2 | 0 | 1 | 3 | 0 | 5 | 0 |
| Etapas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Reguliarusis sezonas | 13:45 | 45.6% 31/68 | 32% 8/25 | 61.5% 8/13 | 0.9 0.2/0.6 | 1.3 | 0.4 | 1.2 | 0 | 0.3 | 1 | 0.6 | 4.3 | 2.2 | 22 » |
Sezono vidurkiai per rungtynes · GP — sužaistų rungtynių skaičius