Skip to main content

URBO-NKL

Marius
Pociukonis

STATISTIKA / 2017/2018
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL25:0759.6%
62/104
35.1%
33/94
82.9%
34/41
2.8
0.7/2
3.40.71.60.10.11.71.69.510.527 »
10 PASKUTINIŲ RUNGTYNIŲ
DataVaržovasMIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFF
01-20 3562.5%
5/8
40%
2/5
100%
2/2
3
1/2
61300021821
01-19 3450%
2/4
0%
0/3
-
0/0
4
0/4
111011244
01-06 2266.7%
2/3
0%
0/5
75%
3/4
2
1/1
01300437-1
01-04 2175%
3/4
0%
0/3
50%
1/2
3
0/3
301101178
12-30 21100%
1/1
33.3%
1/3
-
0/0
1
0/1
303001053
12-29 2466.7%
2/3
100%
1/1
100%
2/2
2
0/2
7030022914
12-16 14-
0/0
50%
1/2
-
0/0
2
1/1
202003132
12-15 2940%
2/5
0%
0/3
-
0/0
1
0/1
511001144
12-09 2150%
1/2
-
0/0
87.5%
7/8
5
1/4
2000026918
12-08 2050%
1/2
33.3%
1/3
100%
2/2
1
0/1
403001277
APIE

LKL trečiosios vietos laimėtojas 2003 metais

2000-2001: Alytaus Alita (LKL)
2001-2002: Alytaus Alita (LKL): 1,2 tšk. per rungtynes
2002-2003: Alytaus Alita (LKL): 6,8 tšk., 1,4 atk. kam., 1,4 rez. perd. per susitikimą
2003-2004: Alytaus Alita (LKL): 12 tšk., 2,3 tšk., 2,6 rez. perd., 1 per. kam. per mačą
2004-2005: Alytaus Alita (LKL): 14 tšk., 3,7 atk. kam., 1,6 per. kam. per rungtynes
2005-2006: Sumų Sumychimprom (Ukraina)
2006-2007: Panevėžio Panevėžys (LKL)
2007-2008: Alytaus Alytus (LKL)
2008-2009: Targu BC Mureš (Rumunija)
2009-2010: Targu BC Mureš (Rumunija)
2010-2011: Utenos Juventus (LKL)
2011-2012: Utenos Juventus (LKL), gruodį perėjo į Šarūno Marčiuliono krepšinio akademiją (NKL)
2012-2013: Vilniaus Š.Marčiulionio KA – Twomenas (NKL)
2016-2017: Molėtų Ežerūnas (NKL)
2017-2018: Molėtų Ežerūnas (NKL)
2018-2019: Molėtų Ežerūnas (NKL)

NAUJIENOS

Su šiuo žaidėju susijusių naujienų nėra.

FOTOGALERIJA

Nuotraukų galerija tuščia.

STATISTIKA 2018/2019
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL13:3546%
29/63
30.6%
19/62
83%
39/47
1.3
0.4/0.9
0.90.610011.44.54.1 34 »
STATISTIKA 2017/2018
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL25:0759.6%
62/104
35.1%
33/94
82.9%
34/41
2.8
0.7/2
3.40.71.60.10.11.71.69.510.5 27 »
STATISTIKA 2016/2017
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL30:4852.5%
117/223
35.5%
54/152
67.3%
37/55
3.3
0.6/2.8
3.50.92.60.10.42.22.111.410.1 38 »
STATISTIKA 2012/2013
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL24:1261.1%
11/18
40%
2/5
100%
1/1
1
0.5/0.5
3.51.51.5003.50.514.511 2 »
STATISTIKA 2011/2012
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL33:2653.6%
98/183
37%
27/73
84.4%
65/77
2.6
0.8/1.8
3.91.33.30.102.4011.88.9 29 »
STATISTIKA: RUNGTYNĖS
Sezonai: 17/18
DataKomandaVaržovasRezultatasMIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFF
01-20 Molėtų Ežerūnas-Atletas 87-843562.5%
5/8
40%
2/5
100%
2/2
3
1/2
61300021821
01-19 Molėtų Ežerūnas-Atletas 80-633450%
2/4
0%
0/3
-
0/0
4
0/4
111011244
01-06 Molėtų Ežerūnas-Atletas 70-742266.7%
2/3
0%
0/5
75%
3/4
2
1/1
01300437-1
01-04 Molėtų Ežerūnas-Atletas 75-722175%
3/4
0%
0/3
50%
1/2
3
0/3
301101178
12-30 Molėtų Ežerūnas-Atletas 101-8621100%
1/1
33.3%
1/3
-
0/0
1
0/1
303001053
12-29 Molėtų Ežerūnas-Atletas 82-892466.7%
2/3
100%
1/1
100%
2/2
2
0/2
7030022914
12-16 Molėtų Ežerūnas-Atletas 91-7114-
0/0
50%
1/2
-
0/0
2
1/1
202003132
12-15 Molėtų Ežerūnas-Atletas 66-712940%
2/5
0%
0/3
-
0/0
1
0/1
511001144
12-09 Molėtų Ežerūnas-Atletas 74-792150%
1/2
-
0/0
87.5%
7/8
5
1/4
2000026918
12-08 Molėtų Ežerūnas-Atletas 95-942050%
1/2
33.3%
1/3
100%
2/2
1
0/1
403001277
12-02 Molėtų Ežerūnas-Atletas 84-912662.5%
5/8
0%
0/2
-
0/0
1
0/1
3110020107
12-01 Molėtų Ežerūnas-Atletas 84-912683.3%
5/6
50%
1/2
-
0/0
5
3/2
31300211316
11-25 Molėtų Ežerūnas-Atletas 101-852750%
4/8
0%
0/2
100%
2/2
2
0/2
42100331011
11-24 Molėtų Ežerūnas-Atletas 76-9227100%
3/3
57.1%
4/7
-
0/0
2
0/2
40200111819
11-18 Molėtų Ežerūnas-Atletas 87-6830100%
3/3
80%
4/5
66.7%
2/3
1
0/1
52200242026
11-17 Molėtų Ežerūnas-Atletas 99-953075%
3/4
50%
2/4
-
0/0
1
0/1
60000301213
11-11 Molėtų Ežerūnas-Atletas 89-983280%
4/5
50%
2/4
-
0/0
10
5/5
90301301423
11-10 Molėtų Ežerūnas-Atletas 96-742466.7%
2/3
50%
3/6
100%
2/2
2
1/1
21100111515
11-04 Molėtų Ežerūnas-Atletas 65-701933.3%
1/3
40%
2/5
-
0/0
4
0/4
102000187
11-03 Molėtų Ežerūnas-Atletas 90-992550%
1/2
60%
3/5
100%
2/2
2
1/1
50101311313
10-28 Molėtų Ežerūnas-Atletas 62-762250%
2/4
33.3%
1/3
100%
2/2
7
1/6
1010011912
10-27 Molėtų Ežerūnas-Atletas 87-811660%
3/5
0%
0/1
-
0/0
1
0/1
021002164
10-21 Molėtų Ežerūnas-Atletas 76-852233.3%
1/3
16.7%
1/6
75%
3/4
2
0/2
402001285
10-20 Molėtų Ežerūnas-Atletas 76-67290%
0/4
66.7%
4/6
50%
1/2
2
1/1
2000021139
10-14 Molėtų Ežerūnas-Atletas 84-792225%
1/4
0%
0/2
-
0/0
6
3/3
501110128
10-13 Molėtų Ežerūnas-Atletas 57-6815100%
1/1
0%
0/3
75%
3/4
0
0/0
020002354
10-07 Molėtų Ežerūnas-Atletas 73-813266.7%
4/6
0%
0/3
-
0/0
3
1/2
4310011812
STATISTIKA: DETALI
EtapasMIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
Reguliarusis sezonas25:0759.6%
62/104
35.1%
33/94
82.9%
34/41
2.8
0.7/2
3.40.71.60.10.11.71.69.510.527 »
REKORDAI
KategorijaReikšmėKomandaVaržovasData
Naudingumas26 Molėtų Ežerūnas-Atletas 2016-10-21
Taškai26 Molėtų Ežerūnas-Atletas 2016-10-21
Atkovoti kamuoliai puolime5 Molėtų Ežerūnas-Atletas 2017-11-11
Atkovoti kamuoliai gynyboje6 Molėtų Ežerūnas-Atletas 2016-11-19
Atkovoti kamuoliai10 Molėtų Ežerūnas-Atletas 2017-11-11
Rezultatyvūs perdavimai9 Molėtų Ežerūnas-Atletas 2017-11-11
Perimti kamuoliai4 Vilniaus Š.Marčiulionio KA-Twomenas 2012-02-03
Blokuoti metimai1 Vilniaus Š.Marčiulionio KA-Twomenas 2011-12-17
Minutės40 Vilniaus Š.Marčiulionio KA-Twomenas 2011-12-17
Dvitaškių pataikė7 Vilniaus Š.Marčiulionio KA-Twomenas 2011-12-09
Dvitaškių metė12 Vilniaus Š.Marčiulionio KA-Twomenas 2012-10-05
Tritaškių pataikė4 Molėtų Ežerūnas-Atletas 2016-10-21
Tritaškių metė8 Molėtų Ežerūnas-Atletas 2016-10-08
Baudų pataikė7 Molėtų Ežerūnas-Atletas 2017-12-09
Baudų metė8 Molėtų Ežerūnas-Atletas 2017-12-09
Pražangos5 Vilniaus Š.Marčiulionio KA-Twomenas 2012-01-13
Išprovokuotas pražangos6 Molėtų Ežerūnas-Atletas 2017-12-09
Prarasti kamuoliai9 Vilniaus Š.Marčiulionio KA-Twomenas 2011-12-17
Gauti blokai4 Molėtų Ežerūnas-Atletas 2016-11-04
PALYGINIMAS

Palyginti žaidėją

2017/2018 sezonas

Vidurkiai per rungtynes · GP — sužaista

Rodikliai
Pasirinkite komandą ir žaidėją.