Skip to main content

URBO-NKL

Marius
Pociukonis

STATISTIKA / 2016/2017
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL30:4852.5%
117/223
35.5%
54/152
67.3%
37/55
3.3
0.6/2.8
3.50.92.60.10.42.22.111.410.138 »
10 PASKUTINIŲ RUNGTYNIŲ
DataVaržovasMIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFF
02-25 2980%
4/5
16.7%
1/6
50%
1/2
5
1/4
3020121129
02-24 3260%
3/5
33.3%
2/6
50%
1/2
4
0/4
51200341315
02-18 3560%
3/5
16.7%
1/6
75%
3/4
3
2/1
31000321210
02-11 2950%
2/4
33.3%
2/6
-
0/0
2
0/2
2320030106
02-10 2150%
2/4
66.7%
2/3
-
0/0
2
0/2
50100111013
02-04 2775%
3/4
50%
1/2
-
0/0
5
0/5
3230032913
02-03 3133.3%
3/9
60%
3/5
100%
1/1
7
1/6
32301231617
01-27 3254.5%
6/11
0%
0/2
-
0/0
3
0/3
3020212128
01-21 3033.3%
2/6
57.1%
4/7
-
0/0
2
0/2
52502121612
01-20 2766.7%
2/3
66.7%
2/3
-
0/0
6
1/5
30500231013
APIE

LKL trečiosios vietos laimėtojas 2003 metais

2000-2001: Alytaus Alita (LKL)
2001-2002: Alytaus Alita (LKL): 1,2 tšk. per rungtynes
2002-2003: Alytaus Alita (LKL): 6,8 tšk., 1,4 atk. kam., 1,4 rez. perd. per susitikimą
2003-2004: Alytaus Alita (LKL): 12 tšk., 2,3 tšk., 2,6 rez. perd., 1 per. kam. per mačą
2004-2005: Alytaus Alita (LKL): 14 tšk., 3,7 atk. kam., 1,6 per. kam. per rungtynes
2005-2006: Sumų Sumychimprom (Ukraina)
2006-2007: Panevėžio Panevėžys (LKL)
2007-2008: Alytaus Alytus (LKL)
2008-2009: Targu BC Mureš (Rumunija)
2009-2010: Targu BC Mureš (Rumunija)
2010-2011: Utenos Juventus (LKL)
2011-2012: Utenos Juventus (LKL), gruodį perėjo į Šarūno Marčiuliono krepšinio akademiją (NKL)
2012-2013: Vilniaus Š.Marčiulionio KA – Twomenas (NKL)
2016-2017: Molėtų Ežerūnas (NKL)
2017-2018: Molėtų Ežerūnas (NKL)
2018-2019: Molėtų Ežerūnas (NKL)

NAUJIENOS

Su šiuo žaidėju susijusių naujienų nėra.

FOTOGALERIJA

Nuotraukų galerija tuščia.

STATISTIKA 2018/2019
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL13:3546%
29/63
30.6%
19/62
83%
39/47
1.3
0.4/0.9
0.90.610011.44.54.1 34 »
STATISTIKA 2017/2018
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL25:0759.6%
62/104
35.1%
33/94
82.9%
34/41
2.8
0.7/2
3.40.71.60.10.11.71.69.510.5 27 »
STATISTIKA 2016/2017
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL30:4852.5%
117/223
35.5%
54/152
67.3%
37/55
3.3
0.6/2.8
3.50.92.60.10.42.22.111.410.1 38 »
STATISTIKA 2012/2013
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL24:1261.1%
11/18
40%
2/5
100%
1/1
1
0.5/0.5
3.51.51.5003.50.514.511 2 »
STATISTIKA 2011/2012
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL33:2653.6%
98/183
37%
27/73
84.4%
65/77
2.6
0.8/1.8
3.91.33.30.102.4011.88.9 29 »
STATISTIKA: RUNGTYNĖS
Sezonai: 16/17
DataKomandaVaržovasRezultatasMIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFF
02-25 Molėtų Ežerūnas-Atletas 97-882980%
4/5
16.7%
1/6
50%
1/2
5
1/4
3020121129
02-24 Molėtų Ežerūnas-Atletas 73-633260%
3/5
33.3%
2/6
50%
1/2
4
0/4
51200341315
02-18 Molėtų Ežerūnas-Atletas 66-573560%
3/5
16.7%
1/6
75%
3/4
3
2/1
31000321210
02-11 Molėtų Ežerūnas-Atletas 91-922950%
2/4
33.3%
2/6
-
0/0
2
0/2
2320030106
02-10 Molėtų Ežerūnas-Atletas 82-652150%
2/4
66.7%
2/3
-
0/0
2
0/2
50100111013
02-04 Molėtų Ežerūnas-Atletas 72-592775%
3/4
50%
1/2
-
0/0
5
0/5
3230032913
02-03 Molėtų Ežerūnas-Atletas 91-763133.3%
3/9
60%
3/5
100%
1/1
7
1/6
32301231617
01-27 Molėtų Ežerūnas-Atletas 81-673254.5%
6/11
0%
0/2
-
0/0
3
0/3
3020212128
01-21 Molėtų Ežerūnas-Atletas 76-703033.3%
2/6
57.1%
4/7
-
0/0
2
0/2
52502121612
01-20 Molėtų Ežerūnas-Atletas 86-792766.7%
2/3
66.7%
2/3
-
0/0
6
1/5
30500231013
01-14 Molėtų Ežerūnas-Atletas 80-793250%
3/6
33.3%
2/6
50%
1/2
3
1/2
53100321314
01-13 Molėtų Ežerūnas-Atletas 91-833560%
3/5
25%
1/4
100%
2/2
3
0/3
4041021119
01-08 Molėtų Ežerūnas-Atletas 100-833550%
3/6
33.3%
1/3
83.3%
5/6
2
0/2
20301141411
01-07 Molėtų Ežerūnas-Atletas 77-843566.7%
4/6
0%
0/3
100%
2/2
3
0/3
73300121016
01-03 Molėtų Ežerūnas-Atletas 74-653580%
4/5
20%
1/5
50%
2/4
4
1/3
1140132136
12-30 Molėtų Ežerūnas-Atletas 93-703330%
3/10
0%
0/3
-
0/0
5
1/4
30101416-1
12-23 Molėtų Ežerūnas-Atletas 96-7832100%
4/4
25%
1/4
-
0/0
5
1/4
31200211114
12-17 Molėtų Ežerūnas-Atletas 81-763355.6%
5/9
0%
0/3
75%
3/4
5
1/4
40300131313
12-16 Molėtų Ežerūnas-Atletas 84-523442.9%
3/7
100%
4/4
-
0/0
2
0/2
40300411814
12-14 Molėtų Ežerūnas-Atletas 95-5814100%
4/4
50%
1/2
-
0/0
3
0/3
30400001112
12-09 Molėtų Ežerūnas-Atletas 75-872850%
3/6
25%
1/4
60%
3/5
2
0/2
4130153125
12-03 Molėtų Ežerūnas-Atletas 92-642575%
3/4
0%
0/4
100%
4/4
3
2/1
62200251017
12-02 Molėtų Ežerūnas-Atletas 76-743440%
4/10
50%
2/4
100%
1/1
2
1/1
32400351512
11-25 Molėtų Ežerūnas-Atletas 65-733062.5%
5/8
25%
1/4
-
0/0
1
0/1
3140031136
11-19 Molėtų Ežerūnas-Atletas 67-573625%
1/4
66.7%
2/3
0%
0/2
7
1/6
3131023812
11-18 Molėtų Ežerūnas-Atletas 69-753257.1%
4/7
33.3%
1/3
-
0/0
1
0/1
60000101112
11-12 Molėtų Ežerūnas-Atletas 87-662533.3%
1/3
0%
0/1
-
0/0
5
0/5
4200001211
11-11 Molėtų Ežerūnas-Atletas 74-792733.3%
1/3
25%
1/4
-
0/0
2
0/2
311002154
11-05 Molėtų Ežerūnas-Atletas 63-1032540%
2/5
0%
0/1
-
0/0
2
0/2
404011141
11-04 Molėtų Ežerūnas-Atletas 73-673016.7%
1/6
66.7%
2/3
50%
3/6
4
0/4
1030445111
10-29 Molėtų Ežerūnas-Atletas 65-793550%
2/4
37.5%
3/8
50%
1/2
6
2/4
51301111414
10-28 Molėtų Ežerūnas-Atletas 86-693050%
4/8
40%
2/5
-
0/0
4
2/2
2020031149
10-22 Molėtų Ežerūnas-Atletas 64-852850%
3/6
50%
1/2
-
0/0
1
0/1
333014397
10-21 Molėtų Ežerūnas-Atletas 94-913277.8%
7/9
66.7%
4/6
-
0/0
3
0/3
40300442626
10-15 Molėtų Ežerūnas-Atletas 69-822825%
1/4
0%
0/4
50%
1/2
4
1/3
30300313-3
10-14 Molėtų Ežerūnas-Atletas 77-603233.3%
2/6
33.3%
1/3
-
0/0
2
1/1
003000070
10-08 Molėtų Ežerūnas-Atletas 71-953133.3%
1/3
37.5%
3/8
-
0/0
1
1/0
61200231111
10-07 Molėtų Ežerūnas-Atletas 80-783466.7%
6/9
50%
1/2
75%
3/4
2
0/2
12410231816
STATISTIKA: DETALI
EtapasMIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
Reguliarusis sezonas30:5451.9%
81/156
34.4%
33/96
66.7%
28/42
3.1
0.6/2.5
3.40.82.70.10.42.22.111.19.526 »
Antrasis etapas30:3453.7%
36/67
37.5%
21/56
69.2%
9/13
3.8
0.5/3.3
3.71.22.50.10.52.21.91211.612 »
REKORDAI
KategorijaReikšmėKomandaVaržovasData
Naudingumas26 Molėtų Ežerūnas-Atletas 2016-10-21
Taškai26 Molėtų Ežerūnas-Atletas 2016-10-21
Atkovoti kamuoliai puolime5 Molėtų Ežerūnas-Atletas 2017-11-11
Atkovoti kamuoliai gynyboje6 Molėtų Ežerūnas-Atletas 2016-11-19
Atkovoti kamuoliai10 Molėtų Ežerūnas-Atletas 2017-11-11
Rezultatyvūs perdavimai9 Molėtų Ežerūnas-Atletas 2017-11-11
Perimti kamuoliai4 Vilniaus Š.Marčiulionio KA-Twomenas 2012-02-03
Blokuoti metimai1 Vilniaus Š.Marčiulionio KA-Twomenas 2011-12-17
Minutės40 Vilniaus Š.Marčiulionio KA-Twomenas 2011-12-17
Dvitaškių pataikė7 Vilniaus Š.Marčiulionio KA-Twomenas 2011-12-09
Dvitaškių metė12 Vilniaus Š.Marčiulionio KA-Twomenas 2012-10-05
Tritaškių pataikė4 Molėtų Ežerūnas-Atletas 2016-10-21
Tritaškių metė8 Molėtų Ežerūnas-Atletas 2016-10-08
Baudų pataikė7 Molėtų Ežerūnas-Atletas 2017-12-09
Baudų metė8 Molėtų Ežerūnas-Atletas 2017-12-09
Pražangos5 Vilniaus Š.Marčiulionio KA-Twomenas 2012-01-13
Išprovokuotas pražangos6 Molėtų Ežerūnas-Atletas 2017-12-09
Prarasti kamuoliai9 Vilniaus Š.Marčiulionio KA-Twomenas 2011-12-17
Gauti blokai4 Molėtų Ežerūnas-Atletas 2016-11-04
PALYGINIMAS

Palyginti žaidėją

2016/2017 sezonas

Vidurkiai per rungtynes · GP — sužaista

Rodikliai
Pasirinkite komandą ir žaidėją.