| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 24:12 | 61.1% 11/18 | 40% 2/5 | 100% 1/1 | 1 0.5/0.5 | 3.5 | 1.5 | 1.5 | 0 | 0 | 3.5 | 0.5 | 14.5 | 11 | 2 » |
| Data | Varžovas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12-16 | 21 | 100% 6/6 | 50% 2/4 | - 0/0 | 0 0/0 | 4 | 1 | 2 | 0 | 0 | 4 | 0 | 18 | 15 | |
| 10-05 | 27 | 41.7% 5/12 | 0% 0/1 | 100% 1/1 | 2 1/1 | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 11 | 7 |
LKL trečiosios vietos laimėtojas 2003 metais
2000-2001: Alytaus Alita (LKL)
2001-2002: Alytaus Alita (LKL): 1,2 tšk. per rungtynes
2002-2003: Alytaus Alita (LKL): 6,8 tšk., 1,4 atk. kam., 1,4 rez. perd. per susitikimą
2003-2004: Alytaus Alita (LKL): 12 tšk., 2,3 tšk., 2,6 rez. perd., 1 per. kam. per mačą
2004-2005: Alytaus Alita (LKL): 14 tšk., 3,7 atk. kam., 1,6 per. kam. per rungtynes
2005-2006: Sumų Sumychimprom (Ukraina)
2006-2007: Panevėžio Panevėžys (LKL)
2007-2008: Alytaus Alytus (LKL)
2008-2009: Targu BC Mureš (Rumunija)
2009-2010: Targu BC Mureš (Rumunija)
2010-2011: Utenos Juventus (LKL)
2011-2012: Utenos Juventus (LKL), gruodį perėjo į Šarūno Marčiuliono krepšinio akademiją (NKL)
2012-2013: Vilniaus Š.Marčiulionio KA – Twomenas (NKL)
2016-2017: Molėtų Ežerūnas (NKL)
2017-2018: Molėtų Ežerūnas (NKL)
2018-2019: Molėtų Ežerūnas (NKL)
Su šiuo žaidėju susijusių naujienų nėra.
Nuotraukų galerija tuščia.
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 13:35 | 46% 29/63 | 30.6% 19/62 | 83% 39/47 | 1.3 0.4/0.9 | 0.9 | 0.6 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1.4 | 4.5 | 4.1 | 34 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 25:07 | 59.6% 62/104 | 35.1% 33/94 | 82.9% 34/41 | 2.8 0.7/2 | 3.4 | 0.7 | 1.6 | 0.1 | 0.1 | 1.7 | 1.6 | 9.5 | 10.5 | 27 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 30:48 | 52.5% 117/223 | 35.5% 54/152 | 67.3% 37/55 | 3.3 0.6/2.8 | 3.5 | 0.9 | 2.6 | 0.1 | 0.4 | 2.2 | 2.1 | 11.4 | 10.1 | 38 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 24:12 | 61.1% 11/18 | 40% 2/5 | 100% 1/1 | 1 0.5/0.5 | 3.5 | 1.5 | 1.5 | 0 | 0 | 3.5 | 0.5 | 14.5 | 11 | 2 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 33:26 | 53.6% 98/183 | 37% 27/73 | 84.4% 65/77 | 2.6 0.8/1.8 | 3.9 | 1.3 | 3.3 | 0.1 | 0 | 2.4 | 0 | 11.8 | 8.9 | 29 » |
| Data | Komanda | Varžovas | Rezultatas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12-16 | Vilniaus Š.Marčiulionio KA-Twomenas | 94-85 | 21 | 100% 6/6 | 50% 2/4 | - 0/0 | 0 0/0 | 4 | 1 | 2 | 0 | 0 | 4 | 0 | 18 | 15 | |
| 10-05 | Vilniaus Š.Marčiulionio KA-Twomenas | 87-88 | 27 | 41.7% 5/12 | 0% 0/1 | 100% 1/1 | 2 1/1 | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 11 | 7 |
| Etapas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Reguliarusis sezonas | 24:12 | 61.1% 11/18 | 40% 2/5 | 100% 1/1 | 1 0.5/0.5 | 3.5 | 1.5 | 1.5 | 0 | 0 | 3.5 | 0.5 | 14.5 | 11 | 2 » |
| Kategorija | Reikšmė | Komanda | Varžovas | Data |
|---|---|---|---|---|
| Naudingumas | 26 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 2016-10-21 | |
| Taškai | 26 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 2016-10-21 | |
| Atkovoti kamuoliai puolime | 5 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 2017-11-11 | |
| Atkovoti kamuoliai gynyboje | 6 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 2016-11-19 | |
| Atkovoti kamuoliai | 10 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 2017-11-11 | |
| Rezultatyvūs perdavimai | 9 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 2017-11-11 | |
| Perimti kamuoliai | 4 | Vilniaus Š.Marčiulionio KA-Twomenas | 2012-02-03 | |
| Blokuoti metimai | 1 | Vilniaus Š.Marčiulionio KA-Twomenas | 2011-12-17 | |
| Minutės | 40 | Vilniaus Š.Marčiulionio KA-Twomenas | 2011-12-17 | |
| Dvitaškių pataikė | 7 | Vilniaus Š.Marčiulionio KA-Twomenas | 2011-12-09 | |
| Dvitaškių metė | 12 | Vilniaus Š.Marčiulionio KA-Twomenas | 2012-10-05 | |
| Tritaškių pataikė | 4 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 2016-10-21 | |
| Tritaškių metė | 8 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 2016-10-08 | |
| Baudų pataikė | 7 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 2017-12-09 | |
| Baudų metė | 8 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 2017-12-09 | |
| Pražangos | 5 | Vilniaus Š.Marčiulionio KA-Twomenas | 2012-01-13 | |
| Išprovokuotas pražangos | 6 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 2017-12-09 | |
| Prarasti kamuoliai | 9 | Vilniaus Š.Marčiulionio KA-Twomenas | 2011-12-17 | |
| Gauti blokai | 4 | Molėtų Ežerūnas-Atletas | 2016-11-04 |
Vidurkiai per rungtynes · GP — sužaista
Pažymėkite bent vieną rodiklį.
Šiam sezonui statistikos nėra.