Skip to main content

URBO-NKL

Marius
Pociukonis

STATISTIKA / 2011/2012
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL33:2653.6%
98/183
37%
27/73
84.4%
65/77
2.6
0.8/1.8
3.91.33.30.102.4011.88.929 »
10 PASKUTINIŲ RUNGTYNIŲ
DataVaržovasMIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFF
03-31 3954.5%
6/11
50%
2/4
50%
2/4
2
2/0
72000502017
03-29 3333.3%
1/3
0%
0/1
-
0/0
1
0/1
311100024
03-25 3650%
2/4
50%
3/6
50%
1/2
2
0/2
1220020149
03-24 3562.5%
5/8
-
0/0
100%
2/2
1
0/1
40100201211
03-17 3657.1%
4/7
75%
3/4
100%
3/3
3
1/2
42400102020
03-16 2950%
3/6
-
0/0
75%
3/4
2
0/2
220002099
03-10 2450%
2/4
-
0/0
-
0/0
1
1/0
413002043
03-09 3475%
3/4
75%
3/4
-
0/0
0
0/0
60200101516
03-03 2550%
2/4
0%
0/2
50%
1/2
1
1/0
20400105-2
03-02 3275%
3/4
50%
1/2
-
0/0
2
1/1
121004097
APIE

LKL trečiosios vietos laimėtojas 2003 metais

2000-2001: Alytaus Alita (LKL)
2001-2002: Alytaus Alita (LKL): 1,2 tšk. per rungtynes
2002-2003: Alytaus Alita (LKL): 6,8 tšk., 1,4 atk. kam., 1,4 rez. perd. per susitikimą
2003-2004: Alytaus Alita (LKL): 12 tšk., 2,3 tšk., 2,6 rez. perd., 1 per. kam. per mačą
2004-2005: Alytaus Alita (LKL): 14 tšk., 3,7 atk. kam., 1,6 per. kam. per rungtynes
2005-2006: Sumų Sumychimprom (Ukraina)
2006-2007: Panevėžio Panevėžys (LKL)
2007-2008: Alytaus Alytus (LKL)
2008-2009: Targu BC Mureš (Rumunija)
2009-2010: Targu BC Mureš (Rumunija)
2010-2011: Utenos Juventus (LKL)
2011-2012: Utenos Juventus (LKL), gruodį perėjo į Šarūno Marčiuliono krepšinio akademiją (NKL)
2012-2013: Vilniaus Š.Marčiulionio KA – Twomenas (NKL)
2016-2017: Molėtų Ežerūnas (NKL)
2017-2018: Molėtų Ežerūnas (NKL)
2018-2019: Molėtų Ežerūnas (NKL)

NAUJIENOS

Su šiuo žaidėju susijusių naujienų nėra.

FOTOGALERIJA

Nuotraukų galerija tuščia.

STATISTIKA 2018/2019
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL13:3546%
29/63
30.6%
19/62
83%
39/47
1.3
0.4/0.9
0.90.610011.44.54.1 34 »
STATISTIKA 2017/2018
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL25:0759.6%
62/104
35.1%
33/94
82.9%
34/41
2.8
0.7/2
3.40.71.60.10.11.71.69.510.5 27 »
STATISTIKA 2016/2017
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL30:4852.5%
117/223
35.5%
54/152
67.3%
37/55
3.3
0.6/2.8
3.50.92.60.10.42.22.111.410.1 38 »
STATISTIKA 2012/2013
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL24:1261.1%
11/18
40%
2/5
100%
1/1
1
0.5/0.5
3.51.51.5003.50.514.511 2 »
STATISTIKA 2011/2012
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL33:2653.6%
98/183
37%
27/73
84.4%
65/77
2.6
0.8/1.8
3.91.33.30.102.4011.88.9 29 »
STATISTIKA: RUNGTYNĖS
Sezonai: 11/12
DataKomandaVaržovasRezultatasMIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFF
03-31 Vilniaus Š.Marčiulionio KA-Twomenas 92-963954.5%
6/11
50%
2/4
50%
2/4
2
2/0
72000502017
03-29 Vilniaus Š.Marčiulionio KA-Twomenas 87-853333.3%
1/3
0%
0/1
-
0/0
1
0/1
311100024
03-25 Vilniaus Š.Marčiulionio KA-Twomenas 85-763650%
2/4
50%
3/6
50%
1/2
2
0/2
1220020149
03-24 Vilniaus Š.Marčiulionio KA-Twomenas 72-633562.5%
5/8
-
0/0
100%
2/2
1
0/1
40100201211
03-17 Vilniaus Š.Marčiulionio KA-Twomenas 95-873657.1%
4/7
75%
3/4
100%
3/3
3
1/2
42400102020
03-16 Vilniaus Š.Marčiulionio KA-Twomenas 96-892950%
3/6
-
0/0
75%
3/4
2
0/2
220002099
03-10 Vilniaus Š.Marčiulionio KA-Twomenas 102-752450%
2/4
-
0/0
-
0/0
1
1/0
413002043
03-09 Vilniaus Š.Marčiulionio KA-Twomenas 77-863475%
3/4
75%
3/4
-
0/0
0
0/0
60200101516
03-03 Vilniaus Š.Marčiulionio KA-Twomenas 73-652550%
2/4
0%
0/2
50%
1/2
1
1/0
20400105-2
03-02 Vilniaus Š.Marčiulionio KA-Twomenas 91-993275%
3/4
50%
1/2
-
0/0
2
1/1
121004097
02-24 Vilniaus Š.Marčiulionio KA-Twomenas 79-832425%
1/4
50%
1/2
-
0/0
3
0/3
40800105-1
02-18 Vilniaus Š.Marčiulionio KA-Twomenas 73-82400%
0/4
0%
0/2
75%
3/4
1
1/0
421002030
02-17 Vilniaus Š.Marčiulionio KA-Twomenas 83-763250%
1/2
100%
3/3
100%
6/6
2
0/2
12200301716
02-11 Vilniaus Š.Marčiulionio KA-Twomenas 99-903525%
2/8
50%
1/2
100%
2/2
3
3/0
445003095
02-10 Vilniaus Š.Marčiulionio KA-Twomenas 89-713275%
6/8
-
0/0
100%
2/2
4
2/2
73500101420
02-04 Vilniaus Š.Marčiulionio KA-Twomenas 90-763060%
3/5
0%
0/3
50%
1/2
1
1/0
10200307-2
02-03 Vilniaus Š.Marčiulionio KA-Twomenas 85-743744.4%
4/9
0%
0/5
100%
2/2
7
2/5
74000201016
01-28 Vilniaus Š.Marčiulionio KA-Twomenas 80-663850%
5/10
0%
0/2
100%
4/4
2
0/2
2070020142
01-27 Vilniaus Š.Marčiulionio KA-Twomenas 89-572350%
2/4
0%
0/1
100%
2/2
5
2/3
103004062
01-21 Vilniaus Š.Marčiulionio KA-Twomenas 87-743275%
6/8
50%
1/2
0%
0/1
1
0/1
4140040159
01-20 Vilniaus Š.Marčiulionio KA-Twomenas 107-1113557.1%
4/7
0%
0/1
66.7%
4/6
5
1/4
2060040123
01-14 Vilniaus Š.Marčiulionio KA-Twomenas 79-724050%
4/8
16.7%
1/6
100%
6/6
1
1/0
3240030177
01-13 Vilniaus Š.Marčiulionio KA-Twomenas 84-693260%
3/5
0%
0/5
100%
2/2
4
1/3
803005085
01-07 Vilniaus Š.Marčiulionio KA-Twomenas 104-693550%
5/10
75%
3/4
83.3%
5/6
3
0/3
40700302414
01-06 Vilniaus Š.Marčiulionio KA-Twomenas 60-643740%
2/5
0%
0/1
100%
4/4
3
0/3
413001088
12-17 Vilniaus Š.Marčiulionio KA-Twomenas 85-914066.7%
4/6
33.3%
1/3
100%
2/2
4
0/4
71910301310
12-16 Vilniaus Š.Marčiulionio KA-Twomenas 98-953666.7%
6/9
50%
1/2
85.7%
6/7
4
1/3
41200202121
12-10 Vilniaus Š.Marčiulionio KA-Twomenas 83-733540%
2/5
25%
1/4
-
0/0
4
1/3
827003075
12-09 Vilniaus Š.Marčiulionio KA-Twomenas 102-893463.6%
7/11
100%
2/2
100%
2/2
2
0/2
52100202224
STATISTIKA: DETALI
EtapasMIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
Reguliarusis sezonas34:4556.8%
50/88
30.3%
10/33
88.1%
37/42
3.2
0.6/2.6
4.30.84.70.103013.99.212 »
Antrasis etapas31:3249.3%
34/69
41.4%
12/29
85.2%
23/27
2.3
1/1.3
3.61.72.800209.88.213 »
Atkrintamosios varžybos35:4553.8%
14/26
45.5%
5/11
62.5%
5/8
1.5
0.5/1
3.81.310.302.301210.34 »
REKORDAI
KategorijaReikšmėKomandaVaržovasData
Naudingumas26 Molėtų Ežerūnas-Atletas 2016-10-21
Taškai26 Molėtų Ežerūnas-Atletas 2016-10-21
Atkovoti kamuoliai puolime5 Molėtų Ežerūnas-Atletas 2017-11-11
Atkovoti kamuoliai gynyboje6 Molėtų Ežerūnas-Atletas 2016-11-19
Atkovoti kamuoliai10 Molėtų Ežerūnas-Atletas 2017-11-11
Rezultatyvūs perdavimai9 Molėtų Ežerūnas-Atletas 2017-11-11
Perimti kamuoliai4 Vilniaus Š.Marčiulionio KA-Twomenas 2012-02-03
Blokuoti metimai1 Vilniaus Š.Marčiulionio KA-Twomenas 2011-12-17
Minutės40 Vilniaus Š.Marčiulionio KA-Twomenas 2011-12-17
Dvitaškių pataikė7 Vilniaus Š.Marčiulionio KA-Twomenas 2011-12-09
Dvitaškių metė12 Vilniaus Š.Marčiulionio KA-Twomenas 2012-10-05
Tritaškių pataikė4 Molėtų Ežerūnas-Atletas 2016-10-21
Tritaškių metė8 Molėtų Ežerūnas-Atletas 2016-10-08
Baudų pataikė7 Molėtų Ežerūnas-Atletas 2017-12-09
Baudų metė8 Molėtų Ežerūnas-Atletas 2017-12-09
Pražangos5 Vilniaus Š.Marčiulionio KA-Twomenas 2012-01-13
Išprovokuotas pražangos6 Molėtų Ežerūnas-Atletas 2017-12-09
Prarasti kamuoliai9 Vilniaus Š.Marčiulionio KA-Twomenas 2011-12-17
Gauti blokai4 Molėtų Ežerūnas-Atletas 2016-11-04
PALYGINIMAS

Palyginti žaidėją

2011/2012 sezonas

Vidurkiai per rungtynes · GP — sužaista

Rodikliai
Pasirinkite komandą ir žaidėją.