| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 26:48 | 50% 31/62 | 20.7% 6/29 | 59.5% 25/42 | 3.5 0.9/2.5 | 2.8 | 0.9 | 1.9 | 0 | 0.3 | 1.8 | 5 | 9.5 | 11.3 | 11 » |
| Data | Varžovas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11-05 | Šakių Vytis-VDU | 32 | 37.5% 3/8 | 50% 1/2 | 50% 1/2 | 1 0/1 | 4 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 5 | 10 | 11 |
| 10-31 | Kauno r. Atletas | 31 | 42.9% 3/7 | - 0/0 | 33.3% 2/6 | 6 1/5 | 4 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | 4 | 8 | 10 |
| 10-29 | Marijampolės Sūduva | 22 | 25% 1/4 | 0% 0/3 | 75% 3/4 | 3 1/2 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 | 1 | 2 | 5 | 3 |
| 10-24 | Ukmergės Stekas | 19 | 66.7% 2/3 | 50% 1/2 | 33.3% 1/3 | 2 0/2 | 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 5 | 8 | 10 |
| 10-22 | Plungės Olimpas | 18 | 50% 1/2 | 0% 0/2 | 50% 1/2 | 1 1/0 | 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 1 | 4 | 3 | 4 |
| 10-17 | Klaipėdos Neptūnas-II | 22 | 66.7% 4/6 | 50% 1/2 | 75% 3/4 | 5 1/4 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 3 | 5 | 14 | 17 |
| 10-15 | Kėdainių Kėdainiai BC | 25 | 25% 1/4 | 28.6% 2/7 | 50% 2/4 | 9 3/6 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 2 | 4 | 10 | 10 |
| 10-10 | Jurbarko Jurbarkas-Karys-Manvesta | 32 | 50% 4/8 | 0% 0/1 | 100% 5/5 | 3 1/2 | 4 | 1 | 4 | 0 | 1 | 2 | 7 | 13 | 16 |
| 10-08 | Telšių Telšiai | 33 | 57.1% 4/7 | 20% 1/5 | 100% 2/2 | 4 1/3 | 8 | 1 | 2 | 0 | 0 | 2 | 7 | 13 | 22 |
| 10-03 | Vilniaus Rytas-2 | 28 | 62.5% 5/8 | 0% 0/2 | 25% 1/4 | 2 1/1 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 6 | 11 | 13 |
Su šiuo žaidėju susijusių naujienų nėra.
Nuotraukų galerija tuščia.
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 26:48 | 50% 31/62 | 20.7% 6/29 | 59.5% 25/42 | 3.5 0.9/2.5 | 2.8 | 0.9 | 1.9 | 0 | 0.3 | 1.8 | 5 | 9.5 | 11.3 | 11 » |
| Data | Komanda | Varžovas | Rezultatas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11-05 | Mažeikių M Basket | Šakių Vytis-VDU | 77-101 | 32 | 37.5% 3/8 | 50% 1/2 | 50% 1/2 | 1 0/1 | 4 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 5 | 10 | 11 |
| 10-31 | Mažeikių M Basket | Kauno r. Atletas | 88-97 | 31 | 42.9% 3/7 | - 0/0 | 33.3% 2/6 | 6 1/5 | 4 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | 4 | 8 | 10 |
| 10-29 | Mažeikių M Basket | Marijampolės Sūduva | 85-109 | 22 | 25% 1/4 | 0% 0/3 | 75% 3/4 | 3 1/2 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 | 1 | 2 | 5 | 3 |
| 10-24 | Mažeikių M Basket | Ukmergės Stekas | 74-70 | 19 | 66.7% 2/3 | 50% 1/2 | 33.3% 1/3 | 2 0/2 | 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 5 | 8 | 10 |
| 10-22 | Mažeikių M Basket | Plungės Olimpas | 72-80 | 18 | 50% 1/2 | 0% 0/2 | 50% 1/2 | 1 1/0 | 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 1 | 4 | 3 | 4 |
| 10-17 | Mažeikių M Basket | Klaipėdos Neptūnas-II | 77-90 | 22 | 66.7% 4/6 | 50% 1/2 | 75% 3/4 | 5 1/4 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 3 | 5 | 14 | 17 |
| 10-15 | Mažeikių M Basket | Kėdainių Kėdainiai BC | 92-85 | 25 | 25% 1/4 | 28.6% 2/7 | 50% 2/4 | 9 3/6 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 2 | 4 | 10 | 10 |
| 10-10 | Mažeikių M Basket | Jurbarko Jurbarkas-Karys-Manvesta | 62-91 | 32 | 50% 4/8 | 0% 0/1 | 100% 5/5 | 3 1/2 | 4 | 1 | 4 | 0 | 1 | 2 | 7 | 13 | 16 |
| 10-08 | Mažeikių M Basket | Telšių Telšiai | 83-72 | 33 | 57.1% 4/7 | 20% 1/5 | 100% 2/2 | 4 1/3 | 8 | 1 | 2 | 0 | 0 | 2 | 7 | 13 | 22 |
| 10-03 | Mažeikių M Basket | Vilniaus Rytas-2 | 75-72 | 28 | 62.5% 5/8 | 0% 0/2 | 25% 1/4 | 2 1/1 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 6 | 11 | 13 |
| 10-01 | Mažeikių M Basket | Palangos Palanga | 86-70 | 27 | 60% 3/5 | 0% 0/3 | 66.7% 4/6 | 2 0/2 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 6 | 10 | 8 |
| Etapas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Reguliarusis sezonas | 26:48 | 50% 31/62 | 20.7% 6/29 | 59.5% 25/42 | 3.5 0.9/2.5 | 2.8 | 0.9 | 1.9 | 0 | 0.3 | 1.8 | 5 | 9.5 | 11.3 | 11 » |
Sezono vidurkiai per rungtynes · GP — sužaistų rungtynių skaičius