Šio profilio žaidėjas
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 20:58 | 47.8% 22/46 | 24% 6/25 | 75% 12/16 | 2.4 0.5/1.9 | 2.6 | 0.6 | 1.8 | 0 | 0.5 | 3.8 | 2.3 | 9.3 | 5.3 | 8 » |
Su šiuo žaidėju susijusių naujienų nėra.
Nuotraukų galerija tuščia.
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 20:58 | 47.8% 22/46 | 24% 6/25 | 75% 12/16 | 2.4 0.5/1.9 | 2.6 | 0.6 | 1.8 | 0 | 0.5 | 3.8 | 2.3 | 9.3 | 5.3 | 8 » |
| Data | Komanda | Varžovas | Rezultatas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11-21 | Mažeikių M Basket | 98-60 | 19 | 28.6% 2/7 | 100% 2/2 | 100% 2/2 | 3 0/3 | 1 | 1 | 5 | 0 | 1 | 5 | 4 | 12 | 5 | |
| 11-19 | Mažeikių M Basket | 72-106 | 29 | 55.6% 5/9 | 0% 0/1 | 100% 2/2 | 1 1/0 | 6 | 1 | 1 | 0 | 1 | 3 | 1 | 12 | 11 | |
| 11-14 | Mažeikių M Basket | 94-68 | 13 | 0% 0/2 | 0% 0/1 | - 0/0 | 2 0/2 | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | -4 | |
| 11-07 | Mažeikių M Basket | 97-104 | 23 | 50% 4/8 | 0% 0/3 | 83.3% 5/6 | 1 0/1 | 1 | 1 | 3 | 0 | 2 | 4 | 3 | 13 | 2 | |
| 10-31 | Mažeikių M Basket | 73-77 | 18 | 60% 3/5 | 0% 0/4 | - 0/0 | 3 0/3 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 | 1 | 6 | 1 | |
| 10-24 | Mažeikių M Basket | 78-83 | 28 | 25% 2/8 | 37.5% 3/8 | 100% 2/2 | 4 3/1 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 5 | 15 | 12 | |
| 10-22 | Mažeikių M Basket | 71-82 | 20 | 83.3% 5/6 | 0% 0/3 | 25% 1/4 | 3 0/3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 4 | 11 | 11 | |
| 10-15 | Mažeikių M Basket | 63-99 | 14 | 100% 1/1 | 33.3% 1/3 | - 0/0 | 2 0/2 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 | 5 | 4 |
| Etapas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Reguliarusis sezonas | 20:58 | 47.8% 22/46 | 24% 6/25 | 75% 12/16 | 2.4 0.5/1.9 | 2.6 | 0.6 | 1.8 | 0 | 0.5 | 3.8 | 2.3 | 9.3 | 5.3 | 8 » |
| Kategorija | Reikšmė | Komanda | Varžovas | Data |
|---|---|---|---|---|
| Naudingumas | 12 | Mažeikių M Basket | 2020-10-24 | |
| Taškai | 15 | Mažeikių M Basket | 2020-10-24 | |
| Atkovoti kamuoliai puolime | 3 | Mažeikių M Basket | 2020-10-24 | |
| Atkovoti kamuoliai gynyboje | 3 | Mažeikių M Basket | 2020-10-22 | |
| Atkovoti kamuoliai | 4 | Mažeikių M Basket | 2020-10-24 | |
| Rezultatyvūs perdavimai | 6 | Mažeikių M Basket | 2020-11-19 | |
| Perimti kamuoliai | 2 | Mažeikių M Basket | 2020-11-14 | |
| Blokuoti metimai | 0 | Mažeikių M Basket | 2020-10-15 | |
| Minutės | 29 | Mažeikių M Basket | 2020-11-19 | |
| Dvitaškių pataikė | 5 | Mažeikių M Basket | 2020-10-22 | |
| Dvitaškių metė | 9 | Mažeikių M Basket | 2020-11-19 | |
| Tritaškių pataikė | 3 | Mažeikių M Basket | 2020-10-24 | |
| Tritaškių metė | 8 | Mažeikių M Basket | 2020-10-24 | |
| Baudų pataikė | 5 | Mažeikių M Basket | 2020-11-07 | |
| Baudų metė | 6 | Mažeikių M Basket | 2020-11-07 | |
| Pražangos | 5 | Mažeikių M Basket | 2020-11-14 | |
| Išprovokuotas pražangos | 5 | Mažeikių M Basket | 2020-10-24 | |
| Prarasti kamuoliai | 5 | Mažeikių M Basket | 2020-11-21 | |
| Gauti blokai | 2 | Mažeikių M Basket | 2020-11-07 |
Vidurkiai per rungtynes · GP — sužaista
Pažymėkite bent vieną rodiklį.
Šiam sezonui statistikos nėra.