Šio profilio žaidėjas
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 26:53 | 61.8% 149/241 | 100% 1/1 | 65.6% 63/96 | 7 2.9/4.1 | 1.4 | 1.4 | 1.8 | 0.5 | 0.5 | 2.4 | 3.5 | 16.5 | 19.9 | 22 » |
Su šiuo žaidėju susijusių naujienų nėra.
Nuotraukų galerija tuščia.
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 26:53 | 61.8% 149/241 | 100% 1/1 | 65.6% 63/96 | 7 2.9/4.1 | 1.4 | 1.4 | 1.8 | 0.5 | 0.5 | 2.4 | 3.5 | 16.5 | 19.9 | 22 » |
| Data | Komanda | Varžovas | Rezultatas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03-07 | Mažeikių M Basket | 93-72 | 30 | 57.1% 8/14 | - 0/0 | 50% 2/4 | 14 10/4 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 4 | 3 | 18 | 29 | |
| 03-05 | Mažeikių M Basket | 91-93 | 28 | 90.9% 10/11 | - 0/0 | 100% 2/2 | 8 1/7 | 0 | 3 | 0 | 1 | 0 | 3 | 3 | 22 | 33 | |
| 02-29 | Mažeikių M Basket | 96-84 | 26 | 66.7% 6/9 | - 0/0 | 75% 3/4 | 6 3/3 | 2 | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 3 | 15 | 22 | |
| 02-27 | Mažeikių M Basket | 115-67 | 26 | 52.9% 9/17 | - 0/0 | 66.7% 6/9 | 6 4/2 | 1 | 2 | 2 | 0 | 5 | 3 | 5 | 24 | 17 | |
| 02-22 | Mažeikių M Basket | 95-82 | 29 | 54.5% 6/11 | - 0/0 | 75% 3/4 | 12 6/6 | 5 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 15 | 25 | |
| 02-20 | Mažeikių M Basket | 68-72 | 35 | 46.7% 7/15 | - 0/0 | 50% 5/10 | 10 6/4 | 1 | 3 | 3 | 1 | 0 | 3 | 5 | 19 | 20 | |
| 02-08 | Mažeikių M Basket | 71-92 | 27 | 66.7% 8/12 | - 0/0 | 80% 4/5 | 3 2/1 | 1 | 4 | 3 | 0 | 0 | 3 | 4 | 20 | 21 | |
| 02-01 | Mažeikių M Basket | 96-84 | 35 | 66.7% 6/9 | - 0/0 | 50% 2/4 | 16 6/10 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 3 | 14 | 29 | |
| 01-30 | Mažeikių M Basket | 84-93 | 31 | 62.5% 5/8 | - 0/0 | 75% 3/4 | 5 3/2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 2 | 2 | 13 | 16 | |
| 01-18 | Mažeikių M Basket | 89-83 | 32 | 58.3% 7/12 | - 0/0 | 50% 2/4 | 9 0/9 | 2 | 0 | 3 | 0 | 0 | 4 | 4 | 16 | 17 | |
| 01-16 | Mažeikių M Basket | 93-91 | 31 | 81.3% 13/16 | - 0/0 | 80% 4/5 | 3 2/1 | 3 | 1 | 5 | 1 | 1 | 2 | 7 | 30 | 33 | |
| 01-11 | Mažeikių M Basket | 84-81 | 16 | 12.5% 1/8 | - 0/0 | 50% 2/4 | 4 2/2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 4 | 2 | |
| 01-09 | Mažeikių M Basket | 76-94 | 26 | 66.7% 4/6 | - 0/0 | 50% 1/2 | 5 1/4 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 2 | 9 | 12 | |
| 01-05 | Mažeikių M Basket | 87-94 | 23 | 69.2% 9/13 | - 0/0 | 83.3% 5/6 | 3 0/3 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 2 | 4 | 23 | 23 | |
| 01-04 | Mažeikių M Basket | 84-86 | 29 | 28.6% 2/7 | - 0/0 | 66.7% 4/6 | 13 1/12 | 3 | 1 | 2 | 1 | 0 | 2 | 5 | 8 | 20 | |
| 12-22 | Mažeikių M Basket | 106-81 | 19 | 50% 4/8 | - 0/0 | 60% 3/5 | 4 4/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 5 | 11 | 11 | |
| 12-19 | Mažeikių M Basket | 79-73 | 25 | 85.7% 12/14 | - 0/0 | 50% 1/2 | 8 3/5 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 | 4 | 1 | 25 | 25 | |
| 12-14 | Mažeikių M Basket | 73-67 | 21 | 71.4% 5/7 | - 0/0 | 100% 1/1 | 3 0/3 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 1 | 2 | 11 | 17 | |
| 12-12 | Mažeikių M Basket | 123-85 | 25 | 64.3% 9/14 | - 0/0 | 60% 3/5 | 8 3/5 | 1 | 0 | 2 | 0 | 1 | 3 | 8 | 21 | 25 | |
| 12-07 | Mažeikių M Basket | 81-74 | 23 | 41.7% 5/12 | - 0/0 | 60% 3/5 | 4 2/2 | 1 | 3 | 1 | 0 | 1 | 3 | 3 | 13 | 10 | |
| 12-05 | Mažeikių M Basket | 72-78 | 27 | 75% 9/12 | - 0/0 | 100% 4/4 | 9 4/5 | 2 | 1 | 5 | 0 | 1 | 3 | 3 | 22 | 25 | |
| 11-30 | Mažeikių M Basket | 92-97 | 17 | 66.7% 4/6 | 100% 1/1 | 0% 0/1 | 1 1/0 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 | 1 | 1 | 11 | 6 |
| Etapas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Reguliarusis sezonas – I etapas | 24:55 | 61.7% 79/128 | 100% 1/1 | 65.3% 32/49 | 5.9 1.9/4 | 1.3 | 0.8 | 2.3 | 0.3 | 0.6 | 2.3 | 3.8 | 16.1 | 17.4 | 12 » |
| NKL | 21:08 | 71.4% 5/7 | - 0/0 | 100% 1/1 | 3 0/3 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 1 | 2 | 11 | 17 | 1 » |
| Reguliarusis sezonas – II etapas | 30:08 | 61.3% 65/106 | - 0/0 | 65.2% 30/46 | 8.9 4.6/4.3 | 1.6 | 2.2 | 1.3 | 0.8 | 0.6 | 2.8 | 3.3 | 17.8 | 23.6 | 9 » |
| Kategorija | Reikšmė | Komanda | Varžovas | Data |
|---|---|---|---|---|
| Naudingumas | 33 | Mažeikių M Basket | 2020-01-16 | |
| Taškai | 30 | Mažeikių M Basket | 2020-01-16 | |
| Atkovoti kamuoliai puolime | 10 | Mažeikių M Basket | 2020-03-07 | |
| Atkovoti kamuoliai gynyboje | 12 | Mažeikių M Basket | 2020-01-04 | |
| Atkovoti kamuoliai | 16 | Mažeikių M Basket | 2020-02-01 | |
| Rezultatyvūs perdavimai | 5 | Mažeikių M Basket | 2020-02-22 | |
| Perimti kamuoliai | 4 | Mažeikių M Basket | 2020-02-08 | |
| Blokuoti metimai | 3 | Mažeikių M Basket | 2020-02-01 | |
| Minutės | 35 | Mažeikių M Basket | 2020-02-01 | |
| Dvitaškių pataikė | 13 | Mažeikių M Basket | 2020-01-16 | |
| Dvitaškių metė | 17 | Mažeikių M Basket | 2020-02-27 | |
| Tritaškių pataikė | 1 | Mažeikių M Basket | 2019-11-30 | |
| Tritaškių metė | 1 | Mažeikių M Basket | 2019-11-30 | |
| Baudų pataikė | 6 | Mažeikių M Basket | 2020-02-27 | |
| Baudų metė | 10 | Mažeikių M Basket | 2020-02-20 | |
| Pražangos | 4 | Mažeikių M Basket | 2019-12-19 | |
| Išprovokuotas pražangos | 8 | Mažeikių M Basket | 2019-12-12 | |
| Prarasti kamuoliai | 5 | Mažeikių M Basket | 2019-12-05 | |
| Gauti blokai | 5 | Mažeikių M Basket | 2020-02-27 |
Vidurkiai per rungtynes · GP — sužaista
Pažymėkite bent vieną rodiklį.
Šiam sezonui statistikos nėra.