Šio profilio žaidėjas
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 16:18 | 45.8% 33/72 | 28.6% 2/7 | 39.3% 11/28 | 5.5 1.4/4.1 | 1.1 | 0.6 | 2.9 | 0.8 | 0.2 | 2.6 | 1.4 | 5.2 | 5.1 | 16 » |
Su šiuo žaidėju susijusių naujienų nėra.
Nuotraukų galerija tuščia.
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 16:18 | 45.8% 33/72 | 28.6% 2/7 | 39.3% 11/28 | 5.5 1.4/4.1 | 1.1 | 0.6 | 2.9 | 0.8 | 0.2 | 2.6 | 1.4 | 5.2 | 5.1 | 16 » |
| Data | Komanda | Varžovas | Rezultatas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02-08 | Šilalės Lūšis | 71-92 | 10 | 16.7% 1/6 | - 0/0 | 100% 2/2 | 9 2/7 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 | 6 | |
| 02-06 | Šilalės Lūšis | 85-65 | 17 | 40% 2/5 | - 0/0 | 33.3% 1/3 | 12 2/10 | 2 | 0 | 4 | 0 | 0 | 2 | 4 | 5 | 12 | |
| 02-01 | Šilalės Lūšis | 77-75 | 18 | 71.4% 5/7 | 0% 0/1 | 100% 1/1 | 8 3/5 | 3 | 1 | 5 | 1 | 0 | 5 | 2 | 11 | 13 | |
| 01-30 | Šilalės Lūšis | 92-75 | 15 | 50% 2/4 | 0% 0/1 | - 0/0 | 3 0/3 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | 1 | |
| 01-18 | Šilalės Lūšis | 74-83 | 22 | 75% 3/4 | - 0/0 | 16.7% 1/6 | 4 1/3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 1 | 4 | 3 | 7 | 5 | |
| 01-16 | Šilalės Lūšis | 81-62 | 16 | 50% 2/4 | - 0/0 | - 0/0 | 3 0/3 | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 | 2 | 0 | 4 | 4 | |
| 01-11 | Šilalės Lūšis | 84-81 | 18 | 80% 4/5 | - 0/0 | 50% 1/2 | 5 3/2 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 3 | 1 | 9 | 8 | |
| 01-10 | Šilalės Lūšis | 80-72 | 12 | 50% 3/6 | - 0/0 | 0% 0/2 | 6 1/5 | 2 | 1 | 5 | 0 | 0 | 2 | 1 | 6 | 4 | |
| 12-07 | Šilalės Lūšis | 79-74 | 19 | 33.3% 2/6 | - 0/0 | 33.3% 2/6 | 9 4/5 | 3 | 1 | 5 | 2 | 1 | 4 | 4 | 6 | 7 | |
| 12-05 | Šilalės Lūšis | 80-70 | 19 | 66.7% 4/6 | - 0/0 | - 0/0 | 3 0/3 | 1 | 1 | 3 | 2 | 0 | 3 | 0 | 8 | 7 | |
| 11-30 | Šilalės Lūšis | 88-97 | 14 | 0% 0/3 | 100% 1/1 | - 0/0 | 4 1/3 | 2 | 1 | 4 | 1 | 0 | 2 | 2 | 3 | 4 | |
| 11-28 | Šilalės Lūšis | 90-68 | 24 | 20% 1/5 | 50% 1/2 | 75% 3/4 | 3 1/2 | 3 | 0 | 4 | 1 | 0 | 1 | 3 | 8 | 7 | |
| 11-23 | Šilalės Lūšis | 83-67 | 12 | 0% 0/1 | 0% 0/1 | - 0/0 | 4 0/4 | 0 | 1 | 2 | 1 | 0 | 4 | 1 | 0 | -1 | |
| 11-21 | Šilalės Lūšis | 73-83 | 16 | 50% 2/4 | - 0/0 | - 0/0 | 5 0/5 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 3 | 0 | 4 | 3 | |
| 11-16 | Šilalės Lūšis | 99-79 | 15 | 20% 1/5 | - 0/0 | - 0/0 | 7 3/4 | 0 | 1 | 2 | 0 | 1 | 3 | 0 | 2 | 0 | |
| 11-14 | Šilalės Lūšis | 76-89 | 8 | 100% 1/1 | 0% 0/1 | 0% 0/2 | 3 2/1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 2 | 2 |
| Etapas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Reguliarusis sezonas – I etapas | 16:59 | 45.5% 20/44 | 40% 2/5 | 35% 7/20 | 4.5 1.4/3.2 | 1 | 0.7 | 2.6 | 1.1 | 0.3 | 2.8 | 1.4 | 4.8 | 4.2 | 11 » |
| NKL | 12:22 | 50% 3/6 | - 0/0 | 0% 0/2 | 6 1/5 | 2 | 1 | 5 | 0 | 0 | 2 | 1 | 6 | 4 | 1 » |
| Reguliarusis sezonas – II etapas | 15:24 | 45.5% 10/22 | 0% 0/2 | 66.7% 4/6 | 8 1.8/6.3 | 1.3 | 0.3 | 3.3 | 0.3 | 0 | 2.3 | 1.8 | 6 | 8 | 4 » |
| Kategorija | Reikšmė | Komanda | Varžovas | Data |
|---|---|---|---|---|
| Naudingumas | 13 | Šilalės Lūšis | 2020-02-01 | |
| Taškai | 11 | Šilalės Lūšis | 2020-02-01 | |
| Atkovoti kamuoliai puolime | 4 | Šilalės Lūšis | 2019-12-07 | |
| Atkovoti kamuoliai gynyboje | 10 | Šilalės Lūšis | 2020-02-06 | |
| Atkovoti kamuoliai | 12 | Šilalės Lūšis | 2020-02-06 | |
| Rezultatyvūs perdavimai | 3 | Šilalės Lūšis | 2019-11-28 | |
| Perimti kamuoliai | 1 | Šilalės Lūšis | 2019-11-14 | |
| Blokuoti metimai | 3 | Šilalės Lūšis | 2020-01-18 | |
| Minutės | 24 | Šilalės Lūšis | 2019-11-28 | |
| Dvitaškių pataikė | 5 | Šilalės Lūšis | 2020-02-01 | |
| Dvitaškių metė | 7 | Šilalės Lūšis | 2020-02-01 | |
| Tritaškių pataikė | 1 | Šilalės Lūšis | 2019-11-28 | |
| Tritaškių metė | 2 | Šilalės Lūšis | 2019-11-28 | |
| Baudų pataikė | 3 | Šilalės Lūšis | 2019-11-28 | |
| Baudų metė | 6 | Šilalės Lūšis | 2019-12-07 | |
| Pražangos | 5 | Šilalės Lūšis | 2020-02-01 | |
| Išprovokuotas pražangos | 4 | Šilalės Lūšis | 2019-12-07 | |
| Prarasti kamuoliai | 5 | Šilalės Lūšis | 2019-12-07 | |
| Gauti blokai | 1 | Šilalės Lūšis | 2019-11-16 |
Vidurkiai per rungtynes · GP — sužaista
Pažymėkite bent vieną rodiklį.
Šiam sezonui statistikos nėra.