Šio profilio žaidėjas
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 18:02 | 39% 32/82 | 29.2% 19/65 | 78.9% 15/19 | 1.9 0.8/1.2 | 0.5 | 0.5 | 0.8 | 0.1 | 0 | 1.8 | 0.6 | 3.9 | 2.1 | 35 » |
Su šiuo žaidėju susijusių naujienų nėra.
Nuotraukų galerija tuščia.
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 18:02 | 39% 32/82 | 29.2% 19/65 | 78.9% 15/19 | 1.9 0.8/1.2 | 0.5 | 0.5 | 0.8 | 0.1 | 0 | 1.8 | 0.6 | 3.9 | 2.1 | 35 » |
| Data | Komanda | Varžovas | Rezultatas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03-02 | Šilutės Šilutė-PDS.lt | 67-89 | 18 | 50% 1/2 | 33.3% 1/3 | - 0/0 | 2 2/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 5 | 2 | |
| 02-29 | Šilutės Šilutė-PDS.lt | 83-94 | 7 | - 0/0 | 0% 0/1 | - 0/0 | 0 0/0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | -2 | |
| 02-24 | Šilutės Šilutė-PDS.lt | 72-76 | 17 | 100% 1/1 | 0% 0/2 | - 0/0 | 2 0/2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 1 | |
| 02-22 | Šilutės Šilutė-PDS.lt | 87-90 | 15 | 50% 1/2 | 50% 1/2 | - 0/0 | 1 0/1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 5 | 1 | |
| 02-17 | Šilutės Šilutė-PDS.lt | 86-75 | 21 | 100% 1/1 | 100% 2/2 | - 0/0 | 0 0/0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 8 | 5 | |
| 02-15 | Šilutės Šilutė-PDS.lt | 98-99 | 15 | 100% 3/3 | 0% 0/1 | - 0/0 | 1 1/0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 6 | 4 | |
| 02-03 | Šilutės Šilutė-PDS.lt | 93-81 | 27 | 0% 0/1 | 50% 1/2 | - 0/0 | 1 1/0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | -3 | |
| 02-01 | Šilutės Šilutė-PDS.lt | 84-91 | 22 | 50% 1/2 | 66.7% 2/3 | 66.7% 4/6 | 3 1/2 | 0 | 1 | 2 | 1 | 0 | 2 | 4 | 12 | 13 | |
| 01-27 | Šilutės Šilutė-PDS.lt | 75-86 | 24 | 0% 0/2 | 33.3% 1/3 | - 0/0 | 3 1/2 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 3 | 1 | 3 | 0 | |
| 01-25 | Šilutės Šilutė-PDS.lt | 84-83 | 17 | 25% 1/4 | 33.3% 1/3 | - 0/0 | 1 1/0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 5 | -2 | |
| 01-06 | Kauno r. Atletas | 69-68 | 7 | 0% 0/2 | - 0/0 | - 0/0 | 1 0/1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | -1 | |
| 01-04 | Kauno r. Atletas | 78-86 | 11 | 0% 0/1 | 0% 0/4 | - 0/0 | 0 0/0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -4 | |
| 12-23 | Kauno r. Atletas | 78-85 | 7 | - 0/0 | 100% 1/1 | - 0/0 | 0 0/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | 2 | |
| 12-21 | Kauno r. Atletas | 88-63 | 8 | 0% 0/3 | - 0/0 | - 0/0 | 0 0/0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -4 | |
| 12-14 | Kauno r. Atletas | 73-81 | 9 | 0% 0/1 | - 0/0 | - 0/0 | 1 0/1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | |
| 12-12 | Kauno r. Atletas | 73-69 | 6 | 0% 0/2 | - 0/0 | 100% 2/2 | 1 0/1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 2 | |
| 12-09 | Kauno r. Atletas | 66-70 | 11 | 33.3% 1/3 | - 0/0 | - 0/0 | 1 1/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | |
| 12-06 | Kauno r. Atletas | 82-70 | 12 | 100% 2/2 | 0% 0/1 | - 0/0 | 1 0/1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 | 4 | |
| 12-02 | Kauno r. Atletas | 58-102 | 10 | 25% 1/4 | 0% 0/1 | - 0/0 | 0 0/0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | -2 | |
| 11-30 | Kauno r. Atletas | 85-80 | 20 | 0% 0/1 | 25% 1/4 | - 0/0 | 3 1/2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 3 | 0 | |
| 11-26 | Kauno r. Atletas | 62-76 | 14 | 0% 0/1 | 0% 0/3 | - 0/0 | 2 0/2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | -3 | |
| 11-16 | Kauno r. Atletas | 68-85 | 34 | 50% 2/4 | 33.3% 1/3 | 100% 2/2 | 5 4/1 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 9 | 9 | |
| 11-14 | Kauno r. Atletas | 77-73 | 31 | 33.3% 1/3 | 50% 2/4 | - 0/0 | 9 4/5 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 4 | 4 | 8 | 14 | |
| 11-11 | Kauno r. Atletas | 77-83 | 28 | 50% 3/6 | 0% 0/3 | - 0/0 | 0 0/0 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 6 | 1 | |
| 11-09 | Kauno r. Atletas | 90-69 | 23 | 25% 1/4 | 0% 0/2 | 66.7% 2/3 | 7 3/4 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 4 | 3 | 4 | 5 | |
| 11-04 | Kauno r. Atletas | 84-73 | 15 | 0% 0/4 | 0% 0/2 | 100% 2/2 | 2 1/1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | |
| 11-02 | Kauno r. Atletas | 72-88 | 13 | - 0/0 | - 0/0 | - 0/0 | 2 0/2 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | |
| 10-28 | Kauno r. Atletas | 75-77 | 25 | 50% 2/4 | 0% 0/1 | - 0/0 | 2 0/2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 4 | 0 | |
| 10-26 | Kauno r. Atletas | 79-93 | 3 | - 0/0 | - 0/0 | - 0/0 | 0 0/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 10-21 | Kauno r. Atletas | 79-62 | 16 | 50% 1/2 | - 0/0 | - 0/0 | 3 0/3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 6 | |
| 10-19 | Kauno r. Atletas | 84-90 | 29 | 100% 1/1 | 33.3% 1/3 | 50% 1/2 | 1 0/1 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 6 | 0 | |
| 10-14 | Kauno r. Atletas | 65-69 | 27 | 0% 0/3 | 0% 0/3 | - 0/0 | 4 0/4 | 2 | 1 | 2 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 | -4 | |
| 10-12 | Kauno r. Atletas | 90-82 | 31 | 66.7% 4/6 | 50% 3/6 | 100% 2/2 | 4 3/1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 19 | 19 | |
| 10-07 | Kauno r. Atletas | 89-75 | 20 | 100% 2/2 | 100% 1/1 | - 0/0 | 3 2/1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 | 7 | 5 | |
| 10-05 | Kauno r. Atletas | 81-80 | 22 | 40% 2/5 | 0% 0/1 | - 0/0 | 2 1/1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 2 |
| Etapas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Reguliarusis sezonas | 17:43 | 35.9% 23/64 | 23.3% 10/43 | 84.6% 11/13 | 2.2 0.8/1.4 | 0.6 | 0.6 | 0.7 | 0.1 | 0 | 1.6 | 0.6 | 3.5 | 2.2 | 25 » |
| Reguliarusis sezonas – II etapas | 18:48 | 50% 9/18 | 40.9% 9/22 | 66.7% 4/6 | 1.4 0.7/0.7 | 0.2 | 0.5 | 1 | 0.1 | 0 | 2.3 | 0.5 | 4.9 | 1.9 | 10 » |
| Kategorija | Reikšmė | Komanda | Varžovas | Data |
|---|---|---|---|---|
| Naudingumas | 19 | Kauno r. Atletas | 2023-10-12 | |
| Taškai | 19 | Kauno r. Atletas | 2023-10-12 | |
| Atkovoti kamuoliai puolime | 4 | Kauno r. Atletas | 2023-11-14 | |
| Atkovoti kamuoliai gynyboje | 5 | Mažeikių M Basket | 2022-01-13 | |
| Atkovoti kamuoliai | 9 | Kauno r. Atletas | 2023-11-14 | |
| Rezultatyvūs perdavimai | 5 | Mažeikių M Basket | 2022-01-17 | |
| Perimti kamuoliai | 2 | Joniškio Delikatesas | 2023-02-23 | |
| Blokuoti metimai | 1 | Mažeikių M Basket | 2021-10-30 | |
| Minutės | 40 | Joniškio Delikatesas | 2022-10-22 | |
| Dvitaškių pataikė | 6 | Joniškio Delikatesas | 2023-02-23 | |
| Dvitaškių metė | 9 | Joniškio Delikatesas | 2022-10-27 | |
| Tritaškių pataikė | 5 | Joniškio Delikatesas | 2023-03-16 | |
| Tritaškių metė | 11 | Joniškio Delikatesas | 2023-03-16 | |
| Baudų pataikė | 5 | Mažeikių M Basket | 2021-12-16 | |
| Baudų metė | 6 | Vilniaus Rytas-2 | 2020-12-03 | |
| Pražangos | 5 | Joniškio Delikatesas | 2022-12-08 | |
| Išprovokuotas pražangos | 5 | Joniškio Delikatesas | 2023-02-23 | |
| Prarasti kamuoliai | 5 | Mažeikių M Basket | 2021-11-04 | |
| Gauti blokai | 2 | Mažeikių M Basket | 2021-12-16 |
Vidurkiai per rungtynes · GP — sužaista
Pažymėkite bent vieną rodiklį.
Šiam sezonui statistikos nėra.