Šio profilio žaidėjas
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 16:18 | 41.2% 40/97 | 20% 6/30 | 70.8% 17/24 | 1.6 0.3/1.2 | 3.2 | 1.1 | 1.3 | 0 | 0.3 | 2.4 | 2 | 5 | 5 | 23 » |
Su šiuo žaidėju susijusių naujienų nėra.
Nuotraukų galerija tuščia.
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 16:18 | 41.2% 40/97 | 20% 6/30 | 70.8% 17/24 | 1.6 0.3/1.2 | 3.2 | 1.1 | 1.3 | 0 | 0.3 | 2.4 | 2 | 5 | 5 | 23 » |
| Data | Komanda | Varžovas | Rezultatas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02-08 | Mažeikių M Basket | 71-92 | 13 | 25% 1/4 | 0% 0/2 | - 0/0 | 1 1/0 | 5 | 1 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 2 | |
| 02-01 | Mažeikių M Basket | 96-84 | 10 | 0% 0/5 | 0% 0/2 | - 0/0 | 1 0/1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | -5 | |
| 01-30 | Mažeikių M Basket | 84-93 | 14 | 0% 0/3 | - 0/0 | 50% 1/2 | 0 0/0 | 3 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 | 3 | 1 | -2 | |
| 01-18 | Mažeikių M Basket | 89-83 | 13 | 0% 0/3 | 0% 0/1 | - 0/0 | 2 0/2 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 4 | |
| 01-16 | Mažeikių M Basket | 93-91 | 10 | 100% 1/1 | 0% 0/2 | - 0/0 | 1 0/1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 2 | -2 | |
| 01-11 | Mažeikių M Basket | 84-81 | 23 | 50% 3/6 | 0% 0/1 | - 0/0 | 5 1/4 | 8 | 2 | 0 | 0 | 0 | 3 | 3 | 6 | 17 | |
| 01-09 | Mažeikių M Basket | 76-94 | 12 | 0% 0/1 | 0% 0/2 | - 0/0 | 1 1/0 | 7 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | |
| 01-05 | Mažeikių M Basket | 87-94 | 14 | 66.7% 2/3 | - 0/0 | - 0/0 | 1 0/1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | 1 | 4 | 1 | |
| 01-04 | Mažeikių M Basket | 84-86 | 17 | 71.4% 5/7 | 0% 0/1 | - 0/0 | 2 0/2 | 3 | 1 | 1 | 0 | 1 | 4 | 1 | 10 | 8 | |
| 12-22 | Mažeikių M Basket | 106-81 | 14 | 0% 0/2 | 100% 1/1 | - 0/0 | 1 1/0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 3 | 0 | |
| 12-19 | Mažeikių M Basket | 79-73 | 15 | 20% 2/10 | 0% 0/1 | - 0/0 | 1 0/1 | 5 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 4 | 1 | |
| 12-14 | Mažeikių M Basket | 73-67 | 22 | 25% 1/4 | 50% 1/2 | - 0/0 | 2 0/2 | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 1 | 3 | 5 | 7 | |
| 12-12 | Mažeikių M Basket | 123-85 | 20 | 33.3% 1/3 | 100% 1/1 | 75% 3/4 | 2 1/1 | 8 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3 | 3 | 8 | 16 | |
| 12-07 | Mažeikių M Basket | 81-74 | 20 | 40% 2/5 | 0% 0/1 | 100% 3/3 | 1 1/0 | 2 | 1 | 4 | 0 | 0 | 3 | 3 | 7 | 3 | |
| 12-05 | Mažeikių M Basket | 72-78 | 21 | 66.7% 2/3 | 50% 1/2 | - 0/0 | 2 2/0 | 4 | 2 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 7 | 11 | |
| 11-30 | Mažeikių M Basket | 92-97 | 15 | 50% 1/2 | 0% 0/1 | - 0/0 | 2 0/2 | 4 | 3 | 1 | 0 | 0 | 4 | 2 | 2 | 6 | |
| 11-28 | Mažeikių M Basket | 88-82 | 13 | 50% 2/4 | 0% 0/1 | - 0/0 | 1 0/1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 3 | 4 | 4 | 3 | |
| 11-23 | Mažeikių M Basket | 95-98 | 25 | 58.3% 7/12 | 0% 0/3 | 62.5% 5/8 | 5 0/5 | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | 3 | 8 | 19 | 19 | |
| 11-21 | Mažeikių M Basket | 85-94 | 17 | 66.7% 6/9 | - 0/0 | 75% 3/4 | 1 0/1 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 3 | 3 | 15 | 12 | |
| 11-16 | Mažeikių M Basket | 97-98 | 8 | 33.3% 1/3 | - 0/0 | - 0/0 | 1 0/1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | |
| 11-14 | Mažeikių M Basket | 81-79 | 14 | 0% 0/2 | - 0/0 | 50% 1/2 | 1 0/1 | 3 | 0 | 3 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | -2 | |
| 11-09 | Mažeikių M Basket | 81-83 | 20 | 66.7% 2/3 | 33.3% 1/3 | 100% 1/1 | 2 0/2 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 | 2 | 8 | 6 | |
| 11-07 | Mažeikių M Basket | 83-78 | 14 | 50% 1/2 | 33.3% 1/3 | - 0/0 | 0 0/0 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 3 | 5 | 7 |
| Etapas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Reguliarusis sezonas – I etapas | 16:31 | 46.9% 38/81 | 20.8% 5/24 | 72.7% 16/22 | 1.7 0.4/1.3 | 3.3 | 1.2 | 1.4 | 0 | 0.3 | 2.6 | 2.1 | 5.6 | 6 | 19 » |
| NKL | 22:40 | 25% 1/4 | 50% 1/2 | - 0/0 | 2 0/2 | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 1 | 3 | 5 | 7 | 1 » |
| Reguliarusis sezonas – II etapas | 12:49 | 8.3% 1/12 | 0% 0/4 | 50% 1/2 | 0.7 0.3/0.3 | 3.3 | 0.3 | 1 | 0 | 0.3 | 1.7 | 1.3 | 1 | -1.7 | 3 » |
| Kategorija | Reikšmė | Komanda | Varžovas | Data |
|---|---|---|---|---|
| Naudingumas | 19 | Mažeikių M Basket | 2019-11-23 | |
| Taškai | 19 | Mažeikių M Basket | 2019-11-23 | |
| Atkovoti kamuoliai puolime | 2 | Mažeikių M Basket | 2019-12-05 | |
| Atkovoti kamuoliai gynyboje | 5 | Mažeikių M Basket | 2019-11-23 | |
| Atkovoti kamuoliai | 5 | Mažeikių M Basket | 2019-11-23 | |
| Rezultatyvūs perdavimai | 8 | Mažeikių M Basket | 2019-12-12 | |
| Perimti kamuoliai | 3 | Mažeikių M Basket | 2019-11-30 | |
| Blokuoti metimai | 0 | Mažeikių M Basket | 2019-11-07 | |
| Minutės | 25 | Mažeikių M Basket | 2019-11-23 | |
| Dvitaškių pataikė | 7 | Mažeikių M Basket | 2019-11-23 | |
| Dvitaškių metė | 12 | Mažeikių M Basket | 2019-11-23 | |
| Tritaškių pataikė | 1 | Mažeikių M Basket | 2019-11-07 | |
| Tritaškių metė | 3 | Mažeikių M Basket | 2019-11-07 | |
| Baudų pataikė | 5 | Mažeikių M Basket | 2019-11-23 | |
| Baudų metė | 8 | Mažeikių M Basket | 2019-11-23 | |
| Pražangos | 4 | Mažeikių M Basket | 2019-11-09 | |
| Išprovokuotas pražangos | 8 | Mažeikių M Basket | 2019-11-23 | |
| Prarasti kamuoliai | 4 | Mažeikių M Basket | 2019-12-07 | |
| Gauti blokai | 1 | Mažeikių M Basket | 2019-11-16 |
Vidurkiai per rungtynes · GP — sužaista
Pažymėkite bent vieną rodiklį.
Šiam sezonui statistikos nėra.