Šio profilio žaidėjas
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 23:42 | 55.4% 72/130 | 0% 0/3 | 50% 10/20 | 7.3 2.5/4.8 | 1.5 | 1.3 | 1.2 | 1.2 | 0.1 | 3 | 1 | 9.1 | 12.9 | 17 » |
| Data | Varžovas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04-16 | Mažasis finalas | 20 | 41.7% 5/12 | - 0/0 | 25% 1/4 | 8 5/3 | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 | 3 | 3 | 11 | 12 |
| 04-13 | - | 30 | 50% 7/14 | - 0/0 | 20% 1/5 | 11 3/8 | 3 | 3 | 2 | 1 | 0 | 4 | 3 | 15 | 19 |
| 04-10 | Mažasis finalas | 9 | 33.3% 1/3 | - 0/0 | - 0/0 | 2 1/1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 5 | 0 | 2 | -4 |
| 04-01 | Pusfinalis | 13 | 100% 1/1 | - 0/0 | - 0/0 | 3 0/3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 2 | 1 |
| 03-29 | Pusfinalis | 35 | 50% 4/8 | - 0/0 | 50% 1/2 | 10 3/7 | 2 | 3 | 2 | 3 | 0 | 4 | 1 | 9 | 17 |
| 03-25 | Pusfinalis | 26 | 57.1% 4/7 | 0% 0/1 | 50% 1/2 | 8 3/5 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | 1 | 9 | 12 |
| 03-22 | VYT/KRE | 21 | 33.3% 1/3 | - 0/0 | - 0/0 | 11 2/9 | 2 | 0 | 0 | 3 | 0 | 2 | 0 | 2 | 14 |
| 03-20 | VYT/KRE | 24 | 60% 3/5 | - 0/0 | 50% 1/2 | 3 0/3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 7 | 10 |
| 03-18 | VYT/KRE | 28 | 100% 3/3 | - 0/0 | - 0/0 | 9 3/6 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 3 | 0 | 6 | 16 |
| 03-15 | VYT/KRE | 28 | 60% 3/5 | - 0/0 | - 0/0 | 5 0/5 | 1 | 3 | 1 | 1 | 0 | 4 | 1 | 6 | 10 |
Su šiuo žaidėju susijusių naujienų nėra.
Nuotraukų galerija tuščia.
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 23:42 | 55.4% 72/130 | 0% 0/3 | 50% 10/20 | 7.3 2.5/4.8 | 1.5 | 1.3 | 1.2 | 1.2 | 0.1 | 3 | 1 | 9.1 | 12.9 | 17 » |
| Data | Komanda | Varžovas | Rezultatas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04-16 | Palangos Palanga | Mažasis finalas | 83-82 | 20 | 41.7% 5/12 | - 0/0 | 25% 1/4 | 8 5/3 | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 | 3 | 3 | 11 | 12 |
| 04-13 | Palangos Palanga | - | 78-81 | 30 | 50% 7/14 | - 0/0 | 20% 1/5 | 11 3/8 | 3 | 3 | 2 | 1 | 0 | 4 | 3 | 15 | 19 |
| 04-10 | Palangos Palanga | Mažasis finalas | 87-77 | 9 | 33.3% 1/3 | - 0/0 | - 0/0 | 2 1/1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 5 | 0 | 2 | -4 |
| 04-01 | Palangos Palanga | Pusfinalis | 93-74 | 13 | 100% 1/1 | - 0/0 | - 0/0 | 3 0/3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 2 | 1 |
| 03-29 | Palangos Palanga | Pusfinalis | 81-88 | 35 | 50% 4/8 | - 0/0 | 50% 1/2 | 10 3/7 | 2 | 3 | 2 | 3 | 0 | 4 | 1 | 9 | 17 |
| 03-25 | Palangos Palanga | Pusfinalis | 107-73 | 26 | 57.1% 4/7 | 0% 0/1 | 50% 1/2 | 8 3/5 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | 1 | 9 | 12 |
| 03-22 | Palangos Palanga | VYT/KRE | 82-69 | 21 | 33.3% 1/3 | - 0/0 | - 0/0 | 11 2/9 | 2 | 0 | 0 | 3 | 0 | 2 | 0 | 2 | 14 |
| 03-20 | Palangos Palanga | VYT/KRE | 80-74 | 24 | 60% 3/5 | - 0/0 | 50% 1/2 | 3 0/3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 7 | 10 |
| 03-18 | Palangos Palanga | VYT/KRE | 80-72 | 28 | 100% 3/3 | - 0/0 | - 0/0 | 9 3/6 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 3 | 0 | 6 | 16 |
| 03-15 | Palangos Palanga | VYT/KRE | 103-91 | 28 | 60% 3/5 | - 0/0 | - 0/0 | 5 0/5 | 1 | 3 | 1 | 1 | 0 | 4 | 1 | 6 | 10 |
| 03-12 | Palangos Palanga | VYT/KRE | 91-71 | 29 | 55.6% 10/18 | - 0/0 | 100% 1/1 | 12 5/7 | 2 | 4 | 3 | 2 | 0 | 0 | 3 | 21 | 33 |
| 03-01 | Palangos Palanga | 88-69 | 17 | 100% 2/2 | - 0/0 | - 0/0 | 6 1/5 | 2 | 0 | 1 | 2 | 0 | 4 | 0 | 4 | 9 | |
| 02-27 | Palangos Palanga | 102-79 | 28 | 50% 5/10 | 0% 0/1 | - 0/0 | 3 1/2 | 6 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 1 | 10 | 12 | |
| 02-22 | Palangos Palanga | 73-80 | 22 | 50% 4/8 | - 0/0 | 100% 2/2 | 5 1/4 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 4 | 1 | 10 | 10 | |
| 02-20 | Palangos Palanga | 72-89 | 35 | 68.4% 13/19 | 0% 0/1 | 100% 2/2 | 18 9/9 | 2 | 2 | 2 | 2 | 0 | 2 | 2 | 28 | 43 | |
| 02-13 | Palangos Palanga | 77-68 | 18 | 50% 3/6 | - 0/0 | - 0/0 | 6 3/3 | 0 | 1 | 3 | 1 | 0 | 2 | 0 | 6 | 6 | |
| 02-08 | Palangos Palanga | 84-86 | 13 | 50% 3/6 | - 0/0 | - 0/0 | 4 2/2 | 0 | 0 | 3 | 0 | 1 | 4 | 0 | 6 | -1 |
| Etapas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Reguliarusis sezonas – II etapas | 22:32 | 58.8% 30/51 | 0% 0/2 | 100% 4/4 | 7 2.8/4.2 | 1.7 | 1.2 | 1.7 | 0.8 | 0.3 | 3 | 0.7 | 10.7 | 13.2 | 6 » |
| Atkrintamosios varžybos | 24:20 | 53.2% 42/79 | 0% 0/1 | 37.5% 6/16 | 7.5 2.3/5.2 | 1.5 | 1.4 | 1 | 1.5 | 0 | 3 | 1.2 | 8.2 | 12.7 | 11 » |
| Kategorija | Reikšmė | Komanda | Varžovas | Data |
|---|---|---|---|---|
| Naudingumas | 46 | Jonavos Jonava Hipocredit | 2020-01-09 | |
| Taškai | 28 | Palangos Palanga | 2025-02-20 | |
| Atkovoti kamuoliai puolime | 9 | Palangos Palanga | 2025-02-20 | |
| Atkovoti kamuoliai gynyboje | 12 | Jonavos Jonava Hipocredit | 2019-11-07 | |
| Atkovoti kamuoliai | 18 | Palangos Palanga | 2025-02-20 | |
| Rezultatyvūs perdavimai | 6 | Palangos Palanga | 2025-02-27 | |
| Perimti kamuoliai | 4 | Jonavos Jonava Hipocredit | 2019-10-19 | |
| Blokuoti metimai | 4 | Jonavos Jonava Hipocredit | 2019-11-21 | |
| Minutės | 38 | Jonavos Jonava Hipocredit | 2019-11-09 | |
| Dvitaškių pataikė | 13 | Palangos Palanga | 2025-02-20 | |
| Dvitaškių metė | 19 | Palangos Palanga | 2025-02-20 | |
| Tritaškių pataikė | 1 | Jonavos Jonava Hipocredit | 2019-11-02 | |
| Tritaškių metė | 3 | Jonavos Jonava Hipocredit | 2019-10-31 | |
| Baudų pataikė | 6 | Jonavos Jonava Hipocredit | 2019-11-07 | |
| Baudų metė | 8 | Jonavos Jonava Hipocredit | 2019-11-07 | |
| Pražangos | 5 | Jonavos Jonava Hipocredit | 2020-01-04 | |
| Išprovokuotas pražangos | 7 | Jonavos Jonava Hipocredit | 2019-10-05 | |
| Prarasti kamuoliai | 5 | Jonavos Jonava Hipocredit | 2019-11-14 | |
| Gauti blokai | 4 | Jonavos Jonava Hipocredit | 2019-11-07 |
Vidurkiai per rungtynes · GP — sužaista
Pažymėkite bent vieną rodiklį.
Šiam sezonui statistikos nėra.