Šio profilio žaidėjas
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 27:05 | 38.5% 25/65 | 24.7% 21/85 | 77% 47/61 | 3.4 1.6/1.8 | 1.4 | 1.1 | 1.2 | 0.2 | 0.3 | 2.7 | 2.6 | 5.7 | 5.9 | 28 » |
Su šiuo žaidėju susijusių naujienų nėra.
Nuotraukų galerija tuščia.
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 27:05 | 38.5% 25/65 | 24.7% 21/85 | 77% 47/61 | 3.4 1.6/1.8 | 1.4 | 1.1 | 1.2 | 0.2 | 0.3 | 2.7 | 2.6 | 5.7 | 5.9 | 28 » |
| Data | Komanda | Varžovas | Rezultatas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01-18 | Minsko Tsmoki-2 | 88-87 | 37 | 40% 2/5 | 33.3% 2/6 | 100% 2/2 | 9 5/4 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 4 | 12 | 17 | |
| 01-17 | Minsko Tsmoki-2 | 70-65 | 31 | 50% 2/4 | 0% 0/2 | 33.3% 1/3 | 4 1/3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 4 | 5 | 3 | |
| 01-11 | Minsko Tsmoki-2 | 80-79 | 26 | 0% 0/2 | 16.7% 1/6 | 66.7% 4/6 | 2 1/1 | 3 | 1 | 1 | 0 | 1 | 5 | 4 | 7 | 1 | |
| 01-10 | Minsko Tsmoki-2 | 80-72 | 15 | 100% 1/1 | 50% 1/2 | - 0/0 | 2 0/2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 1 | 5 | 3 | |
| 01-04 | Minsko Tsmoki-2 | 79-72 | 22 | 50% 2/4 | 25% 1/4 | 100% 1/1 | 8 5/3 | 0 | 2 | 3 | 0 | 1 | 1 | 1 | 8 | 9 | |
| 01-03 | Minsko Tsmoki-2 | 99-91 | 42 | 66.7% 2/3 | 50% 2/4 | 25% 1/4 | 5 2/3 | 1 | 3 | 4 | 0 | 1 | 3 | 4 | 11 | 10 | |
| 12-20 | Minsko Tsmoki-2 | 93-56 | 22 | 50% 1/2 | 0% 0/4 | - 0/0 | 0 0/0 | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | |
| 12-19 | Minsko Tsmoki-2 | 75-80 | 26 | 50% 1/2 | 100% 1/1 | 100% 2/2 | 4 2/2 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 3 | 2 | 7 | 9 | |
| 12-14 | Minsko Tsmoki-2 | 73-67 | 31 | 0% 0/2 | 0% 0/6 | 100% 2/2 | 2 0/2 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | 2 | 0 | |
| 12-13 | Minsko Tsmoki-2 | 81-72 | 16 | 100% 1/1 | 50% 1/2 | 83.3% 5/6 | 2 1/1 | 0 | 0 | 4 | 1 | 0 | 3 | 4 | 10 | 8 | |
| 12-07 | Minsko Tsmoki-2 | 94-82 | 25 | 0% 0/1 | 66.7% 2/3 | 100% 2/2 | 0 0/0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 3 | 2 | 8 | 9 | |
| 12-06 | Minsko Tsmoki-2 | 99-83 | 21 | 33.3% 1/3 | 50% 1/2 | 100% 2/2 | 1 1/0 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 5 | 5 | 7 | 6 | |
| 11-30 | Minsko Tsmoki-2 | 79-75 | 28 | 66.7% 2/3 | 25% 1/4 | - 0/0 | 5 2/3 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 3 | 7 | 9 | |
| 11-29 | Minsko Tsmoki-2 | 84-60 | 27 | 100% 1/1 | 0% 0/2 | - 0/0 | 3 1/2 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 2 | 5 | |
| 11-24 | Minsko Tsmoki-2 | 63-88 | 24 | 0% 0/2 | 0% 0/3 | 50% 3/6 | 6 3/3 | 1 | 0 | 3 | 0 | 1 | 1 | 4 | 3 | 1 | |
| 11-23 | Minsko Tsmoki-2 | 54-74 | 28 | 0% 0/1 | 0% 0/4 | 100% 2/2 | 5 2/3 | 3 | 2 | 2 | 0 | 0 | 3 | 1 | 2 | 3 | |
| 11-16 | Minsko Tsmoki-2 | 118-111 | 22 | 40% 2/5 | 0% 0/2 | - 0/0 | 7 4/3 | 2 | 3 | 1 | 0 | 0 | 5 | 2 | 4 | 7 | |
| 11-15 | Minsko Tsmoki-2 | 84-76 | 24 | 50% 1/2 | 0% 0/3 | 75% 3/4 | 2 0/2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 5 | 4 | |
| 11-09 | Minsko Tsmoki-2 | 79-78 | 26 | 0% 0/2 | 33.3% 1/3 | 100% 4/4 | 3 1/2 | 1 | 2 | 2 | 0 | 1 | 0 | 3 | 7 | 9 | |
| 11-08 | Minsko Tsmoki-2 | 85-87 | 25 | 100% 1/1 | 100% 2/2 | - 0/0 | 0 0/0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 8 | 10 | |
| 11-03 | Minsko Tsmoki-2 | 85-84 | 28 | 0% 0/1 | 66.7% 4/6 | - 0/0 | 5 3/2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 12 | 17 | |
| 11-02 | Minsko Tsmoki-2 | 81-61 | 29 | 50% 1/2 | 0% 0/1 | - 0/0 | 4 2/2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 3 | 5 | 2 | 6 | |
| 10-20 | Minsko Tsmoki-2 | 64-61 | 28 | 0% 0/3 | 0% 0/3 | 75% 3/4 | 5 4/1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 2 | 3 | 0 | |
| 10-19 | Minsko Tsmoki-2 | 66-63 | 31 | 40% 2/5 | - 0/0 | 100% 6/6 | 4 2/2 | 2 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 5 | 10 | 17 | |
| 10-13 | Minsko Tsmoki-2 | 70-77 | 23 | - 0/0 | 0% 0/1 | - 0/0 | 1 0/1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | -3 | |
| 10-11 | Minsko Tsmoki-2 | 88-93 | 32 | - 0/0 | 0% 0/2 | 100% 2/2 | 3 2/1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 3 | 3 | 2 | 5 | |
| 10-05 | Minsko Tsmoki-2 | 96-83 | 31 | 20% 1/5 | 33.3% 1/3 | - 0/0 | 0 0/0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 5 | -2 | |
| 10-04 | Minsko Tsmoki-2 | 100-54 | 24 | 50% 1/2 | 0% 0/4 | 66.7% 2/3 | 2 0/2 | 2 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | 4 | 3 |
| Etapas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 27:05 | 38.5% 25/65 | 24.7% 21/85 | 77% 47/61 | 3.4 1.6/1.8 | 1.4 | 1.1 | 1.2 | 0.2 | 0.3 | 2.7 | 2.6 | 5.7 | 5.9 | 28 » |
| Kategorija | Reikšmė | Komanda | Varžovas | Data |
|---|---|---|---|---|
| Naudingumas | 17 | Minsko Tsmoki-2 | 2019-10-19 | |
| Taškai | 12 | Minsko Tsmoki-2 | 2019-11-03 | |
| Atkovoti kamuoliai puolime | 5 | Minsko Tsmoki-2 | 2020-01-04 | |
| Atkovoti kamuoliai gynyboje | 4 | Minsko Tsmoki-2 | 2020-01-18 | |
| Atkovoti kamuoliai | 9 | Minsko Tsmoki-2 | 2020-01-18 | |
| Rezultatyvūs perdavimai | 4 | Minsko Tsmoki-2 | 2019-11-29 | |
| Perimti kamuoliai | 3 | Minsko Tsmoki-2 | 2019-10-19 | |
| Blokuoti metimai | 1 | Minsko Tsmoki-2 | 2019-10-04 | |
| Minutės | 42 | Minsko Tsmoki-2 | 2020-01-03 | |
| Dvitaškių pataikė | 2 | Minsko Tsmoki-2 | 2019-10-19 | |
| Dvitaškių metė | 5 | Minsko Tsmoki-2 | 2019-10-05 | |
| Tritaškių pataikė | 4 | Minsko Tsmoki-2 | 2019-11-03 | |
| Tritaškių metė | 6 | Minsko Tsmoki-2 | 2019-11-03 | |
| Baudų pataikė | 6 | Minsko Tsmoki-2 | 2019-10-19 | |
| Baudų metė | 6 | Minsko Tsmoki-2 | 2019-10-19 | |
| Pražangos | 5 | Minsko Tsmoki-2 | 2019-11-16 | |
| Išprovokuotas pražangos | 5 | Minsko Tsmoki-2 | 2019-10-19 | |
| Prarasti kamuoliai | 4 | Minsko Tsmoki-2 | 2019-12-13 | |
| Gauti blokai | 1 | Minsko Tsmoki-2 | 2019-10-19 |
Vidurkiai per rungtynes · GP — sužaista
Pažymėkite bent vieną rodiklį.
Šiam sezonui statistikos nėra.