Šio profilio žaidėjas
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 19:14 | 53.7% 22/41 | 25.5% 13/51 | 66.7% 12/18 | 2.8 0.5/2.2 | 0.9 | 0.4 | 1.1 | 0.2 | 0.2 | 1.2 | 0.5 | 3.7 | 3.5 | 26 » |
Su šiuo žaidėju susijusių naujienų nėra.
Nuotraukų galerija tuščia.
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 19:14 | 53.7% 22/41 | 25.5% 13/51 | 66.7% 12/18 | 2.8 0.5/2.2 | 0.9 | 0.4 | 1.1 | 0.2 | 0.2 | 1.2 | 0.5 | 3.7 | 3.5 | 26 » |
| Data | Komanda | Varžovas | Rezultatas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01-11 | Minsko Tsmoki-2 | 80-79 | 20 | 100% 1/1 | - 0/0 | - 0/0 | 3 0/3 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 6 | |
| 01-10 | Minsko Tsmoki-2 | 80-72 | 15 | - 0/0 | 0% 0/1 | - 0/0 | 4 1/3 | 3 | 0 | 3 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | |
| 01-04 | Minsko Tsmoki-2 | 79-72 | 8 | 100% 1/1 | 0% 0/1 | - 0/0 | 1 0/1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | |
| 01-03 | Minsko Tsmoki-2 | 99-91 | 15 | - 0/0 | 0% 0/2 | - 0/0 | 0 0/0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | -6 | |
| 12-20 | Minsko Tsmoki-2 | 93-56 | 19 | 33.3% 1/3 | 0% 0/2 | 50% 1/2 | 4 3/1 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 3 | |
| 12-19 | Minsko Tsmoki-2 | 75-80 | 30 | 100% 2/2 | 42.9% 3/7 | - 0/0 | 3 0/3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 13 | 10 | |
| 12-14 | Minsko Tsmoki-2 | 73-67 | 20 | 100% 3/3 | - 0/0 | - 0/0 | 2 0/2 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 7 | |
| 12-13 | Minsko Tsmoki-2 | 81-72 | 18 | 0% 0/1 | 50% 1/2 | - 0/0 | 1 0/1 | 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 3 | |
| 12-07 | Minsko Tsmoki-2 | 94-82 | 20 | 100% 1/1 | 0% 0/1 | 50% 1/2 | 4 0/4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 3 | 3 | |
| 12-06 | Minsko Tsmoki-2 | 99-83 | 8 | - 0/0 | - 0/0 | - 0/0 | 1 0/1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
| 11-30 | Minsko Tsmoki-2 | 79-75 | 12 | 0% 0/1 | 0% 0/2 | 0% 0/2 | 5 0/5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | |
| 11-29 | Minsko Tsmoki-2 | 84-60 | 16 | - 0/0 | 0% 0/1 | - 0/0 | 3 1/2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
| 11-16 | Minsko Tsmoki-2 | 118-111 | 25 | 100% 2/2 | 0% 0/3 | 50% 1/2 | 1 0/1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 5 | 2 | |
| 11-15 | Minsko Tsmoki-2 | 84-76 | 18 | - 0/0 | 0% 0/2 | - 0/0 | 2 1/1 | 3 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | |
| 11-09 | Minsko Tsmoki-2 | 79-78 | 13 | 0% 0/1 | 0% 0/3 | 100% 2/2 | 2 1/1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 1 | 2 | 1 | 2 | -3 | |
| 11-08 | Minsko Tsmoki-2 | 85-87 | 20 | 75% 3/4 | 100% 2/2 | - 0/0 | 3 0/3 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 12 | 12 | |
| 11-03 | Minsko Tsmoki-2 | 85-84 | 11 | 0% 0/2 | 0% 0/1 | - 0/0 | 1 0/1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -2 | |
| 11-02 | Minsko Tsmoki-2 | 81-61 | 25 | 33.3% 1/3 | 0% 0/1 | - 0/0 | 9 1/8 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2 | 10 | |
| 10-25 | Minsko Tsmoki-2 | 100-81 | 27 | 100% 2/2 | 0% 0/1 | - 0/0 | 3 0/3 | 1 | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 4 | 6 | |
| 10-24 | Minsko Tsmoki-2 | 81-68 | 30 | 0% 0/1 | 25% 1/4 | - 0/0 | 2 0/2 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 3 | 2 | |
| 10-20 | Minsko Tsmoki-2 | 64-61 | 25 | 50% 1/2 | 40% 2/5 | 100% 1/1 | 4 0/4 | 2 | 1 | 1 | 2 | 0 | 2 | 1 | 9 | 12 | |
| 10-19 | Minsko Tsmoki-2 | 66-63 | 18 | 0% 0/2 | 50% 1/2 | 100% 2/2 | 3 1/2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 5 | 4 | |
| 10-13 | Minsko Tsmoki-2 | 70-77 | 21 | 33.3% 1/3 | 0% 0/4 | 50% 1/2 | 3 1/2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 1 | 1 | 3 | -3 | |
| 10-11 | Minsko Tsmoki-2 | 88-93 | 29 | 50% 2/4 | 100% 3/3 | 100% 1/1 | 4 2/2 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 14 | 18 | |
| 10-05 | Minsko Tsmoki-2 | 96-83 | 10 | 100% 1/1 | - 0/0 | 100% 2/2 | 2 1/1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 4 | 7 | |
| 10-04 | Minsko Tsmoki-2 | 100-54 | 14 | 0% 0/1 | 0% 0/1 | - 0/0 | 2 1/1 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | -4 |
| Etapas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 19:14 | 53.7% 22/41 | 25.5% 13/51 | 66.7% 12/18 | 2.8 0.5/2.2 | 0.9 | 0.4 | 1.1 | 0.2 | 0.2 | 1.2 | 0.5 | 3.7 | 3.5 | 26 » |
| Kategorija | Reikšmė | Komanda | Varžovas | Data |
|---|---|---|---|---|
| Naudingumas | 18 | Minsko Tsmoki-2 | 2019-10-11 | |
| Taškai | 14 | Minsko Tsmoki-2 | 2019-10-11 | |
| Atkovoti kamuoliai puolime | 3 | Minsko Tsmoki-2 | 2019-12-20 | |
| Atkovoti kamuoliai gynyboje | 8 | Minsko Tsmoki-2 | 2019-11-02 | |
| Atkovoti kamuoliai | 9 | Minsko Tsmoki-2 | 2019-11-02 | |
| Rezultatyvūs perdavimai | 3 | Minsko Tsmoki-2 | 2019-11-15 | |
| Perimti kamuoliai | 2 | Minsko Tsmoki-2 | 2019-12-13 | |
| Blokuoti metimai | 2 | Minsko Tsmoki-2 | 2019-10-20 | |
| Minutės | 30 | Minsko Tsmoki-2 | 2019-10-24 | |
| Dvitaškių pataikė | 3 | Minsko Tsmoki-2 | 2019-11-08 | |
| Dvitaškių metė | 4 | Minsko Tsmoki-2 | 2019-10-11 | |
| Tritaškių pataikė | 3 | Minsko Tsmoki-2 | 2019-10-11 | |
| Tritaškių metė | 7 | Minsko Tsmoki-2 | 2019-12-19 | |
| Baudų pataikė | 2 | Minsko Tsmoki-2 | 2019-10-05 | |
| Baudų metė | 2 | Minsko Tsmoki-2 | 2019-10-05 | |
| Pražangos | 5 | Minsko Tsmoki-2 | 2020-01-03 | |
| Išprovokuotas pražangos | 1 | Minsko Tsmoki-2 | 2019-10-04 | |
| Prarasti kamuoliai | 4 | Minsko Tsmoki-2 | 2019-10-04 | |
| Gauti blokai | 2 | Minsko Tsmoki-2 | 2019-10-13 |
Vidurkiai per rungtynes · GP — sužaista
Pažymėkite bent vieną rodiklį.
Šiam sezonui statistikos nėra.