Šio profilio žaidėjas
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 23:41 | 57.4% 54/94 | 34.4% 42/122 | 76.7% 46/60 | 4.2 1.1/3.1 | 2.6 | 1.1 | 1.5 | 0.2 | 0.3 | 3 | 3.6 | 12.7 | 13.6 | 22 » |
Su šiuo žaidėju susijusių naujienų nėra.
Nuotraukų galerija tuščia.
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 23:41 | 57.4% 54/94 | 34.4% 42/122 | 76.7% 46/60 | 4.2 1.1/3.1 | 2.6 | 1.1 | 1.5 | 0.2 | 0.3 | 3 | 3.6 | 12.7 | 13.6 | 22 » |
| Data | Komanda | Varžovas | Rezultatas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03-09 | Klaipėdos Neptūnas-II | 80-83 | 25 | 75% 3/4 | 33.3% 2/6 | 83.3% 5/6 | 4 0/4 | 3 | 0 | 4 | 0 | 0 | 4 | 4 | 17 | 14 | |
| 03-01 | Klaipėdos Neptūnas-II | 79-90 | 21 | 0% 0/4 | 0% 0/3 | 100% 4/4 | 7 3/4 | 4 | 0 | 1 | 1 | 0 | 3 | 2 | 4 | 7 | |
| 02-27 | Klaipėdos Neptūnas-II | 95-76 | 21 | 100% 4/4 | 60% 3/5 | 100% 1/1 | 6 1/5 | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3 | 4 | 18 | 27 | |
| 02-22 | Klaipėdos Neptūnas-II | 82-85 | 19 | 75% 3/4 | 0% 0/2 | 100% 1/1 | 3 0/3 | 3 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 | 3 | 7 | 8 | |
| 02-20 | Klaipėdos Neptūnas-II | 84-77 | 26 | 87.5% 7/8 | 0% 0/4 | 100% 4/4 | 6 1/5 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 5 | 18 | 22 | |
| 02-13 | Klaipėdos Neptūnas-II | 111-78 | 15 | 66.7% 2/3 | 66.7% 2/3 | - 0/0 | 5 0/5 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 5 | 0 | 10 | 8 | |
| 02-11 | Klaipėdos Neptūnas-II | 90-81 | 23 | 100% 4/4 | 50% 2/4 | 0% 0/2 | 4 3/1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 1 | 14 | 15 | |
| 02-08 | Klaipėdos Neptūnas-II | 77-95 | 22 | 25% 1/4 | 37.5% 3/8 | 0% 0/1 | 4 1/3 | 3 | 2 | 2 | 0 | 2 | 2 | 1 | 11 | 6 | |
| 01-21 | Klaipėdos Neptūnas-II | 80-91 | 27 | 33.3% 1/3 | 14.3% 1/7 | 50% 1/2 | 2 1/1 | 5 | 2 | 0 | 0 | 1 | 4 | 2 | 6 | 3 | |
| 01-18 | Klaipėdos Neptūnas-II | 98-92 | 24 | 66.7% 2/3 | 44.4% 4/9 | 85.7% 6/7 | 3 0/3 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 8 | 22 | 25 | |
| 01-16 | Klaipėdos Neptūnas-II | 87-81 | 21 | 50% 2/4 | 50% 3/6 | - 0/0 | 1 0/1 | 4 | 2 | 1 | 0 | 0 | 5 | 4 | 13 | 13 | |
| 01-11 | Klaipėdos Neptūnas-II | 91-74 | 21 | 57.1% 4/7 | 14.3% 1/7 | 100% 1/1 | 2 2/0 | 1 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 3 | 12 | 6 | |
| 01-09 | Klaipėdos Neptūnas-II | 78-83 | 25 | 33.3% 2/6 | 33.3% 2/6 | 100% 4/4 | 3 1/2 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 5 | 14 | 13 | |
| 12-17 | Klaipėdos Neptūnas-II | 68-76 | 29 | 66.7% 2/3 | 30% 3/10 | 100% 2/2 | 5 0/5 | 5 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 4 | 15 | 20 | |
| 12-14 | Klaipėdos Neptūnas-II | 97-89 | 29 | 57.1% 4/7 | 33.3% 2/6 | 100% 2/2 | 4 0/4 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 4 | 7 | 16 | 18 | |
| 12-05 | Klaipėdos Neptūnas-II | 73-65 | 26 | 66.7% 4/6 | 33.3% 2/6 | 37.5% 3/8 | 5 3/2 | 3 | 0 | 3 | 0 | 1 | 3 | 6 | 17 | 13 | |
| 11-23 | Klaipėdos Neptūnas-II | 93-78 | 26 | 62.5% 5/8 | 42.9% 3/7 | 83.3% 5/6 | 5 2/3 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 5 | 24 | 24 | |
| 11-21 | Klaipėdos Neptūnas-II | 73-64 | 25 | 66.7% 2/3 | 50% 3/6 | - 0/0 | 4 1/3 | 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 3 | 13 | 15 | |
| 10-24 | Klaipėdos Neptūnas-II | 73-77 | 22 | 0% 0/3 | 40% 2/5 | 100% 5/5 | 6 3/3 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 | 2 | 6 | 11 | 13 | |
| 10-10 | Klaipėdos Neptūnas-II | 63-68 | 18 | 0% 0/2 | 0% 0/4 | - 0/0 | 3 1/2 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | -5 | |
| 10-05 | Klaipėdos Neptūnas-II | 87-81 | 25 | 66.7% 2/3 | 40% 2/5 | 50% 2/4 | 5 1/4 | 4 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | 3 | 12 | 18 | |
| 10-03 | Klaipėdos Neptūnas-II | 59-81 | 18 | 0% 0/1 | 66.7% 2/3 | - 0/0 | 6 1/5 | 5 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 4 | 6 | 17 |
| Etapas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Reguliarusis sezonas | 24:33 | 50.8% 30/59 | 34.5% 30/87 | 75.6% 31/41 | 3.9 1.1/2.7 | 2.6 | 1.2 | 1.4 | 0.1 | 0.4 | 2.6 | 4.3 | 12.9 | 13.8 | 14 » |
| Reguliarusis sezonas – II etapas | 21:40 | 67.7% 21/31 | 34.5% 10/29 | 76.9% 10/13 | 5 1.3/3.7 | 2.4 | 1.1 | 1.3 | 0.4 | 0.3 | 3.6 | 2.3 | 11.7 | 13.3 | 7 » |
| Atkrintamosios varžybos | 25:34 | 75% 3/4 | 33.3% 2/6 | 83.3% 5/6 | 4 0/4 | 3 | 0 | 4 | 0 | 0 | 4 | 4 | 17 | 14 | 1 » |
| Kategorija | Reikšmė | Komanda | Varžovas | Data |
|---|---|---|---|---|
| Naudingumas | 27 | Klaipėdos Neptūnas-II | 2025-02-27 | |
| Taškai | 24 | Klaipėdos Neptūnas-II | 2024-11-23 | |
| Atkovoti kamuoliai puolime | 3 | Kauno Žalgiris-2 | 2020-12-28 | |
| Atkovoti kamuoliai gynyboje | 8 | Klaipėdos Neptūnas-II | 2021-10-14 | |
| Atkovoti kamuoliai | 10 | Klaipėdos Neptūnas-II | 2021-10-14 | |
| Rezultatyvūs perdavimai | 9 | Klaipėdos Neptūnas-II | 2021-10-21 | |
| Perimti kamuoliai | 4 | Klaipėdos Neptūnas-II | 2021-12-02 | |
| Blokuoti metimai | 1 | Klaipėdos Neptūnas-II | 2021-12-11 | |
| Minutės | 36 | Klaipėdos Neptūnas-II | 2021-10-16 | |
| Dvitaškių pataikė | 7 | Klaipėdos Neptūnas-II | 2025-02-20 | |
| Dvitaškių metė | 9 | Klaipėdos Neptūnas-II | 2022-01-08 | |
| Tritaškių pataikė | 5 | Klaipėdos Neptūnas-II | 2021-10-09 | |
| Tritaškių metė | 11 | Klaipėdos Neptūnas-II | 2021-10-09 | |
| Baudų pataikė | 6 | Klaipėdos Neptūnas-II | 2025-01-18 | |
| Baudų metė | 8 | Klaipėdos Neptūnas-II | 2024-12-05 | |
| Pražangos | 5 | Klaipėdos Neptūnas-II | 2024-01-18 | |
| Išprovokuotas pražangos | 8 | Klaipėdos Neptūnas-II | 2025-01-18 | |
| Prarasti kamuoliai | 7 | Klaipėdos Neptūnas-II | 2023-12-07 | |
| Gauti blokai | 2 | Klaipėdos Neptūnas-II | 2025-02-08 |
Vidurkiai per rungtynes · GP — sužaista
Pažymėkite bent vieną rodiklį.
Šiam sezonui statistikos nėra.