Šio profilio žaidėjas
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 17:24 | 53.1% 102/192 | 28.6% 8/28 | 78.9% 45/57 | 3.9 1.6/2.3 | 0.5 | 0.7 | 1.7 | 0.8 | 0.2 | 2.3 | 1.3 | 6.8 | 6.7 | 40 » |
Su šiuo žaidėju susijusių naujienų nėra.
Nuotraukų galerija tuščia.
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 17:24 | 53.1% 102/192 | 28.6% 8/28 | 78.9% 45/57 | 3.9 1.6/2.3 | 0.5 | 0.7 | 1.7 | 0.8 | 0.2 | 2.3 | 1.3 | 6.8 | 6.7 | 40 » |
| Data | Komanda | Varžovas | Rezultatas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04-07 | Kauno Žalgiris-2 | 69-57 | 20 | 40% 2/5 | 0% 0/2 | 100% 2/2 | 1 0/1 | 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 | 1 | 6 | -1 | |
| 04-02 | Kauno Žalgiris-2 | 69-72 | 12 | 40% 2/5 | 75% 3/4 | 100% 1/1 | 1 0/1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 4 | 2 | 14 | 8 | |
| 03-30 | Kauno Žalgiris-2 | 90-61 | 19 | 66.7% 4/6 | - 0/0 | - 0/0 | 3 1/2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 4 | 0 | 8 | 7 | |
| 03-22 | Kauno Žalgiris-2 | 77-50 | 18 | 40% 2/5 | 0% 0/1 | 100% 2/2 | 2 1/1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | 6 | 2 | |
| 03-19 | Kauno Žalgiris-2 | 72-81 | 14 | 100% 1/1 | 0% 0/1 | 50% 1/2 | 5 2/3 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | 5 | |
| 03-16 | Kauno Žalgiris-2 | 73-68 | 13 | 50% 1/2 | - 0/0 | - 0/0 | 3 1/2 | 0 | 2 | 2 | 3 | 0 | 3 | 0 | 2 | 4 | |
| 03-12 | Kauno Žalgiris-2 | 80-67 | 21 | 50% 3/6 | - 0/0 | - 0/0 | 6 2/4 | 1 | 1 | 4 | 1 | 0 | 1 | 1 | 6 | 8 | |
| 03-05 | Kauno Žalgiris-2 | 53-72 | 19 | 14.3% 1/7 | 0% 0/1 | 100% 2/2 | 2 0/2 | 1 | 0 | 3 | 1 | 0 | 3 | 1 | 4 | -4 | |
| 03-03 | Kauno Žalgiris-2 | 78-67 | 13 | - 0/0 | - 0/0 | - 0/0 | 1 0/1 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | |
| 02-26 | Kauno Žalgiris-2 | 74-85 | 22 | 60% 3/5 | - 0/0 | 100% 2/2 | 1 0/1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 3 | 8 | 6 | |
| 02-24 | Kauno Žalgiris-2 | 73-64 | 12 | 100% 1/1 | - 0/0 | - 0/0 | 3 1/2 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | |
| 02-19 | Kauno Žalgiris-2 | 94-76 | 18 | 60% 3/5 | 0% 0/2 | - 0/0 | 6 3/3 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 6 | 10 | |
| 02-17 | Kauno Žalgiris-2 | 84-80 | 13 | 60% 3/5 | - 0/0 | 100% 2/2 | 2 1/1 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | 2 | 8 | 8 | |
| 02-12 | Kauno Žalgiris-2 | 70-44 | 3 | 0% 0/1 | - 0/0 | - 0/0 | 0 0/0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 02-03 | Kauno Žalgiris-2 | 70-79 | 15 | 75% 6/8 | - 0/0 | 100% 2/2 | 3 1/2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 2 | 1 | 14 | 16 | |
| 01-27 | Kauno Žalgiris-2 | 85-81 | 21 | 100% 2/2 | 0% 0/2 | - 0/0 | 3 1/2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 | 5 | |
| 01-15 | Kauno Žalgiris-2 | 70-50 | 15 | 25% 2/8 | 0% 0/1 | 0% 0/1 | 1 1/0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 4 | -5 | |
| 01-13 | Kauno Žalgiris-2 | 62-80 | 12 | 100% 1/1 | - 0/0 | - 0/0 | 2 1/1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 3 | 2 | 2 | 3 | |
| 01-08 | Kauno Žalgiris-2 | 55-82 | 14 | 33.3% 1/3 | - 0/0 | 100% 4/4 | 3 1/2 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 2 | 6 | 8 | |
| 01-06 | Kauno Žalgiris-2 | 67-73 | 24 | 50% 1/2 | - 0/0 | 100% 2/2 | 5 3/2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 3 | 3 | 4 | 6 | |
| 12-18 | Kauno Žalgiris-2 | 71-65 | 25 | 60% 3/5 | 0% 0/1 | 50% 2/4 | 7 2/5 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 5 | 2 | 8 | 5 | |
| 12-16 | Kauno Žalgiris-2 | 87-62 | 19 | 42.9% 3/7 | - 0/0 | 100% 4/4 | 3 1/2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 3 | 10 | 9 | |
| 12-11 | Kauno Žalgiris-2 | 76-63 | 22 | 50% 2/4 | 50% 1/2 | - 0/0 | 8 2/6 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 7 | 9 | |
| 12-09 | Kauno Žalgiris-2 | 63-78 | 13 | 33.3% 1/3 | - 0/0 | - 0/0 | 2 0/2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 3 | 0 | 2 | -1 | |
| 12-04 | Kauno Žalgiris-2 | 68-76 | 17 | 66.7% 6/9 | - 0/0 | 66.7% 2/3 | 4 1/3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 2 | 14 | 13 | |
| 12-02 | Kauno Žalgiris-2 | 78-75 | 18 | 66.7% 6/9 | 0% 0/1 | 50% 2/4 | 7 5/2 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 1 | 3 | 14 | 18 | |
| 11-27 | Kauno Žalgiris-2 | 65-90 | 13 | 16.7% 1/6 | - 0/0 | - 0/0 | 3 3/0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | |
| 11-25 | Kauno Žalgiris-2 | 74-64 | 15 | 60% 3/5 | 0% 0/1 | - 0/0 | 8 3/5 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 6 | 10 | |
| 11-20 | Kauno Žalgiris-2 | 69-71 | 19 | 63.6% 7/11 | - 0/0 | - 0/0 | 8 4/4 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 1 | 14 | 17 | |
| 11-18 | Kauno Žalgiris-2 | 68-72 | 18 | 33.3% 2/6 | 66.7% 2/3 | 100% 4/4 | 7 4/3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 0 | 3 | 2 | 14 | 19 | |
| 11-06 | Kauno Žalgiris-2 | 83-64 | 15 | 50% 4/8 | 0% 0/1 | 100% 1/1 | 7 3/4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 1 | 9 | 8 | |
| 11-04 | Kauno Žalgiris-2 | 68-71 | 20 | 55.6% 5/9 | 100% 1/1 | 75% 3/4 | 6 4/2 | 2 | 1 | 4 | 0 | 0 | 0 | 2 | 16 | 18 | |
| 10-30 | Kauno Žalgiris-2 | 69-67 | 20 | 75% 3/4 | 50% 1/2 | - 0/0 | 5 2/3 | 1 | 4 | 2 | 4 | 0 | 2 | 1 | 9 | 18 | |
| 10-28 | Kauno Žalgiris-2 | 66-91 | 17 | 75% 6/8 | - 0/0 | 50% 1/2 | 3 1/2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 13 | 13 | |
| 10-23 | Kauno Žalgiris-2 | 63-80 | 17 | 33.3% 2/6 | - 0/0 | 50% 1/2 | 1 1/0 | 1 | 2 | 4 | 0 | 0 | 2 | 1 | 5 | -1 | |
| 10-21 | Kauno Žalgiris-2 | 78-91 | 11 | 100% 2/2 | - 0/0 | 100% 2/2 | 3 1/2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 4 | 4 | 6 | 9 | |
| 10-16 | Kauno Žalgiris-2 | 85-88 | 13 | 100% 1/1 | - 0/0 | 33.3% 1/3 | 6 2/4 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 3 | 2 | 3 | 6 | |
| 10-14 | Kauno Žalgiris-2 | 66-84 | 13 | 50% 1/2 | 0% 0/1 | - 0/0 | 2 1/1 | 0 | 1 | 3 | 1 | 0 | 2 | 0 | 2 | -1 | |
| 10-09 | Kauno Žalgiris-2 | 60-70 | 30 | 25% 1/4 | 0% 0/1 | - 0/0 | 4 2/2 | 0 | 3 | 5 | 0 | 1 | 4 | 0 | 2 | -5 | |
| 10-08 | Kauno Žalgiris-2 | 81-78 | 26 | 80% 4/5 | - 0/0 | 100% 2/2 | 7 1/6 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 10 | 15 |
| Etapas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Reguliarusis sezonas | 18:13 | 53.1% 68/128 | 33.3% 5/15 | 73.8% 31/42 | 4.7 2/2.6 | 0.4 | 0.7 | 1.7 | 0.8 | 0.3 | 2.3 | 1.5 | 7.6 | 8 | 24 » |
| Reguliarusis sezonas – II etapas | 16:00 | 55% 22/40 | 0% 0/5 | 100% 8/8 | 2.7 0.9/1.8 | 0.9 | 0.4 | 1.5 | 0.6 | 0.1 | 1.8 | 1 | 5.2 | 5.1 | 10 » |
| Atkrintamosios varžybos | 16:28 | 50% 12/24 | 37.5% 3/8 | 85.7% 6/7 | 2.5 0.8/1.7 | 0.3 | 1 | 1.8 | 1 | 0.2 | 3.2 | 1 | 6.5 | 4.2 | 6 » |
| Kategorija | Reikšmė | Komanda | Varžovas | Data |
|---|---|---|---|---|
| Naudingumas | 19 | Kauno Žalgiris-2 | 2021-11-18 | |
| Taškai | 16 | Kauno Žalgiris-2 | 2021-11-04 | |
| Atkovoti kamuoliai puolime | 5 | Kauno Žalgiris-2 | 2020-12-28 | |
| Atkovoti kamuoliai gynyboje | 6 | Kauno Žalgiris-2 | 2021-02-13 | |
| Atkovoti kamuoliai | 8 | Kauno Žalgiris-2 | 2020-12-28 | |
| Rezultatyvūs perdavimai | 2 | Kauno Žalgiris-2 | 2021-02-02 | |
| Perimti kamuoliai | 4 | Kauno Žalgiris-2 | 2021-10-30 | |
| Blokuoti metimai | 4 | Kauno Žalgiris-2 | 2021-10-30 | |
| Minutės | 30 | Kauno Žalgiris-2 | 2021-10-09 | |
| Dvitaškių pataikė | 7 | Kauno Žalgiris-2 | 2021-11-20 | |
| Dvitaškių metė | 11 | Kauno Žalgiris-2 | 2021-11-20 | |
| Tritaškių pataikė | 3 | Kauno Žalgiris-2 | 2022-04-02 | |
| Tritaškių metė | 4 | Kauno Žalgiris-2 | 2022-04-02 | |
| Baudų pataikė | 4 | Kauno Žalgiris-2 | 2021-01-21 | |
| Baudų metė | 4 | Kauno Žalgiris-2 | 2020-12-21 | |
| Pražangos | 5 | Kauno Žalgiris-2 | 2020-10-29 | |
| Išprovokuotas pražangos | 5 | Kauno Žalgiris-2 | 2020-12-21 | |
| Prarasti kamuoliai | 5 | Kauno Žalgiris-2 | 2021-10-09 | |
| Gauti blokai | 2 | Kauno Žalgiris-2 | 2020-10-29 |
Vidurkiai per rungtynes · GP — sužaista
Pažymėkite bent vieną rodiklį.
Šiam sezonui statistikos nėra.