Šio profilio žaidėjas
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 21:39 | 57.9% 70/121 | 32.3% 31/96 | 67.5% 52/77 | 3.5 1.1/2.4 | 1.5 | 1 | 2.6 | 0.5 | 0.4 | 3.4 | 2.4 | 10.2 | 7.8 | 28 » |
Su šiuo žaidėju susijusių naujienų nėra.
Nuotraukų galerija tuščia.
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 21:39 | 57.9% 70/121 | 32.3% 31/96 | 67.5% 52/77 | 3.5 1.1/2.4 | 1.5 | 1 | 2.6 | 0.5 | 0.4 | 3.4 | 2.4 | 10.2 | 7.8 | 28 » |
| Data | Komanda | Varžovas | Rezultatas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03-02 | Kauno Žalgiris-2 | 90-93 | 9 | - 0/0 | 0% 0/2 | - 0/0 | 0 0/0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | -2 | |
| 02-27 | Kauno Žalgiris-2 | 85-71 | 24 | 50% 2/4 | 33.3% 2/6 | 100% 2/2 | 3 2/1 | 3 | 1 | 4 | 0 | 0 | 3 | 2 | 12 | 8 | |
| 02-13 | Kauno Žalgiris-2 | 85-91 | 23 | 0% 0/3 | 44.4% 4/9 | - 0/0 | 4 0/4 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 12 | 3 | |
| 02-06 | Kauno Žalgiris-2 | 69-74 | 28 | 16.7% 1/6 | 50% 3/6 | 85.7% 6/7 | 2 0/2 | 1 | 3 | 4 | 0 | 1 | 3 | 3 | 17 | 9 | |
| 02-02 | Kauno Žalgiris-2 | 86-101 | 28 | 0% 0/1 | 50% 4/8 | 60% 3/5 | 3 1/2 | 2 | 1 | 5 | 1 | 1 | 3 | 5 | 15 | 11 | |
| 01-30 | Kauno Žalgiris-2 | 91-90 | 17 | 80% 4/5 | 0% 0/2 | 50% 1/2 | 4 1/3 | 1 | 0 | 2 | 1 | 0 | 5 | 3 | 9 | 7 | |
| 01-23 | Kauno Žalgiris-2 | 64-70 | 28 | 57.1% 4/7 | 33.3% 2/6 | 50% 1/2 | 1 0/1 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 | 1 | 3 | 15 | 9 | |
| 01-21 | Kauno Žalgiris-2 | 67-81 | 14 | 100% 3/3 | 0% 0/2 | - 0/0 | 0 0/0 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 5 | 1 | 6 | 3 | |
| 01-14 | Kauno Žalgiris-2 | 75-82 | 13 | 100% 1/1 | 0% 0/2 | - 0/0 | 0 0/0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | -1 | |
| 01-07 | Kauno Žalgiris-2 | 59-75 | 19 | 50% 3/6 | 0% 0/1 | - 0/0 | 5 2/3 | 0 | 2 | 4 | 0 | 1 | 2 | 1 | 6 | 3 | |
| 12-30 | Kauno Žalgiris-2 | 75-79 | 28 | 100% 2/2 | 60% 3/5 | 100% 2/2 | 6 2/4 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 4 | 3 | 15 | 19 | |
| 12-28 | Kauno Žalgiris-2 | 57-76 | 18 | 25% 1/4 | 0% 0/4 | - 0/0 | 4 2/2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 0 | 5 | 1 | 2 | -1 | |
| 12-23 | Kauno Žalgiris-2 | 75-78 | 22 | 0% 0/1 | 50% 1/2 | 71.4% 5/7 | 3 1/2 | 2 | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 3 | 8 | 6 | |
| 12-21 | Kauno Žalgiris-2 | 57-81 | 19 | 50% 1/2 | 50% 2/4 | - 0/0 | 0 0/0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 | 1 | 8 | 2 | |
| 12-19 | Kauno Žalgiris-2 | 89-93 | 24 | 33.3% 2/6 | 100% 1/1 | - 0/0 | 4 0/4 | 2 | 0 | 2 | 1 | 1 | 3 | 0 | 7 | 4 | |
| 12-17 | Kauno Žalgiris-2 | 74-85 | 28 | 62.5% 5/8 | - 0/0 | 77.8% 7/9 | 8 4/4 | 4 | 4 | 7 | 3 | 0 | 3 | 5 | 17 | 26 | |
| 12-12 | Kauno Žalgiris-2 | 91-80 | 27 | 100% 6/6 | 0% 0/2 | 66.7% 6/9 | 2 1/1 | 3 | 1 | 4 | 0 | 0 | 5 | 6 | 18 | 16 | |
| 12-10 | Kauno Žalgiris-2 | 81-70 | 15 | 50% 1/2 | 0% 0/2 | 66.7% 2/3 | 3 0/3 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 | 5 | 2 | 4 | -3 | |
| 12-05 | Kauno Žalgiris-2 | 77-81 | 20 | 100% 4/4 | 50% 1/2 | 100% 5/5 | 5 2/3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 2 | 4 | 16 | 19 | |
| 12-03 | Kauno Žalgiris-2 | 97-72 | 21 | 71.4% 5/7 | 50% 2/4 | 0% 0/2 | 8 2/6 | 2 | 0 | 2 | 2 | 0 | 3 | 2 | 16 | 19 | |
| 11-28 | Kauno Žalgiris-2 | 111-52 | 20 | 60% 3/5 | 60% 3/5 | - 0/0 | 2 0/2 | 1 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 1 | 15 | 13 | |
| 11-26 | Kauno Žalgiris-2 | 85-92 | 18 | 50% 1/2 | 25% 1/4 | 50% 4/8 | 3 0/3 | 4 | 0 | 2 | 0 | 1 | 2 | 4 | 9 | 7 | |
| 11-21 | Kauno Žalgiris-2 | 84-98 | 25 | 70% 7/10 | 0% 0/1 | 0% 0/3 | 5 2/3 | 1 | 1 | 4 | 1 | 1 | 4 | 3 | 14 | 9 | |
| 10-29 | Kauno Žalgiris-2 | 92-78 | 24 | 66.7% 2/3 | 50% 1/2 | 66.7% 2/3 | 5 1/4 | 2 | 2 | 3 | 0 | 1 | 5 | 3 | 9 | 9 | |
| 10-24 | Kauno Žalgiris-2 | 86-81 | 19 | 44.4% 4/9 | 0% 0/2 | - 0/0 | 5 2/3 | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | 4 | 1 | 8 | 4 | |
| 10-22 | Kauno Žalgiris-2 | 78-79 | 20 | 75% 3/4 | 20% 1/5 | - 0/0 | 5 3/2 | 2 | 1 | 4 | 1 | 0 | 4 | 1 | 9 | 6 | |
| 10-17 | Kauno Žalgiris-2 | 78-76 | 25 | 57.1% 4/7 | 0% 0/3 | 85.7% 6/7 | 6 2/4 | 3 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 | 6 | 14 | 18 | |
| 10-15 | Kauno Žalgiris-2 | 107-74 | 16 | 33.3% 1/3 | 0% 0/4 | 0% 0/1 | 1 0/1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 1 | 3 | 3 | 2 | -6 |
| Etapas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Reguliarusis sezonas | 22:00 | 58.1% 68/117 | 33% 29/88 | 66.7% 50/75 | 3.6 1.1/2.5 | 1.5 | 1 | 2.7 | 0.6 | 0.4 | 3.5 | 2.5 | 10.5 | 8.1 | 26 » |
| Atkrintamosios varžybos | 17:08 | 50% 2/4 | 25% 2/8 | 100% 2/2 | 1.5 1/0.5 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 | 2.5 | 1 | 6 | 3 | 2 » |
| Kategorija | Reikšmė | Komanda | Varžovas | Data |
|---|---|---|---|---|
| Naudingumas | 26 | Kauno Žalgiris-2 | 2020-12-17 | |
| Taškai | 18 | Kauno Žalgiris-2 | 2020-12-12 | |
| Atkovoti kamuoliai puolime | 4 | Kauno Žalgiris-2 | 2019-10-24 | |
| Atkovoti kamuoliai gynyboje | 8 | Kauno Žalgiris-2 | 2019-10-26 | |
| Atkovoti kamuoliai | 11 | Kauno Žalgiris-2 | 2019-10-26 | |
| Rezultatyvūs perdavimai | 4 | Kauno Žalgiris-2 | 2020-01-11 | |
| Perimti kamuoliai | 4 | Kauno Žalgiris-2 | 2020-12-17 | |
| Blokuoti metimai | 3 | Kauno Žalgiris-2 | 2020-01-05 | |
| Minutės | 32 | Kauno Žalgiris-2 | 2020-03-07 | |
| Dvitaškių pataikė | 7 | Kauno Žalgiris-2 | 2020-11-21 | |
| Dvitaškių metė | 12 | Kauno Žalgiris-2 | 2019-12-13 | |
| Tritaškių pataikė | 4 | Kauno Žalgiris-2 | 2021-02-02 | |
| Tritaškių metė | 9 | Kauno Žalgiris-2 | 2021-02-13 | |
| Baudų pataikė | 7 | Kauno Žalgiris-2 | 2020-12-17 | |
| Baudų metė | 9 | Kauno Žalgiris-2 | 2020-12-12 | |
| Pražangos | 5 | Kauno Žalgiris-2 | 2019-12-19 | |
| Išprovokuotas pražangos | 6 | Kauno Žalgiris-2 | 2020-10-17 | |
| Prarasti kamuoliai | 7 | Kauno Žalgiris-2 | 2020-12-17 | |
| Gauti blokai | 4 | Kauno Žalgiris-2 | 2019-12-13 |
Vidurkiai per rungtynes · GP — sužaista
Pažymėkite bent vieną rodiklį.
Šiam sezonui statistikos nėra.