Šio profilio žaidėjas
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 09:53 | 42.1% 8/19 | 26.7% 4/15 | 92.9% 13/14 | 0.6 0/0.6 | 1.2 | 0.4 | 0.6 | 0 | 0.1 | 1.4 | 0.9 | 3.7 | 2.6 | 11 » |
Su šiuo žaidėju susijusių naujienų nėra.
Nuotraukų galerija tuščia.
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 09:53 | 42.1% 8/19 | 26.7% 4/15 | 92.9% 13/14 | 0.6 0/0.6 | 1.2 | 0.4 | 0.6 | 0 | 0.1 | 1.4 | 0.9 | 3.7 | 2.6 | 11 » |
| Data | Komanda | Varžovas | Rezultatas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02-09 | Telšių Telšiai | 67-52 | 4 | 0% 0/1 | - 0/0 | 100% 2/2 | 0 0/0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | 1 | |
| 01-23 | Telšių Telšiai | 102-72 | 17 | 25% 1/4 | 0% 0/2 | 100% 2/2 | 1 0/1 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 3 | 3 | 4 | 0 | |
| 01-19 | Telšių Telšiai | 70-94 | 5 | 100% 1/1 | - 0/0 | - 0/0 | 1 0/1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 4 | |
| 01-16 | Telšių Telšiai | 53-90 | 15 | 66.7% 4/6 | 0% 0/1 | 100% 2/2 | 0 0/0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 10 | 9 | |
| 01-12 | Telšių Telšiai | 81-57 | 10 | 0% 0/1 | 100% 1/1 | 50% 1/2 | 2 0/2 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 | 3 | |
| 01-07 | Telšių Telšiai | 92-67 | 17 | 50% 1/2 | 0% 0/1 | 100% 4/4 | 2 0/2 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 2 | 6 | 9 | |
| 12-08 | Telšių Telšiai | 64-103 | 10 | 0% 0/1 | 25% 1/4 | - 0/0 | 0 0/0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | -2 | |
| 11-07 | Telšių Telšiai | 88-70 | 13 | 33.3% 1/3 | 20% 1/5 | 100% 2/2 | 0 0/0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 7 | 3 | |
| 10-24 | Telšių Telšiai | 78-95 | 3 | - 0/0 | - 0/0 | - 0/0 | 0 0/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | -1 | |
| 10-22 | Telšių Telšiai | 68-57 | 5 | - 0/0 | 100% 1/1 | - 0/0 | 1 0/1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | 3 | |
| 10-15 | Telšių Telšiai | 107-74 | 4 | - 0/0 | - 0/0 | - 0/0 | 0 0/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Etapas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Reguliarusis sezonas | 09:53 | 42.1% 8/19 | 26.7% 4/15 | 92.9% 13/14 | 0.6 0/0.6 | 1.2 | 0.4 | 0.6 | 0 | 0.1 | 1.4 | 0.9 | 3.7 | 2.6 | 11 » |
| Kategorija | Reikšmė | Komanda | Varžovas | Data |
|---|---|---|---|---|
| Naudingumas | 19 | Telšių Telšiai | 2019-12-07 | |
| Taškai | 15 | Telšių Telšiai | 2019-12-07 | |
| Atkovoti kamuoliai puolime | 0 | Telšių Telšiai | 2019-01-04 | |
| Atkovoti kamuoliai gynyboje | 3 | Telšių Telšiai | 2019-10-17 | |
| Atkovoti kamuoliai | 3 | Telšių Telšiai | 2019-10-17 | |
| Rezultatyvūs perdavimai | 5 | Telšių Telšiai | 2019-12-07 | |
| Perimti kamuoliai | 3 | Telšių Telšiai | 2019-12-07 | |
| Blokuoti metimai | 0 | Telšių Telšiai | 2019-01-04 | |
| Minutės | 38 | Telšių Telšiai | 2019-12-07 | |
| Dvitaškių pataikė | 4 | Telšių Telšiai | 2021-01-16 | |
| Dvitaškių metė | 6 | Telšių Telšiai | 2021-01-16 | |
| Tritaškių pataikė | 4 | Telšių Telšiai | 2019-12-07 | |
| Tritaškių metė | 6 | Telšių Telšiai | 2019-12-07 | |
| Baudų pataikė | 4 | Telšių Telšiai | 2021-01-07 | |
| Baudų metė | 4 | Telšių Telšiai | 2019-12-07 | |
| Pražangos | 4 | Telšių Telšiai | 2019-10-24 | |
| Išprovokuotas pražangos | 3 | Telšių Telšiai | 2021-01-23 | |
| Prarasti kamuoliai | 2 | Telšių Telšiai | 2019-10-17 | |
| Gauti blokai | 1 | Telšių Telšiai | 2019-10-31 |
Vidurkiai per rungtynes · GP — sužaista
Pažymėkite bent vieną rodiklį.
Šiam sezonui statistikos nėra.