Šio profilio žaidėjas
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 28:27 | 41.8% 23/55 | 27.8% 10/36 | 70% 21/30 | 2.5 0.4/2.1 | 2 | 0.9 | 1.5 | 0 | 0.3 | 2.6 | 2.1 | 9.7 | 6.1 | 10 » |
Su šiuo žaidėju susijusių naujienų nėra.
Nuotraukų galerija tuščia.
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 28:27 | 41.8% 23/55 | 27.8% 10/36 | 70% 21/30 | 2.5 0.4/2.1 | 2 | 0.9 | 1.5 | 0 | 0.3 | 2.6 | 2.1 | 9.7 | 6.1 | 10 » |
| Data | Komanda | Varžovas | Rezultatas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11-06 | Joniškio Delikatesas | 89-84 | 19 | 66.7% 2/3 | 0% 0/2 | - 0/0 | 3 0/3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 4 | 2 | |
| 11-04 | Joniškio Delikatesas | 97-81 | 16 | 100% 1/1 | 50% 1/2 | - 0/0 | 0 0/0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 5 | 1 | |
| 10-30 | Joniškio Delikatesas | 69-67 | 35 | 14.3% 1/7 | 33.3% 1/3 | 66.7% 4/6 | 3 1/2 | 2 | 0 | 1 | 0 | 2 | 3 | 4 | 9 | 2 | |
| 10-28 | Joniškio Delikatesas | 75-85 | 38 | 54.5% 6/11 | 25% 1/4 | 80% 4/5 | 2 0/2 | 4 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 | 19 | 17 | |
| 10-23 | Joniškio Delikatesas | 98-63 | 33 | 62.5% 5/8 | 0% 0/5 | - 0/0 | 1 0/1 | 1 | 4 | 2 | 0 | 0 | 3 | 1 | 10 | 4 | |
| 10-21 | Joniškio Delikatesas | 86-97 | 22 | 0% 0/2 | 0% 0/1 | - 0/0 | 4 1/3 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | -3 | |
| 10-16 | Joniškio Delikatesas | 86-89 | 38 | 57.1% 4/7 | 42.9% 3/7 | - 0/0 | 7 1/6 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 3 | 2 | 17 | 15 | |
| 10-14 | Joniškio Delikatesas | 94-69 | 25 | 16.7% 1/6 | 25% 1/4 | 80% 8/10 | 1 0/1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 5 | 13 | 11 | |
| 10-09 | Joniškio Delikatesas | 109-72 | 25 | 25% 1/4 | 0% 0/2 | 50% 1/2 | 3 1/2 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 3 | 1 | |
| 10-07 | Joniškio Delikatesas | 86-82 | 29 | 33.3% 2/6 | 50% 3/6 | 57.1% 4/7 | 1 0/1 | 4 | 3 | 4 | 0 | 0 | 3 | 3 | 17 | 11 |
| Etapas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Reguliarusis sezonas | 28:27 | 41.8% 23/55 | 27.8% 10/36 | 70% 21/30 | 2.5 0.4/2.1 | 2 | 0.9 | 1.5 | 0 | 0.3 | 2.6 | 2.1 | 9.7 | 6.1 | 10 » |
| Kategorija | Reikšmė | Komanda | Varžovas | Data |
|---|---|---|---|---|
| Naudingumas | 26 | Šakių Vytis-VDU | 2018-10-19 | |
| Taškai | 26 | Mažeikių M Basket | 2019-10-13 | |
| Atkovoti kamuoliai puolime | 2 | Šakių Vytis-VDU | 2018-12-08 | |
| Atkovoti kamuoliai gynyboje | 6 | Joniškio Delikatesas | 2021-10-16 | |
| Atkovoti kamuoliai | 7 | Joniškio Delikatesas | 2021-10-16 | |
| Rezultatyvūs perdavimai | 5 | Šakių Vytis-VDU | 2018-10-12 | |
| Perimti kamuoliai | 4 | Šakių Vytis-VDU | 2018-10-19 | |
| Blokuoti metimai | 1 | Šakių Vytis-VDU | 2019-01-12 | |
| Minutės | 38 | Joniškio Delikatesas | 2021-10-28 | |
| Dvitaškių pataikė | 6 | Joniškio Delikatesas | 2021-10-28 | |
| Dvitaškių metė | 11 | Joniškio Delikatesas | 2021-10-28 | |
| Tritaškių pataikė | 7 | Šakių Vytis-VDU | 2019-01-19 | |
| Tritaškių metė | 13 | Šakių Vytis-VDU | 2019-01-19 | |
| Baudų pataikė | 8 | Joniškio Delikatesas | 2021-10-14 | |
| Baudų metė | 10 | Joniškio Delikatesas | 2021-10-14 | |
| Pražangos | 5 | Mažeikių M Basket | 2019-10-19 | |
| Išprovokuotas pražangos | 6 | Mažeikių M Basket | 2019-10-13 | |
| Prarasti kamuoliai | 5 | Mažeikių M Basket | 2019-10-10 | |
| Gauti blokai | 2 | Joniškio Delikatesas | 2021-10-30 |
Vidurkiai per rungtynes · GP — sužaista
Pažymėkite bent vieną rodiklį.
Šiam sezonui statistikos nėra.