Šio profilio žaidėjas
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 25:02 | 53.4% 78/146 | 23.5% 36/153 | 64.8% 46/71 | 5 1.5/3.6 | 1.1 | 0.9 | 0.6 | 0.4 | 0.1 | 2.2 | 1.3 | 7.4 | 8.1 | 42 » |
Su šiuo žaidėju susijusių naujienų nėra.
Nuotraukų galerija tuščia.
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 25:02 | 53.4% 78/146 | 23.5% 36/153 | 64.8% 46/71 | 5 1.5/3.6 | 1.1 | 0.9 | 0.6 | 0.4 | 0.1 | 2.2 | 1.3 | 7.4 | 8.1 | 42 » |
| Data | Komanda | Varžovas | Rezultatas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03-09 | Mažeikių M Basket | 88-80 | 18 | 33.3% 1/3 | 0% 0/3 | 100% 1/1 | 2 1/1 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2 | 2 | 3 | 1 | |
| 03-08 | Mažeikių M Basket | 101-79 | 22 | 33.3% 2/6 | 50% 1/2 | 80% 4/5 | 6 4/2 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 11 | 17 | |
| 03-02 | Mažeikių M Basket | 96-101 | 15 | 0% 0/1 | - 0/0 | 0% 0/2 | 3 1/2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | -2 | |
| 03-01 | Mažeikių M Basket | 89-87 | 38 | 83.3% 5/6 | 0% 0/2 | 75% 3/4 | 7 2/5 | 1 | 0 | 3 | 1 | 0 | 1 | 4 | 13 | 18 | |
| 02-22 | Mažeikių M Basket | 88-77 | 26 | 16.7% 1/6 | 40% 2/5 | 100% 2/2 | 3 1/2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 1 | 10 | 6 | |
| 02-16 | Mažeikių M Basket | 65-77 | 25 | 33.3% 2/6 | 0% 0/4 | 100% 1/1 | 6 1/5 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 3 | 1 | 5 | 0 | |
| 02-15 | Mažeikių M Basket | 57-78 | 23 | 75% 3/4 | 0% 0/1 | 0% 0/2 | 4 1/3 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 6 | 5 | |
| 02-09 | Mažeikių M Basket | 71-86 | 28 | 40% 2/5 | 33.3% 2/6 | - 0/0 | 9 4/5 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 | 10 | 7 | |
| 02-08 | Mažeikių M Basket | 76-91 | 28 | 66.7% 2/3 | 0% 0/3 | 100% 2/2 | 4 2/2 | 4 | 2 | 0 | 0 | 0 | 4 | 2 | 6 | 10 | |
| 02-02 | Mažeikių M Basket | 75-87 | 27 | 0% 0/1 | 33.3% 1/3 | - 0/0 | 5 0/5 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 4 | 0 | 3 | 2 | |
| 02-01 | Mažeikių M Basket | 89-86 | 37 | - 0/0 | 20% 1/5 | - 0/0 | 5 1/4 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3 | 2 | 3 | 6 | |
| 01-25 | Mažeikių M Basket | 80-73 | 36 | 25% 1/4 | 0% 0/5 | 63.6% 7/11 | 11 2/9 | 4 | 1 | 0 | 0 | 1 | 3 | 6 | 9 | 15 | |
| 01-19 | Mažeikių M Basket | 79-58 | 21 | 33.3% 1/3 | 0% 0/4 | - 0/0 | 3 1/2 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 4 | 1 | 2 | -5 | |
| 01-18 | Mažeikių M Basket | 99-87 | 34 | 100% 6/6 | 33.3% 1/3 | 100% 6/6 | 6 1/5 | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 3 | 4 | 21 | 28 | |
| 01-12 | Mažeikių M Basket | 75-74 | 37 | 50% 5/10 | 33.3% 3/9 | 50% 1/2 | 19 4/15 | 3 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2 | 1 | 20 | 30 | |
| 01-11 | Mažeikių M Basket | 65-68 | 31 | 60% 3/5 | 33.3% 2/6 | 100% 2/2 | 10 4/6 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 14 | 19 | |
| 01-05 | Mažeikių M Basket | 95-70 | 24 | 50% 1/2 | 0% 0/2 | - 0/0 | 5 2/3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 2 | 3 | |
| 01-04 | Mažeikių M Basket | 90-63 | 21 | 100% 2/2 | 0% 0/3 | 50% 1/2 | 5 2/3 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 5 | 7 | |
| 12-22 | Mažeikių M Basket | 85-83 | 8 | 100% 2/2 | 0% 0/1 | - 0/0 | 0 0/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 4 | 0 | |
| 12-21 | Mažeikių M Basket | 70-92 | 17 | 16.7% 1/6 | 0% 0/1 | - 0/0 | 3 0/3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | -2 | |
| 12-15 | Mažeikių M Basket | 97-79 | 30 | 60% 6/10 | 0% 0/1 | 100% 2/2 | 7 2/5 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 3 | 2 | 14 | 17 | |
| 12-13 | Mažeikių M Basket | 63-78 | 25 | 0% 0/1 | 0% 0/2 | - 0/0 | 6 0/6 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 2 | |
| 12-08 | Mažeikių M Basket | 74-55 | 26 | 80% 4/5 | 0% 0/2 | 25% 1/4 | 5 2/3 | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | 2 | 9 | 12 | |
| 12-07 | Mažeikių M Basket | 88-83 | 17 | 66.7% 2/3 | 0% 0/1 | 0% 0/1 | 4 0/4 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 4 | 6 | |
| 12-01 | Mažeikių M Basket | 92-88 | 31 | 62.5% 5/8 | 0% 0/3 | - 0/0 | 3 2/1 | 5 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 10 | 15 | |
| 11-30 | Mažeikių M Basket | 69-82 | 23 | 75% 3/4 | 33.3% 1/3 | - 0/0 | 6 2/4 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 9 | 12 | |
| 11-24 | Mažeikių M Basket | 92-79 | 35 | 100% 4/4 | 30% 3/10 | - 0/0 | 4 1/3 | 0 | 2 | 2 | 1 | 0 | 4 | 1 | 17 | 12 | |
| 11-23 | Mažeikių M Basket | 71-92 | 35 | 50% 2/4 | 20% 1/5 | 66.7% 4/6 | 12 2/10 | 2 | 0 | 1 | 3 | 0 | 3 | 3 | 11 | 19 | |
| 11-17 | Mažeikių M Basket | 89-77 | 14 | 100% 1/1 | 50% 1/2 | 0% 0/1 | 3 1/2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 5 | 7 | |
| 11-16 | Mažeikių M Basket | 84-65 | 16 | 0% 0/1 | 0% 0/3 | - 0/0 | 2 0/2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | -4 | |
| 11-10 | Mažeikių M Basket | 80-88 | 20 | - 0/0 | 25% 1/4 | 100% 2/2 | 3 1/2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 1 | 5 | 5 | |
| 11-09 | Mažeikių M Basket | 82-75 | 8 | - 0/0 | - 0/0 | - 0/0 | 1 0/1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
| 11-03 | Mažeikių M Basket | 82-79 | 10 | 0% 0/2 | 0% 0/3 | - 0/0 | 2 1/1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | -6 | |
| 11-02 | Mažeikių M Basket | 95-82 | 13 | 0% 0/1 | 33.3% 1/3 | - 0/0 | 1 0/1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 3 | 0 | |
| 10-27 | Mažeikių M Basket | 91-86 | 19 | 100% 2/2 | 50% 1/2 | 33.3% 1/3 | 7 2/5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 8 | 12 | |
| 10-26 | Mažeikių M Basket | 92-79 | 27 | 50% 1/2 | 33.3% 1/3 | - 0/0 | 4 3/1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 3 | 0 | 5 | 5 | |
| 10-20 | Mažeikių M Basket | 73-66 | 31 | 100% 1/1 | 42.9% 3/7 | 33.3% 1/3 | 6 2/4 | 3 | 3 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 12 | 16 | |
| 10-19 | Mažeikių M Basket | 89-74 | 21 | 50% 2/4 | 66.7% 4/6 | 100% 1/1 | 2 1/1 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 1 | 17 | 17 | |
| 10-13 | Mažeikių M Basket | 83-70 | 25 | 33.3% 1/3 | 57.1% 4/7 | 100% 1/1 | 6 3/3 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 15 | 20 | |
| 10-12 | Mažeikių M Basket | 76-84 | 31 | 33.3% 1/3 | 0% 0/4 | 50% 1/2 | 3 1/2 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3 | 1 | 3 | 0 | |
| 10-06 | Mažeikių M Basket | 77-84 | 28 | 50% 2/4 | 0% 0/6 | 66.7% 2/3 | 5 0/5 | 1 | 2 | 2 | 3 | 0 | 2 | 1 | 6 | 5 | |
| 10-05 | Mažeikių M Basket | 90-85 | 30 | 50% 1/2 | 25% 2/8 | - 0/0 | 3 1/2 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 8 | 5 |
| Etapas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Reguliarusis sezonas – I etapas | 23:43 | 58.4% 52/89 | 27.6% 29/105 | 63.2% 24/38 | 4.9 1.4/3.5 | 0.9 | 0.9 | 0.5 | 0.4 | 0.1 | 2.1 | 1 | 7.7 | 8.5 | 28 » |
| NKL | 29:53 | 58.3% 7/12 | 0% 0/9 | 66.7% 2/3 | 4 1/3 | 3 | 1.5 | 1 | 1.5 | 0 | 1.5 | 2 | 8 | 10 | 2 » |
| Reguliarusis sezonas – II etapas | 27:20 | 42.2% 19/45 | 17.9% 7/39 | 66.7% 20/30 | 5.4 1.7/3.8 | 1.3 | 0.8 | 0.8 | 0.3 | 0.2 | 2.5 | 1.8 | 6.6 | 7.1 | 12 » |
| Kategorija | Reikšmė | Komanda | Varžovas | Data |
|---|---|---|---|---|
| Naudingumas | 30 | Mažeikių M Basket | 2019-01-12 | |
| Taškai | 21 | Mažeikių M Basket | 2019-01-18 | |
| Atkovoti kamuoliai puolime | 4 | Mažeikių M Basket | 2019-01-11 | |
| Atkovoti kamuoliai gynyboje | 15 | Mažeikių M Basket | 2019-01-12 | |
| Atkovoti kamuoliai | 19 | Mažeikių M Basket | 2019-01-12 | |
| Rezultatyvūs perdavimai | 5 | Mažeikių M Basket | 2018-12-01 | |
| Perimti kamuoliai | 3 | Mažeikių M Basket | 2018-10-20 | |
| Blokuoti metimai | 3 | Mažeikių M Basket | 2018-10-06 | |
| Minutės | 38 | Mažeikių M Basket | 2019-03-01 | |
| Dvitaškių pataikė | 6 | Mažeikių M Basket | 2018-12-15 | |
| Dvitaškių metė | 10 | Mažeikių M Basket | 2018-12-15 | |
| Tritaškių pataikė | 4 | Mažeikių M Basket | 2018-10-13 | |
| Tritaškių metė | 10 | Mažeikių M Basket | 2018-11-24 | |
| Baudų pataikė | 7 | Mažeikių M Basket | 2019-01-25 | |
| Baudų metė | 11 | Mažeikių M Basket | 2019-01-25 | |
| Pražangos | 4 | Mažeikių M Basket | 2018-11-24 | |
| Išprovokuotas pražangos | 6 | Mažeikių M Basket | 2019-01-25 | |
| Prarasti kamuoliai | 3 | Mažeikių M Basket | 2019-03-01 | |
| Gauti blokai | 1 | Mažeikių M Basket | 2018-11-03 |
Vidurkiai per rungtynes · GP — sužaista
Pažymėkite bent vieną rodiklį.
Šiam sezonui statistikos nėra.