| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 28:53 | 50.6% 45/89 | 24.5% 13/53 | 62.7% 32/51 | 3.5 1.3/2.3 | 6.5 | 1.4 | 2 | 0 | 0.4 | 3 | 3.6 | 14.6 | 14.8 | 11 » |
| Data | Varžovas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11-07 | Vilkaviškio Perlas Go | 26 | 42.9% 3/7 | 0% 0/4 | 70% 7/10 | 3 0/3 | 6 | 1 | 2 | 0 | 1 | 2 | 5 | 13 | 12 |
| 11-05 | Klaipėdos Neptūnas-II | 30 | 71.4% 5/7 | 33.3% 1/3 | 100% 2/2 | 3 1/2 | 10 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 4 | 15 | 25 |
| 11-03 | Šilutės Šilutė-PDS.lt | 31 | 71.4% 5/7 | 16.7% 1/6 | 50% 1/2 | 3 0/3 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 3 | 14 | 12 |
| 10-31 | Kėdainių Kėdainiai BC | 26 | 60% 3/5 | 50% 2/4 | - 0/0 | 4 4/0 | 5 | 3 | 2 | 0 | 0 | 4 | 1 | 12 | 15 |
| 10-29 | Mažeikių M Basket | 26 | 100% 1/1 | 33.3% 1/3 | 66.7% 4/6 | 1 0/1 | 13 | 3 | 3 | 0 | 0 | 4 | 3 | 9 | 17 |
| 10-27 | Kauno r. Atletas | 26 | 71.4% 5/7 | 42.9% 3/7 | 50% 2/4 | 6 2/4 | 10 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 21 | 33 |
| 10-24 | Telšių Telšiai | 28 | 40% 4/10 | 0% 0/2 | 40% 2/5 | 3 3/0 | 3 | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | 3 | 10 | 4 |
| 10-17 | Kauno r. Omega-Tauras-LSU | 30 | 36.4% 4/11 | 16.7% 1/6 | 100% 1/1 | 2 0/2 | 6 | 1 | 2 | 0 | 1 | 4 | 3 | 12 | 5 |
| 10-15 | Kretingos Kretinga-FlexBlow | 20 | 60% 6/10 | 22.2% 2/9 | 40% 2/5 | 2 1/1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 3 | 4 | 20 | 8 |
| 10-10 | Kauno Žalgiris-2 | 35 | 42.9% 6/14 | 33.3% 1/3 | 69.2% 9/13 | 6 1/5 | 7 | 2 | 4 | 0 | 0 | 3 | 9 | 24 | 27 |
Su šiuo žaidėju susijusių naujienų nėra.
Nuotraukų galerija tuščia.
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 28:53 | 50.6% 45/89 | 24.5% 13/53 | 62.7% 32/51 | 3.5 1.3/2.3 | 6.5 | 1.4 | 2 | 0 | 0.4 | 3 | 3.6 | 14.6 | 14.8 | 11 » |
| Data | Komanda | Varžovas | Rezultatas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11-07 | Marijampolės Sūduva | Vilkaviškio Perlas Go | 80-60 | 26 | 42.9% 3/7 | 0% 0/4 | 70% 7/10 | 3 0/3 | 6 | 1 | 2 | 0 | 1 | 2 | 5 | 13 | 12 |
| 11-05 | Marijampolės Sūduva | Klaipėdos Neptūnas-II | 75-94 | 30 | 71.4% 5/7 | 33.3% 1/3 | 100% 2/2 | 3 1/2 | 10 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 4 | 15 | 25 |
| 11-03 | Marijampolės Sūduva | Šilutės Šilutė-PDS.lt | 92-83 | 31 | 71.4% 5/7 | 16.7% 1/6 | 50% 1/2 | 3 0/3 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 3 | 14 | 12 |
| 10-31 | Marijampolės Sūduva | Kėdainių Kėdainiai BC | 98-64 | 26 | 60% 3/5 | 50% 2/4 | - 0/0 | 4 4/0 | 5 | 3 | 2 | 0 | 0 | 4 | 1 | 12 | 15 |
| 10-29 | Marijampolės Sūduva | Mažeikių M Basket | 85-109 | 26 | 100% 1/1 | 33.3% 1/3 | 66.7% 4/6 | 1 0/1 | 13 | 3 | 3 | 0 | 0 | 4 | 3 | 9 | 17 |
| 10-27 | Marijampolės Sūduva | Kauno r. Atletas | 113-63 | 26 | 71.4% 5/7 | 42.9% 3/7 | 50% 2/4 | 6 2/4 | 10 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 21 | 33 |
| 10-24 | Marijampolės Sūduva | Telšių Telšiai | 69-71 | 28 | 40% 4/10 | 0% 0/2 | 40% 2/5 | 3 3/0 | 3 | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | 3 | 10 | 4 |
| 10-17 | Marijampolės Sūduva | Kauno r. Omega-Tauras-LSU | 82-87 | 30 | 36.4% 4/11 | 16.7% 1/6 | 100% 1/1 | 2 0/2 | 6 | 1 | 2 | 0 | 1 | 4 | 3 | 12 | 5 |
| 10-15 | Marijampolės Sūduva | Kretingos Kretinga-FlexBlow | 83-88 | 20 | 60% 6/10 | 22.2% 2/9 | 40% 2/5 | 2 1/1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 3 | 4 | 20 | 8 |
| 10-10 | Marijampolės Sūduva | Kauno Žalgiris-2 | 94-106 | 35 | 42.9% 6/14 | 33.3% 1/3 | 69.2% 9/13 | 6 1/5 | 7 | 2 | 4 | 0 | 0 | 3 | 9 | 24 | 27 |
| 10-08 | Marijampolės Sūduva | Alytaus Patriotai | 80-87 | 33 | 30% 3/10 | 16.7% 1/6 | 66.7% 2/3 | 6 2/4 | 7 | 0 | 3 | 0 | 1 | 4 | 2 | 11 | 5 |
| Etapas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Reguliarusis sezonas | 28:53 | 50.6% 45/89 | 24.5% 13/53 | 62.7% 32/51 | 3.5 1.3/2.3 | 6.5 | 1.4 | 2 | 0 | 0.4 | 3 | 3.6 | 14.6 | 14.8 | 11 » |
Sezono vidurkiai per rungtynes · GP — sužaistų rungtynių skaičius