| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 29:55 | 51.6% 83/161 | 28.9% 57/197 | 75.8% 116/153 | 5 1.9/3.1 | 2.5 | 1.4 | 1.4 | 0.5 | 0.3 | 2.6 | 4.1 | 12.9 | 14.9 | 35 » |
2017-2018: Žemaičių Kalvarijos KK Žemaičių Kalvarija (Mažų miestelių krepšinio lyga), lapkričio pradžioje paliko komandą
2017-2018: Plungės Olimpas (RKL)
2018-2019: Klaipėdos Neptūnas-Akvaservis (NKL)
2019-2020: Klaipėdos Neptūnas-Akvaservis (NKL)
2020-2021: Klaipėdos Neptūnas-Akvaservis (NKL) ir Klaipėdos Neptūnas (LKL)
2021-2022: Klaipėdos Neptūnas-Akvaservis (NKL)
2022-2023: Jonavos CBet (LKL)
2023-2024: Jonavos CBet (LKL)
2024-2025: Jonavos CBet (LKL)
2025-2026: Jonavos Jonava (LKL)
2026-2027: Klaipėdos Neptūnas (LKL)
Su šiuo žaidėju susijusių naujienų nėra.
Nuotraukų galerija tuščia.
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 29:55 | 51.6% 83/161 | 28.9% 57/197 | 75.8% 116/153 | 5 1.9/3.1 | 2.5 | 1.4 | 1.4 | 0.5 | 0.3 | 2.6 | 4.1 | 12.9 | 14.9 | 35 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 23:05 | 52.5% 64/122 | 30.7% 31/101 | 77.5% 86/111 | 3.7 1.1/2.6 | 1.2 | 0.7 | 1.6 | 0.5 | 0.3 | 1.9 | 3.5 | 8.5 | 10.2 | 36 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 21:23 | 48.6% 54/111 | 37% 30/81 | 61.8% 47/76 | 3.8 1.1/2.7 | 1.4 | 0.5 | 1.5 | 0.2 | 0.2 | 2.1 | 2.2 | 6.4 | 7.1 | 38 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 16:57 | 53.4% 39/73 | 27.6% 16/58 | 67.3% 37/55 | 2.1 0.5/1.5 | 1.2 | 0.4 | 1.3 | 0.2 | 0.1 | 1.4 | 1.4 | 3.9 | 4.1 | 42 » |
| Data | Komanda | Varžovas | Rezultatas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03-22 | Klaipėdos Neptūnas-II | 78-70 | 32 | 20% 1/5 | 28.6% 2/7 | 66.7% 2/3 | 5 3/2 | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | 3 | 10 | 6 | |
| 03-19 | Klaipėdos Neptūnas-II | 75-89 | 26 | 50% 3/6 | 33.3% 1/3 | 100% 4/4 | 6 5/1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 3 | 3 | 13 | 13 | |
| 03-17 | Klaipėdos Neptūnas-II | 70-61 | 32 | 25% 1/4 | 50% 2/4 | 66.7% 2/3 | 10 3/7 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 3 | 3 | 10 | 15 | |
| 03-10 | Klaipėdos Neptūnas-II | 75-99 | 29 | 66.7% 4/6 | 40% 2/5 | 100% 1/1 | 4 0/4 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 15 | 15 | |
| 03-06 | Klaipėdos Neptūnas-II | 78-71 | 26 | 33.3% 1/3 | 40% 4/10 | 83.3% 5/6 | 7 2/5 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 6 | 19 | 21 | |
| 03-03 | Klaipėdos Neptūnas-II | 83-71 | 27 | 100% 2/2 | 66.7% 2/3 | 100% 2/2 | 5 0/5 | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 2 | 4 | 12 | 27 | |
| 02-26 | Klaipėdos Neptūnas-II | 74-54 | 28 | 0% 0/2 | 33.3% 2/6 | 71.4% 5/7 | 5 1/4 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 4 | 3 | 11 | 10 | |
| 02-24 | Klaipėdos Neptūnas-II | 83-76 | 32 | 70% 7/10 | 40% 2/5 | 75% 3/4 | 3 1/2 | 5 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 23 | 28 | |
| 02-19 | Klaipėdos Neptūnas-II | 69-66 | 33 | 75% 3/4 | 50% 5/10 | 100% 5/5 | 7 1/6 | 3 | 3 | 4 | 1 | 0 | 2 | 5 | 26 | 33 | |
| 02-17 | Klaipėdos Neptūnas-II | 73-74 | 32 | 66.7% 2/3 | 20% 1/5 | 64.3% 9/14 | 4 1/3 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 3 | 8 | 16 | 15 | |
| 02-12 | Klaipėdos Neptūnas-II | 58-52 | 25 | 66.7% 4/6 | 50% 1/2 | 50% 2/4 | 4 2/2 | 4 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | 13 | 22 | |
| 02-10 | Klaipėdos Neptūnas-II | 75-78 | 30 | 75% 3/4 | 20% 1/5 | 75% 3/4 | 3 0/3 | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 12 | 16 | |
| 02-05 | Klaipėdos Neptūnas-II | 68-71 | 31 | 50% 2/4 | 50% 1/2 | 85.7% 6/7 | 7 5/2 | 2 | 1 | 2 | 2 | 0 | 2 | 6 | 13 | 23 | |
| 02-03 | Klaipėdos Neptūnas-II | 86-83 | 39 | 50% 4/8 | 16.7% 2/12 | 85.7% 6/7 | 4 3/1 | 1 | 5 | 1 | 0 | 0 | 2 | 7 | 20 | 19 | |
| 01-29 | Klaipėdos Neptūnas-II | 70-77 | 27 | 33.3% 1/3 | 0% 0/3 | - 0/0 | 6 2/4 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 3 | |
| 01-15 | Klaipėdos Neptūnas-II | 78-60 | 28 | 33.3% 1/3 | 0% 0/4 | 100% 2/2 | 2 2/0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 | 1 | 4 | -4 | |
| 01-13 | Klaipėdos Neptūnas-II | 48-91 | 21 | 0% 0/2 | 50% 1/2 | 81.8% 9/11 | 1 1/0 | 0 | 3 | 2 | 0 | 1 | 3 | 5 | 12 | 10 | |
| 01-08 | Klaipėdos Neptūnas-II | 71-85 | 31 | 83.3% 5/6 | 28.6% 2/7 | 50% 1/2 | 9 2/7 | 7 | 4 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 17 | 29 | |
| 01-06 | Klaipėdos Neptūnas-II | 65-83 | 33 | 75% 3/4 | 25% 2/8 | - 0/0 | 6 3/3 | 4 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 6 | 12 | 21 | |
| 12-11 | Klaipėdos Neptūnas-II | 76-79 | 28 | 25% 1/4 | 0% 0/5 | 50% 1/2 | 2 2/0 | 4 | 2 | 2 | 1 | 2 | 4 | 4 | 3 | -1 | |
| 12-09 | Klaipėdos Neptūnas-II | 82-77 | 36 | 62.5% 5/8 | 25% 1/4 | 100% 4/4 | 7 2/5 | 3 | 1 | 2 | 1 | 1 | 2 | 4 | 17 | 22 | |
| 12-04 | Klaipėdos Neptūnas-II | 97-92 | 36 | 66.7% 4/6 | 0% 0/5 | 50% 3/6 | 11 3/8 | 4 | 1 | 3 | 1 | 0 | 4 | 6 | 11 | 17 | |
| 12-02 | Klaipėdos Neptūnas-II | 72-87 | 21 | 20% 1/5 | 42.9% 3/7 | 100% 2/2 | 6 5/1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 4 | 3 | 13 | 9 | |
| 11-30 | Klaipėdos Neptūnas-II | 54-75 | 24 | 25% 2/8 | 0% 0/3 | 100% 2/2 | 6 4/2 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 4 | 2 | 6 | 1 | |
| 11-27 | Klaipėdos Neptūnas-II | 102-81 | 29 | 60% 3/5 | 33.3% 1/3 | 66.7% 2/3 | 1 1/0 | 10 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | 3 | 11 | 20 | |
| 11-25 | Klaipėdos Neptūnas-II | 74-64 | 27 | 100% 2/2 | 0% 0/4 | 100% 2/2 | 1 0/1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 | 1 | 6 | -1 | |
| 11-23 | Klaipėdos Neptūnas-II | 87-55 | 22 | 0% 0/1 | 37.5% 3/8 | 100% 2/2 | 0 0/0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | 11 | 7 | |
| 11-20 | Klaipėdos Neptūnas-II | 62-64 | 28 | 50% 2/4 | 37.5% 3/8 | 50% 3/6 | 5 2/3 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 7 | 16 | 16 | |
| 11-18 | Klaipėdos Neptūnas-II | 87-77 | 31 | 80% 4/5 | 20% 1/5 | 83.3% 5/6 | 5 2/3 | 2 | 2 | 2 | 1 | 0 | 4 | 7 | 16 | 21 | |
| 11-06 | Klaipėdos Neptūnas-II | 89-84 | 28 | 33.3% 1/3 | 25% 2/8 | 75% 3/4 | 5 1/4 | 3 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 7 | 11 | 19 | |
| 11-04 | Klaipėdos Neptūnas-II | 71-68 | 36 | 100% 5/5 | 37.5% 3/8 | 66.7% 6/9 | 10 1/9 | 2 | 1 | 2 | 1 | 0 | 2 | 7 | 25 | 34 | |
| 10-30 | Klaipėdos Neptūnas-II | 64-47 | 29 | 0% 0/4 | 10% 1/10 | 25% 1/4 | 2 1/1 | 4 | 3 | 1 | 0 | 1 | 2 | 6 | 4 | -1 | |
| 10-28 | Klaipėdos Neptūnas-II | 66-91 | 30 | 50% 3/6 | 20% 1/5 | 80% 4/5 | 3 1/2 | 3 | 0 | 3 | 1 | 0 | 5 | 7 | 13 | 11 | |
| 10-23 | Klaipėdos Neptūnas-II | 55-79 | 33 | 33.3% 1/3 | 25% 1/4 | 100% 4/4 | 5 1/4 | 3 | 1 | 3 | 0 | 0 | 4 | 2 | 9 | 8 | |
| 10-21 | Klaipėdos Neptūnas-II | 79-75 | 30 | 28.6% 2/7 | 57.1% 4/7 | 83.3% 5/6 | 7 2/5 | 1 | 1 | 4 | 0 | 0 | 4 | 3 | 21 | 16 |
| Etapas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Reguliarusis sezonas | 29:30 | 49.5% 45/91 | 25.2% 29/115 | 74.4% 61/82 | 4.7 1.8/2.9 | 2.8 | 1.3 | 1.6 | 0.5 | 0.4 | 3.1 | 4.3 | 11.9 | 12.7 | 20 » |
| Reguliarusis sezonas – II etapas | 30:28 | 60% 33/55 | 33.8% 23/68 | 77% 47/61 | 4.9 1.5/3.4 | 2.5 | 1.8 | 1 | 0.4 | 0.2 | 1.8 | 4.3 | 15.2 | 19.3 | 12 » |
| Atkrintamosios varžybos | 30:36 | 33.3% 5/15 | 35.7% 5/14 | 80% 8/10 | 7 3.7/3.3 | 1 | 0.7 | 1.7 | 0.7 | 0 | 3.3 | 3 | 11 | 11.3 | 3 » |
| Kategorija | Reikšmė | Komanda | Varžovas | Data |
|---|---|---|---|---|
| Naudingumas | 34 | Klaipėdos Neptūnas-II | 2021-11-04 | |
| Taškai | 26 | Klaipėdos Neptūnas-II | 2022-02-19 | |
| Atkovoti kamuoliai puolime | 5 | Klaipėdos Neptūnas-II | 2021-01-26 | |
| Atkovoti kamuoliai gynyboje | 9 | Klaipėdos Neptūnas-II | 2021-11-04 | |
| Atkovoti kamuoliai | 11 | Klaipėdos Neptūnas-II | 2021-12-04 | |
| Rezultatyvūs perdavimai | 10 | Klaipėdos Neptūnas-II | 2021-11-27 | |
| Perimti kamuoliai | 5 | Klaipėdos Neptūnas-II | 2022-02-03 | |
| Blokuoti metimai | 3 | Klaipėdos Neptūnas-II | 2020-12-19 | |
| Minutės | 39 | Klaipėdos Neptūnas-II | 2022-02-03 | |
| Dvitaškių pataikė | 7 | Klaipėdos Neptūnas-II | 2022-02-24 | |
| Dvitaškių metė | 10 | Klaipėdos Neptūnas-II | 2022-02-24 | |
| Tritaškių pataikė | 5 | Klaipėdos Neptūnas-II | 2022-02-19 | |
| Tritaškių metė | 12 | Klaipėdos Neptūnas-II | 2022-02-03 | |
| Baudų pataikė | 12 | Klaipėdos Neptūnas-II | 2020-10-29 | |
| Baudų metė | 14 | Klaipėdos Neptūnas-II | 2022-02-17 | |
| Pražangos | 5 | Klaipėdos Neptūnas-II | 2021-10-28 | |
| Išprovokuotas pražangos | 8 | Klaipėdos Neptūnas-II | 2022-02-17 | |
| Prarasti kamuoliai | 5 | Klaipėdos Neptūnas-II | 2018-11-30 | |
| Gauti blokai | 2 | Klaipėdos Neptūnas-II | 2021-01-30 |
Vidurkiai per rungtynes · GP — sužaista
Pažymėkite bent vieną rodiklį.
Šiam sezonui statistikos nėra.