Šio profilio žaidėjas
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 14:36 | 42.9% 27/63 | 29.9% 26/87 | 77.1% 27/35 | 2.5 0.7/1.8 | 0.7 | 0.3 | 0.9 | 0.1 | 0.1 | 2.1 | 0.8 | 4.4 | 2.9 | 36 » |
Su šiuo žaidėju susijusių naujienų nėra.
Nuotraukų galerija tuščia.
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 14:36 | 42.9% 27/63 | 29.9% 26/87 | 77.1% 27/35 | 2.5 0.7/1.8 | 0.7 | 0.3 | 0.9 | 0.1 | 0.1 | 2.1 | 0.8 | 4.4 | 2.9 | 36 » |
| Data | Komanda | Varžovas | Rezultatas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03-09 | Kauno KTU | 74-85 | 15 | 100% 1/1 | 33.3% 1/3 | - 0/0 | 0 0/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 5 | 1 | |
| 03-08 | Kauno KTU | 101-79 | 18 | 66.7% 2/3 | 66.7% 2/3 | - 0/0 | 2 1/1 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 10 | 10 | |
| 02-23 | Kauno KTU | 62-82 | 16 | 50% 1/2 | 0% 0/3 | 100% 2/2 | 4 1/3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 | 5 | |
| 02-22 | Kauno KTU | 90-66 | 11 | - 0/0 | - 0/0 | 100% 2/2 | 3 2/1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 2 | 7 | |
| 02-16 | Kauno KTU | 82-100 | 7 | 50% 1/2 | 0% 0/2 | - 0/0 | 0 0/0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 | 0 | 2 | -5 | |
| 02-15 | Kauno KTU | 91-73 | 6 | 0% 0/1 | 0% 0/1 | - 0/0 | 1 1/0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | -4 | |
| 02-09 | Kauno KTU | 88-72 | 9 | 0% 0/1 | - 0/0 | - 0/0 | 0 0/0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | -4 | |
| 02-08 | Kauno KTU | 76-91 | 13 | 100% 1/1 | 50% 1/2 | - 0/0 | 4 1/3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 5 | 5 | |
| 02-01 | Kauno KTU | 66-76 | 14 | - 0/0 | 33.3% 1/3 | - 0/0 | 3 0/3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | 3 | |
| 01-26 | Kauno KTU | 95-73 | 8 | 100% 1/1 | 60% 3/5 | - 0/0 | 1 0/1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 11 | 8 | |
| 01-25 | Kauno KTU | 77-91 | 8 | 33.3% 1/3 | 0% 0/2 | - 0/0 | 3 2/1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 2 | -1 | |
| 01-19 | Kauno KTU | 97-112 | 9 | - 0/0 | 100% 1/1 | - 0/0 | 1 0/1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 2 | |
| 12-22 | Kauno KTU | 78-80 | 7 | 100% 1/1 | 0% 0/1 | - 0/0 | 2 0/2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 3 | |
| 12-20 | Kauno KTU | 99-102 | 10 | - 0/0 | 0% 0/1 | - 0/0 | 3 0/3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | |
| 12-15 | Kauno KTU | 67-89 | 20 | 0% 0/1 | 40% 2/5 | 33.3% 1/3 | 1 0/1 | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 | 3 | 7 | 2 | |
| 12-14 | Kauno KTU | 71-57 | 1 | - 0/0 | - 0/0 | - 0/0 | 0 0/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 12-08 | Kauno KTU | 74-55 | 9 | - 0/0 | 25% 1/4 | - 0/0 | 3 1/2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | 2 | |
| 12-07 | Kauno KTU | 65-72 | 12 | 0% 0/1 | 25% 1/4 | - 0/0 | 2 0/2 | 2 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 3 | |
| 12-01 | Kauno KTU | 70-66 | 16 | 33.3% 1/3 | 0% 0/3 | - 0/0 | 2 0/2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | -3 | |
| 11-30 | Kauno KTU | 68-77 | 14 | 50% 1/2 | 0% 0/1 | - 0/0 | 1 0/1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | |
| 11-24 | Kauno KTU | 46-59 | 18 | 0% 0/3 | 0% 0/2 | - 0/0 | 6 2/4 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | |
| 11-23 | Kauno KTU | 88-62 | 18 | 0% 0/2 | 14.3% 1/7 | 50% 2/4 | 3 0/3 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 5 | -3 | |
| 11-17 | Kauno KTU | 57-97 | 23 | 40% 2/5 | 0% 0/2 | 100% 2/2 | 4 3/1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 0 | 3 | 3 | 6 | 5 | |
| 11-16 | Kauno KTU | 100-51 | 21 | 50% 1/2 | 25% 1/4 | - 0/0 | 0 0/0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 5 | 1 | 5 | -5 | |
| 11-10 | Kauno KTU | 84-65 | 26 | 25% 1/4 | 20% 1/5 | 100% 2/2 | 1 1/0 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 3 | 1 | 7 | -1 | |
| 11-09 | Kauno KTU | 77-89 | 23 | 75% 3/4 | 20% 1/5 | - 0/0 | 6 1/5 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 9 | 11 | |
| 11-03 | Kauno KTU | 59-82 | 19 | 0% 0/2 | 0% 0/1 | 75% 3/4 | 5 0/5 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 | 3 | 5 | |
| 11-02 | Kauno KTU | 61-81 | 20 | 0% 0/3 | 66.7% 2/3 | 100% 4/4 | 5 2/3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | 2 | 10 | 12 | |
| 10-27 | Kauno KTU | 89-78 | 14 | 100% 1/1 | 66.7% 2/3 | - 0/0 | 2 0/2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 8 | 7 | |
| 10-26 | Kauno KTU | 64-85 | 13 | 50% 1/2 | - 0/0 | 50% 1/2 | 4 2/2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 | 2 | 3 | 2 | |
| 10-20 | Kauno KTU | 85-81 | 20 | 66.7% 2/3 | - 0/0 | - 0/0 | 5 1/4 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | 4 | 4 | |
| 10-19 | Kauno KTU | 99-95 | 21 | 50% 2/4 | 75% 3/4 | 83.3% 5/6 | 3 1/2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 3 | 18 | 16 | |
| 10-13 | Kauno KTU | 83-70 | 13 | - 0/0 | 33.3% 1/3 | - 0/0 | 2 1/1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | -1 | |
| 10-12 | Kauno KTU | 73-67 | 16 | 100% 1/1 | 0% 0/1 | 50% 1/2 | 2 0/2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | 5 | |
| 10-06 | Kauno KTU | 75-67 | 8 | 50% 1/2 | 100% 1/1 | 100% 2/2 | 3 1/2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 7 | 7 | |
| 10-05 | Kauno KTU | 87-61 | 15 | 50% 1/2 | 0% 0/2 | - 0/0 | 2 2/0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 3 |
| Etapas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Reguliarusis sezonas – I etapas | 15:29 | 42.2% 19/45 | 28.1% 16/57 | 79.2% 19/24 | 2.7 0.8/1.9 | 0.7 | 0.3 | 0.9 | 0.2 | 0 | 2.2 | 0.9 | 4.6 | 3.1 | 23 » |
| NKL | 19:59 | 0% 0/3 | 33.3% 2/6 | 57.1% 4/7 | 3 0/3 | 1.5 | 1 | 2.5 | 0 | 0 | 2.5 | 3 | 5 | 3.5 | 2 » |
| Reguliarusis sezonas – II etapas | 11:46 | 53.3% 8/15 | 33.3% 8/24 | 100% 4/4 | 1.9 0.7/1.2 | 0.5 | 0.1 | 0.5 | 0 | 0.1 | 1.9 | 0.4 | 4 | 2.3 | 11 » |
| Kategorija | Reikšmė | Komanda | Varžovas | Data |
|---|---|---|---|---|
| Naudingumas | 16 | Kauno KTU | 2018-10-19 | |
| Taškai | 18 | Kauno KTU | 2018-10-19 | |
| Atkovoti kamuoliai puolime | 3 | Kauno KTU | 2018-11-17 | |
| Atkovoti kamuoliai gynyboje | 5 | Kauno KTU | 2018-11-03 | |
| Atkovoti kamuoliai | 6 | Kauno KTU | 2018-11-09 | |
| Rezultatyvūs perdavimai | 2 | Kauno KTU | 2018-11-09 | |
| Perimti kamuoliai | 2 | Kauno KTU | 2018-12-15 | |
| Blokuoti metimai | 1 | Kauno KTU | 2018-10-05 | |
| Minutės | 26 | Kauno KTU | 2018-11-10 | |
| Dvitaškių pataikė | 3 | Kauno KTU | 2018-11-09 | |
| Dvitaškių metė | 5 | Kauno KTU | 2018-11-17 | |
| Tritaškių pataikė | 3 | Kauno KTU | 2018-10-19 | |
| Tritaškių metė | 7 | Kauno KTU | 2018-11-23 | |
| Baudų pataikė | 5 | Kauno KTU | 2018-10-19 | |
| Baudų metė | 6 | Kauno KTU | 2018-10-19 | |
| Pražangos | 5 | Kauno KTU | 2018-10-20 | |
| Išprovokuotas pražangos | 3 | Kauno KTU | 2018-10-19 | |
| Prarasti kamuoliai | 3 | Kauno KTU | 2018-11-03 | |
| Gauti blokai | 1 | Kauno KTU | 2018-11-10 |
Vidurkiai per rungtynes · GP — sužaista
Pažymėkite bent vieną rodiklį.
Šiam sezonui statistikos nėra.