Skip to main content

URBO-NKL

Kerr
Kriisa

STATISTIKA / 2019/2020
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL25:1544.2%
38/86
39%
48/123
83.9%
52/62
2.4
0.3/2.1
5.70.52.50.20.51.93.614.314.819 »
10 PASKUTINIŲ RUNGTYNIŲ
DataVaržovasMIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFF
03-07 2337.5%
3/8
0%
0/4
-
0/0
0
0/0
21104126-4
03-05 22-
0/0
66.7%
4/6
-
0/0
2
0/2
70100411215
02-29 2866.7%
2/3
40%
4/10
90.9%
10/11
1
0/1
81200162631
02-27 29100%
2/2
50%
5/10
-
0/0
0
0/0
51100301916
02-13 2460%
3/5
16.7%
1/6
-
0/0
2
1/1
7110013913
02-01 2650%
1/2
20%
2/10
100%
4/4
2
0/2
91400241213
01-30 1633.3%
1/3
0%
0/2
-
0/0
2
0/2
302203121
01-25 2350%
4/8
25%
1/4
100%
3/3
1
0/1
4140222147
01-18 2666.7%
2/3
28.6%
2/7
66.7%
4/6
3
0/3
40400231410
01-16 1450%
1/2
50%
2/4
100%
4/4
2
0/2
60100031219
APIE
Nėra duomenų apie žaidėją.
NAUJIENOS

Su šiuo žaidėju susijusių naujienų nėra.

FOTOGALERIJA

Nuotraukų galerija tuščia.

STATISTIKA / 2019/2020
MIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
NKL25:1544.2%
38/86
39%
48/123
83.9%
52/62
2.4
0.3/2.1
5.70.52.50.20.51.93.614.314.819 »
STATISTIKA: RUNGTYNĖS
Sezonai: 19/20
DataKomandaVaržovasRezultatasMIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFF
03-07 Kauno Žalgiris-2 96-782337.5%
3/8
0%
0/4
-
0/0
0
0/0
21104126-4
03-05 Kauno Žalgiris-2 86-7422-
0/0
66.7%
4/6
-
0/0
2
0/2
70100411215
02-29 Kauno Žalgiris-2 92-872866.7%
2/3
40%
4/10
90.9%
10/11
1
0/1
81200162631
02-27 Kauno Žalgiris-2 93-8929100%
2/2
50%
5/10
-
0/0
0
0/0
51100301916
02-13 Kauno Žalgiris-2 88-722460%
3/5
16.7%
1/6
-
0/0
2
1/1
7110013913
02-01 Kauno Žalgiris-2 74-892650%
1/2
20%
2/10
100%
4/4
2
0/2
91400241213
01-30 Kauno Žalgiris-2 64-861633.3%
1/3
0%
0/2
-
0/0
2
0/2
302203121
01-25 Kauno Žalgiris-2 87-782350%
4/8
25%
1/4
100%
3/3
1
0/1
4140222147
01-18 Kauno Žalgiris-2 89-832666.7%
2/3
28.6%
2/7
66.7%
4/6
3
0/3
40400231410
01-16 Kauno Žalgiris-2 98-621450%
1/2
50%
2/4
100%
4/4
2
0/2
60100031219
11-02 Kauno Žalgiris-2 89-862833.3%
2/6
83.3%
5/6
100%
3/3
3
0/3
70101252228
10-31 Kauno Žalgiris-2 92-622250%
2/4
33.3%
1/3
100%
2/2
2
0/2
206003494
10-26 Kauno Žalgiris-2 68-613114.3%
1/7
54.5%
6/11
100%
3/3
3
0/3
51500152320
10-24 Kauno Žalgiris-2 84-831950%
3/6
33.3%
1/3
-
0/0
2
0/2
10040013914
10-17 Kauno Žalgiris-2 94-923341.7%
5/12
33.3%
4/12
80%
4/5
4
1/3
90302472621
10-12 Kauno Žalgiris-2 80-773716.7%
1/6
25%
2/8
66.7%
4/6
5
1/4
52400251210
10-10 Kauno Žalgiris-2 67-762533.3%
1/3
33.3%
1/3
50%
1/2
3
2/1
6021002611
10-05 Kauno Žalgiris-2 89-933033.3%
1/3
44.4%
4/9
75%
9/12
7
1/6
61100382331
10-03 Kauno Žalgiris-2 100-7117100%
3/3
60%
3/5
100%
1/1
1
0/1
40100151622
STATISTIKA: DETALI
EtapasMIN2P M/A3P M/AFT M/AREBASSTTOBSRBSPFRFPTSEFFGM
Reguliarusis sezonas – I etapas25:5840%
22/55
43.7%
31/71
79.5%
35/44
3.2
0.5/2.7
5.80.42.90.10.31.74.515.617.311 »
Reguliarusis sezonas – II etapas24:1551.6%
16/31
32.7%
17/52
94.4%
17/18
1.3
0.1/1.1
5.60.820.30.82.12.412.511.58 »
REKORDAI
KategorijaReikšmėKomandaVaržovasData
Naudingumas31 Kauno Žalgiris-2 2019-10-05
Taškai26 Kauno Žalgiris-2 2019-10-17
Atkovoti kamuoliai puolime3 Kauno Žalgiris-2 2018-12-01
Atkovoti kamuoliai gynyboje6 Kauno Žalgiris-2 2019-10-05
Atkovoti kamuoliai7 Kauno Žalgiris-2 2018-12-01
Rezultatyvūs perdavimai10 Kauno Žalgiris-2 2019-10-24
Perimti kamuoliai5 Kauno Žalgiris-2 2019-01-25
Blokuoti metimai2 Kauno Žalgiris-2 2020-01-30
Minutės37 Kauno Žalgiris-2 2019-10-12
Dvitaškių pataikė5 Kauno Žalgiris-2 2019-10-17
Dvitaškių metė12 Kauno Žalgiris-2 2019-10-17
Tritaškių pataikė6 Kauno Žalgiris-2 2019-10-26
Tritaškių metė12 Kauno Žalgiris-2 2019-03-08
Baudų pataikė10 Kauno Žalgiris-2 2020-02-29
Baudų metė12 Kauno Žalgiris-2 2019-10-05
Pražangos5 Kauno Žalgiris-2 2018-11-30
Išprovokuotas pražangos8 Kauno Žalgiris-2 2019-10-05
Prarasti kamuoliai8 Kauno Žalgiris-2 2019-03-16
Gauti blokai4 Kauno Žalgiris-2 2020-03-07
PALYGINIMAS

Palyginti žaidėją

2019/2020 sezonas

Vidurkiai per rungtynes · GP — sužaista

Rodikliai
Pasirinkite komandą ir žaidėją.