Šio profilio žaidėjas
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 30:43 | 52.1% 162/311 | 40.9% 47/115 | 79.7% 51/64 | 5 1.4/3.5 | 2 | 1 | 1.2 | 0.3 | 0.2 | 1.6 | 1.9 | 13.2 | 14.4 | 39 » |
Su šiuo žaidėju susijusių naujienų nėra.
Nuotraukų galerija tuščia.
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 30:43 | 52.1% 162/311 | 40.9% 47/115 | 79.7% 51/64 | 5 1.4/3.5 | 2 | 1 | 1.2 | 0.3 | 0.2 | 1.6 | 1.9 | 13.2 | 14.4 | 39 » |
| Data | Komanda | Varžovas | Rezultatas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03-14 | Ukmergės Stekas | 103-107 | 39 | 53.8% 7/13 | 50% 4/8 | 100% 2/2 | 11 6/5 | 2 | 1 | 2 | 0 | 2 | 0 | 4 | 28 | 32 | |
| 03-12 | Ukmergės Stekas | 101-92 | 26 | 71.4% 10/14 | 0% 0/4 | 33.3% 1/3 | 8 6/2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 5 | 21 | 24 | |
| 03-07 | Ukmergės Stekas | 94-97 | 39 | 50% 7/14 | 100% 1/1 | 66.7% 2/3 | 12 6/6 | 5 | 2 | 3 | 0 | 1 | 3 | 2 | 19 | 25 | |
| 03-05 | Ukmergės Stekas | 83-87 | 28 | 50% 3/6 | 33.3% 1/3 | - 0/0 | 4 0/4 | 2 | 3 | 2 | 1 | 0 | 3 | 0 | 9 | 9 | |
| 03-03 | Ukmergės Stekas | 79-87 | 21 | 20% 1/5 | 66.7% 2/3 | 50% 1/2 | 5 1/4 | 4 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 2 | 9 | 10 | |
| 02-26 | Ukmergės Stekas | 98-82 | 34 | 45.5% 5/11 | 0% 0/1 | - 0/0 | 5 0/5 | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 10 | 12 | |
| 02-21 | Ukmergės Stekas | 80-94 | 31 | 30% 3/10 | 66.7% 4/6 | 100% 2/2 | 5 0/5 | 0 | 4 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 20 | 15 | |
| 02-10 | Ukmergės Stekas | 70-81 | 24 | 14.3% 1/7 | 50% 1/2 | - 0/0 | 2 1/1 | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 1 | 5 | 1 | |
| 02-07 | Ukmergės Stekas | 62-80 | 30 | 25% 2/8 | 0% 0/1 | 100% 4/4 | 7 1/6 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 8 | 10 | |
| 02-05 | Ukmergės Stekas | 62-83 | 30 | 66.7% 4/6 | 60% 3/5 | 100% 3/3 | 1 0/1 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 4 | 20 | 19 | |
| 01-29 | Ukmergės Stekas | 78-63 | 26 | 50% 3/6 | 0% 0/2 | 50% 1/2 | 11 2/9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 7 | 13 | |
| 01-27 | Ukmergės Stekas | 71-88 | 31 | 33.3% 2/6 | 33.3% 1/3 | - 0/0 | 4 0/4 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 7 | 8 | |
| 01-24 | Ukmergės Stekas | 85-90 | 40 | 33.3% 1/3 | 25% 1/4 | - 0/0 | 6 2/4 | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 3 | 2 | 5 | 14 | |
| 01-22 | Ukmergės Stekas | 94-91 | 43 | 69.2% 9/13 | - 0/0 | 50% 2/4 | 7 0/7 | 4 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | 4 | 20 | 29 | |
| 01-17 | Ukmergės Stekas | 54-91 | 21 | 50% 3/6 | - 0/0 | 0% 0/1 | 2 0/2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 6 | 9 | |
| 01-15 | Ukmergės Stekas | 113-79 | 26 | 40% 2/5 | 0% 0/2 | - 0/0 | 2 1/1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 3 | 4 | 2 | |
| 01-11 | Ukmergės Stekas | 81-84 | 36 | 76.9% 10/13 | 100% 3/3 | 75% 3/4 | 5 1/4 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 3 | 3 | 32 | 33 | |
| 01-08 | Ukmergės Stekas | 99-83 | 31 | 77.8% 7/9 | 50% 3/6 | 100% 2/2 | 6 0/6 | 4 | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | 3 | 25 | 29 | |
| 01-03 | Ukmergės Stekas | 64-71 | 25 | 44.4% 4/9 | 0% 0/2 | - 0/0 | 4 2/2 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 8 | 3 | |
| 12-22 | Ukmergės Stekas | 111-103 | 35 | 57.1% 4/7 | 33.3% 1/3 | - 0/0 | 5 1/4 | 4 | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 1 | 11 | 15 | |
| 12-20 | Ukmergės Stekas | 79-74 | 28 | 50% 3/6 | 0% 0/2 | - 0/0 | 3 1/2 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | 1 | 6 | 6 | |
| 12-13 | Ukmergės Stekas | 92-93 | 41 | 40% 4/10 | 80% 4/5 | 100% 2/2 | 7 2/5 | 4 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 3 | 22 | 29 | |
| 12-11 | Ukmergės Stekas | 88-93 | 34 | 62.5% 5/8 | 33.3% 1/3 | - 0/0 | 2 2/0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 13 | 10 | |
| 12-06 | Ukmergės Stekas | 80-79 | 28 | 70% 7/10 | - 0/0 | - 0/0 | 6 2/4 | 2 | 0 | 2 | 1 | 0 | 3 | 0 | 14 | 15 | |
| 11-27 | Ukmergės Stekas | 93-83 | 30 | 37.5% 3/8 | 66.7% 2/3 | - 0/0 | 6 2/4 | 3 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 12 | 13 | |
| 11-22 | Ukmergės Stekas | 88-74 | 28 | 70% 7/10 | 0% 0/2 | 100% 2/2 | 5 1/4 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 2 | 16 | 17 | |
| 11-20 | Ukmergės Stekas | 98-88 | 24 | 45.5% 5/11 | 50% 1/2 | 100% 2/2 | 2 1/1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 15 | 12 | |
| 11-15 | Ukmergės Stekas | 80-77 | 31 | 20% 1/5 | 75% 3/4 | - 0/0 | 3 1/2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 11 | 9 | |
| 11-13 | Ukmergės Stekas | 74-82 | 30 | 25% 1/4 | 20% 1/5 | 100% 2/2 | 4 2/2 | 3 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 1 | 7 | 5 | |
| 11-08 | Ukmergės Stekas | 74-94 | 34 | 50% 4/8 | 66.7% 2/3 | 100% 6/6 | 4 1/3 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 20 | 24 | |
| 11-06 | Ukmergės Stekas | 85-81 | 35 | 85.7% 6/7 | 0% 0/1 | 71.4% 5/7 | 8 3/5 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 4 | 17 | 26 | |
| 10-30 | Ukmergės Stekas | 116-84 | 25 | 33.3% 2/6 | 0% 0/1 | 50% 1/2 | 3 0/3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 3 | 2 | 5 | 3 | |
| 10-25 | Ukmergės Stekas | 89-87 | 28 | 66.7% 2/3 | 33.3% 1/3 | - 0/0 | 2 1/1 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 7 | 6 | |
| 10-23 | Ukmergės Stekas | 98-90 | 28 | 66.7% 4/6 | 25% 1/4 | 100% 2/2 | 6 2/4 | 3 | 3 | 2 | 0 | 0 | 3 | 1 | 13 | 16 | |
| 10-18 | Ukmergės Stekas | 88-82 | 32 | 55.6% 5/9 | 50% 2/4 | 80% 4/5 | 6 2/4 | 3 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 4 | 20 | 26 | |
| 10-16 | Ukmergės Stekas | 105-94 | 24 | 42.9% 3/7 | 50% 2/4 | - 0/0 | 2 1/1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 12 | 8 | |
| 10-11 | Ukmergės Stekas | 70-91 | 31 | 50% 4/8 | 33.3% 1/3 | 100% 2/2 | 8 2/6 | 0 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 13 | 20 | |
| 10-09 | Ukmergės Stekas | 81-66 | 28 | 50% 5/10 | 33.3% 1/3 | - 0/0 | 2 0/2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | 1 | 13 | 6 | |
| 10-02 | Ukmergės Stekas | 72-94 | 20 | 75% 3/4 | 0% 0/4 | - 0/0 | 3 0/3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | 6 | 0 |
| Etapas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Reguliarusis sezonas | 30:30 | 52.9% 126/238 | 39.3% 35/89 | 82.7% 43/52 | 4.5 1.2/3.3 | 1.9 | 0.9 | 1 | 0.3 | 0.2 | 1.7 | 1.8 | 12.5 | 13.6 | 32 » |
| Reguliarusis sezonas – II etapas | 31:42 | 49.3% 36/73 | 46.2% 12/26 | 66.7% 8/12 | 7.1 2.7/4.4 | 2.4 | 1.7 | 2.1 | 0.1 | 0.4 | 1.6 | 2.1 | 16.6 | 18.1 | 7 » |
| Kategorija | Reikšmė | Komanda | Varžovas | Data |
|---|---|---|---|---|
| Naudingumas | 36 | Kauno r. Omega-Tauras-LSU | 2025-01-16 | |
| Taškai | 36 | Kauno r. Omega-Tauras-LSU | 2024-11-09 | |
| Atkovoti kamuoliai puolime | 6 | Ukmergės Stekas | 2026-03-07 | |
| Atkovoti kamuoliai gynyboje | 11 | Mažeikių M Basket | 2021-10-14 | |
| Atkovoti kamuoliai | 14 | Mažeikių M Basket | 2021-10-14 | |
| Rezultatyvūs perdavimai | 7 | Ukmergės Stekas | 2026-01-24 | |
| Perimti kamuoliai | 4 | Mažeikių M Basket | 2022-02-17 | |
| Blokuoti metimai | 2 | Vilniaus Rytas-2 | 2021-01-19 | |
| Minutės | 43 | Ukmergės Stekas | 2026-01-22 | |
| Dvitaškių pataikė | 11 | Kauno r. Omega-Tauras-LSU | 2024-10-26 | |
| Dvitaškių metė | 20 | Kauno r. Omega-Tauras-LSU | 2024-11-14 | |
| Tritaškių pataikė | 5 | Mažeikių M Basket | 2021-10-16 | |
| Tritaškių metė | 10 | Mažeikių M Basket | 2021-10-16 | |
| Baudų pataikė | 6 | Ukmergės Stekas | 2025-11-08 | |
| Baudų metė | 7 | Ukmergės Stekas | 2025-11-06 | |
| Pražangos | 5 | Mažeikių M Basket | 2021-11-20 | |
| Išprovokuotas pražangos | 6 | Kauno r. Omega-Tauras-LSU | 2024-10-05 | |
| Prarasti kamuoliai | 5 | Mažeikių M Basket | 2021-11-27 | |
| Gauti blokai | 3 | Kauno r. Omega-Tauras-LSU | 2024-11-14 |
Vidurkiai per rungtynes · GP — sužaista
Pažymėkite bent vieną rodiklį.
Šiam sezonui statistikos nėra.