Šio profilio žaidėjas
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 09:57 | 40.8% 20/49 | 14.3% 2/14 | 68.4% 13/19 | 2.1 0.9/1.2 | 0.4 | 0.4 | 0.4 | 0.1 | 0.1 | 1.2 | 0.7 | 2.5 | 2.5 | 24 » |
Su šiuo žaidėju susijusių naujienų nėra.
Nuotraukų galerija tuščia.
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 09:57 | 40.8% 20/49 | 14.3% 2/14 | 68.4% 13/19 | 2.1 0.9/1.2 | 0.4 | 0.4 | 0.4 | 0.1 | 0.1 | 1.2 | 0.7 | 2.5 | 2.5 | 24 » |
| Data | Komanda | Varžovas | Rezultatas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03-01 | Alytaus Alytus | 72-91 | 27 | 57.1% 4/7 | 33.3% 1/3 | 100% 4/4 | 8 5/3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | 2 | 15 | 19 | |
| 02-27 | Alytaus Alytus | 105-96 | 19 | 33.3% 1/3 | 50% 1/2 | 66.7% 2/3 | 2 1/1 | 1 | 3 | 0 | 0 | 0 | 4 | 3 | 7 | 8 | |
| 02-22 | Alytaus Alytus | 77-107 | 2 | - 0/0 | - 0/0 | - 0/0 | 1 1/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | |
| 02-20 | Alytaus Alytus | 105-72 | 9 | 40% 2/5 | 0% 0/1 | - 0/0 | 4 4/0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 4 | 7 | |
| 02-13 | Alytaus Alytus | 111-78 | 18 | 33.3% 1/3 | - 0/0 | - 0/0 | 7 1/6 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 8 | |
| 02-08 | Alytaus Alytus | 109-60 | 18 | 25% 1/4 | 0% 0/1 | 50% 1/2 | 3 1/2 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | -1 | |
| 02-06 | Alytaus Alytus | 75-103 | 18 | 100% 3/3 | 0% 0/3 | 50% 2/4 | 5 2/3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 8 | 10 | |
| 02-01 | Alytaus Alytus | 84-82 | 8 | 0% 0/1 | - 0/0 | - 0/0 | 1 0/1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | |
| 01-18 | Alytaus Alytus | 83-90 | 3 | - 0/0 | - 0/0 | - 0/0 | 1 0/1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | |
| 01-09 | Alytaus Alytus | 80-53 | 5 | - 0/0 | - 0/0 | - 0/0 | 0 0/0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 | |
| 01-04 | Alytaus Alytus | 75-88 | 2 | - 0/0 | - 0/0 | - 0/0 | 0 0/0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 | |
| 12-21 | Alytaus Alytus | 107-58 | 6 | 0% 0/1 | 0% 0/1 | - 0/0 | 1 1/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 4 | 0 | 0 | -6 | |
| 12-19 | Alytaus Alytus | 76-83 | 8 | 0% 0/2 | - 0/0 | - 0/0 | 3 1/2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | -2 | |
| 12-17 | Alytaus Alytus | 68-76 | 21 | 42.9% 3/7 | - 0/0 | - 0/0 | 3 2/1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3 | 1 | 6 | 5 | |
| 12-14 | Alytaus Alytus | 108-91 | 12 | 66.7% 2/3 | - 0/0 | 75% 3/4 | 3 0/3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | 7 | 10 | |
| 12-12 | Alytaus Alytus | 100-96 | 4 | - 0/0 | - 0/0 | - 0/0 | 1 0/1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | |
| 12-05 | Alytaus Alytus | 88-113 | 6 | 0% 0/1 | - 0/0 | - 0/0 | 2 1/1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | -1 | |
| 11-02 | Alytaus Alytus | 92-64 | 7 | 50% 2/4 | - 0/0 | - 0/0 | 1 1/0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 2 | |
| 10-24 | Alytaus Alytus | 101-71 | 8 | 0% 0/1 | 0% 0/1 | - 0/0 | 0 0/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | -3 | |
| 10-19 | Alytaus Alytus | 77-109 | 4 | - 0/0 | - 0/0 | - 0/0 | 0 0/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 10-12 | Alytaus Alytus | 78-68 | 5 | 0% 0/1 | 0% 0/2 | - 0/0 | 0 0/0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -4 | |
| 10-10 | Alytaus Alytus | 74-97 | 9 | - 0/0 | - 0/0 | 50% 1/2 | 2 0/2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 3 | 1 | 4 | |
| 10-05 | Alytaus Alytus | 75-73 | 1 | - 0/0 | - 0/0 | - 0/0 | 0 0/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 10-03 | Alytaus Alytus | 75-83 | 9 | 33.3% 1/3 | - 0/0 | - 0/0 | 2 1/1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 |
| Etapas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Reguliarusis sezonas | 07:26 | 33.3% 8/24 | 0% 0/4 | 66.7% 4/6 | 1.2 0.4/0.8 | 0.2 | 0.2 | 0.4 | 0.1 | 0.1 | 1.1 | 0.5 | 1.2 | 0.5 | 17 » |
| Reguliarusis sezonas – II etapas | 16:04 | 48% 12/25 | 20% 2/10 | 69.2% 9/13 | 4.3 2.1/2.1 | 0.7 | 0.9 | 0.4 | 0.1 | 0 | 1.4 | 1.3 | 5.6 | 7.4 | 7 » |
| Kategorija | Reikšmė | Komanda | Varžovas | Data |
|---|---|---|---|---|
| Naudingumas | 19 | Alytaus Alytus | 2025-03-01 | |
| Taškai | 15 | Alytaus Alytus | 2025-03-01 | |
| Atkovoti kamuoliai puolime | 5 | Alytaus Alytus | 2025-03-01 | |
| Atkovoti kamuoliai gynyboje | 6 | Alytaus Alytus | 2025-02-13 | |
| Atkovoti kamuoliai | 8 | Alytaus Alytus | 2025-03-01 | |
| Rezultatyvūs perdavimai | 1 | Alytaus Alytus | 2024-10-03 | |
| Perimti kamuoliai | 3 | Alytaus Alytus | 2025-02-27 | |
| Blokuoti metimai | 1 | Alytaus Alytus | 2024-12-17 | |
| Minutės | 27 | Alytaus Alytus | 2025-03-01 | |
| Dvitaškių pataikė | 4 | Alytaus Alytus | 2025-03-01 | |
| Dvitaškių metė | 7 | Alytaus Alytus | 2024-12-17 | |
| Tritaškių pataikė | 1 | Alytaus Alytus | 2025-02-27 | |
| Tritaškių metė | 3 | Alytaus Alytus | 2025-02-06 | |
| Baudų pataikė | 4 | Alytaus Alytus | 2025-03-01 | |
| Baudų metė | 4 | Alytaus Alytus | 2024-12-14 | |
| Pražangos | 4 | Alytaus Alytus | 2024-12-21 | |
| Išprovokuotas pražangos | 3 | Alytaus Alytus | 2024-10-10 | |
| Prarasti kamuoliai | 2 | Alytaus Alytus | 2025-02-08 | |
| Gauti blokai | 1 | Alytaus Alytus | 2024-12-05 |
Vidurkiai per rungtynes · GP — sužaista
Pažymėkite bent vieną rodiklį.
Šiam sezonui statistikos nėra.