Šio profilio žaidėjas
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 22:57 | 44.6% 87/195 | 32.3% 21/65 | 77.6% 90/116 | 3.8 0.7/3.1 | 4.2 | 1.8 | 2.5 | 0.2 | 0.5 | 2.5 | 3.4 | 8.8 | 12 | 37 » |
| Data | Varžovas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04-14 | . | 28 | 28.6% 2/7 | 25% 1/4 | 50% 2/4 | 5 0/5 | 4 | 2 | 4 | 1 | 1 | 3 | 4 | 9 | 7 |
| 04-13 | . | 26 | 25% 2/8 | 33.3% 1/3 | - 0/0 | 3 1/2 | 6 | 2 | 0 | 0 | 0 | 5 | 1 | 7 | 6 |
| 03-29 | 15 | 20% 1/5 | 0% 0/1 | - 0/0 | 2 0/2 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 3 | |
| 03-27 | 28 | 20% 1/5 | - 0/0 | 100% 4/4 | 6 1/5 | 13 | 1 | 3 | 3 | 4 | 3 | 4 | 6 | 19 | |
| 03-24 | . | 24 | 33.3% 1/3 | - 0/0 | 85.7% 6/7 | 5 0/5 | 6 | 4 | 0 | 0 | 0 | 3 | 6 | 8 | 23 |
| 03-03 | 24 | 12.5% 1/8 | 50% 2/4 | 100% 7/7 | 4 2/2 | 3 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 5 | 15 | 15 | |
| 03-02 | 25 | 83.3% 5/6 | 50% 1/2 | 66.7% 4/6 | 2 0/2 | 6 | 3 | 2 | 0 | 0 | 3 | 6 | 17 | 25 | |
| 02-24 | 29 | 50% 5/10 | - 0/0 | 50% 2/4 | 5 2/3 | 5 | 2 | 3 | 0 | 1 | 3 | 2 | 12 | 12 | |
| 02-23 | 28 | 50% 5/10 | 33.3% 1/3 | 80% 4/5 | 4 1/3 | 4 | 4 | 2 | 0 | 0 | 3 | 6 | 17 | 22 | |
| 02-10 | 20 | 62.5% 5/8 | - 0/0 | 50% 1/2 | 3 1/2 | 0 | 1 | 3 | 0 | 1 | 3 | 2 | 11 | 6 |
Su šiuo žaidėju susijusių naujienų nėra.
Nuotraukų galerija tuščia.
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 22:57 | 44.6% 87/195 | 32.3% 21/65 | 77.6% 90/116 | 3.8 0.7/3.1 | 4.2 | 1.8 | 2.5 | 0.2 | 0.5 | 2.5 | 3.4 | 8.8 | 12 | 37 » |
| Data | Komanda | Varžovas | Rezultatas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04-14 | Šakių Vytis-VDU | . | 90-76 | 28 | 28.6% 2/7 | 25% 1/4 | 50% 2/4 | 5 0/5 | 4 | 2 | 4 | 1 | 1 | 3 | 4 | 9 | 7 |
| 04-13 | Šakių Vytis-VDU | . | 77-82 | 26 | 25% 2/8 | 33.3% 1/3 | - 0/0 | 3 1/2 | 6 | 2 | 0 | 0 | 0 | 5 | 1 | 7 | 6 |
| 03-29 | Šakių Vytis-VDU | 95-52 | 15 | 20% 1/5 | 0% 0/1 | - 0/0 | 2 0/2 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 3 | |
| 03-27 | Šakių Vytis-VDU | 87-104 | 28 | 20% 1/5 | - 0/0 | 100% 4/4 | 6 1/5 | 13 | 1 | 3 | 3 | 4 | 3 | 4 | 6 | 19 | |
| 03-24 | Šakių Vytis-VDU | . | 97-62 | 24 | 33.3% 1/3 | - 0/0 | 85.7% 6/7 | 5 0/5 | 6 | 4 | 0 | 0 | 0 | 3 | 6 | 8 | 23 |
| 03-03 | Šakių Vytis-VDU | 95-79 | 24 | 12.5% 1/8 | 50% 2/4 | 100% 7/7 | 4 2/2 | 3 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 5 | 15 | 15 | |
| 03-02 | Šakių Vytis-VDU | 82-99 | 25 | 83.3% 5/6 | 50% 1/2 | 66.7% 4/6 | 2 0/2 | 6 | 3 | 2 | 0 | 0 | 3 | 6 | 17 | 25 | |
| 02-24 | Šakių Vytis-VDU | 92-73 | 29 | 50% 5/10 | - 0/0 | 50% 2/4 | 5 2/3 | 5 | 2 | 3 | 0 | 1 | 3 | 2 | 12 | 12 | |
| 02-23 | Šakių Vytis-VDU | 84-96 | 28 | 50% 5/10 | 33.3% 1/3 | 80% 4/5 | 4 1/3 | 4 | 4 | 2 | 0 | 0 | 3 | 6 | 17 | 22 | |
| 02-10 | Šakių Vytis-VDU | 75-102 | 20 | 62.5% 5/8 | - 0/0 | 50% 1/2 | 3 1/2 | 0 | 1 | 3 | 0 | 1 | 3 | 2 | 11 | 6 | |
| 02-09 | Šakių Vytis-VDU | 96-65 | 19 | 100% 4/4 | 0% 0/1 | - 0/0 | 2 0/2 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 2 | 3 | 8 | 10 | |
| 01-26 | Šakių Vytis-VDU | 71-74 | 26 | 60% 3/5 | 25% 1/4 | 100% 4/4 | 4 2/2 | 3 | 2 | 4 | 0 | 1 | 4 | 5 | 13 | 13 | |
| 01-20 | Šakių Vytis-VDU | 77-79 | 26 | 33.3% 1/3 | 33.3% 1/3 | 100% 6/6 | 3 0/3 | 1 | 2 | 5 | 0 | 1 | 2 | 5 | 11 | 10 | |
| 01-19 | Šakių Vytis-VDU | 98-82 | 27 | 66.7% 2/3 | 33.3% 1/3 | 100% 2/2 | 2 0/2 | 4 | 2 | 3 | 0 | 0 | 4 | 5 | 9 | 12 | |
| 01-06 | Šakių Vytis-VDU | 102-62 | 20 | 50% 3/6 | - 0/0 | 50% 3/6 | 5 1/4 | 6 | 2 | 3 | 0 | 0 | 1 | 6 | 9 | 18 | |
| 01-04 | Šakių Vytis-VDU | 74-101 | 27 | 83.3% 5/6 | 25% 1/4 | - 0/0 | 2 0/2 | 8 | 2 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 13 | 16 | |
| 12-30 | Šakių Vytis-VDU | 99-65 | 24 | 83.3% 5/6 | - 0/0 | - 0/0 | 5 0/5 | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 3 | 0 | 10 | 17 | |
| 12-29 | Šakių Vytis-VDU | 57-86 | 23 | 25% 1/4 | 100% 1/1 | 83.3% 5/6 | 7 1/6 | 9 | 3 | 4 | 0 | 0 | 3 | 4 | 10 | 22 | |
| 12-16 | Šakių Vytis-VDU | 81-68 | 25 | 0% 0/5 | 20% 1/5 | 50% 2/4 | 2 1/1 | 6 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 | 3 | 5 | 0 | |
| 12-15 | Šakių Vytis-VDU | 74-91 | 36 | 25% 1/4 | 100% 2/2 | 50% 1/2 | 8 3/5 | 10 | 5 | 7 | 2 | 0 | 2 | 8 | 9 | 29 | |
| 12-09 | Šakių Vytis-VDU | 84-86 | 32 | 77.8% 7/9 | 100% 1/1 | 72.7% 8/11 | 4 1/3 | 6 | 3 | 3 | 1 | 0 | 3 | 11 | 25 | 39 | |
| 12-08 | Šakių Vytis-VDU | 91-73 | 23 | 60% 3/5 | 100% 1/1 | 100% 2/2 | 3 0/3 | 7 | 2 | 3 | 0 | 1 | 1 | 6 | 11 | 22 | |
| 12-02 | Šakių Vytis-VDU | 89-72 | 5 | 0% 0/1 | 100% 1/1 | - 0/0 | 1 0/1 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 3 | |
| 12-01 | Šakių Vytis-VDU | 84-91 | 17 | 25% 1/4 | - 0/0 | - 0/0 | 2 0/2 | 5 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 | 2 | 2 | |
| 11-17 | Šakių Vytis-VDU | 96-72 | 17 | 50% 1/2 | 33.3% 1/3 | 100% 2/2 | 2 0/2 | 0 | 2 | 4 | 0 | 0 | 2 | 2 | 7 | 4 | |
| 11-11 | Šakių Vytis-VDU | 76-85 | 16 | 0% 0/4 | 0% 0/2 | - 0/0 | 1 0/1 | 2 | 0 | 4 | 0 | 1 | 2 | 1 | 0 | -9 | |
| 11-10 | Šakių Vytis-VDU | 84-68 | 22 | 50% 2/4 | - 0/0 | 80% 4/5 | 3 1/2 | 7 | 6 | 1 | 0 | 0 | 2 | 3 | 8 | 21 | |
| 11-04 | Šakių Vytis-VDU | 81-90 | 29 | 0% 0/5 | 50% 1/2 | 100% 1/1 | 4 1/3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | 4 | 3 | |
| 11-03 | Šakių Vytis-VDU | 67-87 | 18 | 0% 0/2 | 0% 0/1 | 50% 1/2 | 4 0/4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 3 | 1 | 3 | |
| 10-28 | Šakių Vytis-VDU | 51-76 | 22 | 57.1% 4/7 | 0% 0/2 | 66.7% 2/3 | 10 4/6 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 10 | 14 | |
| 10-27 | Šakių Vytis-VDU | 84-69 | 21 | 50% 1/2 | 0% 0/1 | 50% 2/4 | 2 0/2 | 3 | 2 | 5 | 0 | 0 | 4 | 4 | 4 | 2 | |
| 10-21 | Šakių Vytis-VDU | 52-84 | 24 | 40% 2/5 | 0% 0/3 | 100% 2/2 | 7 1/6 | 3 | 3 | 2 | 1 | 0 | 2 | 2 | 6 | 12 | |
| 10-20 | Šakių Vytis-VDU | 114-59 | 16 | 66.7% 2/3 | 0% 0/1 | 100% 4/4 | 5 1/4 | 2 | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 3 | 8 | 16 | |
| 10-14 | Šakių Vytis-VDU | 77-92 | 20 | 75% 3/4 | 100% 1/1 | 66.7% 4/6 | 4 0/4 | 4 | 1 | 4 | 1 | 0 | 4 | 5 | 13 | 17 | |
| 10-13 | Šakių Vytis-VDU | 82-84 | 17 | 33.3% 2/6 | 0% 0/3 | 100% 2/2 | 3 0/3 | 1 | 0 | 3 | 0 | 2 | 1 | 3 | 6 | 0 | |
| 10-07 | Šakių Vytis-VDU | 67-106 | 17 | 44.4% 4/9 | - 0/0 | 100% 1/1 | 2 1/1 | 1 | 0 | 4 | 0 | 2 | 2 | 1 | 9 | 0 | |
| 10-06 | Šakių Vytis-VDU | 100-62 | 20 | 28.6% 2/7 | 33.3% 1/3 | 100% 2/2 | 6 1/5 | 4 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 9 | 11 |
| Etapas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Reguliarusis sezonas | 22:44 | 47.9% 80/167 | 33.3% 19/57 | 77.2% 78/101 | 3.8 0.8/3 | 3.9 | 1.8 | 2.7 | 0.2 | 0.5 | 2.4 | 3.5 | 9.2 | 12.1 | 32 » |
| Atkrintamosios varžybos | 24:22 | 25% 7/28 | 25% 2/8 | 80% 12/15 | 4.2 0.4/3.8 | 6.4 | 2.2 | 1.4 | 0.8 | 1 | 3 | 3 | 6.4 | 11.6 | 5 » |
| Kategorija | Reikšmė | Komanda | Varžovas | Data |
|---|---|---|---|---|
| Naudingumas | 39 | Šakių Vytis-VDU | 2017-12-09 | |
| Taškai | 26 | Šilutės Šilutė-PDS.lt | 2016-11-18 | |
| Atkovoti kamuoliai puolime | 4 | Šilutės Šilutė-PDS.lt | 2016-11-18 | |
| Atkovoti kamuoliai gynyboje | 10 | Šilutės Šilutė-PDS.lt | 2017-01-27 | |
| Atkovoti kamuoliai | 11 | Šilutės Šilutė-PDS.lt | 2017-01-27 | |
| Rezultatyvūs perdavimai | 13 | Šakių Vytis-VDU | 2018-03-27 | |
| Perimti kamuoliai | 7 | Šilutės Šilutė-PDS.lt | 2016-10-22 | |
| Blokuoti metimai | 3 | Šakių Vytis-VDU | 2018-03-27 | |
| Minutės | 39 | Šilutės Šilutė-PDS.lt | 2017-03-21 | |
| Dvitaškių pataikė | 8 | Šilutės Šilutė-PDS.lt | 2016-11-19 | |
| Dvitaškių metė | 12 | Šilutės Šilutė-PDS.lt | 2016-11-19 | |
| Tritaškių pataikė | 5 | Šilutės Šilutė-PDS.lt | 2017-02-11 | |
| Tritaškių metė | 8 | Šilutės Šilutė-PDS.lt | 2017-03-21 | |
| Baudų pataikė | 12 | Šilutės Šilutė-PDS.lt | 2016-11-18 | |
| Baudų metė | 16 | Šilutės Šilutė-PDS.lt | 2016-11-18 | |
| Pražangos | 5 | Šilutės Šilutė-PDS.lt | 2016-11-12 | |
| Išprovokuotas pražangos | 11 | Šakių Vytis-VDU | 2017-12-09 | |
| Prarasti kamuoliai | 8 | Šilutės Šilutė-PDS.lt | 2016-10-15 | |
| Gauti blokai | 4 | Šakių Vytis-VDU | 2018-03-27 |
Vidurkiai per rungtynes · GP — sužaista
Pažymėkite bent vieną rodiklį.
Šiam sezonui statistikos nėra.