| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 33:10 | 51.4% 56/109 | 43.8% 46/105 | 79.6% 43/54 | 4.5 0.8/3.6 | 2.6 | 1.3 | 1.8 | 0.5 | 0.1 | 3 | 4.1 | 17.2 | 18.1 | 17 » |
Europos jaunių čempionas 1994 metais
LKL vicečempionas 1999 metais
NEBL vicečempionas 1999metais
LKL čempionas 2000 metais
Tritaškių konkurso laimėtojas Austrijos lygos Visų žvaigždžių dienoje 2003 metais
1994-1995: Vilniaus Žaibas (LKAL), perėjo į Vilniaus Sakalus (LKL)
1995-1996: Vilniaus Sakalai (LKL), perėjo į Vilniaus Žaibą (LKAL)
1996-1997: Vilniaus Sakalai (LKL): 7,4 tšk., 3,9 atk. kam. per rungtynes
1997-1998: Vilniaus Statyba-Lietuvos rytas (LKL): 9,8 tšk. per susitikimą
1998-1999: Vilniaus Lietuvos rytas (LKL): 8,8 tšk. per mačą
1999-2000: Vilniaus Lietuvos rytas (LKL): 8,4 tšk., (Saportos taurė): 7,5 tšk. per rungtynes
2000-2001: Vilniaus Lietuvos rytas (LKL): 8,1 tšk. per susitikimą
2001-2002: Varšuvos Legia (Lenkija): 10,6 tšk. per mačą
2002-2003: Velserio WBC Wels (Austrija), balandį perėjo į Aveiro Basket Glicinias Esgueira (Portugalija): 18,3 tšk., 7 atk. kam., 2,5 rez. perd. per rungtynes
2003-2004: GS Larissa (Graikijos antroji lyga), vasarį perėjo į Kėdainių Nevėžį (LKL)
2004-2005: Mariupolio Azovmaš (Ukraina)
2005-2006: Mariupolio Azovmaš (Ukraina)
2006-2007: Čerkasų Mavpy (Ukraina)
2007-2008: Sombathejaus Falco (Vengrija)
2008-2009: Pistojos Carmaric (II Italijos lyga), Ivano Frankovskio Goverla (Ukraina)
2009-2010: Sofijos Levski (Bulgarija)
2010-2011: Sombathejaus Falco (Vengrija)
2011-2012: Vusterio Wolves (Anglija)
2012-2013: Vusterio Wolves (Anglija)
2013-2014: Šilutė (NKL)
2014-2015: Vilniaus Perlas-MRU (NKL)
2015-2016: Lėno-Taujėnų Partizanai 35+ (Lietuvos mažųjų miestelių krepšinio lyga)
Su šiuo žaidėju susijusių naujienų nėra.
Nuotraukų galerija tuščia.
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 09:35 | 55.6% 20/36 | 34.8% 23/66 | 84.2% 32/38 | 1.6 0.5/1.2 | 0.5 | 0.4 | 0.5 | 0 | 0 | 2.1 | 1.3 | 4.7 | 3.7 | 30 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 33:10 | 51.4% 56/109 | 43.8% 46/105 | 79.6% 43/54 | 4.5 0.8/3.6 | 2.6 | 1.3 | 1.8 | 0.5 | 0.1 | 3 | 4.1 | 17.2 | 18.1 | 17 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 24:12 | 58.8% 40/68 | 52.3% 58/111 | 68.4% 26/38 | 4.2 1/3.2 | 1.5 | 1 | 1.3 | 0.1 | 0 | 2.5 | 0 | 11.7 | 10.8 | 24 » |
| Data | Komanda | Varžovas | Rezultatas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03-22 | Šilutės Šilutė-PDS.lt | 87-69 | 27 | 20% 1/5 | 25% 1/4 | 75% 3/4 | 2 0/2 | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 | 2 | 5 | 8 | 6 | |
| 03-20 | Šilutės Šilutė-PDS.lt | 66-77 | 26 | 40% 2/5 | 40% 2/5 | 33.3% 1/3 | 3 0/3 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 4 | 3 | 11 | 1 | |
| 03-18 | Šilutės Šilutė-PDS.lt | 76-66 | 33 | 60% 3/5 | 10% 1/10 | 57.1% 4/7 | 7 0/7 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 | 6 | 13 | 10 | |
| 03-13 | Šilutės Šilutė-PDS.lt | 89-83 | 36 | 80% 4/5 | 75% 3/4 | 75% 3/4 | 3 1/2 | 2 | 3 | 1 | 0 | 0 | 3 | 5 | 20 | 26 | |
| 03-06 | Šilutės Šilutė-PDS.lt | 64-84 | 29 | 62.5% 5/8 | 50% 2/4 | 75% 3/4 | 8 2/6 | 0 | 1 | 4 | 0 | 0 | 5 | 4 | 19 | 17 | |
| 03-04 | Šilutės Šilutė-PDS.lt | 73-79 | 28 | 50% 2/4 | 33.3% 2/6 | 50% 1/2 | 2 1/1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 | 2 | 11 | 4 | |
| 03-01 | Šilutės Šilutė-PDS.lt | 63-83 | 31 | 40% 2/5 | 75% 3/4 | 100% 1/1 | 2 0/2 | 2 | 4 | 1 | 0 | 0 | 2 | 2 | 14 | 17 | |
| 02-27 | Šilutės Šilutė-PDS.lt | 66-80 | 35 | 42.9% 3/7 | 20% 1/5 | 75% 3/4 | 6 4/2 | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 6 | 12 | 19 | |
| 02-15 | Šilutės Šilutė-PDS.lt | 80-69 | 37 | 40% 2/5 | 44.4% 4/9 | 100% 2/2 | 2 0/2 | 5 | 0 | 1 | 1 | 0 | 4 | 5 | 18 | 18 | |
| 02-14 | Šilutės Šilutė-PDS.lt | 75-80 | 35 | 50% 4/8 | 63.6% 7/11 | 100% 2/2 | 6 2/4 | 1 | 1 | 5 | 0 | 0 | 1 | 1 | 31 | 26 | |
| 02-07 | Šilutės Šilutė-PDS.lt | 70-74 | 29 | 33.3% 2/6 | 40% 2/5 | - 0/0 | 6 1/5 | 5 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 | 10 | 9 | |
| 02-01 | Šilutės Šilutė-PDS.lt | 68-72 | 35 | 55.6% 5/9 | 25% 1/4 | 50% 1/2 | 6 0/6 | 1 | 3 | 4 | 1 | 0 | 3 | 5 | 14 | 15 | |
| 01-31 | Šilutės Šilutė-PDS.lt | 92-71 | 36 | 63.6% 7/11 | 42.9% 3/7 | 100% 6/6 | 6 1/5 | 4 | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 | 8 | 29 | 39 | |
| 01-18 | Šilutės Šilutė-PDS.lt | 76-72 | 38 | 57.1% 4/7 | 50% 3/6 | 100% 2/2 | 5 0/5 | 8 | 1 | 0 | 0 | 2 | 2 | 6 | 19 | 29 | |
| 01-17 | Šilutės Šilutė-PDS.lt | 99-75 | 35 | 77.8% 7/9 | 50% 3/6 | 100% 7/7 | 4 2/2 | 4 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 7 | 30 | 36 | |
| 01-11 | Šilutės Šilutė-PDS.lt | 79-69 | 28 | 66.7% 2/3 | 80% 4/5 | 100% 2/2 | 3 0/3 | 1 | 2 | 2 | 4 | 0 | 5 | 1 | 18 | 20 | |
| 01-10 | Šilutės Šilutė-PDS.lt | 73-49 | 36 | 14.3% 1/7 | 40% 4/10 | 100% 2/2 | 5 0/5 | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 4 | 16 | 15 |
| Etapas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Reguliarusis sezonas | 34:54 | 52.3% 34/65 | 49.2% 31/63 | 96% 24/25 | 4.8 0.7/4.1 | 3.4 | 1.2 | 1.8 | 0.8 | 0.2 | 2.8 | 4.1 | 20.6 | 23 | 9 » |
| Atkrintamosios varžybos | 31:13 | 50% 22/44 | 35.7% 15/42 | 65.5% 19/29 | 4.1 1/3.1 | 1.6 | 1.4 | 1.9 | 0.3 | 0 | 3.3 | 4.1 | 13.5 | 12.5 | 8 » |
| Kategorija | Reikšmė | Komanda | Varžovas | Data |
|---|---|---|---|---|
| Naudingumas | 39 | Šilutės Šilutė-PDS.lt | 2014-01-31 | |
| Taškai | 31 | Šilutės Šilutė-PDS.lt | 2014-02-14 | |
| Atkovoti kamuoliai puolime | 5 | Pasvalio Pieno žvaigždės | 2011-01-22 | |
| Atkovoti kamuoliai gynyboje | 9 | Pasvalio Pieno žvaigždės | 2011-02-25 | |
| Atkovoti kamuoliai | 9 | Pasvalio Pieno žvaigždės | 2011-02-25 | |
| Rezultatyvūs perdavimai | 8 | Šilutės Šilutė-PDS.lt | 2014-01-18 | |
| Perimti kamuoliai | 4 | Pasvalio Pieno žvaigždės | 2011-04-17 | |
| Blokuoti metimai | 4 | Šilutės Šilutė-PDS.lt | 2014-01-11 | |
| Minutės | 38 | Šilutės Šilutė-PDS.lt | 2014-01-18 | |
| Dvitaškių pataikė | 7 | Šilutės Šilutė-PDS.lt | 2014-01-17 | |
| Dvitaškių metė | 11 | Šilutės Šilutė-PDS.lt | 2014-01-31 | |
| Tritaškių pataikė | 7 | Šilutės Šilutė-PDS.lt | 2014-02-14 | |
| Tritaškių metė | 11 | Šilutės Šilutė-PDS.lt | 2014-02-14 | |
| Baudų pataikė | 8 | Vilniaus Rytas-2 | 2015-03-06 | |
| Baudų metė | 8 | Pasvalio Pieno žvaigždės | 2011-01-22 | |
| Pražangos | 5 | Pasvalio Pieno žvaigždės | 2011-04-17 | |
| Išprovokuotas pražangos | 8 | Šilutės Šilutė-PDS.lt | 2014-01-31 | |
| Prarasti kamuoliai | 5 | Pasvalio Pieno žvaigždės | 2011-02-11 | |
| Gauti blokai | 2 | Šilutės Šilutė-PDS.lt | 2014-01-18 |
Vidurkiai per rungtynes · GP — sužaista
Pažymėkite bent vieną rodiklį.
Šiam sezonui statistikos nėra.