| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 24:12 | 58.8% 40/68 | 52.3% 58/111 | 68.4% 26/38 | 4.2 1/3.2 | 1.5 | 1 | 1.3 | 0.1 | 0 | 2.5 | 0 | 11.7 | 10.8 | 24 » |
Europos jaunių čempionas 1994 metais
LKL vicečempionas 1999 metais
NEBL vicečempionas 1999metais
LKL čempionas 2000 metais
Tritaškių konkurso laimėtojas Austrijos lygos Visų žvaigždžių dienoje 2003 metais
1994-1995: Vilniaus Žaibas (LKAL), perėjo į Vilniaus Sakalus (LKL)
1995-1996: Vilniaus Sakalai (LKL), perėjo į Vilniaus Žaibą (LKAL)
1996-1997: Vilniaus Sakalai (LKL): 7,4 tšk., 3,9 atk. kam. per rungtynes
1997-1998: Vilniaus Statyba-Lietuvos rytas (LKL): 9,8 tšk. per susitikimą
1998-1999: Vilniaus Lietuvos rytas (LKL): 8,8 tšk. per mačą
1999-2000: Vilniaus Lietuvos rytas (LKL): 8,4 tšk., (Saportos taurė): 7,5 tšk. per rungtynes
2000-2001: Vilniaus Lietuvos rytas (LKL): 8,1 tšk. per susitikimą
2001-2002: Varšuvos Legia (Lenkija): 10,6 tšk. per mačą
2002-2003: Velserio WBC Wels (Austrija), balandį perėjo į Aveiro Basket Glicinias Esgueira (Portugalija): 18,3 tšk., 7 atk. kam., 2,5 rez. perd. per rungtynes
2003-2004: GS Larissa (Graikijos antroji lyga), vasarį perėjo į Kėdainių Nevėžį (LKL)
2004-2005: Mariupolio Azovmaš (Ukraina)
2005-2006: Mariupolio Azovmaš (Ukraina)
2006-2007: Čerkasų Mavpy (Ukraina)
2007-2008: Sombathejaus Falco (Vengrija)
2008-2009: Pistojos Carmaric (II Italijos lyga), Ivano Frankovskio Goverla (Ukraina)
2009-2010: Sofijos Levski (Bulgarija)
2010-2011: Sombathejaus Falco (Vengrija)
2011-2012: Vusterio Wolves (Anglija)
2012-2013: Vusterio Wolves (Anglija)
2013-2014: Šilutė (NKL)
2014-2015: Vilniaus Perlas-MRU (NKL)
2015-2016: Lėno-Taujėnų Partizanai 35+ (Lietuvos mažųjų miestelių krepšinio lyga)
Su šiuo žaidėju susijusių naujienų nėra.
Nuotraukų galerija tuščia.
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 09:35 | 55.6% 20/36 | 34.8% 23/66 | 84.2% 32/38 | 1.6 0.5/1.2 | 0.5 | 0.4 | 0.5 | 0 | 0 | 2.1 | 1.3 | 4.7 | 3.7 | 30 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 33:10 | 51.4% 56/109 | 43.8% 46/105 | 79.6% 43/54 | 4.5 0.8/3.6 | 2.6 | 1.3 | 1.8 | 0.5 | 0.1 | 3 | 4.1 | 17.2 | 18.1 | 17 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 24:12 | 58.8% 40/68 | 52.3% 58/111 | 68.4% 26/38 | 4.2 1/3.2 | 1.5 | 1 | 1.3 | 0.1 | 0 | 2.5 | 0 | 11.7 | 10.8 | 24 » |
| Data | Komanda | Varžovas | Rezultatas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04-17 | Pasvalio Pieno žvaigždės | 68-77 | 24 | - 0/0 | 33.3% 1/3 | - 0/0 | 1 1/0 | 2 | 4 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | 3 | 3 | |
| 04-16 | Pasvalio Pieno žvaigždės | 87-73 | 29 | 66.7% 2/3 | 50% 1/2 | 50% 1/2 | 5 1/4 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 | 8 | 7 | |
| 04-01 | Pasvalio Pieno žvaigždės | 97-109 | 35 | 33.3% 1/3 | 66.7% 2/3 | 50% 1/2 | 6 0/6 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 | 9 | 7 | |
| 03-30 | Pasvalio Pieno žvaigždės | 92-71 | 30 | 60% 3/5 | 60% 3/5 | - 0/0 | 7 2/5 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 15 | 15 | |
| 03-19 | Pasvalio Pieno žvaigždės | 103-55 | 17 | 0% 0/1 | 33.3% 1/3 | - 0/0 | 3 1/2 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 3 | 3 | |
| 03-18 | Pasvalio Pieno žvaigždės | 81-87 | 30 | 100% 2/2 | 20% 1/5 | - 0/0 | 0 0/0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 7 | 1 | |
| 03-12 | Pasvalio Pieno žvaigždės | 83-59 | 19 | 66.7% 2/3 | 40% 2/5 | 100% 1/1 | 3 0/3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 11 | 10 | |
| 03-11 | Pasvalio Pieno žvaigždės | 80-83 | 29 | 66.7% 4/6 | 71.4% 5/7 | - 0/0 | 5 1/4 | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 | 3 | 0 | 23 | 24 | |
| 03-05 | Pasvalio Pieno žvaigždės | 83-73 | 25 | 66.7% 4/6 | 50% 2/4 | 100% 2/2 | 8 2/6 | 3 | 0 | 4 | 2 | 0 | 3 | 0 | 16 | 18 | |
| 03-04 | Pasvalio Pieno žvaigždės | 76-95 | 21 | 100% 2/2 | 33.3% 2/6 | - 0/0 | 5 0/5 | 3 | 0 | 3 | 0 | 0 | 2 | 0 | 10 | 9 | |
| 02-26 | Pasvalio Pieno žvaigždės | 79-87 | 25 | 33.3% 1/3 | 37.5% 3/8 | 50% 1/2 | 2 0/2 | 0 | 2 | 3 | 0 | 0 | 2 | 0 | 12 | 3 | |
| 02-25 | Pasvalio Pieno žvaigždės | 83-76 | 32 | 100% 3/3 | 40% 2/5 | 71.4% 5/7 | 9 0/9 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 3 | 0 | 17 | 17 | |
| 02-19 | Pasvalio Pieno žvaigždės | 85-93 | 33 | 60% 3/5 | 75% 3/4 | - 0/0 | 7 4/3 | 4 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 | 15 | 19 | |
| 02-18 | Pasvalio Pieno žvaigždės | 76-67 | 25 | 50% 1/2 | 83.3% 5/6 | - 0/0 | 3 1/2 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 17 | 18 | |
| 02-12 | Pasvalio Pieno žvaigždės | 68-85 | 28 | 0% 0/1 | 75% 3/4 | 100% 2/2 | 0 0/0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 11 | 8 | |
| 02-11 | Pasvalio Pieno žvaigždės | 73-69 | 27 | 50% 2/4 | 20% 1/5 | 57.1% 4/7 | 5 3/2 | 2 | 0 | 5 | 0 | 0 | 3 | 0 | 11 | 1 | |
| 02-05 | Pasvalio Pieno žvaigždės | 77-89 | 32 | 50% 1/2 | 75% 3/4 | 50% 1/2 | 3 0/3 | 2 | 3 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 12 | 13 | |
| 02-04 | Pasvalio Pieno žvaigždės | 103-61 | 21 | 75% 3/4 | 50% 3/6 | 100% 1/1 | 5 0/5 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 16 | 18 | |
| 01-29 | Pasvalio Pieno žvaigždės | 86-60 | 17 | 66.7% 2/3 | 66.7% 2/3 | - 0/0 | 4 2/2 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 10 | 14 | |
| 01-28 | Pasvalio Pieno žvaigždės | 67-87 | 16 | - 0/0 | 80% 4/5 | - 0/0 | 3 0/3 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 | 12 | 12 | |
| 01-22 | Pasvalio Pieno žvaigždės | 99-84 | 17 | - 0/0 | 50% 2/4 | 62.5% 5/8 | 7 5/2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 11 | 13 | |
| 01-21 | Pasvalio Pieno žvaigždės | 53-128 | 20 | 100% 4/4 | 50% 3/6 | 100% 2/2 | 3 2/1 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 19 | 21 | |
| 01-15 | Pasvalio Pieno žvaigždės | 94-71 | 6 | 0% 0/1 | 0% 0/1 | - 0/0 | 0 0/0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | -5 | |
| 01-07 | Pasvalio Pieno žvaigždės | 58-83 | 23 | 0% 0/5 | 57.1% 4/7 | - 0/0 | 7 0/7 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 12 | 11 |
| Etapas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Reguliarusis sezonas | 16:30 | 46.2% 6/13 | 57.7% 15/26 | 70% 7/10 | 4 1.5/2.5 | 1.7 | 1 | 0.7 | 0 | 0 | 2.2 | 0 | 10.7 | 11 | 6 » |
| Antras etapas | 26:00 | 63.6% 28/44 | 50% 36/72 | 70.8% 17/24 | 4.1 0.9/3.3 | 1.6 | 0.9 | 1.7 | 0.2 | 0 | 2.4 | 0 | 12.9 | 11.6 | 14 » |
| Atkrintamosios varžybos | 32:30 | 50% 4/8 | 62.5% 5/8 | 50% 1/2 | 6.5 1/5.5 | 0.5 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 12 | 11 | 2 » |
| Finalo ketvertas | 26:30 | 66.7% 2/3 | 40% 2/5 | 50% 1/2 | 3 1/2 | 1 | 3 | 0.5 | 0 | 0 | 4.5 | 0 | 5.5 | 5 | 2 » |
| Kategorija | Reikšmė | Komanda | Varžovas | Data |
|---|---|---|---|---|
| Naudingumas | 39 | Šilutės Šilutė-PDS.lt | 2014-01-31 | |
| Taškai | 31 | Šilutės Šilutė-PDS.lt | 2014-02-14 | |
| Atkovoti kamuoliai puolime | 5 | Pasvalio Pieno žvaigždės | 2011-01-22 | |
| Atkovoti kamuoliai gynyboje | 9 | Pasvalio Pieno žvaigždės | 2011-02-25 | |
| Atkovoti kamuoliai | 9 | Pasvalio Pieno žvaigždės | 2011-02-25 | |
| Rezultatyvūs perdavimai | 8 | Šilutės Šilutė-PDS.lt | 2014-01-18 | |
| Perimti kamuoliai | 4 | Pasvalio Pieno žvaigždės | 2011-04-17 | |
| Blokuoti metimai | 4 | Šilutės Šilutė-PDS.lt | 2014-01-11 | |
| Minutės | 38 | Šilutės Šilutė-PDS.lt | 2014-01-18 | |
| Dvitaškių pataikė | 7 | Šilutės Šilutė-PDS.lt | 2014-01-17 | |
| Dvitaškių metė | 11 | Šilutės Šilutė-PDS.lt | 2014-01-31 | |
| Tritaškių pataikė | 7 | Šilutės Šilutė-PDS.lt | 2014-02-14 | |
| Tritaškių metė | 11 | Šilutės Šilutė-PDS.lt | 2014-02-14 | |
| Baudų pataikė | 8 | Vilniaus Rytas-2 | 2015-03-06 | |
| Baudų metė | 8 | Pasvalio Pieno žvaigždės | 2011-01-22 | |
| Pražangos | 5 | Pasvalio Pieno žvaigždės | 2011-04-17 | |
| Išprovokuotas pražangos | 8 | Šilutės Šilutė-PDS.lt | 2014-01-31 | |
| Prarasti kamuoliai | 5 | Pasvalio Pieno žvaigždės | 2011-02-11 | |
| Gauti blokai | 2 | Šilutės Šilutė-PDS.lt | 2014-01-18 |
Vidurkiai per rungtynes · GP — sužaista
Pažymėkite bent vieną rodiklį.
Šiam sezonui statistikos nėra.