| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 09:35 | 55.6% 20/36 | 34.8% 23/66 | 84.2% 32/38 | 1.6 0.5/1.2 | 0.5 | 0.4 | 0.5 | 0 | 0 | 2.1 | 1.3 | 4.7 | 3.7 | 30 » |
Europos jaunių čempionas 1994 metais
LKL vicečempionas 1999 metais
NEBL vicečempionas 1999metais
LKL čempionas 2000 metais
Tritaškių konkurso laimėtojas Austrijos lygos Visų žvaigždžių dienoje 2003 metais
1994-1995: Vilniaus Žaibas (LKAL), perėjo į Vilniaus Sakalus (LKL)
1995-1996: Vilniaus Sakalai (LKL), perėjo į Vilniaus Žaibą (LKAL)
1996-1997: Vilniaus Sakalai (LKL): 7,4 tšk., 3,9 atk. kam. per rungtynes
1997-1998: Vilniaus Statyba-Lietuvos rytas (LKL): 9,8 tšk. per susitikimą
1998-1999: Vilniaus Lietuvos rytas (LKL): 8,8 tšk. per mačą
1999-2000: Vilniaus Lietuvos rytas (LKL): 8,4 tšk., (Saportos taurė): 7,5 tšk. per rungtynes
2000-2001: Vilniaus Lietuvos rytas (LKL): 8,1 tšk. per susitikimą
2001-2002: Varšuvos Legia (Lenkija): 10,6 tšk. per mačą
2002-2003: Velserio WBC Wels (Austrija), balandį perėjo į Aveiro Basket Glicinias Esgueira (Portugalija): 18,3 tšk., 7 atk. kam., 2,5 rez. perd. per rungtynes
2003-2004: GS Larissa (Graikijos antroji lyga), vasarį perėjo į Kėdainių Nevėžį (LKL)
2004-2005: Mariupolio Azovmaš (Ukraina)
2005-2006: Mariupolio Azovmaš (Ukraina)
2006-2007: Čerkasų Mavpy (Ukraina)
2007-2008: Sombathejaus Falco (Vengrija)
2008-2009: Pistojos Carmaric (II Italijos lyga), Ivano Frankovskio Goverla (Ukraina)
2009-2010: Sofijos Levski (Bulgarija)
2010-2011: Sombathejaus Falco (Vengrija)
2011-2012: Vusterio Wolves (Anglija)
2012-2013: Vusterio Wolves (Anglija)
2013-2014: Šilutė (NKL)
2014-2015: Vilniaus Perlas-MRU (NKL)
2015-2016: Lėno-Taujėnų Partizanai 35+ (Lietuvos mažųjų miestelių krepšinio lyga)
Su šiuo žaidėju susijusių naujienų nėra.
Nuotraukų galerija tuščia.
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 09:35 | 55.6% 20/36 | 34.8% 23/66 | 84.2% 32/38 | 1.6 0.5/1.2 | 0.5 | 0.4 | 0.5 | 0 | 0 | 2.1 | 1.3 | 4.7 | 3.7 | 30 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 33:10 | 51.4% 56/109 | 43.8% 46/105 | 79.6% 43/54 | 4.5 0.8/3.6 | 2.6 | 1.3 | 1.8 | 0.5 | 0.1 | 3 | 4.1 | 17.2 | 18.1 | 17 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 24:12 | 58.8% 40/68 | 52.3% 58/111 | 68.4% 26/38 | 4.2 1/3.2 | 1.5 | 1 | 1.3 | 0.1 | 0 | 2.5 | 0 | 11.7 | 10.8 | 24 » |
| Data | Komanda | Varžovas | Rezultatas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04-02 | Vilniaus Rytas-2 | 77-72 | 20 | 60% 3/5 | 0% 0/2 | 100% 1/1 | 3 1/2 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 7 | 5 | |
| 03-31 | Vilniaus Rytas-2 | 78-89 | 3 | - 0/0 | - 0/0 | - 0/0 | 0 0/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 03-28 | Vilniaus Rytas-2 | 84-78 | 10 | 100% 1/1 | 50% 1/2 | 50% 1/2 | 2 0/2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 5 | 1 | 6 | 3 | |
| 03-26 | Vilniaus Rytas-2 | 62-57 | 15 | 50% 1/2 | 66.7% 2/3 | 100% 3/3 | 3 1/2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 11 | 12 | |
| 03-07 | Vilniaus Rytas-2 | 74-72 | 10 | 50% 2/4 | 0% 0/3 | 100% 2/2 | 4 2/2 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2 | 2 | 6 | 6 | |
| 03-06 | Vilniaus Rytas-2 | 83-84 | 24 | 25% 1/4 | 75% 3/4 | 100% 8/8 | 2 0/2 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 5 | 4 | 19 | 18 | |
| 02-27 | Vilniaus Rytas-2 | 65-77 | 4 | - 0/0 | - 0/0 | - 0/0 | 1 1/0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | |
| 02-21 | Vilniaus Rytas-2 | 77-86 | 8 | 100% 1/1 | 50% 1/2 | 100% 1/1 | 0 0/0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 2 | 6 | 4 | |
| 01-16 | Vilniaus Rytas-2 | 98-84 | 3 | 0% 0/1 | 0% 0/1 | 100% 2/2 | 0 0/0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 3 | 1 | 2 | -3 | |
| 01-09 | Vilniaus Rytas-2 | 85-64 | 3 | 33.3% 1/3 | - 0/0 | 100% 1/1 | 3 1/2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 5 | |
| 12-20 | Vilniaus Rytas-2 | 82-86 | 1 | - 0/0 | 0% 0/1 | - 0/0 | 0 0/0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | -4 | |
| 12-13 | Vilniaus Rytas-2 | 92-82 | 11 | 100% 1/1 | 25% 1/4 | 50% 1/2 | 2 0/2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 3 | 6 | 5 | |
| 12-12 | Vilniaus Rytas-2 | 80-76 | 4 | 100% 1/1 | 33.3% 1/3 | - 0/0 | 0 0/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 3 | |
| 12-05 | Vilniaus Rytas-2 | 81-96 | 2 | - 0/0 | 0% 0/1 | - 0/0 | 0 0/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 | |
| 11-28 | Vilniaus Rytas-2 | 83-75 | 4 | - 0/0 | 0% 0/3 | - 0/0 | 0 0/0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | -3 | |
| 11-22 | Vilniaus Rytas-2 | 85-75 | 6 | - 0/0 | 0% 0/3 | - 0/0 | 3 1/2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | |
| 11-21 | Vilniaus Rytas-2 | 73-82 | 11 | - 0/0 | 66.7% 4/6 | - 0/0 | 1 1/0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 12 | 10 | |
| 11-15 | Vilniaus Rytas-2 | 81-71 | 3 | - 0/0 | 0% 0/1 | - 0/0 | 0 0/0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | -3 | |
| 11-14 | Vilniaus Rytas-2 | 60-57 | 4 | - 0/0 | 0% 0/1 | 100% 4/4 | 0 0/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | 4 | 4 | |
| 11-08 | Vilniaus Rytas-2 | 75-71 | 8 | 0% 0/1 | - 0/0 | - 0/0 | 2 0/2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 | 2 | 0 | -1 | |
| 11-07 | Vilniaus Rytas-2 | 61-66 | 6 | - 0/0 | 0% 0/1 | - 0/0 | 0 0/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | -2 | |
| 10-31 | Vilniaus Rytas-2 | 93-91 | 14 | 33.3% 1/3 | 50% 1/2 | 50% 3/6 | 0 0/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 2 | 8 | 1 | |
| 10-30 | Vilniaus Rytas-2 | 76-83 | 22 | - 0/0 | 50% 4/8 | 100% 2/2 | 3 0/3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 3 | 14 | 13 | |
| 10-25 | Vilniaus Rytas-2 | 78-76 | 15 | 50% 1/2 | 33.3% 1/3 | 66.7% 2/3 | 6 1/5 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 | 7 | 7 | 11 | |
| 10-18 | Vilniaus Rytas-2 | 90-82 | 3 | - 0/0 | 0% 0/2 | - 0/0 | 0 0/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | -4 | |
| 10-17 | Vilniaus Rytas-2 | 81-60 | 5 | 100% 1/1 | - 0/0 | - 0/0 | 0 0/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | |
| 10-11 | Vilniaus Rytas-2 | 90-68 | 14 | 100% 1/1 | 100% 2/2 | - 0/0 | 1 0/1 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 8 | 10 | |
| 10-10 | Vilniaus Rytas-2 | 69-80 | 7 | 50% 1/2 | 0% 0/1 | 100% 1/1 | 2 1/1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 2 | 3 | 3 | |
| 10-04 | Vilniaus Rytas-2 | 86-83 | 13 | 100% 1/1 | 66.7% 2/3 | - 0/0 | 3 0/3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 8 | 9 | |
| 10-03 | Vilniaus Rytas-2 | 71-59 | 19 | 100% 2/2 | 0% 0/4 | - 0/0 | 8 4/4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 | 4 | 6 |
| Etapas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Reguliarusis sezonas | 08:51 | 61.1% 11/18 | 32.7% 16/49 | 73.7% 14/19 | 1.6 0.4/1.2 | 0.5 | 0.3 | 0.5 | 0 | 0 | 1.9 | 1.2 | 4 | 3.1 | 21 » |
| Antras etapas | 10:21 | 40% 4/10 | 40% 4/10 | 100% 13/13 | 1.4 0.6/0.8 | 0.4 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2.6 | 2 | 6.6 | 5.4 | 5 » |
| Atkrintamosios varžybos | 12:26 | 62.5% 5/8 | 42.9% 3/7 | 83.3% 5/6 | 2 0.5/1.5 | 0.5 | 0.3 | 0.3 | 0 | 0 | 2.5 | 1 | 6 | 5 | 4 » |
| Kategorija | Reikšmė | Komanda | Varžovas | Data |
|---|---|---|---|---|
| Naudingumas | 39 | Šilutės Šilutė-PDS.lt | 2014-01-31 | |
| Taškai | 31 | Šilutės Šilutė-PDS.lt | 2014-02-14 | |
| Atkovoti kamuoliai puolime | 5 | Pasvalio Pieno žvaigždės | 2011-01-22 | |
| Atkovoti kamuoliai gynyboje | 9 | Pasvalio Pieno žvaigždės | 2011-02-25 | |
| Atkovoti kamuoliai | 9 | Pasvalio Pieno žvaigždės | 2011-02-25 | |
| Rezultatyvūs perdavimai | 8 | Šilutės Šilutė-PDS.lt | 2014-01-18 | |
| Perimti kamuoliai | 4 | Pasvalio Pieno žvaigždės | 2011-04-17 | |
| Blokuoti metimai | 4 | Šilutės Šilutė-PDS.lt | 2014-01-11 | |
| Minutės | 38 | Šilutės Šilutė-PDS.lt | 2014-01-18 | |
| Dvitaškių pataikė | 7 | Šilutės Šilutė-PDS.lt | 2014-01-17 | |
| Dvitaškių metė | 11 | Šilutės Šilutė-PDS.lt | 2014-01-31 | |
| Tritaškių pataikė | 7 | Šilutės Šilutė-PDS.lt | 2014-02-14 | |
| Tritaškių metė | 11 | Šilutės Šilutė-PDS.lt | 2014-02-14 | |
| Baudų pataikė | 8 | Vilniaus Rytas-2 | 2015-03-06 | |
| Baudų metė | 8 | Pasvalio Pieno žvaigždės | 2011-01-22 | |
| Pražangos | 5 | Pasvalio Pieno žvaigždės | 2011-04-17 | |
| Išprovokuotas pražangos | 8 | Šilutės Šilutė-PDS.lt | 2014-01-31 | |
| Prarasti kamuoliai | 5 | Pasvalio Pieno žvaigždės | 2011-02-11 | |
| Gauti blokai | 2 | Šilutės Šilutė-PDS.lt | 2014-01-18 |
Vidurkiai per rungtynes · GP — sužaista
Pažymėkite bent vieną rodiklį.
Šiam sezonui statistikos nėra.