Šio profilio žaidėjas
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 25:07 | 58.4% 94/161 | 38.2% 13/34 | 70.7% 41/58 | 3.3 0.8/2.6 | 5.1 | 1 | 2.6 | 0.1 | 0.1 | 1.3 | 3.3 | 12.8 | 16.5 | 21 » |
Su šiuo žaidėju susijusių naujienų nėra.
Nuotraukų galerija tuščia.
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 25:07 | 58.4% 94/161 | 38.2% 13/34 | 70.7% 41/58 | 3.3 0.8/2.6 | 5.1 | 1 | 2.6 | 0.1 | 0.1 | 1.3 | 3.3 | 12.8 | 16.5 | 21 » |
| Data | Komanda | Varžovas | Rezultatas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02-23 | Kauno Žalgiris-2 | 91-79 | 29 | 50% 5/10 | 50% 1/2 | 0% 0/2 | 8 1/7 | 5 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 13 | 20 | |
| 02-07 | Kauno Žalgiris-2 | 94-78 | 19 | 60% 6/10 | 0% 0/1 | 100% 2/2 | 5 2/3 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 14 | 16 | |
| 01-11 | Kauno Žalgiris-2 | 84-75 | 33 | 66.7% 6/9 | 0% 0/1 | 75% 3/4 | 4 0/4 | 12 | 2 | 2 | 0 | 0 | 1 | 4 | 15 | 29 | |
| 01-05 | Kauno Žalgiris-2 | 82-90 | 29 | 25% 2/8 | 50% 1/2 | 75% 3/4 | 4 0/4 | 5 | 2 | 7 | 0 | 0 | 1 | 4 | 10 | 9 | |
| 12-11 | Kauno Žalgiris-2 | 76-71 | 28 | 75% 6/8 | 0% 0/1 | 42.9% 3/7 | 7 1/6 | 6 | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 7 | 15 | 27 | |
| 12-01 | Kauno Žalgiris-2 | 89-85 | 23 | 28.6% 2/7 | 100% 1/1 | 100% 3/3 | 1 0/1 | 4 | 0 | 3 | 0 | 2 | 2 | 5 | 10 | 8 | |
| 11-30 | Kauno Žalgiris-2 | 89-87 | 29 | 80% 8/10 | 66.7% 2/3 | 100% 2/2 | 1 0/1 | 8 | 3 | 6 | 0 | 0 | 1 | 1 | 24 | 27 | |
| 11-17 | Kauno Žalgiris-2 | 82-73 | 28 | 66.7% 4/6 | 33.3% 1/3 | 66.7% 4/6 | 6 2/4 | 6 | 1 | 5 | 0 | 0 | 1 | 6 | 15 | 22 | |
| 11-16 | Kauno Žalgiris-2 | 92-84 | 23 | 45.5% 5/11 | 100% 1/1 | 100% 1/1 | 3 2/1 | 6 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 4 | 14 | 18 | |
| 11-10 | Kauno Žalgiris-2 | 89-86 | 26 | 33.3% 2/6 | 0% 0/1 | 33.3% 1/3 | 0 0/0 | 6 | 0 | 4 | 0 | 0 | 1 | 2 | 5 | 1 | |
| 11-09 | Kauno Žalgiris-2 | 74-76 | 27 | 66.7% 6/9 | 33.3% 1/3 | 100% 1/1 | 3 0/3 | 3 | 1 | 2 | 0 | 0 | 2 | 4 | 16 | 18 | |
| 11-03 | Kauno Žalgiris-2 | 72-95 | 25 | 85.7% 6/7 | 0% 0/3 | - 0/0 | 3 1/2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 12 | 9 | |
| 11-02 | Kauno Žalgiris-2 | 95-82 | 18 | 75% 3/4 | 100% 2/2 | - 0/0 | 3 0/3 | 5 | 1 | 2 | 0 | 0 | 1 | 2 | 12 | 19 | |
| 10-27 | Kauno Žalgiris-2 | 61-91 | 21 | 50% 3/6 | 0% 0/1 | - 0/0 | 6 5/1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 6 | 11 | |
| 10-26 | Kauno Žalgiris-2 | 64-85 | 19 | 85.7% 6/7 | 0% 0/2 | 75% 3/4 | 3 1/2 | 5 | 0 | 3 | 0 | 0 | 4 | 5 | 15 | 17 | |
| 10-20 | Kauno Žalgiris-2 | 70-78 | 19 | 20% 1/5 | 0% 0/1 | 75% 3/4 | 2 0/2 | 4 | 0 | 4 | 0 | 0 | 1 | 2 | 5 | 2 | |
| 10-19 | Kauno Žalgiris-2 | 79-100 | 24 | 62.5% 5/8 | - 0/0 | 100% 1/1 | 3 1/2 | 6 | 2 | 0 | 0 | 0 | 3 | 2 | 11 | 18 | |
| 10-13 | Kauno Žalgiris-2 | 80-88 | 29 | 70% 7/10 | 100% 2/2 | 100% 1/1 | 2 0/2 | 9 | 1 | 2 | 0 | 0 | 3 | 4 | 21 | 29 | |
| 10-12 | Kauno Žalgiris-2 | 82-73 | 27 | 55.6% 5/9 | 33.3% 1/3 | 71.4% 5/7 | 2 0/2 | 5 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 8 | 18 | 25 | |
| 10-06 | Kauno Žalgiris-2 | 80-91 | 20 | 40% 2/5 | 0% 0/1 | - 0/0 | 3 0/3 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 | 6 | |
| 10-05 | Kauno Žalgiris-2 | 69-94 | 21 | 66.7% 4/6 | - 0/0 | 83.3% 5/6 | 1 0/1 | 5 | 2 | 4 | 1 | 0 | 2 | 3 | 13 | 16 |
| Etapas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Reguliarusis sezonas – I etapas | 25:31 | 60.3% 82/136 | 40% 12/30 | 72% 36/50 | 3.1 0.7/2.3 | 5.4 | 1.1 | 2.7 | 0.1 | 0.1 | 1.5 | 3.5 | 13.1 | 17.2 | 18 » |
| NKL | 19:07 | 20% 1/5 | 0% 0/1 | 75% 3/4 | 2 0/2 | 4 | 0 | 4 | 0 | 0 | 1 | 2 | 5 | 2 | 1 » |
| Reguliarusis sezonas – II etapas | 24:29 | 55% 11/20 | 33.3% 1/3 | 50% 2/4 | 6.5 1.5/5 | 3 | 1 | 1.5 | 0 | 0 | 0 | 2 | 13.5 | 18 | 2 » |
| Kategorija | Reikšmė | Komanda | Varžovas | Data |
|---|---|---|---|---|
| Naudingumas | 33 | Kauno Žalgiris-2 | 2018-02-03 | |
| Taškai | 24 | Kauno Žalgiris-2 | 2018-11-30 | |
| Atkovoti kamuoliai puolime | 5 | Kauno Žalgiris-2 | 2018-10-27 | |
| Atkovoti kamuoliai gynyboje | 7 | Kauno Žalgiris-2 | 2018-03-24 | |
| Atkovoti kamuoliai | 8 | Kauno Žalgiris-2 | 2018-03-29 | |
| Rezultatyvūs perdavimai | 12 | Kauno Žalgiris-2 | 2019-01-11 | |
| Perimti kamuoliai | 5 | Kauno Žalgiris-2 | 2018-03-13 | |
| Blokuoti metimai | 1 | Kauno Žalgiris-2 | 2017-10-20 | |
| Minutės | 33 | Kauno Žalgiris-2 | 2019-01-11 | |
| Dvitaškių pataikė | 8 | Kauno Žalgiris-2 | 2018-11-30 | |
| Dvitaškių metė | 12 | Kauno Žalgiris-2 | 2017-10-21 | |
| Tritaškių pataikė | 4 | Kauno Žalgiris-2 | 2018-02-03 | |
| Tritaškių metė | 4 | Kauno Žalgiris-2 | 2017-10-28 | |
| Baudų pataikė | 7 | Kauno Žalgiris-2 | 2018-03-15 | |
| Baudų metė | 8 | Kauno Žalgiris-2 | 2018-02-03 | |
| Pražangos | 5 | Kauno Žalgiris-2 | 2018-03-31 | |
| Išprovokuotas pražangos | 8 | Kauno Žalgiris-2 | 2018-10-12 | |
| Prarasti kamuoliai | 7 | Kauno Žalgiris-2 | 2017-10-27 | |
| Gauti blokai | 2 | Kauno Žalgiris-2 | Ketvirtfinalis | 2018-04-03 |
Vidurkiai per rungtynes · GP — sužaista
Pažymėkite bent vieną rodiklį.
Šiam sezonui statistikos nėra.