Šio profilio žaidėjas
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 19:08 | 53.5% 23/43 | 32.4% 11/34 | 88.6% 31/35 | 1.9 0.3/1.6 | 1.9 | 1 | 0.8 | 0.1 | 0 | 1.2 | 2.8 | 10 | 11.5 | 11 » |
Su šiuo žaidėju susijusių naujienų nėra.
Nuotraukų galerija tuščia.
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 19:08 | 53.5% 23/43 | 32.4% 11/34 | 88.6% 31/35 | 1.9 0.3/1.6 | 1.9 | 1 | 0.8 | 0.1 | 0 | 1.2 | 2.8 | 10 | 11.5 | 11 » |
| Data | Komanda | Varžovas | Rezultatas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03-16 | Telšių Telšiai | 83-81 | 21 | 40% 2/5 | 0% 0/1 | 75% 3/4 | 1 0/1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 4 | 7 | 7 | |
| 03-13 | Telšių Telšiai | 92-100 | 23 | 42.9% 3/7 | 42.9% 3/7 | 100% 3/3 | 0 0/0 | 3 | 1 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 18 | 12 | |
| 02-29 | Telšių Telšiai | 65-79 | 23 | 50% 4/8 | 50% 2/4 | 100% 6/6 | 4 1/3 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 5 | 20 | 23 | |
| 02-24 | Telšių Telšiai | 70-62 | 17 | 100% 1/1 | 33.3% 1/3 | 100% 4/4 | 2 0/2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 9 | 9 | |
| 02-22 | Telšių Telšiai | 76-104 | 26 | 83.3% 5/6 | 100% 3/3 | 50% 1/2 | 1 0/1 | 2 | 4 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 20 | 26 | |
| 02-17 | Telšių Telšiai | 78-73 | 11 | - 0/0 | 0% 0/2 | - 0/0 | 2 0/2 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | |
| 02-15 | Telšių Telšiai | 83-67 | 14 | 100% 2/2 | - 0/0 | 75% 3/4 | 4 2/2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 7 | 13 | |
| 02-10 | Telšių Telšiai | 83-89 | 9 | 100% 1/1 | 0% 0/2 | 50% 1/2 | 0 0/0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 0 | |
| 02-08 | Telšių Telšiai | 95-85 | 22 | 42.9% 3/7 | 20% 1/5 | 100% 4/4 | 2 0/2 | 5 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2 | 4 | 13 | 15 | |
| 02-03 | Telšių Telšiai | 96-69 | 18 | 40% 2/5 | 16.7% 1/6 | 100% 2/2 | 3 0/3 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 9 | 10 | |
| 02-01 | Telšių Telšiai | 67-81 | 22 | 0% 0/1 | 0% 0/1 | 100% 4/4 | 2 0/2 | 4 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 5 | 4 | 11 |
| Etapas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Reguliarusis sezonas – II etapas | 18:28 | 58.1% 18/31 | 30.8% 8/26 | 89.3% 25/28 | 2.2 0.3/1.9 | 1.9 | 1.1 | 0.8 | 0.1 | 0 | 1.1 | 2.8 | 9.4 | 11.9 | 9 » |
| Atkrintamosios varžybos | 22:08 | 41.7% 5/12 | 37.5% 3/8 | 85.7% 6/7 | 0.5 0/0.5 | 2 | 0.5 | 1 | 0 | 0 | 1.5 | 3 | 12.5 | 9.5 | 2 » |
| Kategorija | Reikšmė | Komanda | Varžovas | Data |
|---|---|---|---|---|
| Naudingumas | 33 | Klaipėdos Neptūnas-II | 2019-01-19 | |
| Taškai | 30 | 2017-11-25 | ||
| Atkovoti kamuoliai puolime | 4 | Klaipėdos Neptūnas-II | 2018-11-23 | |
| Atkovoti kamuoliai gynyboje | 10 | Klaipėdos Neptūnas-II | 2019-03-29 | |
| Atkovoti kamuoliai | 10 | Klaipėdos Neptūnas-II | 2018-11-24 | |
| Rezultatyvūs perdavimai | 10 | Klaipėdos Neptūnas-II | 2018-11-16 | |
| Perimti kamuoliai | 5 | 2017-10-28 | ||
| Blokuoti metimai | 2 | Klaipėdos Neptūnas-II | 2018-12-08 | |
| Minutės | 38 | Mažeikių M Basket | 2017-12-30 | |
| Dvitaškių pataikė | 12 | Joniškio Delikatesas | 2017-03-07 | |
| Dvitaškių metė | 16 | Joniškio Delikatesas | 2017-03-07 | |
| Tritaškių pataikė | 3 | 2017-11-10 | ||
| Tritaškių metė | 8 | Mažeikių M Basket | 2017-12-29 | |
| Baudų pataikė | 10 | Klaipėdos Neptūnas-II | 2019-02-17 | |
| Baudų metė | 13 | Mažeikių M Basket | 2018-03-03 | |
| Pražangos | 5 | Joniškio Delikatesas | 2017-02-03 | |
| Išprovokuotas pražangos | 12 | Mažeikių M Basket | 2018-03-15 | |
| Prarasti kamuoliai | 8 | Klaipėdos Neptūnas-II | 2018-11-17 | |
| Gauti blokai | 3 | Mažeikių M Basket | 2017-12-30 |
Vidurkiai per rungtynes · GP — sužaista
Pažymėkite bent vieną rodiklį.
Šiam sezonui statistikos nėra.