Šio profilio žaidėjas
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 24:46 | 44.1% 52/118 | 35.7% 15/42 | 81.4% 48/59 | 3.7 0.9/2.8 | 2.6 | 1.3 | 2.4 | 0.1 | 0.5 | 2.4 | 3 | 7.6 | 8.9 | 26 » |
Su šiuo žaidėju susijusių naujienų nėra.
Nuotraukų galerija tuščia.
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 24:46 | 44.1% 52/118 | 35.7% 15/42 | 81.4% 48/59 | 3.7 0.9/2.8 | 2.6 | 1.3 | 2.4 | 0.1 | 0.5 | 2.4 | 3 | 7.6 | 8.9 | 26 » |
| Data | Komanda | Varžovas | Rezultatas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01-05 | Kauno KTU | 97-100 | 19 | 42.9% 3/7 | 100% 1/1 | 100% 3/3 | 5 2/3 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 2 | 12 | 16 | |
| 01-04 | Kauno KTU | 73-56 | 21 | 50% 3/6 | 0% 0/1 | 75% 6/8 | 5 2/3 | 1 | 3 | 2 | 0 | 0 | 4 | 6 | 12 | 15 | |
| 12-22 | Kauno KTU | 78-80 | 25 | 66.7% 4/6 | 20% 1/5 | - 0/0 | 3 0/3 | 2 | 0 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 11 | 5 | |
| 12-20 | Kauno KTU | 99-102 | 29 | 37.5% 3/8 | 0% 0/1 | 75% 3/4 | 3 2/1 | 7 | 1 | 4 | 0 | 1 | 2 | 3 | 9 | 9 | |
| 12-15 | Kauno KTU | 67-89 | 19 | 50% 2/4 | - 0/0 | 75% 3/4 | 2 0/2 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 6 | 7 | 14 | |
| 12-14 | Kauno KTU | 71-57 | 36 | 37.5% 3/8 | 33.3% 1/3 | 100% 5/5 | 4 0/4 | 3 | 0 | 4 | 0 | 2 | 2 | 6 | 14 | 12 | |
| 12-08 | Kauno KTU | 74-55 | 22 | 62.5% 5/8 | 100% 1/1 | - 0/0 | 3 2/1 | 1 | 1 | 3 | 0 | 1 | 3 | 0 | 13 | 8 | |
| 12-07 | Kauno KTU | 65-72 | 23 | 50% 2/4 | 0% 0/1 | 100% 2/2 | 4 1/3 | 5 | 0 | 3 | 1 | 0 | 5 | 1 | 6 | 6 | |
| 12-01 | Kauno KTU | 70-66 | 34 | 50% 3/6 | 33.3% 1/3 | - 0/0 | 4 0/4 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 3 | 2 | 9 | 7 | |
| 11-30 | Kauno KTU | 68-77 | 30 | 50% 2/4 | 25% 1/4 | - 0/0 | 4 1/3 | 4 | 1 | 2 | 0 | 0 | 3 | 0 | 7 | 6 | |
| 11-24 | Kauno KTU | 46-59 | 21 | 33.3% 1/3 | 100% 1/1 | 75% 3/4 | 3 1/2 | 0 | 1 | 2 | 0 | 1 | 2 | 5 | 8 | 9 | |
| 11-23 | Kauno KTU | 88-62 | 28 | 66.7% 2/3 | 100% 2/2 | 50% 1/2 | 3 0/3 | 4 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 5 | 11 | 17 | |
| 11-17 | Kauno KTU | 57-97 | 25 | 0% 0/2 | 50% 1/2 | 100% 2/2 | 3 0/3 | 3 | 1 | 5 | 0 | 0 | 1 | 2 | 5 | 5 | |
| 11-16 | Kauno KTU | 100-51 | 26 | 0% 0/2 | 0% 0/1 | 50% 1/2 | 5 2/3 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 1 | 8 | |
| 11-10 | Kauno KTU | 84-65 | 33 | 75% 3/4 | 0% 0/1 | 66.7% 4/6 | 6 2/4 | 5 | 3 | 1 | 0 | 0 | 3 | 6 | 10 | 22 | |
| 11-09 | Kauno KTU | 77-89 | 28 | 40% 2/5 | 100% 2/2 | - 0/0 | 4 0/4 | 3 | 3 | 4 | 0 | 1 | 4 | 1 | 10 | 9 | |
| 11-03 | Kauno KTU | 59-82 | 19 | 0% 0/1 | 50% 1/2 | 50% 1/2 | 3 0/3 | 6 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 1 | 4 | 8 | |
| 11-02 | Kauno KTU | 61-81 | 23 | 0% 0/2 | 0% 0/1 | - 0/0 | 2 0/2 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 3 | 3 | 0 | -1 | |
| 10-27 | Kauno KTU | 89-78 | 31 | 83.3% 5/6 | - 0/0 | 100% 5/5 | 6 1/5 | 2 | 2 | 3 | 0 | 0 | 2 | 6 | 15 | 25 | |
| 10-26 | Kauno KTU | 64-85 | 22 | 12.5% 1/8 | 0% 0/1 | 100% 2/2 | 6 3/3 | 2 | 3 | 2 | 0 | 2 | 3 | 3 | 4 | 3 | |
| 10-20 | Kauno KTU | 85-81 | 36 | 40% 4/10 | 50% 1/2 | 75% 3/4 | 7 1/6 | 3 | 3 | 3 | 0 | 0 | 1 | 4 | 14 | 19 | |
| 10-19 | Kauno KTU | 99-95 | 22 | 100% 1/1 | 50% 1/2 | 100% 4/4 | 4 1/3 | 3 | 0 | 2 | 0 | 0 | 3 | 6 | 9 | 16 | |
| 10-13 | Kauno KTU | 83-70 | 22 | 60% 3/5 | - 0/0 | - 0/0 | 1 0/1 | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 | 6 | 7 | |
| 10-12 | Kauno KTU | 73-67 | 18 | 0% 0/1 | 0% 0/4 | - 0/0 | 3 2/1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | -3 | |
| 10-06 | Kauno KTU | 75-67 | 11 | 0% 0/2 | - 0/0 | - 0/0 | 2 0/2 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 | 2 | 4 | 0 | 1 | |
| 10-05 | Kauno KTU | 87-61 | 10 | 0% 0/2 | 0% 0/1 | - 0/0 | 0 0/0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | -11 |
| Etapas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Reguliarusis sezonas – I etapas | 25:13 | 44.2% 50/113 | 35% 14/40 | 83% 44/53 | 3.8 1/2.8 | 2.4 | 1.3 | 2.4 | 0.1 | 0.5 | 2.5 | 3 | 7.8 | 8.8 | 24 » |
| NKL | 19:22 | 40% 2/5 | 50% 1/2 | 66.7% 4/6 | 2.5 0/2.5 | 4.5 | 0.5 | 2 | 0 | 0 | 0.5 | 3.5 | 5.5 | 11 | 2 » |
| Kategorija | Reikšmė | Komanda | Varžovas | Data |
|---|---|---|---|---|
| Naudingumas | 25 | Kauno KTU | 2018-10-27 | |
| Taškai | 15 | Kauno KTU | 2018-10-27 | |
| Atkovoti kamuoliai puolime | 3 | Kauno KTU | 2018-10-26 | |
| Atkovoti kamuoliai gynyboje | 6 | Kauno KTU | 2018-10-20 | |
| Atkovoti kamuoliai | 7 | Kauno KTU | 2018-10-20 | |
| Rezultatyvūs perdavimai | 7 | Kauno KTU | 2018-12-20 | |
| Perimti kamuoliai | 3 | Kauno KTU | 2018-10-20 | |
| Blokuoti metimai | 1 | Kauno KTU | 2018-10-12 | |
| Minutės | 36 | Kauno KTU | 2018-10-20 | |
| Dvitaškių pataikė | 5 | Kauno KTU | 2018-10-27 | |
| Dvitaškių metė | 10 | Kauno KTU | 2018-10-20 | |
| Tritaškių pataikė | 2 | Kauno KTU | 2018-11-09 | |
| Tritaškių metė | 5 | Kauno KTU | 2018-12-22 | |
| Baudų pataikė | 6 | Kauno KTU | 2019-01-04 | |
| Baudų metė | 8 | Kauno KTU | 2019-01-04 | |
| Pražangos | 5 | Kauno KTU | 2018-10-05 | |
| Išprovokuotas pražangos | 6 | Kauno KTU | 2018-10-19 | |
| Prarasti kamuoliai | 5 | Kauno KTU | 2018-11-17 | |
| Gauti blokai | 2 | Kauno KTU | 2018-10-26 |
Vidurkiai per rungtynes · GP — sužaista
Pažymėkite bent vieną rodiklį.
Šiam sezonui statistikos nėra.