| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 27:34 | 58.5% 86/147 | 33.3% 32/96 | 76.6% 49/64 | 5.3 2.4/2.8 | 1.6 | 0.5 | 1.5 | 0.7 | 0.1 | 3 | 2.6 | 10.9 | 12.1 | 29 » |
2015-2016: Marijampolės Sūduva-Mantinga 2 (RKL)
2016-2017: Marijampolės Sūduva-Mantinga 2 (RKL)
2017-2018: Vytauto Didžiojo universitetas (RKL)
2018-2019: Vytauto Didžiojo universitetas (RKL)
2019-2020: Šilutės Šilutė (NKL)
2020-2021: Šilutės Šilutė (NKL)
2021-2022: Utenos Uniclub Casino – Juventus (LKL), spalį paskolintas Šakių Vyčiui (NKL), tačiau netrukus grįžo į Utenos Uniclub Casino – Juventus (LKL)
2022-2023: Utenos Uniclub Casino – Juventus (LKL)
2023-2024: Utenos Uniclub Casino – Juventus (LKL)
2024-2025: Utenos Uniclub Casino – Juventus (LKL)
2025-2026: Utenos Juventus (LKL), sausį perėjo į Marijampolės Sūduvą-Mantingą (NKL)
2026-2027: Pjacos Armerinos Siaz Basket (Italijos 3-oji lyga)
Su šiuo žaidėju susijusių naujienų nėra.
Nuotraukų galerija tuščia.
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 21:01 | 63.2% 60/95 | 29.9% 23/77 | 75.3% 61/81 | 4 1.7/2.3 | 0.6 | 0.6 | 0.7 | 0.4 | 0.4 | 2.2 | 2.5 | 9.3 | 10 | 27 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 16:45 | 25% 1/4 | 33.3% 1/3 | 100% 2/2 | 3 1/2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 3 | 7 | 7 | 1 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 27:34 | 58.5% 86/147 | 33.3% 32/96 | 76.6% 49/64 | 5.3 2.4/2.8 | 1.6 | 0.5 | 1.5 | 0.7 | 0.1 | 3 | 2.6 | 10.9 | 12.1 | 29 » |
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 21:22 | 59.6% 124/208 | 9.1% 3/33 | 60.6% 63/104 | 3.6 1.9/1.7 | 1.1 | 0.6 | 1 | 0.7 | 0.4 | 2.5 | 2.5 | 7.8 | 8.6 | 41 » |
| Data | Komanda | Varžovas | Rezultatas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03-18 | Šilutės Šilutė-PDS.lt | 86-106 | 38 | 45.5% 5/11 | 25% 1/4 | 100% 12/12 | 10 6/4 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 6 | 25 | 32 | |
| 03-16 | Šilutės Šilutė-PDS.lt | 97-83 | 34 | 83.3% 5/6 | 33.3% 2/6 | 60% 3/5 | 8 1/7 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | 3 | 19 | 22 | |
| 03-13 | Šilutės Šilutė-PDS.lt | 88-85 | 30 | 28.6% 2/7 | 66.7% 2/3 | 100% 2/2 | 9 4/5 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 12 | 15 | |
| 03-09 | Šilutės Šilutė-PDS.lt | 94-77 | 35 | 44.4% 4/9 | 25% 1/4 | 50% 1/2 | 5 3/2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 4 | 3 | 12 | 10 | |
| 03-03 | Šilutės Šilutė-PDS.lt | 74-83 | 37 | 66.7% 6/9 | 28.6% 2/7 | 25% 1/4 | 8 4/4 | 4 | 0 | 4 | 0 | 0 | 4 | 3 | 19 | 15 | |
| 02-28 | Šilutės Šilutė-PDS.lt | 87-85 | 31 | 100% 3/3 | 0% 0/4 | 75% 3/4 | 3 2/1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 | 3 | 9 | 6 | |
| 02-13 | Šilutės Šilutė-PDS.lt | 85-91 | 23 | 60% 3/5 | 0% 0/3 | 50% 1/2 | 6 3/3 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 5 | 3 | 7 | 4 | |
| 02-11 | Šilutės Šilutė-PDS.lt | 82-101 | 31 | 66.7% 4/6 | 50% 1/2 | - 0/0 | 6 5/1 | 3 | 2 | 2 | 1 | 0 | 4 | 1 | 11 | 15 | |
| 02-06 | Šilutės Šilutė-PDS.lt | 69-74 | 31 | 77.8% 7/9 | 20% 1/5 | 100% 3/3 | 9 5/4 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 3 | 4 | 20 | 22 | |
| 02-04 | Šilutės Šilutė-PDS.lt | 65-69 | 21 | 100% 3/3 | 0% 0/4 | - 0/0 | 6 2/4 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 5 | 0 | 6 | 3 | |
| 01-28 | Šilutės Šilutė-PDS.lt | 89-72 | 32 | 50% 3/6 | 66.7% 6/9 | - 0/0 | 4 0/4 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 4 | 24 | 26 | |
| 01-26 | Šilutės Šilutė-PDS.lt | 75-87 | 29 | 50% 3/6 | 33.3% 1/3 | - 0/0 | 8 1/7 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 9 | 10 | |
| 01-14 | Šilutės Šilutė-PDS.lt | 82-80 | 14 | 50% 1/2 | 50% 1/2 | - 0/0 | 1 0/1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 5 | 0 | |
| 01-12 | Šilutės Šilutė-PDS.lt | 75-92 | 35 | 83.3% 5/6 | 16.7% 1/6 | 100% 5/5 | 4 2/2 | 3 | 4 | 2 | 1 | 0 | 4 | 5 | 18 | 23 | |
| 01-09 | Šilutės Šilutė-PDS.lt | 87-86 | 31 | 50% 3/6 | 40% 2/5 | 100% 2/2 | 7 5/2 | 0 | 0 | 4 | 1 | 0 | 4 | 3 | 14 | 11 | |
| 01-07 | Šilutės Šilutė-PDS.lt | 73-88 | 22 | 60% 3/5 | - 0/0 | 100% 1/1 | 4 2/2 | 0 | 1 | 3 | 1 | 0 | 4 | 1 | 7 | 5 | |
| 12-19 | Šilutės Šilutė-PDS.lt | 91-68 | 34 | 50% 2/4 | 25% 1/4 | 50% 2/4 | 4 1/3 | 0 | 1 | 4 | 2 | 0 | 4 | 4 | 9 | 5 | |
| 12-17 | Šilutės Šilutė-PDS.lt | 72-74 | 30 | 100% 3/3 | 40% 2/5 | 50% 1/2 | 9 4/5 | 5 | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 5 | 13 | 22 | |
| 12-12 | Šilutės Šilutė-PDS.lt | 72-68 | 27 | 75% 3/4 | 33.3% 1/3 | 66.7% 2/3 | 1 0/1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 3 | 11 | 11 | |
| 12-10 | Šilutės Šilutė-PDS.lt | 88-80 | 27 | 50% 1/2 | 0% 0/2 | - 0/0 | 4 3/1 | 4 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 1 | 2 | 7 | |
| 12-05 | Šilutės Šilutė-PDS.lt | 85-83 | 25 | 80% 4/5 | 100% 3/3 | - 0/0 | 7 3/4 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 17 | 26 | |
| 12-03 | Šilutės Šilutė-PDS.lt | 78-85 | 19 | 100% 4/4 | 50% 1/2 | - 0/0 | 5 3/2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 2 | 11 | 15 | |
| 11-26 | Šilutės Šilutė-PDS.lt | 78-88 | 15 | 33.3% 1/3 | 0% 0/3 | - 0/0 | 4 2/2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | |
| 11-21 | Šilutės Šilutė-PDS.lt | 72-77 | 17 | 50% 1/2 | - 0/0 | 50% 2/4 | 2 1/1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 4 | 3 | |
| 11-14 | Šilutės Šilutė-PDS.lt | 94-68 | 17 | 25% 1/4 | 100% 1/1 | 100% 2/2 | 2 1/1 | 3 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | 7 | 12 | |
| 10-24 | Šilutės Šilutė-PDS.lt | 78-95 | 16 | 100% 1/1 | 0% 0/1 | 100% 2/2 | 3 0/3 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 5 | 1 | 4 | 3 | |
| 10-22 | Šilutės Šilutė-PDS.lt | 71-99 | 27 | 42.9% 3/7 | 50% 1/2 | 66.7% 2/3 | 8 4/4 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 4 | 6 | 11 | 18 | |
| 10-17 | Šilutės Šilutė-PDS.lt | 79-76 | 30 | 0% 0/4 | 0% 0/1 | 100% 2/2 | 2 2/0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 1 | |
| 10-15 | Šilutės Šilutė-PDS.lt | 75-73 | 26 | 40% 2/5 | 50% 1/2 | - 0/0 | 4 2/2 | 2 | 1 | 2 | 1 | 0 | 3 | 4 | 7 | 10 |
| Etapas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Reguliarusis sezonas | 25:44 | 59.8% 61/102 | 35.3% 24/68 | 77.1% 27/35 | 4.8 2.2/2.6 | 1.5 | 0.6 | 1.5 | 0.8 | 0.1 | 3 | 2.4 | 9.6 | 11 | 23 » |
| Atkrintamosios varžybos | 34:39 | 55.6% 25/45 | 28.6% 8/28 | 75.9% 22/29 | 7.2 3.3/3.8 | 1.8 | 0.2 | 1.3 | 0.5 | 0.2 | 3 | 3.3 | 16 | 16.7 | 6 » |
| Kategorija | Reikšmė | Komanda | Varžovas | Data |
|---|---|---|---|---|
| Naudingumas | 35 | Marijampolės Sūduva | 2026-03-14 | |
| Taškai | 25 | Šilutės Šilutė-PDS.lt | 2021-03-18 | |
| Atkovoti kamuoliai puolime | 7 | Šilutės Šilutė-PDS.lt | 2020-01-18 | |
| Atkovoti kamuoliai gynyboje | 7 | Šilutės Šilutė-PDS.lt | 2021-01-26 | |
| Atkovoti kamuoliai | 10 | Šilutės Šilutė-PDS.lt | 2020-01-16 | |
| Rezultatyvūs perdavimai | 5 | Šilutės Šilutė-PDS.lt | 2020-12-17 | |
| Perimti kamuoliai | 4 | Šilutės Šilutė-PDS.lt | 2021-01-12 | |
| Blokuoti metimai | 3 | Šilutės Šilutė-PDS.lt | 2019-10-05 | |
| Minutės | 40 | Šilutės Šilutė-PDS.lt | 2020-01-11 | |
| Dvitaškių pataikė | 7 | Šilutės Šilutė-PDS.lt | 2019-12-19 | |
| Dvitaškių metė | 11 | Šilutės Šilutė-PDS.lt | 2020-01-11 | |
| Tritaškių pataikė | 6 | Šilutės Šilutė-PDS.lt | 2021-01-28 | |
| Tritaškių metė | 9 | Šilutės Šilutė-PDS.lt | 2021-01-28 | |
| Baudų pataikė | 12 | Šilutės Šilutė-PDS.lt | 2021-03-18 | |
| Baudų metė | 12 | Šilutės Šilutė-PDS.lt | 2021-03-18 | |
| Pražangos | 5 | Šilutės Šilutė-PDS.lt | 2019-11-02 | |
| Išprovokuotas pražangos | 9 | Šilutės Šilutė-PDS.lt | 2020-01-11 | |
| Prarasti kamuoliai | 4 | Šilutės Šilutė-PDS.lt | 2020-12-19 | |
| Gauti blokai | 2 | Šilutės Šilutė-PDS.lt | 2020-01-18 |
Vidurkiai per rungtynes · GP — sužaista
Pažymėkite bent vieną rodiklį.
Šiam sezonui statistikos nėra.