Šio profilio žaidėjas
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 05:31 | 61.8% 34/55 | - 0/0 | 75% 15/20 | 1.9 0.8/1.1 | 0.1 | 0 | 0.3 | 0.2 | 0.2 | 0.8 | 0.5 | 2.6 | 3.2 | 32 » |
Su šiuo žaidėju susijusių naujienų nėra.
Nuotraukų galerija tuščia.
| MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NKL | 05:31 | 61.8% 34/55 | - 0/0 | 75% 15/20 | 1.9 0.8/1.1 | 0.1 | 0 | 0.3 | 0.2 | 0.2 | 0.8 | 0.5 | 2.6 | 3.2 | 32 » |
| Data | Komanda | Varžovas | Rezultatas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03-16 | Kauno Žalgiris-2 | 83-59 | 1 | 100% 1/1 | - 0/0 | - 0/0 | 1 0/1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | |
| 03-14 | Kauno Žalgiris-2 | 71-97 | 2 | 100% 1/1 | - 0/0 | - 0/0 | 0 0/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | |
| 03-12 | Kauno Žalgiris-2 | 111-72 | 4 | 0% 0/2 | - 0/0 | - 0/0 | 1 0/1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 | |
| 03-08 | Kauno Žalgiris-2 | 75-61 | 9 | 40% 2/5 | - 0/0 | - 0/0 | 5 4/1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 4 | 4 | |
| 03-02 | Kauno Žalgiris-2 | 93-77 | 0 | 0% 0/1 | - 0/0 | 100% 2/2 | 1 1/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 3 | |
| 03-01 | Kauno Žalgiris-2 | 89-87 | 2 | 0% 0/1 | - 0/0 | - 0/0 | 1 0/1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | -1 | |
| 02-23 | Kauno Žalgiris-2 | 91-79 | 10 | 40% 2/5 | - 0/0 | - 0/0 | 3 1/2 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 4 | 4 | |
| 02-22 | Kauno Žalgiris-2 | 90-66 | 21 | 57.1% 4/7 | - 0/0 | 83.3% 5/6 | 8 5/3 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 | 2 | 3 | 13 | 17 | |
| 02-19 | Kauno Žalgiris-2 | 70-85 | 14 | 100% 3/3 | - 0/0 | 100% 3/3 | 3 1/2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 9 | 12 | |
| 02-15 | Kauno Žalgiris-2 | 102-73 | 5 | 100% 2/2 | - 0/0 | 0% 0/1 | 1 0/1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 | 1 | |
| 02-07 | Kauno Žalgiris-2 | 94-78 | 2 | 0% 0/1 | - 0/0 | - 0/0 | 1 0/1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | -1 | |
| 02-02 | Kauno Žalgiris-2 | 75-87 | 5 | 50% 1/2 | - 0/0 | - 0/0 | 1 0/1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | |
| 01-26 | Kauno Žalgiris-2 | 88-71 | 2 | - 0/0 | - 0/0 | - 0/0 | 0 0/0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 | |
| 01-18 | Kauno Žalgiris-2 | 87-80 | 2 | - 0/0 | - 0/0 | - 0/0 | 1 0/1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | -1 | |
| 01-12 | Kauno Žalgiris-2 | 77-63 | 2 | - 0/0 | - 0/0 | - 0/0 | 1 0/1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
| 01-11 | Kauno Žalgiris-2 | 84-75 | 2 | 100% 1/1 | - 0/0 | - 0/0 | 0 0/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 1 | |
| 12-22 | Kauno Žalgiris-2 | 95-102 | 16 | 75% 6/8 | - 0/0 | 0% 0/1 | 6 3/3 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 2 | 12 | 15 | |
| 12-13 | Kauno Žalgiris-2 | 63-78 | 11 | 80% 4/5 | - 0/0 | 60% 3/5 | 9 5/4 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 3 | 11 | 18 | |
| 12-08 | Kauno Žalgiris-2 | 78-81 | 6 | 66.7% 2/3 | - 0/0 | - 0/0 | 2 1/1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 4 | 2 | |
| 12-07 | Kauno Žalgiris-2 | 77-76 | 2 | - 0/0 | - 0/0 | - 0/0 | 2 0/2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | |
| 11-30 | Kauno Žalgiris-2 | 89-87 | 3 | 100% 1/1 | - 0/0 | - 0/0 | 1 0/1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | |
| 11-24 | Kauno Žalgiris-2 | 69-65 | 3 | - 0/0 | - 0/0 | - 0/0 | 2 1/1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | |
| 11-23 | Kauno Žalgiris-2 | 65-76 | 2 | - 0/0 | - 0/0 | - 0/0 | 0 0/0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
| 11-16 | Kauno Žalgiris-2 | 92-84 | 4 | - 0/0 | - 0/0 | 100% 2/2 | 1 1/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 2 | 2 | |
| 10-27 | Kauno Žalgiris-2 | 61-91 | 4 | - 0/0 | - 0/0 | - 0/0 | 2 0/2 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | |
| 10-26 | Kauno Žalgiris-2 | 64-85 | 5 | 50% 1/2 | - 0/0 | - 0/0 | 4 3/1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 5 | |
| 10-20 | Kauno Žalgiris-2 | 70-78 | 4 | - 0/0 | - 0/0 | - 0/0 | 0 0/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| 10-19 | Kauno Žalgiris-2 | 79-100 | 3 | 100% 1/1 | - 0/0 | - 0/0 | 1 0/1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | |
| 10-13 | Kauno Žalgiris-2 | 80-88 | 0 | - 0/0 | - 0/0 | - 0/0 | 1 0/1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | |
| 10-12 | Kauno Žalgiris-2 | 82-73 | 4 | 100% 1/1 | - 0/0 | - 0/0 | 0 0/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | |
| 10-06 | Kauno Žalgiris-2 | 80-91 | 1 | - 0/0 | - 0/0 | - 0/0 | 0 0/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | -1 | |
| 10-05 | Kauno Žalgiris-2 | 69-94 | 14 | 50% 1/2 | - 0/0 | - 0/0 | 2 0/2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 3 |
| Etapas | MIN | 2P M/A | 3P M/A | FT M/A | REB | AS | ST | TO | BS | RBS | PF | RF | PTS | EFF | GM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Reguliarusis sezonas – I etapas | 04:25 | 75% 12/16 | - 0/0 | 71.4% 5/7 | 1.7 0.6/1.1 | 0.2 | 0 | 0.2 | 0.2 | 0.1 | 0.8 | 0.3 | 1.7 | 2.6 | 17 » |
| NKL | 10:11 | 75% 6/8 | - 0/0 | 0% 0/1 | 3 1.5/1.5 | 0 | 0 | 0.5 | 0.5 | 0 | 1 | 1 | 6 | 7.5 | 2 » |
| Reguliarusis sezonas – II etapas | 07:20 | 51.9% 14/27 | - 0/0 | 83.3% 10/12 | 2.4 1.2/1.2 | 0.1 | 0.1 | 0.6 | 0.2 | 0.5 | 1.1 | 0.9 | 3.8 | 3.8 | 10 » |
| Atkrintamosios varžybos | 02:40 | 50% 2/4 | - 0/0 | - 0/0 | 0.7 0/0.7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.3 | 1.3 | 3 » |
| Kategorija | Reikšmė | Komanda | Varžovas | Data |
|---|---|---|---|---|
| Naudingumas | 18 | Kauno Žalgiris-2 | 2018-12-13 | |
| Taškai | 13 | Kauno Žalgiris-2 | 2019-02-22 | |
| Atkovoti kamuoliai puolime | 5 | Kauno Žalgiris-2 | 2017-11-18 | |
| Atkovoti kamuoliai gynyboje | 4 | Kauno Žalgiris-2 | 2018-02-23 | |
| Atkovoti kamuoliai | 9 | Kauno Žalgiris-2 | 2018-12-13 | |
| Rezultatyvūs perdavimai | 2 | Kauno Žalgiris-2 | 2018-01-26 | |
| Perimti kamuoliai | 1 | Kauno Žalgiris-2 | 2016-11-05 | |
| Blokuoti metimai | 3 | Kauno Žalgiris-2 | 2018-10-27 | |
| Minutės | 21 | Kauno Žalgiris-2 | 2019-02-22 | |
| Dvitaškių pataikė | 6 | Kauno Žalgiris-2 | 2018-12-22 | |
| Dvitaškių metė | 8 | Kauno Žalgiris-2 | 2018-02-23 | |
| Tritaškių pataikė | 0 | Kauno Žalgiris-2 | 2016-10-08 | |
| Tritaškių metė | 0 | Kauno Žalgiris-2 | 2016-10-08 | |
| Baudų pataikė | 5 | Kauno Žalgiris-2 | 2019-02-22 | |
| Baudų metė | 6 | Kauno Žalgiris-2 | 2019-02-22 | |
| Pražangos | 4 | Kauno Žalgiris-2 | 2017-10-06 | |
| Išprovokuotas pražangos | 3 | Kauno Žalgiris-2 | 2017-11-10 | |
| Prarasti kamuoliai | 3 | Kauno Žalgiris-2 | 2017-12-01 | |
| Gauti blokai | 3 | Kauno Žalgiris-2 | 2019-02-22 |
Vidurkiai per rungtynes · GP — sužaista
Pažymėkite bent vieną rodiklį.
Šiam sezonui statistikos nėra.